Najlepszy irygator do zębów Philips

Ostatnio aktualizowane: 28.11.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki irygator do zębów Philips wybrać?

 

Firma Philips została założona już w 1891 roku. Na początku zajmowała się ona produkcją żarówek, ale z czasem zaczęto w niej produkować pierwsze urządzenia elektryczne. Pierwszym z nich była golarka elektryczna. W Polsce firma Philips pojawiła się z początkiem XX wieku, zaś na dzień dzisiejszy posiadamy już cztery zakłady. Obecnie firma jest liderem na rynku znanym z najwyższej jakości technologii. Philips wyprzedza inne firmy nie tylko w produkcji oświetlenia, czy produktów konsumenckich, ale także w zakresie opieki medycznej.

 

 

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem irygatora i dalej nie jesteś przekonany, to ten artykuł jest dla Ciebie. Produkt ten służy do czyszczenia jamy ustnej zaraz po umyciu zębów. Irygator może być stosowany po 6 roku życia. Używanie urządzenia zapobiega powstawaniu próchnicy zębów i jamy ustnej. Dodatkowo po zakupieniu irygatora możesz spokojnie zapomnieć o ciągłym kupowaniu nici dentystycznych.

Irygator pod wpływem ciśnienia czyści dokładnie wszystkie zakamarki jamy ustnej. Decydując się na taki zakup, możesz zapomnieć o nieprzyjemnych resztkach jedzenia między zębami. Owszem, większości osadu na zębach można się pozbyć za pomocą szczoteczki do zębów. Jednak zwykła szczoteczka nie poradzi sobie z drobnymi pozostałościami. Czasem pomaga w tym nić dentystyczna, ale znowu nie jest ona w stanie dotrzeć do wszystkich zębów. Irygator może być także bardzo przydatny, a nawet jest polecany przez dentystów każdemu, w szczególności dla osób mających założony aparat ortodontyczny na zębach. W dodatku do zbiornika na wodę można także wlać płyn do higieny jamy ustnej.

Przy zakupie irygatora do zębów warto zwrócić uwagę nie tylko na jego cenę, ale także jakość. Najlepsze irygatory do zębów Philips powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo dobrze, gdy urządzenie posiada dodatkowe końcówki. Najlepszy irygator do zębów Philips w 2020 roku zdecydowanie  powinien mieć opcję regulacji ciśnienia wody. Wtedy spokojnie produkt mogą używać dorośli, jak i dzieci. Poza tym bez problemu dla młodszych użytkowników można włączyć produkt z opcją mniejszego ciśnienia. Warto też zwrócić uwagę na poziom zbiornika irygatora.

 

 

Irygatory do zębów Philips – Ranking

 

 

Philips Airfloss Ultra HX8331/01

 

Jeśli chcesz wreszcie pozbyć się nici dentystycznych, które w żmudny i mało skuteczny sposób czyszczą przestrzeń między zębami, to ten irygator jest właśnie dla Ciebie. Urządzenie Philips Sonicare Airfloss Ultra w perfekcyjny sposób poradzi sobie z tym, czego nie da się usunąć zwykłą, a nawet elektryczną szczoteczką do zębów. Irygator do zębów pozwala na precyzyjne oczyszczenie, a zajmie to niecałą minutę.

Tym sposobem można oszczędzić czas, który dodatkowo poświęcasz na zwykłe płukanie jamy ustnej płynem, czy czyszczenie zębów nicią dentystyczną. Z pomocą irygatora można oczyścić zęby z płytki nazębnej aż w 99,99 procentach! Urządzenie posiada 3 opcje częstotliwości strumienia: pojedynczą, podwójną oraz potrójną. Do zbiornika, który posiada irygator możesz wlać wodę lub płyn do higieny jamy ustnej.

Urządzenie jest proste w obsłudze. Airfloss Ultra posiada duży przycisk aktywacyjny, a na nim znajdują się mniejsze, które służą do wyboru jednej z trzech opcji strumienia. Produkt jest bardzo łatwy w obsłudze. Klienci docenili produkt za łatwość w obsłudze oraz wysoką skuteczność czyszczenia.

 

 

 

 

Philips AirFloss HX8211/02 

 

Jeśli marzysz o bezbłędnie wyczyszczonych zębach w 30 sekund, to powinieneś właśnie zakupić irygator Philips Sonicare AirFloss HX8211/02. Pozwala on na dokładne usunięcie płytki nazębnej oraz przestrzeni między zębami. Najlepiej w pierwszej kolejności umyć zęby zwykłą lub elektryczną szczoteczką, a następnie użyć irygatora.

Do zbiorniczka można wlać wodę, ale polecany jest tez płyn do higieny jamy ustnej. Wielkość zbiornika przeznaczona jest na dwa użycia. Z urządzenia może korzystać każdy. Polecany jest w szczególności osobom noszącym aparat ortopedyczny, mającym ciasno umiejscowione zęby lub z częściowymi protezami. Irygator wyposażony jest w nowoczesną technologię MicroBrust, która polega na  pulsacyjnym uwalnianiu na przemian wody i powietrza.Urządzenie jest bezprzewodowe, poręczne, lekkie i przede wszystkim bardzo proste w użyciu.

Kształt końcówki został zaprojektowany tak, aby swobodnie mogła dotrzeć do przestrzeni między zębami. Produkt posiada w zestawie ładowarkę oraz diodę, która pozwoli nam zobaczyć, czy bateria jest w pełni naładowana. Irygator po pełnym naładowaniu akumulatora może pracować przez 2 tygodnie. Użytkownicy, którzy zakupili ten produkt są zadowoleni z łatwości czyszczenia zębów oraz jamy ustnej. Według nich jest to najlepszy irygator do zębów Philips w dobrej cenie.

 

 

 

 

 

Philips Ultra Black HX8432/03

 

Irygator Philips Sonicare AirFloss Ultra Black HX8432/03 jest wysokiej jakości nowoczesnym urządzeniem, które sprawi, że twoje zęby będą perfekcyjnie czyste. Zwykła nić dentystyczna nie jest w stanie dotrzeć do wszystkich miejsc między zębami, nie mówiąc nawet o szczoteczce do zębów, nawet elektrycznej. Irygator jest świetnym urządzeniem, które pozwoli Ci wyczyścić zęby w 99,99 procentach.

Niesamowity design dodatkowo sprawi, że nie tylko Twoje zęby, ale oczy zdecydowanie docenią ten produkt. Efektywność irygatora pozwala na skuteczną walkę z próchnicą i bakteriami. Poprzez regularne czyszczenie płytki nazębnej za pomocą urządzenia już po dwóch tygodniach dziąsła staną się zdrowsze, co zostało udowodnione badaniami. Irygator posiada zbiornik, który można napełnić według uznania wodą lub płynem do higieny jamy ustnej. Urządzenie posiada trzy opcje do regulacji siły strumienia: pojedynczy, podwójny i potrójny.

Dodatkowo produkt wyposażony jest w technologię, która wykorzystuje powietrze oraz mikrokropelki. Jej skuteczność w czyszczeniu płytki nazębnej została potwierdzona klinicznie. Klienci są zadowoleni z efektywności irygatora. Osoby, które zdecydowały się na zakup zachwalają nie tylko łatwość użycia produktu, ale też jego wyjątkowy design.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
1 year ago

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona z efektu używania irygatora! nie wyobrażałam sobie ze można on przynieść aż takie efekty!! zęby już po pierwszych użyciach stały się mocniejsze i czystsze! poczułam również dużą zmianę w kondycji zębów stały się one silniejsze i zdrowsze! polecam irygator bardzo gorąco każdemu kto marzy o silnych zdrowych a przede wszystkim zdrowszych zębów!

DMCA.com Protection Status