Najlepszy irygator do zębów Panasonic

Ostatnio aktualizowane: 28.02.20

 

Jaki irygator do zębów Panasonic wybrać?

 

Chcesz dowiedzieć się, jaki model jest uznawany za najlepszy irygator do zębów Panasonic w 2020 roku? Jeśli tak, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł, który składa się z krótkiego poradnika i rankingu. Po jego przeczytaniu będziesz wiedział, jak wybrać dobrej jakości sprzęt pozwalający efektywnie zadbać o Twoje zęby, a dodatkowo poznasz opisy urządzeń, które zdaniem użytkowników zasługują na szczególne wyróżnienie.

 

 

Tworząc zestawienie postanowiliśmy umieścić w nim produkty Panasonic. Stało się to nie bez przyczyny. Firma ta cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród konsumentów. Wiele osób uważa, że wyróżnia ją: bardzo dobra jakość oferowanych produktów i odpowiednie podejście do klientów.

Przed zakupem irygatora warto zadać sobie pytanie, gdzie będziemy używać tego sprzętu. Jest to o tyle istotne, że na rynku można znaleźć modele zasilane sieciowo i akumulatorowo. Pierwsze z nich są wygodne, bo można z nich korzystać bez pamiętania o ciągłym ładowaniu – wystarczy podłączyć urządzenie do prądu, aby rozpocząć pielęgnację zębów. Musimy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli często podróżujemy, tego typu model niekoniecznie spełni nasze oczekiwania. Wybierając irygator akumulatorowy zyskujemy pewność, że po jego wcześniejszym naładowaniu, będziemy mogli go użyć niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujemy.

Wiele osób zapewnia, że najlepsze irygatory do zębów Panasonic mają kilka trybów pracy. Jeśli w wybranym przez nas sprzęcie można regulować strumień wody poprzez wybranie odpowiedniego programu, możemy być pewni, że niezależnie od aktualnych potrzeb, urządzenie będzie efektywnie działać. Jeśli np. podrażnimy jamę ustną, z pewnością nie będziemy chcieli używać zwykłego trybu pracy, ale wybierzemy ten przeznaczony dla osób borykających się z nadwrażliwością dziąseł.

Kolejnym, istotnym zagadnieniem są wymiary wybranego przez nas produktu. Najlepiej, jeśli urządzenie nie będzie zabierało zbyt dużo miejsca. Dobrym rozwiązaniem jest zakup modelu, który można w łatwy sposób złożyć. Sprawdźmy też, czy w zestawie znajduje się etui. Przydatnym akcesorium okazują się także wymienne końcówki.

 

 

Irygatory do zębów Panasonic – ranking

 

 

Panasonic EW1211 

 

Chcesz kupić irygator do zębów Panasonic w dobrej cenie? Jeśli tak, dobrym wyborem może okazać się model EW1211. Urządzenie generuje 1400 impulsów na minutę. Taka prędkość pozwala na skuteczne usunięcie pozostałego między zębami jedzenia. Sprzęt delikatnie masuje dziąsła.

Model jest zasilany akumulatorowo. Produkt ma wbudowany pojemnik na wodę. Jest on na tyle duży, że nie ma konieczności jego uzupełniania w trakcie czyszczenia zębów. Urządzenie ma kompaktowe wymiary, więc zabranie je w podróż nie stanowi problemu. Użytkownik może wybrać jeden z 3 trybów pracy. Każdy z nich różni się od siebie generowanym w trakcie pracy ciśnieniem.

Sprzęt zdobył wiele pochlebnych opinii konsumentów głównie ze względu na jakość wykonania. Obudowa jest trwała i się nie rysuje. Generowany przez model silny strumień wody sprawia, że żeby po umyciu zęby są idealnie czyste. Zaletą jest także to, że produkt zajmuje mało miejsca.  

 

 

 

 

Panasonic EW1411 

 

Polecanym przez konsumentów irygatorem do zębów jest Panasonic EW1411. Model jest zasilany akumulatorowo. Pojemność zbiornika na wodę wynosi ok. 130 ml. Pompa generuje ok. 1400 impulsów na minutę. Dzięki takiej prędkości można skutecznie wyczyścić szczeliny między zębami i ograniczyć ryzyko osadzania się kamienia na zębach.

Irygator ma następujące tryby pracy: jet, interdental, air in regular oraz air in soft. Różnią się one siłą generowanego przez urządzenie strumienia wody. Najsilniejszy jest program jet. Osoby mające problem z nadwrażliwością zębów powinny wybrać tryb air in soft (gwarantuje on delikatny masaż dziąseł). Model sprzedawany jest w zestawie z ładowarką i dwiema wymiennymi końcówkami.

Osoby, które kupiły prezentowany irygator zapewniają, że ma on wydajny akumulator. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i poręczne. Dobrze wyprofilowana rączka sprawia, że czyszczenie zębów jest wygodne. Konsumenci doceniają to, że model ma kilka trybów pracy, które można dostosować zależnie od aktualnych potrzeb.

 

 

 

 

Panasonic EW-DJ40 

 

W naszym zestawieniu nie mogliśmy pominąć modelu Panasonic EW-DJ40. Ten irygator do zębów skutecznie usuwa bakterie i resztki pokarmu spomiędzy zębów i pozwala odpowiednio zadbać o czystość jamy ustnej w przypadku noszenia aparatu ortodontycznego. Sprzęt ma za zadanie także wzmocnić dziąsła.

Urządzenie jest zasilane akumulatorowo. Czas ładowania baterii wynosi 8 h. Produkt wyposażony jest w schowek na końcówkę, co daje pewność, że zachowujemy odpowiedni stopień higieny podczas przenoszenia irygatora. Istnieje możliwość złożenia modelu do wysokości ok. 14 cm. Natężenie strumienia wody można regulować – do wyboru jest tryb pracy normalny i łagodny. Sprzęt generuje 1500 impulsów na minutę.

W zamieszczonych w Internecie opiniach można znaleźć wiele pochlebnych słów na temat Panasonic EW-DJ40. Użytkownicy wskazują, że irygator jest łatwy w czyszczeniu. Atutem jest też wydajna bateria.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status