Najlepszy depilator świetlny

Ostatnio aktualizowane: 04.08.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki depilator świetlny wybrać?

 

Wiele z nas prawie codziennie walczy z nadmiernym owłosieniem. Najczęściej do usuwania włosków używamy maszynek do golenia lub kremów. Wybieramy je, ponieważ te sposoby depilacji są bezbolesne, lecz niestety nie są one zbyt skuteczne, ponieważ włoski odrastają po jednym lub dwóch dniach. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup depilatora świetlnego. W odróżnieniu od tradycyjnych depilatorów w jego główce nie znajdziemy dysków albo pęset. Emituje on wiązki światła, które w odróżnieniu od wspomnianych urządzeń, usuwają włoski prawie bezboleśnie. Jeśli borykasz się z problemem nadmiernego owłosienia i stoisz przed wyborem depilatora świetlnego, jesteś w dobrym miejscu. Poniżej znajdziesz poradnik, a na którego końcu umieściliśmy też ranking składający się z kilku ciekawych propozycji.

Z opinii konsumentów wynika, że najlepszy depilator świetlny w 2020 roku ma duże okienko świetlne.  Obecnie na rynku dostępne są modele z okienkiem 3 cm2. Nie brakuje też sprzętów z dwiema głowicami – jedną do depilacji nóg czy pach, a drugą twarzy oraz miejsc intymnych, gdzie mniejsze okienko świetlne jest bardziej wygodne.

Bardzo istotna jest wygoda użytkowania sprzętu. Depilator powinien dobrze leżeć w ręce i się do niej dopasować. Czasem proces depilacji może potrwać nawet pół godziny, więc po tym czasie nasze dłonie z pewnością będą zmęczone. Dobrze wyprofilowany sprzęt zmniejszy ryzyko zmeczenia dłoni i umili całą pielęgnację nóg czy pach.

Wiele kobiet uważa również, że najlepsze depilatory świetlne powinny mieć regulowaną moc. Jak wiadomo, każda część naszego ciała jest inaczej unerwiona, więc inaczej będzie również reagować na wysyłane przez urządzenie wiązki światła. Jeżeli zamierzamy depilować tym samym sprzętem nogi, pachy, okolice bikini i wąsik, to ważne jest, abyśmy mogli regulować moc, aby dopasować ją do danych części ciała. Depilatory świetlne bardzo skutecznie usuwają owłosienie nawet z ciemnej skóry.

Jeżeli chodzi o zasilanie, to na rynku znajdziemy produkty akumulatorowe, sieciowe oraz akumulatorowo-sieciowe. Wybierając pierwszą wersję, koniecznie doczytaj, jak długo produkt działa bez potrzeby podłączenia go do stacji dokującej. Pamiętaj również, że decydując się na model sieciowy, musisz mieć zawsze dostęp do gniazdka. Wiele osób wybiera wygodne połączenie obu tych wersji, czyli akumulatorowo-sieciowe.

 

 

Depilatory świetlne – ranking

 

 

Philips Lumea BRI956/00 

 

Philips Lumea BRI956/00 to bardzo dobry depilator świetlny do depilacji wrażliwej skóry. Został on wyposażony w specjalne nasadki do różnych części ciała. Dlatego zabieg depilacji jest minimalnie bolesny. Model jest duży, lecz dzięki dobrze wyprofilowanemu kształtowi użytkowanie go jest bardzo proste.

Prezentowany depilator daje nam możliwość regulacji mocy. Oprócz tego czujnik sprawdza stan owłosienia oraz kolor skóry i sam steruje ustawieniami, które są dla nas optymalne. Jest to produkt zasilany akumulatorowo-sieciowo. Wiele użytkowniczek przyznaje, że opisywany depilator daje bardzo dobre efekty. Już po 3 depilacjach można zauważyć, że znaczna większość włosków zniknęła.

Urządzenie nie emituje wiązki światła, która podczas wykonywania depilacji mogłaby uszkodzić nasz wzrok. Oczywiście nie należy kierować wiązki bezpośrednio na oczy, ale nie ma konieczności stosowania specjalnych okularów. Z kolei skóra chroniona jest przed promieniowaniem UV emitowanym, przez depilator. Użytkowniczki uważają, że proces depilowania przebiega bardzo szybko i nie jest bolesny. Depilator bardzo dobrze trzyma się w ręce i nie jest to uciążliwe.

 

 

 

 

Remington IPL 6750 

 

Okienko świetlne Remington IPL 6750 ma 3cm2. Dzięki temu sam proces depilowania przebiegnie bardzo szybko. Po usunięciu włosków skóra jest gładka. Jest to produkt znany ze skuteczności działania. Po trzech użyciach możemy spodziewać się długotrwałego usunięcia większości włosków.

Dzięki specjalnym nakładkom możemy depilować wszystkie partie ciała, nawet te delikatne. Dlatego usuwanie włosków jest bezbolesne. Model jest zasilany sieciowo, więc musi mieć stały dostęp do gniazdka. Prezentowany depilator świetlny w dobrej cenie ma 5 regulacji intensywności emitowania promieni świetlnych. Możemy dopasować je więc do delikatniejszych części ciała. Jest to depilator, który równie dobrze sprawdzi się podczas depilacji twardych włosków.

Niezużywalna żarówka kwarcowa nie podlega wymianie. Dlatego nie jesteśmy narażeni na dodatkowe koszty. Wiele użytkowniczek uważa, że jest to bardzo dobry depilator świetlny, który skutecznie usuwa włoski z wszystkich partii ciała. Internauci uważają także, że obsługa urządzenia nie jest skomplikowana.

 

 

 

 

Braun Silk Expert IPL BD 5009 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Braun Silk Expert IPL BD 5009. Jest to depilator świetlny, który emituje wiązki światła skutecznie uszkadzające mieszki włosowe. Dlatego już po kilku użyciach możemy cieszyć się gładką skórą przez bardzo długi czas. Jest to dobrze wyprofilowany sprzęt, który pozwala nam dotrzeć nawet do miejsc, które normalnie trudno się depiluje.

Do zestawu dołączona została szczotka, która przygotowuje daną część ciała do zabiegu. Usuwa ona martwy naskórek, więc skóra jest zupełnie czysta. Proces depilowania wtedy jest bardziej skuteczny, a już po 3 zabiegach możemy spodziewać się do 90% długotrwale usuniętych włosków. Obsługa depilatora jest bardzo łatwa. Na obudowie znajdziemy jedynie przycisk Start oraz regulację intensywności emitowania błysków.

Użytkowniczki najczęściej wspominają, że zabieg przebiega bardzo szybko i bezboleśnie. Internauci uważają również, że dzięki bardzo dobrze wyprofilowanej obudowie można dokładniej wykonać cały zabieg.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status