Najlepszy depilator Remington

Ostatnio aktualizowane: 15.08.20

 

Jaki depilator Remington wybrać?

 

Każda kobieta marzy o nieskazitelnie gładkich nogach. Jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie tego efektu jest używanie do tego celu depilatora. Jest to urządzenie, którego nie musimy stosować tak często, jak maszynki do golenia. Na rynku znajdziemy wiele różnych rodzajów tego typu sprzętu, przez co wybór bywa trudny, zwłaszcza dla mężczyzn, którzy chcą zakupić depilator w prezencie dla swojej partnerki. Dla ułatwienia przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik oraz ranking, w którym umieściliśmy 3 najlepsze depilatory Remington.

 

 

Firma Remington działa już od 1938 roku, a w Polsce jej produkty dostępne są od 2005 roku. Została ona pionierem jeżeli chodzi o golarki, które można używać na sucho. Produkuje też urządzenia do pielęgnacji włosów, takie jak lokówki, prostownice, maszynki do strzyżenia włosów. Produkty tej firmy znane są z tego, że są bezpieczne nawet dla delikatnej skóry, a przy tym dobrze spełniają swoje zadania.

Na rynku znajdziemy dwa główne rodzaje depilatorów. Pierwszy z nich to taki, którego głowica została wykonana z pęset. Ze względu na stosunkowo rzadkie ułożenie pęset jest to idealne rozwiązanie dla kobiet o rzadkim owłosieniu. Standardowe urządzenia mają zazwyczaj od 18 do 40 par pęset. Drugim rodzajem jest depilator, którego głowica została wykonana z dysków. Polecany jest on kobietom z gęstszym owłosieniem, ponieważ dyski są w stanie chwycić kilka włosków na raz.

Specjalnym rodzajem depilatora jest model laserowy. Działa on na zasadzie wysyłania impulsów, które wyłapują melaninę i uszkadzają mieszek włosowy od wewnątrz. Uważa się, że produkty tego typu są najbardziej skuteczne w walce z nadmiernym owłosieniem. W niektórych wypadkach mogą one wyeliminować na bardzo długi czas około 90% włosów.

Najlepszy depilator Remington w 2020 roku ma dobrze wyprofilowany kształt. Dzięki temu może idealnie dopasować się do naszej dłoni, co sprawi, że depilacja będzie wygodniejsza. Powinien też mieć solidną obudowę.

Nie zapomnij także o prędkości. Koniecznie wybierz urządzenie, które ma co najmniej dwie prędkości pracy głowicy. Pozwoli Ci to na dopasowanie urządzenia do Twoich potrzeb, czy też golenia bardziej delikatnych miejsc na ciele. Uważaj na to, jakie nasadki wybierasz. Zależnie od tego, czego potrzebujesz może to być nasadka chłodząca, goląca, peelingująca, a nawet łagodząca do użycia przy depilowaniu bardzo wrażliwych miejsc. Jeśli chodzi o depilatory laserowe ogromne znaczenie ma powierzchnia pracy sprzętu.

 

 

Depilatory Remington – Ranking

 

 

Remington IPL 6750 

 

Jedną z najbardziej interesujących pozycji wśród depilatorów jest Remington IPL 6750. Jest to urządzenie, które usuwa włoski przy użyciu  impulsów świetlnych. Technologia, w której został wykonany ten model nazywa się Propulse. Sprawia ona, że możemy łatwo pozbyć się włosów, a nasza skóra pozostanie gładka. Produkt ten posiada szerokie okienko świetlne. Dzięki temu depilacja przebiega szybko.

Urządzenie to zapewnia trwałe usunięcie włosów poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii. Depilator ogrzewa mieszki włosowe i przerywa cykl ich wzrostu. Dodatkowo sprzęt posiada nakładkę do miejsc wrażliwych, dlatego bez problemu możemy go używać w okolicach bikini, a także na twarzy. Nadaje się także dla mężczyzn, którzy chcieliby pozbyć się włosów z klatki piersiowej lub z pleców.

Depilator Remington IPL 6750 jest zasilany sieciowo. Wyposażony jest w regulację prędkości, która posiada aż 5 stopni. Pozwala nam to zdecydować, czy urządzenie ma wyrywać włosy szybciej,czy wolniej. Użytkownicy cenią ten produkt za jego wysoką jakość wykonania i za to, że depilacja nim daje trwałe efekty.

 

 

 

 

Remington IPL6780

 

Produkt, którego nie mogło zabraknąć na naszej liście to Remington IPL6780. Depilator ten usuwa włoski przy użyciu impulsów świetlnych. Jest w stanie wygenerować do 150000 impulsów. Taka liczba zapewnia nas o bardzo dokładnym i trwałym usuwaniu włosów z naszego ciała. Sprzęt posiada dwie różne nakładki. Dzięki temu możemy używać go także do depilowania owłosienia z twarzy poniżej kości policzkowych. Producent zapewnia, że wystarczą 3 użycia depilatora w tym miejscu, a owłosienie nie powróci.

Urządzenie to jest zasilane sieciowo. Oznacza to, że możemy zabrać je ze sobą na wakacje, jeżeli mamy dostęp do gniazdka. Dodatkowym atutem tego sprzętu jest kontrola prędkości jego działania. 

Prędkość możemy regulować na 5-stopniowej skali, dlatego możemy dopasować ją w sytuacji, kiedy musimy usunąć ciemniejsze włoski  lub dotarliśmy do wrażliwego miejsca. Z tym ostatnim pomoże nam także nasadka do depilacji miejsc wrażliwych.

Depilator Remington IPL6780 wyróżnia wysoka bezawaryjność. Użytkownicy szczególnie cenią niezawodność produktu, a także jego funkcjonalność.

 

 

 

 

Remington EP703

 

Depilator Remington EP703 to model, który posiada 40 pęset umieszczonych na głowicy,  co oznacza, że produkt jest odpowiedni zarówno dla posiadaczek cienkich, jak i gęstych włosków. Jego nasadka jest ruchoma, co sprawia, że może idealnie dopasować się do każdej części naszego ciała. Dodatkowo, podczas używania depilatora jego nakładka delikatnie masuje naszą skórę. Dzięki temu redukuje to odczucie bólu podczas wyrywania włosów.

Ten depilator Remington w dobrej cenie może być używany na sucho i mokro, co pozwala nam na depilację pod prysznicem. Do tego celu właśnie została przygotowana antypoślizgowa obudowa. Oprócz tego wraz z urządzeniem znajdziemy w zestawie kilka rodzajów nasadek: kątową, do miejsc wrażliwych, a także do mniejszych powierzchni.

Depilator Remington EP703 możemy używać bezprzewodowo. Może on tak działać aż przez 40 minut. Oprócz tego sprzęt został wyposażony w funkcję podświetlenia depilowanego miejsca. Urządzenie to charakteryzuje prosta obsługa i estetyczny wygląd. Konsumenci cenią cichą pracę produktu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status