Najlepszy depilator Philips

Ostatnio aktualizowane: 16.08.18

 

Jaki depilator Philips wybrać?

 

Tym razem postanowiliśmy się przyjrzeć depilatorom marki Philips i wyróżnić spośród nich najlepszy depilator Philips w 2018 roku. Poniżej opiszemy, jakie ta marka oferuje depilatory i na co zwracać uwagę przy zakupie, a następnie opiszemy trzy czołowe produkty tego producenta, być może spośród nich wybierzesz coś dla siebie.

 

 

Spośród dostępnych depilatorów marki Philips możemy wybrać modele depilatorów, których działanie polega na wyrywaniu włosków wraz cebulkami, co powoduje, że na długi czas pozbywamy się owłosienia, albo depilatory wykorzystujące innowacyjną technologię światła impulsowego Intense Pulsed Light (IPL), dzięki którym owłosienia pozbywamy się na zawsze.

Pierwsze modele są dwojakie ze względu na budowę głowicy, która może być zbudowana z pęset lub dysków. Te z pęsetami, mogą ich mieć od 18 do 40 par. Im jest ich więcej, tym depilacja odbywa się szybciej. Depilatory z dyskami chwytają więcej włosków jednocześnie za jednym obrotem dysku, wpływa to ich skuteczność i duże tempo usuwania włosów. Dyski mogą być ceramiczne lub metalowe. Dyski metalowe, przy użyciu przez osoby wrażliwe mogą powodować alergie i podrażnienia, ceramiczne pod tym względem są bezpieczne. Gdy głowica depilatora jest dodatkowo wyprofilowana to depilacja będzie łatwiejsza i dokładniejsza. Również należy sprawdzić, czy głowica może być odłączana od urządzenia i myta pod bieżącą wodą.

Depilatory Philips w dobrej cenie mogą też być zasilane w trojaki sposób: sieciowo, akumulatorowo, lub sieciowo i akumulatorowo. Polecamy te ostatnie, bo w przypadku możliwości dwojakiego zasilania nigdy nie staniesz przed koniecznością odłożenia depilowania nóg, bo depilator nie został w porę naładowany.

Najlepsze depilatory Philips to jednak te, wykorzystujące technologię światła impulsowego. Są one niestety drogie, ale po ich użyciu pozbywamy się włosów całkowicie i trwale, bowiem światło impulsowe przerywa cykl odrastania włosów. Światło impulsowe uszkadza cebulki włosów uniemożliwiając ich ponowne odrośnięcie. Zabieg należy powtarzać, ze względu na różne fazy wzrostu włosów, podczas gdy jedne właśnie usuwamy, to inne są w fazie uśpienia i zaczną rosnąć za jakiś czas.

 

 

Depilatory Philips – Ranking

 

 

Philips Lumea BRI956/00 

 

Philips Lumea BRI956/00  to depilator wykorzystujący innowacyjną technologię IPL (Intense Pulsed Light), która przerywa cykl odrastania włosa. Impulsy światła oddziaływują na poszczególne cebulki włosów, w wyniku czego włos przestaje odrastać. Urządzenie sprawdza się w przypadku włosów od koloru ciemny blond do czarnych, niestety nie jest skuteczne przy włosach siwych, jasny blond i rudych.

Dzieje się tak z powodu konieczności zachowania kontrastu pomiędzy pigmentem skóry i włosów. Prezentowany model został wyposażony w różne nasadki przeznaczone do różnych części ciała. Mamy, więc inną nasadkę do nóg, twarzy, czy okolic bikini. Philips Lumea BRI956/00 pozwala na wykorzystanie pięciu różnych ustawień energii, które dokonuje się za pomocą czujnika SmartSkin w sposób automatyczny. Czujnik ten dopasowuje ustawienia najlepsze do odcienia skóry, który jest aktualnie depilowany.

Model ten również jest w wygodny sposób zasilany. Można go używać przewodowo, jak również bezprzewodowo, gdy pracuje na akumulatorze. Rozmiary okienka różnią się w zależności od zastosowanej nasadki i wynoszą od 4,1 cm2 do 2 cm2. Użytkowniczki natomiast przekazują, że użycie tego depilatora, to zastosowanie profesjonalnej depilacji w domu. Urządzenie jest też łatwe w użyciu, bezbolesne i bezpieczne dla skóry i oczu.

 

 

 

 

Philips Lumea Prestige SC2009/00 

 

 

Model Philips Lumea Prestige SC2009/00, to depilator, jaki jest wykorzystywany w profesjonalnych salonach kosmetycznych, wykorzystujący technologię światła impulsowego. Philips wyprodukował depilator o tej technologii dostosowany do warunków domowych, aby każda z pań mogła wykorzystać tę skuteczną technologię w domu. Technologia IPL (Intense Pulsed Light), jest skuteczna przy usuwaniu włosów od ciemnego blondu po czarny, bowiem istotna jest tu różnica pomiędzy odcieniem karnacji skóry i włosów.

Im większa różnica, tym skuteczniej włosy usuwamy. Dlatego technologia ta nie usuwa włosów siwych, czy bardzo jasnych. Model ten został wyposażony w duże okienko świetlne, które powoduje szybką depilację większych obszarów ciała, takich jak nogi. Do innych partii ciała producent przewidział różnego rodzaju nasadki zmniejszające okienko, które dodatkowo mają wbudowane filtry światła pozwalające na bezpieczne stosowanie na przykład w obszarze nad górną wargą, czy pod pachami.

Producent wyposażył urządzenie w pięć regulowanych ustawień energii świetlnej, które zapewnią skuteczne usuwanie owłosienia bez względu na rodzaj karnacji i tego, jak delikatna jest Twoja skóra. Użytkowniczki tego modelu twierdzą, że mimo jego wysokiej ceny, jest on warty zakupu, bo sprawia że owłosienie nie pojawia się ponownie przez wiele miesięcy.

 

 

 

 

Philips Satinelle Advanced BRE630/00 

 

Depilator Philips Satinelle Advanced BRE630/00 jest wyposażony w wyjątkowy system pęset i dysku. Pęseta unosi włosy i prowadzi je do dysku, który włosy wyrywa. Dzięki takiej współpracy pęset i dysku włosy są usuwane blisko skóry, co wpływa na delikatność depilacji i zmniejsza odczucia bólowe osoby depilowanej. Model ten jest ergonomicznie ukształtowany, co sprawia, że łatwo go przesuwać po skórze.

Producent wyposażył ten model w 5 akcesoriów, które pozwalają, aby urządzenie było używane zarówno na sucho, jak i na mokro – na przykład pod prysznicem. Głowica tu jest wykonana z ceramicznego materiału, co wpływa na jakość użytkowania, bowiem głowica taka nie uczula osób wrażliwych. A jej twardość powoduje, że raz chwycony włosek nie wyślizguje się. Jest ona również szeroka, co powoduje, że za jednym jej obrotem jest chwytana duża ilość włosków i wyrywana, co z kolei wpływa na szybkość depilacji.

Aby ułatwić użytkowanie, producent wyposażył model ten w lampkę, która oświetla obszar roboczy i ułatwia obserwację, czy wszystkie włosy zostały usunięte. Paniom do gustu przypadła właśnie szeroka głowica urządzenia, jak i to, że model można używać podczas kąpieli.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...