Najlepszy Depilator Philips Lumea

Ostatnio aktualizowane: 16.02.19

 

Jaki depilator Philips Lumea wybrać?

 

Depilator to urządzenie, bez którego w dzisiejszych czasach trudno się obyć. Zapewnia kilkudniową, a nawet kilkutygodniową gładkość skóry, jest prosty w obsłudze i stosunkowo tani. Na rynku pojawiają się coraz bardziej innowacyjne urządzenia, wykorzystujące nowe technologie stosowane w salonach kosmetycznych.

 

Marka Philips jest holenderskim koncernem produkującym elektronikę użytkową. Posiada około 64 tysiące patentów. Swoją pierwszą golarkę Philips wprowadziła na rynek w 1939 roku. Model nosił nazwę Philishave i był jednym z wynalazków, które w tamtym okresie usprawniły pielęgnację twarzy panów. W swojej ofercie marka ma obecnie nowoczesne rozwiązania laserowe pozwalające na szybką i bezbolesną depilację. Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy depilator Philips Lumea w 2019 przygotowaliśmy ranking, który pomoże Ci dokonać wyboru.

Przy zakupie depilatora warto zwrócić uwagę na jego zasilanie – w łazience, gdzie panuje dość duża wilgoć oraz niezbyt sprzyjające warunki do użytkowania sprzętów elektrycznych zasilanie kablem może nie być zbyt bezpiecznym rozwiązaniem. Na szczęście dostępne na rynku modele posiadają również akumulatory, które wystarczy naładować raz na jakiś czas. Jednak największą popularnością cieszą się modele sieciowo-akumulatorowo.

Ważnym elementem depilatora jest również jego głowica. W urządzeniach wykorzystujących laser wiązka światła usuwa zbędne owłosienie. Im większe okienko głowicy, tym większy obszar jednocześnie może być depilowany. Co do żywotności lampy – często wystarcza ona na kilkaset użyć. W ofercie Philips znajdziemy urządzenia, które według założeń producenta mają działać nawet 15 lat.

Z reguły używamy depilatora nie tylko do golenia nóg, ale również rąk, pach lub okolic bikini. Laserowe urządzenia często posiadają specjalne nasadki pozwalające na golenie takich miejsc, dzięki którym sprzęt emituje mniejsze wiązki światła, aby nie podrażniać delikatnej skóry.

Najlepszy depilator Philips Lumea z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników oczekujących od niego komfortu użytkowania, dużej precyzji oraz bezawaryjności. Dzięki zastosowaniu technologii laserowej gwarantuje efekty identyczne, które uzyskamy po wizycie w salonie kosmetycznym. Aby nieco ułatwić Ci wybór poniżej prezentujemy krótkie zestawienie.

 

 

Depilatory Philips Lumea – Ranking

 

 

Philips Lumea IPL BRI953/00

 

Model Philips Lumea IPL BRI953/00 to innowacja na rynku powszechnie dostępnych depilatorów. Wykorzystuje zaawansowaną technologię Lumea, która za pomocą światła pulsacyjnego IPL precyzyjnie usuwa owłosienie z różnych części ciała. Depilator posiada kilka nasadek pozwalających na usuwanie zbędnego owłosienia z niemal każdej partii ciała.

Dzięki wbudowanemu czujnikowi SmartSkin urządzenie udzieli Ci wskazówek co do tego, jakie ustawienie wiązek będzie najkorzystniejsze dla Twojego typu skóry. Jeśli będziesz odczuwać jakikolwiek dyskomfort możliwe jest również dokonanie manualnej korekty ustawień.

Model BRI953/00 posiada specjalnie zaprojektowany system zapobiegający emisji przypadkowych błysków, co stanowi ochronę dla oczu użytkownika. Urządzenie ma również wbudowany filtr UV, chroniący przed szkodliwymi promieniami.

Co do zasilania, producent umożliwia korzystanie z depilatora na dwa sposoby – za pomocą kabla, jak również bezprzewodowo. Użytkownicy cenią depilator firmy Philips również za wygodę użytkowania oraz dość ciche działanie.

 

 

 

 

Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00

 

Chcemy zaprezentować model Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00, który gwarantuje gładką skórę aż do 8 tygodni po depilacji, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii IPL, która dotychczas była wykorzystywana jedynie w salonach kosmetycznych. Marka Philips opracowała taki system zabezpieczeń, aby można było korzystać z urządzenia tego typu w warunkach domowych.

Model Prestige IPL SC2009/00 kieruje impulsy światła do cebulek włosów, przez co wypadają w sposób naturalny, a ich wzrost zostaje zahamowany. Jak informuje producent, włoski mają zmniejszyć swoją ilość po czterech zabiegach wykonywanych co dwa tygodnie. Depilator firmy Philips wyróżnia skuteczne działanie w przypadku włosów o naturalnych kolorach – ciemnym blondzie, brązowym i czarnym. Nie będzie za to skuteczny w przypadku włosów rudych, siwych i białych.

Produkt posiada również pięć regulowanych ustawień energii świetlnej, co pozwala na łagodną, a zarazem skuteczną depilację. Można go używać również do skóry wrażliwej. Zadowoleni posiadacze tego modelu, chwalą sobie jego skuteczność oraz lekkość. Dzięki temu, że jest bezprzewodowy manewrowanie nim jest wyjątkowo łatwe. Osoby zmęczone tradycyjnymi metodami depilacji, którą trzeba było często powtarzać są zachwycone czasem, przez który skóra pozostaje gładka.

 

 

 

 

Philips Lumea IPL BRI956/00

 

Model Philips Lumea IPL BRI956/00, który zyskał sympatię użytkowników, dzięki znakomitym efektom oraz krótkiemu czasowi potrzebnemu na usunięcie zbędnego owłosienia. Ten depilator Philips Lumea w dobrej cenie posiada zasilanie sieciowe, jak również bezprzewodowe, dzięki czemu można go użytkować niemal wszędzie. Przy korzystaniu z pierwszej opcji depilacja łydek zajmuje około 8 minut, a pach jedynie 1,5 minuty.

Urządzenie posiada czujnik SmartSkin, który zapobiega emitowaniu zbyt dużej wiązki światła, która mogłaby uszkodzić naskórek. Model IPL BRI956/00 jest bardzo lekki i intuicyjny, przez co osoby wcześniej niemające styczności z tego typu urządzeniami będą mogły niemal od razu przystąpić do depilacji.

Jedynym przeciwwskazaniem do użytkowania urządzenia jest posiadanie bardzo ciemnej skóry oraz włosów w odcieniu siwym, rudym lub jasno blond. Wówczas depilacja nie będzie skuteczna. Producent udostępnił dla użytkowników depilatora specjalną aplikację na smartfon, która zawiera przydatne wskazówki oraz umożliwia stworzenie spersonalizowanego harmonogramu depilacji do każdego obszaru ciała.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...