Najlepszy Depilator Philips Lumea

Ostatnio aktualizowane: 09.08.20

 

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji wybraliśmy najlepsze depilatory Philips Lumea, jakie są obecnie dostępne na rynku. Tworząc ranking wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim opinie użytkowników na temat poszczególnych sprzętów. Pierwsze miejsce w zestawieniu należy do depilatora laserowego Philips Lumea IPL BRI953/00. Urządzenie posłuży nam nie tylko do depilacji nóg, ale też pach, okolic bikini czy twarzy. Sprzęt jest zasilany akumulatorowo-sieciowo, więc można z niego korzystać w każdym miejscu. Depilator jest odpowiedni także do golenia bardzo wrażliwej skóry. Model ma wbudowany czujnik SmartSkin, dzięki któremu użytkownik ma zapewnione maksymalne bezpieczeństwo w trakcie wykonywania zabiegu depilacji. Jeśli chcemy, możemy ściągnąć na telefon darmową aplikację z wieloma wskazówkami dotyczącymi używania sprzętu. Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00 to depilator laserowy, który znalazł się na drugim miejscu w rankingu. Urządzenie jest sprzedawane w komplecie z etui i szmatką do czyszczenia. Sprzęt jest odpowiedni do depilacji wrażliwych miejsc.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki depilator Philips Lumea wybrać?

 

Depilator to urządzenie, bez którego w dzisiejszych czasach trudno się obyć. Zapewnia kilkudniową, a nawet kilkutygodniową gładkość skóry, jest prosty w obsłudze i stosunkowo tani. Na rynku pojawiają się coraz bardziej innowacyjne urządzenia, wykorzystujące nowe technologie stosowane w salonach kosmetycznych.

 

Marka Philips jest holenderskim koncernem produkującym elektronikę użytkową. Posiada około 64 tysiące patentów. Swoją pierwszą golarkę Philips wprowadziła na rynek w 1939 roku. Model nosił nazwę Philishave i był jednym z wynalazków, które w tamtym okresie usprawniły pielęgnację twarzy panów. W swojej ofercie marka ma obecnie nowoczesne rozwiązania laserowe pozwalające na szybką i bezbolesną depilację. Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy depilator Philips Lumea w 2020 przygotowaliśmy ranking, który pomoże Ci dokonać wyboru.

Przy zakupie depilatora warto zwrócić uwagę na jego zasilanie – w łazience, gdzie panuje dość duża wilgoć oraz niezbyt sprzyjające warunki do użytkowania sprzętów elektrycznych zasilanie kablem może nie być zbyt bezpiecznym rozwiązaniem. Na szczęście dostępne na rynku modele posiadają również akumulatory, które wystarczy naładować raz na jakiś czas. Jednak największą popularnością cieszą się modele sieciowo-akumulatorowo.

Ważnym elementem depilatora jest również jego głowica. W urządzeniach wykorzystujących laser wiązka światła usuwa zbędne owłosienie. Im większe okienko głowicy, tym większy obszar jednocześnie może być depilowany. Co do żywotności lampy – często wystarcza ona na kilkaset użyć. W ofercie Philips znajdziemy urządzenia, które według założeń producenta mają działać nawet 15 lat.

Z reguły używamy depilatora nie tylko do golenia nóg, ale również rąk, pach lub okolic bikini. Laserowe urządzenia często posiadają specjalne nasadki pozwalające na golenie takich miejsc, dzięki którym sprzęt emituje mniejsze wiązki światła, aby nie podrażniać delikatnej skóry.

Najlepszy depilator Philips Lumea z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników oczekujących od niego komfortu użytkowania, dużej precyzji oraz bezawaryjności. Dzięki zastosowaniu technologii laserowej gwarantuje efekty identyczne, które uzyskamy po wizycie w salonie kosmetycznym. Aby nieco ułatwić Ci wybór poniżej prezentujemy krótkie zestawienie.

 

 

Depilatory Philips Lumea – Ranking

 

 

Philips Lumea IPL BRI953/00

 

Model Philips Lumea IPL BRI953/00 to innowacja na rynku powszechnie dostępnych depilatorów. Wykorzystuje zaawansowaną technologię Lumea, która za pomocą światła pulsacyjnego IPL precyzyjnie usuwa owłosienie z różnych części ciała. Depilator posiada kilka nasadek pozwalających na usuwanie zbędnego owłosienia z niemal każdej partii ciała.

Dzięki wbudowanemu czujnikowi SmartSkin urządzenie udzieli Ci wskazówek co do tego, jakie ustawienie wiązek będzie najkorzystniejsze dla Twojego typu skóry. Jeśli będziesz odczuwać jakikolwiek dyskomfort możliwe jest również dokonanie manualnej korekty ustawień.

Model BRI953/00 posiada specjalnie zaprojektowany system zapobiegający emisji przypadkowych błysków, co stanowi ochronę dla oczu użytkownika. Urządzenie ma również wbudowany filtr UV, chroniący przed szkodliwymi promieniami.

Co do zasilania, producent umożliwia korzystanie z depilatora na dwa sposoby – za pomocą kabla, jak również bezprzewodowo. Użytkownicy cenią depilator firmy Philips również za wygodę użytkowania oraz dość ciche działanie.

Model IPL BRI953/00 to bardzo dobry depilator Philips Lumea do 1500 zł. Sprzęt jest sprzedawany w zestawie z wymiennymi nasadkami.

Zalety
Dwa rodzaje zasilania:

Urządzenie ma dwa tryby zasilania. Z depilatora można korzystać zarówno bezprzewodowo, jak i po podłączeniu go do gniazdka. Depilacja jest możliwa niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.

Bezpieczeństwo użytkowania:

Model ma czujnik SmartSkin, który wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo pracy. Czujnik automatycznie dopasowuje ustawienia urządzenia do odcienia naszej skóry. Chroni to przed poparzeniem i podrażnieniem naskórka.

Depilacja skóry twarzy:

W zestawie znajdziemy specjalną nakładkę przeznaczoną do depilacji skóry twarzy. Ma ona ciemny filtr, co zwiększa bezpieczeństwo pracy i pozwala na przeprowadzenie delikatnego, a jednocześnie skutecznego zabiegu.

Aplikacja:

Użytkownik może ściągnąć na telefon aplikację Philips Lumea IPL, w której znajduje się wiele cennych wskazówek dotyczących użytkowania sprzętu.

Żywotność lampy:

Z informacji podanych przez producenta wynika, że depilator będzie nam służył nawet do 20 lat.

Wady
Waga:

W niektórych recenzjach konsumenci zwracają uwagę na to, że sprzęt jest nieco ciężki. Jeśli chcemy wydepilować całe ciało, tego typu zabieg może się okazać męczący dla naszych dłoni.

 

 

 

 

Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00

 

Chcemy zaprezentować model Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00, który gwarantuje gładką skórę aż do 8 tygodni po depilacji, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii IPL, która dotychczas była wykorzystywana jedynie w salonach kosmetycznych. Marka Philips opracowała taki system zabezpieczeń, aby można było korzystać z urządzenia tego typu w warunkach domowych.

Model Prestige IPL SC2009/00 kieruje impulsy światła do cebulek włosów, przez co wypadają w sposób naturalny, a ich wzrost zostaje zahamowany. Jak informuje producent, włoski mają zmniejszyć swoją ilość po czterech zabiegach wykonywanych co dwa tygodnie. Depilator firmy Philips wyróżnia skuteczne działanie w przypadku włosów o naturalnych kolorach – ciemnym blondzie, brązowym i czarnym. Nie będzie za to skuteczny w przypadku włosów rudych, siwych i białych.

Produkt posiada również pięć regulowanych ustawień energii świetlnej, co pozwala na łagodną, a zarazem skuteczną depilację. Można go używać również do skóry wrażliwej. Zadowoleni posiadacze tego modelu, chwalą sobie jego skuteczność oraz lekkość. Dzięki temu, że jest bezprzewodowy manewrowanie nim jest wyjątkowo łatwe. Osoby zmęczone tradycyjnymi metodami depilacji, którą trzeba było często powtarzać są zachwycone czasem, przez który skóra pozostaje gładka.

Depilator laserowy Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00 jest zasilany akumulatorowo. Czas ładowania sprzętu wynosi 100 minut.

Zalety
Duże okienko:

Model ma stosunkowo duże okienko, przez które przechodzi wiązka światła (4 cm2). Można z tego wywnioskować, że zabieg depilacji nie zajmie zbyt dużo czasu.

Jakość wykonania:

Osoby, które zainwestowały w sprzęt twierdzą, że jakość jego wykonania jest bardzo dobra. Obudowę zrobiono z dobrych gatunkowo materiałów, które na długo zachowują ładny wygląd i nie nagrzewają się w trakcie pracy.

Dodatkowe akcesoria:

Kupując Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00 otrzymamy w zestawie praktyczne etui. W efekcie będziemy mieć pewność, że bezpiecznie przechowujemy sprzęt. W komplecie znajduje się także ściereczka do czyszczenia.

Depilacja wrażliwych miejsc:

Depilator laserowy może nam posłużyć do pozbywania się włosków z twarzy czy innych, wrażliwych miejsc. W opakowaniu znajduje się specjalna, precyzyjna nasadka z dodatkowym filtrem ochronnym.

Wady
Długi czas oczekiwania na efekty:

Nieliczne osoby wskazują, że czas oczekiwania na długotrwałe efekty jest stosunkowo długi, co początkowo może zniechęcić do używania sprzętu, warto jednak uzbroić się w cierpliwość.

 

 

 

 

Philips Lumea IPL BRI956/00

 

Model Philips Lumea IPL BRI956/00, który zyskał sympatię użytkowników, dzięki znakomitym efektom oraz krótkiemu czasowi potrzebnemu na usunięcie zbędnego owłosienia. Ten depilator Philips Lumea w dobrej cenie posiada zasilanie sieciowe, jak również bezprzewodowe, dzięki czemu można go użytkować niemal wszędzie. Przy korzystaniu z pierwszej opcji depilacja łydek zajmuje około 8 minut, a pach jedynie 1,5 minuty.

Urządzenie posiada czujnik SmartSkin, który zapobiega emitowaniu zbyt dużej wiązki światła, która mogłaby uszkodzić naskórek. Model IPL BRI956/00 jest bardzo lekki i intuicyjny, przez co osoby wcześniej niemające styczności z tego typu urządzeniami będą mogły niemal od razu przystąpić do depilacji.

Jedynym przeciwwskazaniem do użytkowania urządzenia jest posiadanie bardzo ciemnej skóry oraz włosów w odcieniu siwym, rudym lub jasno blond. Wówczas depilacja nie będzie skuteczna. Producent udostępnił dla użytkowników depilatora specjalną aplikację na smartfon, która zawiera przydatne wskazówki oraz umożliwia stworzenie spersonalizowanego harmonogramu depilacji do każdego obszaru ciała.

Philips Lumea IPL BRI956/00 to depilator laserowy zasilany sieciowo. W zestawie znajduje się etui do przechowywania.

Zalety
Czujnik:

Urządzenie ma czujnik SmartSkin, który dostosowuje intensywność pracy sprzętu do typu naszej karnacji. Używając depilatora laserowego Philips Lumea IPL BRI956/00 możemy mieć pewność, że po zabiegu nasza skóra nie będzie podrażniona.

Łatwa obsługa:

Na obudowie znajdują się przyciski - są one dobrze opisane, więc użytkowanie sprzętu nie sprawia żadnych trudności.

Depilacja całego ciała:

Philips Lumea IPL BRI956/00 to depilator, który pozwoli Ci pozbyć się włosków właściwie z każdej partii ciała. W efekcie skóra będzie idealnie gładka.

Wady
Mocno się nagrzewa:

Jeśli będziemy długo używali sprzętu, może się on intensywnie nagrzewać. Jeśli obudowa będzie zbyt gorąca, warto przerwać na chwilę pracę.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status