Najlepszy depilator laserowy Philips

Ostatnio aktualizowane: 26.09.20

 

Jaki depilator laserowy Philips wybrać?

 

Latem wszyscy chcemy siedzieć na plaży i zażywać kąpieli słonecznych. Jednak dla wielu kobiet przeszkodą jest zbędne owłosienie. Poczucie estetyki jest dla wielu Pań bardzo istotne. Dlatego wiele z nich udaje się na zabiegi depilacji laserowej. Wiedz jednak, że taka przyjemność jest dość droga i nie każdego z nas na nią stać. Dlatego, polecamy Ci zainwestowanie w domowy sprzęt, który pozwoli Ci zadbać o własne ciało. Ponieważ nie każdy wie, jak dokonać odpowiedniego zakupu, polecamy Ci lekturę tego poradnika i zestawienia, które zawiera najlepsze depilatory laserowe Philips.

 

 

Philips to znana na całym świecie holenderska firma, specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji sprzętów kosmetycznych, oświetlenia oraz technologii użytkowej. Konsumentom znana jest jako marka, której produkty cechują się dużą energooszczędnością i innowacyjnością. Przez ponad sto lat swojej działalności Philips wypuszczał na rynek coraz to bardziej nowoczesne urządzenia, które bardzo ułatwiają nam życie.

Depilator pomoże Ci zmniejszyć owłosienie i osłabić odrastające włosy. W zależności od karnacji, możliwe jest też całkowite pozbycie się włosów. Pamiętaj jednak, że wbrew powszechnej opinii, depilacja laserowa też może być nieco bolesna.

Najważniejszą kwestią jest jakość interesującego nas sprzętu. Tanie maszynki z plastiku będą w stanie działać przez kilka miesięcy, a potem najpewniej się zniszczą. Z tego powodu, zanim zakupisz produkt, dotknij go, gdyż wyczujesz wtedy wszystkie niedoskonałości. Gdy tylko usłyszysz pęknięcie lub dziwne dźwięki wydobywające się z wnętrza obudowy, natychmiast odłóż depilator i go nie kupuj. Na szczęście w przypadku marki Philips, takie problemy nie występują, warto jednak upewnić się, czy urządzenie nie zostało uszkodzone w czasie transportu.

Koniecznie sprawdź powierzchnię działania interesującego Cię depilatora. W standardowych modelach wartość ta wynosi 3 cm2. Im większy będzie obszar pracy urządzenia, tym szybciej przebiega proces depilacji.

Opcją, którą mają dobrej jakości modele, jest zmienianie siły działania lasera. Wynika to z tego, że każda część ciała ma odmienną tolerancję na ból. Niewskazane jest depilowanie okolic bikini czy pach przy użyciu największej wartości na skali.

Skoro już wiesz, jak wybrać najlepszy depilator laserowy Philips w 2020 roku, to zachęcamy Cię do zapoznania się z niewielkim rankingiem najciekawszych propozycji tego znanego producenta.

 

 

Depilatory laserowe Philips – ranking

 

 

Philips Lumea BRI956/00

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości depilatora laserowego, który pomoże Ci pozbyć się niechcianego owłosienia, to polecamy Ci sprawdzenie parametrów Philips Lumea BRI956/00. Sprzęt odznacza się wielofunkcyjnością, gdyż może być używany na wszystkich częściach ciała, w tym na twarzy. Przy zakupie uzyskasz kilka nasadek dedykowanych do poszczególnych miejsc na ciele.

Ze względu na nowoczesną technologię, użytkowanie produktu jest w pełni bezpieczne dla naszych oczu, które nie są narażone na przypadkowe błyski. Sprzęt w czasie pracy wykorzystuje światło pulsacyjne IPL, które doskonale usuwa włosy. Na uwagę zasługuje szybka praca depilatora, która wynika z dużej siły lampy. Szacowany czas potrzebny na usunięcie włosów z obu łydek to 8,5 minuty, a z twarzy to tylko 1,5 minuty. Co więcej prezentowany model posiada możliwość regulowania siły w pięciostopniowej skali. Dzięki temu precyzyjnie dopasujesz intensywność pracy do swoich możliwości znoszenia bólu.

Wielu konsumentów doceniło to, że maszyna zasilana jest zarówno sieciowo i akumulatorowo, co jest gwarantem większego komfortu pracy.

 

 

 

 

Philips Lumea Prestige SC2009/00

 

Model Lumea Prestige SC2009/00 to nowoczesny depilator laserowy, który zapewnia intensywną pracę. Dzięki temu już po okresie 8 tygodni regularnego stosowania będziemy mogli zaobserwować zdecydowane zmniejszenie się naszego owłosienia na całym ciele, w tym twarzy.

Największą zaletą modelu jest jego bezpieczne działanie, które pozwala na dopasowanie używanego natężenia lampy. Z kolei duże okienko o powierzchni 4 cm2 zapewnia bardzo szybką pracę. Naturalnie nasadki do twarzy są znacznie mniejsze, dzięki czemu gwarantują dużą precyzję. Model jest maszyną bezprzewodową, zatem możesz go używać w dowolnym momencie w każdym miejscu na świecie. Za sprawą sporej efektywności pracy i aż pięcio-poziomowej skali energii świetlnej, uzyskane efekty są zbliżone do tych z salonów kosmetycznych. Za sprawą silnej lampy wydepilowanie nóg zajmie Ci 8 minut, pach, bikini i twarzy – 1 minutę.

Wielu konsumentów doceniło wysoką jakość wykonania modelu. Co więcej sprzęt zapewnia nam wydajną pracę, gdyż jest zaprogramowany na wygenerowanie aż 250000 błysków. Trzeba tutaj dodać, że podczas jednego zabiegu może maksymalnie użyć 370 błysków.

 

 

 

 

Philips Lumea Advanced SC1997/00

 

Osoby, które chcą zakupić dobrej jakości depilator w rozsądnej cenie, powinny natychmiast sprawdzić ofertę marki Philips, a w szczególności model Lumea Advanced SC1997/00. Urządzenie pozwoli nam pozbyć się niechcianego owłosienia i uzyskać na ciele efekt niemal taki sam, jak po wizycie w salonie kosmetycznym.

Największą zaletą produktu jest nowoczesna technologia IPL, czyli Intense Pulsed Light. Dzięki temu udogodnieniu, bardzo intensywne światło działa na naszą skórę punktowo, a w czasie pracy wypala znajdujące się pod skórą cebulki włosów. Takie działanie bardzo skutecznie opóźnia proces odrastania, osłabia włosy, a w konsekwencji powoduje ich trwałe wypadanie.

Jak podają specjaliści, już po okresie 4 tygodni, powinniśmy zauważyć poprawę stanu naszego ciała. Prezentowane urządzenie przeszło wiele testów, które potwierdzają, że jest to bardzo bezpieczny produkt, którego użytkowanie nie zagraża naszemu zdrowiu. Poza tym model posiada aż 5 różnych trybów mocy lasera, dzięki czemu dopasujesz siłę działania lampy do wrażliwości skóry.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu sieciowym są bardzo pochlebne. Wielu klientów jest zdania, że ten depilator laserowy Philips w dobrej cenie, to maszyna godna polecenia, bowiem jest bardzo skuteczna.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status