Najlepszy depilator laserowy Philips Lumea

Ostatnio aktualizowane: 25.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Chcesz skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia? Jeśli tak, dobrym wyborem okaże się zakup depilatora laserowego Philips Lumea. Zdajemy sobie sprawę z tego, że duża ilość dostępnych w sklepach modeli nie ułatwia wyboru. Dlatego też postanowiliśmy przygotować dla Ciebie zestawienie, w którym prezentujemy najlepiej oceniane przez konsumentów sprzęty. Na pierwszym miejscu rankingu znalazł się depilator laserowy Philips Lumea BRI956/00. Jest to sprzęt wyposażony w czujnik – urządzenie automatycznie wybiera ustawienia odpowiednie do danego typu skóry. Model sprzedawany jest w zestawie z kilkoma nasadkami. W rezultacie możemy używać depilatora do usuwania zbędnego owłosienia z różnych obszarów naszego ciała. Zdecydowanie zwiększa to funkcjonalność sprzętu. Konsumenci zwracają uwagę na to, że model jest nie tylko solidnie, ale też bardzo estetycznie wykonany. Philips Lumea SC2009/00 to depilator laserowy, który uplasował się na drugim miejscu w rankingu. Urządzenie ma dobrze wyprofilowany uchwyt. Sprzęt jest zasilany akumulatorowo. W zestawie otrzymujemy praktyczny pokrowiec.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki depilator laserowy Philips Lumea wybrać?

 

Piękne, gładkie nogi – jaka kobieta o tym nie marzy? Oprócz tego, że bardzo zależy nam na gładkich nogach chcemy też, aby depilacja była maksymalnie bezbolesna. Wśród popularnych ostatnimi czasy metod depilowania, uważanych przy tym za stosunkowo bezbolesne, musimy wymienić stosowanie lasera. Kiedyś depilacja laserowa wykonywana była wyłącznie w salonach kosmetycznych, ale teraz możemy przeprowadzić zabieg również w domowym zaciszu, bo popularni producenci urządzeń kosmetycznych mają w swojej ofercie właśnie depilatory laserowe. Szczególną popularnością cieszą się wszystkie produkty Philips z serii Lumea.

 

 

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Philips. Przede wszystkim dlatego, że oferuje ona produkty w atrakcyjnych cenach, które są łatwe w obsłudze, a do tego bezpieczne dla naszej skóry. Do tego najlepsze depilatory laserowe Philip Lumea pozwalają nam na szybką depilację za sprawą zastosowania dość dużego okienka depilującego.

Zanim wybierzesz konkretny model, zwróć uwagę na to, co zawiera zestaw i czy w rzeczywistości wszystkie jego elementy są dla Ciebie niezbędne. Bardziej zaawansowane modele posiadają kilka nasadek, ale na przykład, gdy chcesz golić tylko nogi, nie potrzebujesz dodatkowych elementów. Inaczej jest, gdy zmagasz się na przykład ze sporym owłosieniem na twarzy.

Według konsumentów najlepszy depilator laserowy Philips Lumea w 2021 roku to taki, który ma wygodną rączkę. Marka Philips znając potrzeby konsumentów stworzyła produkty z różnymi rękojeściami. Przed zakupem urządzenia warto więc wziąć go do ręki i wypróbować. Tylko taki test będzie dawał nam gwarancję, że praca z depilatorem będzie przyjemna.

Nie możemy zapomnieć o systemie zasilania. Philips ma w swojej ofercie modele sieciowe oraz akumulatorowe. Te pierwsze są wygodniejsze, ale musimy pamiętać, żeby regularnie ładować sprzęt lub wymieniać baterie. Jeśli zwykle zapominamy o takich czynnościach, urządzenie sieciowe może okazać się praktyczniejsze. Z drugiej strony taki sprzęt jest mniej mobilny.

W przypadku depilatora laserowego nie sposób zapomnieć o żywotności lampy. W przypadku marki Philips jest ona naprawdę długa, więc nie musimy obawiać się o awarię. Musimy tylko wspomnieć, że w sklepach znajdziemy różnego typu modele, również te starszej generacji, w niższych cenach, które są mniej wydajne niż najnowsze serie Philips Lumea.

 

 

Depilatory laserowe Philips Lumea – ranking

 

 

Philips Lumea BRI956/00 

 

Philips Lumea BRI956/00 to depilator laserowy oparty na zaawansowanej, nowoczesnej technologii. Pozbywanie się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała jest możliwe dzięki wykorzystywanemu przez urządzenie światłu pulsacyjnemu IPL, przy użyciu którego depilacja jest niemal bezbolesna.

Produkt pozwala na dobór ustawień stosownie do posiadanego przez użytkowników koloru skóry. W przypadku, gdy korzystający z depilatora nie jest pewien, które ustawienie powinien wybrać nie musi się martwić – model został wyposażony w czujnik SmartSkin automatycznie podpowiadający, jaka konfiguracja może być w danym momencie najlepsza.

Depilator posiada w zestawie 4 różne nasadki dopasowane do różnorodnych potrzeb konsumentów. Pierwsza z nich sprawdza się przy usuwaniu włosków z dużych partii ciała. Druga – specjalnie wyprofilowana – służy do owłosienia pod pachami. Kolejna pomoże w zwalczeniu włosków na twarzy, a ostatnią zaprojektowano z myślą o wrażliwych okolicach bikini. Z każdą z nich zabieg trwa szybko i nie powoduje dyskomfortu.

Model korzysta z dwóch trybów zasilania – to użytkownik wybiera, czy w danym momencie podłączy go do zasilania, czy potrzebuje urządzenia bezprzewodowego. Konsumenci uważają, że jest to sprzęt łatwy w obsłudze, a do tego bardzo wydajny.

Philips Lumea BRI956/00 to depilator laserowy przeznaczony do depilacji różnych części ciała. Sprzęt jest zasilany sieciowo. Z urządzenia można korzystać również bezprzewodowo.

Zalety
Czujnik:

Prezentowany depilator wyposażono w czujnik SmartSkin, który powoduje, że model automatycznie dobiera ustawienia odpowiednie do typu naszej skóry. W efekcie nie ma obaw o to, że podczas zabiegu dojdzie do poparzenia ciała.

Zasilanie:

Konsumenci doceniają to, że ze sprzętu można korzystać zarówno wtedy, kiedy jest on podłączony do prądu, jak i bezprzewodowo. Zwiększa to możliwości jego zastosowania i bez wątpienia wpływa na komfort pracy.

Bezpieczeństwo:

Philips Lumea BRI956/00 to depilator laserowy stworzony we współpracy z dermatologami. Daje to pewność, że użytkowanie urządzenia jest bezpieczne.

Nasadki:

W zestawie otrzymujemy wymienne nasadki umożliwiające depilację różnych obszarów ciała. Za pomocą sprzętu pozbędziemy się zbędnego owłosienia nie tylko z nóg, ale także z twarzy, okolic bikini czy pach.

Design:

Produkt został wykonany z największą starannością. Model ma estetyczny, kobiecy design.

Wady
Waga:

W niektórych recenzjach można przeczytać, że sprzęt stosunkowo dużo waży. Dlatego też podczas zabiegu nasza dłoń relatywnie szybko się męczy.

 

 

 

 

Philips Lumea Prestige SC2009/00

 

Lumea Prestige marki Philips to urządzenie, którego działanie zostało oparte na technologii IPL – Intense Pulsed Light wykorzystywanej i polecanej od pewnego czasu przez profesjonalistów. Model wysyła impulsy światła prosto do cebulek włosów. W taki sposób stymulowane jest naturalne wypadanie niechcianych włosów oraz zahamowany zostaje proces ich odrastania. Dla utrzymania wyników wystarczy powtarzać zabieg raz na dwa tygodnie z czterema powtórzeniami.

Urządzenie działa na włosy o różnym kolorze – od blondu po czarny, nie współpracując jedynie z włosami rudymi, białymi czy siwymi. Pracę depilatora można dopasować do różnych odcieni skóry, za wyjątkiem bardzo ciemnej, na której mogłoby spowodować podrażnienia.

Model nadaje się do usuwania owłosienia z twarzy oraz różnych obszarów ciała, w tym okolic bikini. Zostało wyposażone w trzy różne nasadki. Jedna z nich posiada specjalnie zaprojektowany filtr światła, dzięki któremu bezpiecznie i wygodnie można się pozbyć włosów pojawiających się na twarzy. Druga nadaje się do mocniejszego owłosienia z okolic bikini. Ostatnia jest dobra do depilacji pozostałych, większych obszarów ciała. Konsumenci pozytywnie odnoszą się do pracy depilatora,  podkreślają, że działa szybko i jest wysoce bezawaryjny.

Depilator laserowy Philips Lumea SC2009/00 jest zasilany akumulatorowo. Czas ładowania wynosi 100 minut. Okienko, przez które wydobywa się wiązka światła ma powierzchnię 4 cm2.

Zalety
Akumulatorowe zasilanie:

Z uwagi na to, że model ma wbudowany akumulator z urządzenia możemy korzystać także w miejscu, w którym nie ma swobodnego dostępu do prądu. Bezprzewodowa praca to gwarancja, że nic nie będzie krępowało naszych ruchów.

Dodatkowe wyposażenie:

W zestawie, poza depilatorem i zasilaczem, otrzymujemy także solidnie wykonany pokrowiec. Umożliwia on bezpieczne przenoszenie sprzętu.

5 trybów pracy:

Użytkownik ma do wyboru 5 trybów pracy. W rezultacie można łatwo dopasować ustawienia sprzętu do odcienia skóry zapewniając sobie tym samym skuteczność działania, jak i bezpieczeństwo użytkowania.

Kształt:

Produkt ma dobrze przemyślany kształt. Odpowiednio wyprofilowana rączka zapewnia pewny chwyt i precyzyjną pracę.

Wady
Podrażnia:

Nieliczne osoby zauważyły, że na początku użytkowania na skórze pojawiają się drobne podrażnienia.

 

 

 

 

Philips Lumea SC1995/00 

 

Podobnie, jak inne urządzenia Philips Lumea SC1995/00 korzysta z technologii IPL – Intense Pulsed Light – umożliwiającą sprawne i bezpieczne usuwanie zbędnego owłosienia. Po dostaniu się światła do cebulek włosków zaczynają one samoczynnie wypadać i nie odrastają w tak szybkim tempie, jak po użyciu innych metod depilacji.

Urządzenie posiada pięć regulowanych ustawień intensywności emitowanego światła. To pozwala na dopasowanie jego działania do własnej skóry czyniąc zabieg łagodnym i bezpiecznym dla każdego. Nadaje ono się do stosowania nawet na wrażliwej skórze. Depilator jest odpowiedni dla włosów o różnym odcieniu i na każdym z nich działa tak samo skutecznie. Może być używany do pozbywania się owłosienia zarówno z nóg, pach, okolic bikini, ramion czy brzucha, co czyni go funkcjonalnym i użytecznym.

Jest jednym z najtańszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Stąd też opinie konsumentów wskazujących, że SC1995/00 to depilator laserowy Philips Lumea w dobrej cenie. W zestawie z urządzeniem znalazł się zasilacz oraz wygodne etui do jego przechowywania.

SC1995/00 to dobry depilator laserowy Philips Lumea do 800 zł. Urządzenie ma okienko o powierzchni 4 cm2. Jest to model zasilany sieciowo.

Zalety
Intensywność światła:

Z racji tego, że użytkownik ma możliwość regulacji intensywności światła nie ma obaw o to, że depilator będzie podrażniał naszą skórę. Każdy ma możliwość dopasowania modelu adekwatnie do swoich potrzeb.

Szybkość:

Tryb przesunięcia i błysku umożliwia szybką depilację. Możemy więc przesuwać urządzenie po skórze bez zatrzymywania, a tym samym skrócić czas potrzebny na usunięcie zbędnego owłosienia.

Filtr UV:

Model ma filtr UV, który niweluje niekorzystne działanie promieni ultrafioletowych. W związku z tym użytkowanie sprzętu jest bezpieczne.

Wady
Nagrzewa się:

Po przeczytaniu opublikowanych w Internecie opinii można dojść do wniosku, że produkt stosunkowo szybko się nagrzewa. Czasami trzeba więc przerwać pracę i odczekać, aż temperatura urządzenia nieco spadnie.

 

 

 

 

Jak używać depilatora laserowego Philips Lumea?

 

Depilatory laserowe Philips Lumea cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony konsumentów. Nie ma w tym nic dziwnego – urządzenia tego typu pozwalają w łatwy sposób pozbyć się z ciała zbędnego owłosienia i zachować idealną gładkość skóry przez długi czas. Jeśli zdecydujemy się na zakup sprzętu, warto dowiedzieć się nie tylko tego, jaki depilator laserowy Philips Lumea jest polecany przez kobiety, ale także zdobyć informacje na temat korzystania ze sprzętu. Trzeba pamiętać, że tylko odpowiednie użytkowanie urządzenia przyniesie zadowalające efekty.

 

 

Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo w trakcie depilacji laserowej?

Jednym z ważniejszych zagadnień dotyczących korzystania z depilatora laserowego jest zachowanie odpowiednich środków ostrożności. Producenci tego typu urządzeń zapewniają, że ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia. Opinie te są potwierdzone przez dermatologów. Nie ma więc obaw o to, że jeśli użyjemy sprzętu, narazimy swoją skórę na podrażnienia. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby dostosować intensywność generowanego przez urządzenie światła do karnacji naszej skóry.

Nowoczesne sprzęty samodzielnie określają ten parametr, dzięki czemu użytkownik nie musi tracić czasu na wybieranie ustawień. Dodatkowo zyskuje on pewność, że nie popełni błędu, co mogłoby skutkować poparzeniem skóry. Z urządzenia, które podłącza się do prądu, należy korzystać w miejscu suchym. Zmniejszy to ryzyko wystąpienia zwarcia.

 

Jak przygotować ciało do zabiegu domowej depilacji laserowej?

Najlepiej jeśli kilka dni przed zabiegiem depilacji wykonamy delikatny peeling. W ten sposób pozbędziemy się martwego naskórka i ograniczymy ryzyko wrastania włosków. Należy pamiętać o tym, aby włoski miały odpowiednią długość (najlepiej kilka mm). Jeśli będą one zbyt krótkie, może się okazać, że depilator nie poradzi sobie z ich usunięciem. Powierzchnia skóry, z której będziemy pozbywać się zbędnego owłosienia, musi być sucha.

 

Jak korzystać z depilatora laserowego Philips Lumea?

Opinie konsumentów potwierdzają, że użytkowanie depilatora laserowego Philips Lumea jest bardzo proste. Chcąc wydepilować ciało musimy podłączyć urządzenie do źródła zasilania lub sprawdzić, czy dołączone do zestawu akumulatory są naładowane. Następnie wystarczy uruchomić sprzęt i rozpocząć zabieg depilacji. Okienko, przez które przebija się wiązka światła należy przyłożyć do powierzchni skóry, a następnie wcisnąć odpowiedni przycisk. Najlepiej jeśli będziemy przesuwać depilator po skórze w linii prostej. Choć z początku korzystanie z depilatora może okazać się niewygodne nie można się zniechęcać. Jeśli nabierzemy wprawy, czas poświęcany na zabieg depilacji znacznie się skróci.

 

 

Jak często stosować depilator laserowy?

Omawiając zagadnienia związane z użytkowaniem domowego depilatora laserowego, nie można pominąć kwestii dotyczącej częstotliwości zabiegów. Producent Philips Lumea zaleca, aby na początku korzystania z urządzenia depilować ciało raz na 2 tygodnie. Taką częstotliwość zabiegów należy zachować przez minimum 2 miesiące. Po tym czasie możemy nieco ograniczyć depilację. Wystarczy, jeśli będziemy korzystać z urządzenia co 4-8 tygodni, w zależności od naszych potrzeb. Często konsumenci zastanawiają się, czy jeśli częściej będą depilować ciało, zauważą szybsze efekty.

Należy w tym miejscu podkreślić, że niezastosowanie się do zaleceń producenta może mieć przykre konsekwencje. Zbyt często wykonywany zabieg depilacji przy użyciu urządzenia Philips Lumea może powodować podrażnienia skóry. Nie przyniesie więc to zamierzonego efektu, a jedynie spowoduje ból i sprawi, że nasze ciało nie będzie wyglądało atrakcyjnie. Na skórze może pojawić się bolesne zaczerwienienie czy świąd.

 

 

Inne popularne artykuły napisane przez naszych kolegów:

 

Depilatory laserowe Babyliss

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Philips Lumea IPL BRI953/00

 

Model Philips Lumea IPL BRI953/00 to innowacja na rynku powszechnie dostępnych depilatorów. Wykorzystuje zaawansowaną technologię Lumea, która za pomocą światła pulsacyjnego IPL precyzyjnie usuwa owłosienie z różnych części ciała. Depilator posiada kilka nasadek pozwalających na usuwanie zbędnego owłosienia z niemal każdej partii ciała.

Dzięki wbudowanemu czujnikowi SmartSkin urządzenie udzieli Ci wskazówek co do tego, jakie ustawienie wiązek będzie najkorzystniejsze dla Twojego typu skóry. Jeśli będziesz odczuwać jakikolwiek dyskomfort możliwe jest również dokonanie manualnej korekty ustawień.

Model BRI953/00 posiada specjalnie zaprojektowany system zapobiegający emisji przypadkowych błysków, co stanowi ochronę dla oczu użytkownika. Urządzenie ma również wbudowany filtr UV, chroniący przed szkodliwymi promieniami.

Co do zasilania, producent umożliwia korzystanie z depilatora na dwa sposoby – za pomocą kabla, jak również bezprzewodowo. Użytkownicy cenią depilator firmy Philips również za wygodę użytkowania oraz dość ciche działanie.

Model IPL BRI953/00 to bardzo dobry depilator Philips Lumea do 1500 zł. Sprzęt jest sprzedawany w zestawie z wymiennymi nasadkami.

Zalety
Dwa rodzaje zasilania:

Urządzenie ma dwa tryby zasilania. Z depilatora można korzystać zarówno bezprzewodowo, jak i po podłączeniu go do gniazdka. Depilacja jest możliwa niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.

Bezpieczeństwo użytkowania:

Model ma czujnik SmartSkin, który wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo pracy. Czujnik automatycznie dopasowuje ustawienia urządzenia do odcienia naszej skóry. Chroni to przed poparzeniem i podrażnieniem naskórka.

Depilacja skóry twarzy:

W zestawie znajdziemy specjalną nakładkę przeznaczoną do depilacji skóry twarzy. Ma ona ciemny filtr, co zwiększa bezpieczeństwo pracy i pozwala na przeprowadzenie delikatnego, a jednocześnie skutecznego zabiegu.

Aplikacja:

Użytkownik może ściągnąć na telefon aplikację Philips Lumea IPL, w której znajduje się wiele cennych wskazówek dotyczących użytkowania sprzętu.

Żywotność lampy:

Z informacji podanych przez producenta wynika, że depilator będzie nam służył nawet do 20 lat.

Wady
Waga:

W niektórych recenzjach konsumenci zwracają uwagę na to, że sprzęt jest nieco ciężki. Jeśli chcemy wydepilować całe ciało, tego typu zabieg może się okazać męczący dla naszych dłoni.

 

 

 

 

Depilatory laserowe Philips – ranking

 

 

Philips Lumea BRI956/00

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości depilatora laserowego, który pomoże Ci pozbyć się niechcianego owłosienia, to polecamy Ci sprawdzenie parametrów Philips Lumea BRI956/00. Sprzęt odznacza się wielofunkcyjnością, gdyż może być używany na wszystkich częściach ciała, w tym na twarzy. Przy zakupie uzyskasz kilka nasadek dedykowanych do poszczególnych miejsc na ciele.

Ze względu na nowoczesną technologię, użytkowanie produktu jest w pełni bezpieczne dla naszych oczu, które nie są narażone na przypadkowe błyski. Sprzęt w czasie pracy wykorzystuje światło pulsacyjne IPL, które doskonale usuwa włosy. Na uwagę zasługuje szybka praca depilatora, która wynika z dużej siły lampy. Szacowany czas potrzebny na usunięcie włosów z obu łydek to 8,5 minuty, a z twarzy to tylko 1,5 minuty. Co więcej prezentowany model posiada możliwość regulowania siły w pięciostopniowej skali. Dzięki temu precyzyjnie dopasujesz intensywność pracy do swoich możliwości znoszenia bólu.

Wielu konsumentów doceniło to, że maszyna zasilana jest zarówno sieciowo i akumulatorowo, co jest gwarantem większego komfortu pracy.

 

 

 

Philips Lumea Prestige SC2009/00

 

Model Lumea Prestige SC2009/00 to nowoczesny depilator laserowy, który zapewnia intensywną pracę. Dzięki temu już po okresie 8 tygodni regularnego stosowania będziemy mogli zaobserwować zdecydowane zmniejszenie się naszego owłosienia na całym ciele, w tym twarzy.

Największą zaletą modelu jest jego bezpieczne działanie, które pozwala na dopasowanie używanego natężenia lampy. Z kolei duże okienko o powierzchni 4 cm2 zapewnia bardzo szybką pracę. Naturalnie nasadki do twarzy są znacznie mniejsze, dzięki czemu gwarantują dużą precyzję. Model jest maszyną bezprzewodową, zatem możesz go używać w dowolnym momencie w każdym miejscu na świecie. Za sprawą sporej efektywności pracy i aż pięcio-poziomowej skali energii świetlnej, uzyskane efekty są zbliżone do tych z salonów kosmetycznych. Za sprawą silnej lampy wydepilowanie nóg zajmie Ci 8 minut, pach, bikini i twarzy – 1 minutę.

Wielu konsumentów doceniło wysoką jakość wykonania modelu. Co więcej sprzęt zapewnia nam wydajną pracę, gdyż jest zaprogramowany na wygenerowanie aż 250000 błysków. Trzeba tutaj dodać, że podczas jednego zabiegu może maksymalnie użyć 370 błysków.

 

 

 

Philips Lumea Advanced SC1997/00

 

Osoby, które chcą zakupić dobrej jakości depilator w rozsądnej cenie, powinny natychmiast sprawdzić ofertę marki Philips, a w szczególności model Lumea Advanced SC1997/00. Urządzenie pozwoli nam pozbyć się niechcianego owłosienia i uzyskać na ciele efekt niemal taki sam, jak po wizycie w salonie kosmetycznym.

Największą zaletą produktu jest nowoczesna technologia IPL, czyli Intense Pulsed Light. Dzięki temu udogodnieniu, bardzo intensywne światło działa na naszą skórę punktowo, a w czasie pracy wypala znajdujące się pod skórą cebulki włosów. Takie działanie bardzo skutecznie opóźnia proces odrastania, osłabia włosy, a w konsekwencji powoduje ich trwałe wypadanie.

Jak podają specjaliści, już po okresie 4 tygodni, powinniśmy zauważyć poprawę stanu naszego ciała. Prezentowane urządzenie przeszło wiele testów, które potwierdzają, że jest to bardzo bezpieczny produkt, którego użytkowanie nie zagraża naszemu zdrowiu. Poza tym model posiada aż 5 różnych trybów mocy lasera, dzięki czemu dopasujesz siłę działania lampy do wrażliwości skóry.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu sieciowym są bardzo pochlebne. Wielu klientów jest zdania, że ten depilator laserowy Philips w dobrej cenie, to maszyna godna polecenia, bowiem jest bardzo skuteczna.

 

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status