Najlepszy depilator laserowy Philips Lumea

Ostatnio aktualizowane: 21.09.18

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki depilator laserowy Philips Lumea wybrać?

 

Piękne, gładkie nogi – jaka kobieta o tym nie marzy? Oprócz tego, że bardzo zależy nam na gładkich nogach chcemy też, aby depilacja była maksymalnie bezbolesna. Wśród popularnych ostatnimi czasy metod depilowania, uważanych przy tym za stosunkowo bezbolesne, musimy wymienić stosowanie lasera. Kiedyś depilacja laserowa wykonywana była wyłącznie w salonach kosmetycznych, ale teraz możemy przeprowadzić zabieg również w domowym zaciszu, bo popularni producenci urządzeń kosmetycznych mają w swojej ofercie właśnie depilatory laserowe. Szczególną popularnością cieszą się wszystkie produkty Philips z serii Lumea.

 

 

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Philips. Przede wszystkim dlatego, że oferuje ona produkty w atrakcyjnych cenach, które są łatwe w obsłudze, a do tego bezpieczne dla naszej skóry. Do tego najlepsze depilatory laserowe Philip Lumea pozwalają nam na szybką depilację za sprawą zastosowania dość dużego okienka depilującego.

Zanim wybierzesz konkretny model, zwróć uwagę na to, co zawiera zestaw i czy w rzeczywistości wszystkie jego elementy są dla Ciebie niezbędne. Bardziej zaawansowane modele posiadają kilka nasadek, ale na przykład, gdy chcesz golić tylko nogi, nie potrzebujesz dodatkowych elementów. Inaczej jest, gdy zmagasz się na przykład ze sporym owłosieniem na twarzy.

Według konsumentów najlepszy depilator laserowy Philips Lumea w 2018 roku to taki, który ma wygodną rączkę. Marka Philips znając potrzeby konsumentów stworzyła produkty z różnymi rękojeściami. Przed zakupem urządzenia warto więc wziąć go do ręki i wypróbować. Tylko taki test będzie dawał nam gwarancję, że praca z depilatorem będzie przyjemna.

Nie możemy zapomnieć o systemie zasilania. Philips ma w swojej ofercie modele sieciowe oraz akumulatorowe. Te pierwsze są wygodniejsze, ale musimy pamiętać, żeby regularnie ładować sprzęt lub wymieniać baterie. Jeśli zwykle zapominamy o takich czynnościach, urządzenie sieciowe może okazać się praktyczniejsze. Z drugiej strony taki sprzęt jest mniej mobilny.

W przypadku depilatora laserowego nie sposób zapomnieć o żywotności lampy. W przypadku marki Philips jest ona naprawdę długa, więc nie musimy obawiać się o awarię. Musimy tylko wspomnieć, że w sklepach znajdziemy różnego typu modele, również te starszej generacji, w niższych cenach, które są mniej wydajne niż najnowsze serie Philips Lumea.

 

 

Depilatory laserowe Philips Lumea – ranking

 

 

Philips Lumea BRI956/00 

 

Philips Lumea BRI956/00 to depilator laserowy oparty na zaawansowanej, nowoczesnej technologii. Pozbywanie się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała jest możliwe dzięki wykorzystywanemu przez urządzenie światłu pulsacyjnemu IPL, przy użyciu którego depilacja jest niemal bezbolesna.

Produkt pozwala na dobór ustawień stosownie do posiadanego przez użytkowników koloru skóry. W przypadku, gdy korzystający z depilatora nie jest pewien, które ustawienie powinien wybrać nie musi się martwić – model został wyposażony w czujnik SmartSkin automatycznie podpowiadający, jaka konfiguracja może być w danym momencie najlepsza.

Depilator posiada w zestawie 4 różne nasadki dopasowane do różnorodnych potrzeb konsumentów. Pierwsza z nich sprawdza się przy usuwaniu włosków z dużych partii ciała. Druga – specjalnie wyprofilowana – służy do owłosienia pod pachami. Kolejna pomoże w zwalczeniu włosków na twarzy, a ostatnią zaprojektowano z myślą o wrażliwych okolicach bikini. Z każdą z nich zabieg trwa szybko i nie powoduje dyskomfortu.

Model korzysta z dwóch trybów zasilania – to użytkownik wybiera, czy w danym momencie podłączy go do zasilania, czy potrzebuje urządzenia bezprzewodowego. Konsumenci uważają, że jest to sprzęt łatwy w obsłudze, a do tego bardzo wydajny.

 

 

 

 

Philips Lumea Prestige SC2009/00

 

Lumea Prestige marki Philips to urządzenie, którego działanie zostało oparte na technologii IPL – Intense Pulsed Light wykorzystywanej i polecanej od pewnego czasu przez profesjonalistów. Model wysyła impulsy światła prosto do cebulek włosów. W taki sposób stymulowane jest naturalne wypadanie niechcianych włosów oraz zahamowany zostaje proces ich odrastania. Dla utrzymania wyników wystarczy powtarzać zabieg raz na dwa tygodnie z czterema powtórzeniami.

Urządzenie działa na włosy o różnym kolorze – od blondu po czarny, nie współpracując jedynie z włosami rudymi, białymi czy siwymi. Pracę depilatora można dopasować do różnych odcieni skóry, za wyjątkiem bardzo ciemnej, na której mogłoby spowodować podrażnienia.

Model nadaje się do usuwania owłosienia z twarzy oraz różnych obszarów ciała, w tym okolic bikini. Zostało wyposażone w trzy różne nasadki. Jedna z nich posiada specjalnie zaprojektowany filtr światła, dzięki któremu bezpiecznie i wygodnie można się pozbyć włosów pojawiających się na twarzy. Druga nadaje się do mocniejszego owłosienia z okolic bikini. Ostatnia jest dobra do depilacji pozostałych, większych obszarów ciała. Konsumenci pozytywnie odnoszą się do pracy depilatora,  podkreślają, że działa szybko i jest wysoce bezawaryjny.

 

 

 

 

Philips Lumea SC1995/00 

 

Podobnie, jak inne urządzenia Philips Lumea SC1995/00 korzysta z technologii IPL – Intense Pulsed Light – umożliwiającą sprawne i bezpieczne usuwanie zbędnego owłosienia. Po dostaniu się światła do cebulek włosków zaczynają one samoczynnie wypadać i nie odrastają w tak szybkim tempie, jak po użyciu innych metod depilacji.

Urządzenie posiada pięć regulowanych ustawień intensywności emitowanego światła. To pozwala na dopasowanie jego działania do własnej skóry czyniąc zabieg łagodnym i bezpiecznym dla każdego. Nadaje ono się do stosowania nawet na wrażliwej skórze. Depilator jest odpowiedni dla włosów o różnym odcieniu i na każdym z nich działa tak samo skutecznie. Może być używany do pozbywania się owłosienia zarówno z nóg, pach, okolic bikini, ramion czy brzucha, co czyni go funkcjonalnym i użytecznym.

Jest jednym z najtańszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Stąd też opinie konsumentów wskazujących, że SC1995/00 to depilator laserowy Philips Lumea w dobrej cenie. W zestawie z urządzeniem znalazł się zasilacz oraz wygodne etui do jego przechowywania.

 

 

 

Inne popularne artykuły napisane przez naszych kolegów:

 

Depilatory laserowe Babyliss

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.75 out of 5)
Loading...