Najlepszy depilator laserowy IPL

Ostatnio aktualizowane: 09.08.20

 

Jaki depilator laserowy IPL wybrać?

 

Wydepilowane ciało wygląda higienicznie i estetycznie. Sam proces depilacji jest częstym zabiegiem pielęgnacyjnym wielu kobiet i mężczyzn i może być wykonywany na kilka sposobów. Coraz większą popularność zyskuje depilacja laserowa, do niedawna możliwa do wykonania tylko w salonie kosmetycznym. Dziś możemy ją wykonać również w domu. W artykule znajdziesz wiele wskazówek na temat depilatorów laserowych.

 

 

Domowy zabieg polega na podgrzaniu mieszka włosa wiązką światła, która emitowana jest przez laser. Takie działanie niszczy jego zarodek nie uszkadzając przy tym żadnych tkanek. Depilatory do użytku domowego są podobne do tych używanych w salonach kosmetycznych. Działanie też jest podobne, jednak mają trochę mniejszą moc. Dlatego należy przeprowadzić większą ilość zabiegów, aby były zauważalne efekty. Z pomocą depilatora możemy usunąć włosy na nogach, w okolicach bikini i pach, na ramionach czy włosy na twarzy. Tego typu depilacja polega na przykładaniu do danego miejsca małej głowicy, która emituje wiązkę światła. Możemy jednak kupić sprzęt z większą głowicą, która zredukuje czas samego zabiegu.

Warto pochylić się nad zakupem markowego urządzenia, gdyż taki zabieg dopiero od niedawna można wykonać w domu. Mamy wtedy pewność, że jest to produkt dobrej jakości z gwarancją działania.

Dokonując zakupu trzeba upewnić się, że dane urządzenie jest wyposażone w regulację mocy, dlatego że każda część naszego ciała ma inną wrażliwość. Nogi są słabo unerwione, więc zabieg nie będzie bolesny. Natomiast usuwanie wąsika lub depilacja bikini wymagają pracy na najniższej mocy. Trzeba pamiętać, że metoda laserowa nie jest w pełni bezbolesna.

Najlepsze depilatory laserowe IPL to te, które emitują dużą liczbę impulsów. Im więcej lampa może ich wyemitować, tym dłużej urządzenie będzie działać. Każdy producent powinien poinformować, ile dany produkt wytwarza impulsów świetlnych.

Trzeba sprawdzić też, z jakiego materiału został wykonany konkretny depilator. Najlepszy depilator laserowy IPL w 2020 roku to taki, którego obudowa jest odporna na otarcia oraz wytrzymała na uszkodzenia. Raczej wszystkie produkty wykonane są z plastiku. Tworzywo to też może być różnej jakości. Należy się upewnić, czy depilator ma wygodną rękojeść i nie jest zbyt ciężki. Trzeba także zastanowić się, czy produkt ma być bezprzewodowy czy z przewodem. Model bez kabla jest bardziej wygodny, gdyż możemy go używać wszędzie, jednak istnieje ryzyko, że rozładuje się podczas wykonywania zabiegu. Urządzenie, które ma przewód sieciowy sprawia, że depilację trzeba wykonywać w pobliżu gniazdka. Dlatego, jeżeli wybierzemy drugą opcję, sprawdźmy też długość kabla, aby depilacja przebiegała w wygodny sposób.

 

 

Depilatory laserowe IPL – Ranking

 

 

Philips Lumea BRI956/00 

 

Aby cieszyć się jedwabiście gładką skórą przez długi proponujemy wybór urządzenia Philips Lumea BRI956/00. Jest to wyjątkowo skuteczny depilator, gdyż już po 3 zabiegach redukuje do 92% owłosienia. Produkt został stworzony we współpracy z ekspertami i dermatologami, więc jest w pełni bezpieczny. Poza tym chroni przed promieniowaniem UV.

Depilator wyposażony jest w inteligentny czujnik, który sam dostosowuje najlepsze ustawienie intensywności działania. Poza tym ma on kilka rodzajów nasadek, które są tak zaprojektowane, aby można było skutecznie i wygodnie depilować różne obszary naszego ciała.

Kobiety, które zainwestowały w to urządzenie są bardzo zadowolone z zakupu i pozytywnie wypowiadają się na temat depilatora. Podkreślają, że jest to bardzo wygodny produkt, gdyż zasilanie jest zarówno bezprzewodowe, jak i sieciowe. Poza tym sprzęt jest lekki i poręczny oraz co ważne, łatwy w obsłudze.

 

 

 

 

Braun Silk Expert BD 5009

 

Braun Silk Expert BD 5009 to urządzenie, które ma sensor koloru skóry i na bieżąco odczytuje jej odcień dopasowując intensywność światła. Podczas depilacji nie trzeba ładować urządzenia i używać dodatkowo żelu. Tryb główny sprawia, że na dużych powierzchniach sprzęt można wygodnie przesuwać po ciele, by zabieg był szybszy i sprawniejszy. Oprócz tego mamy też tryb: delikatny i bardzo delikatny. Ten ostatni pracuje z najmniejszą mocą i jest odpowiedni do depilacji miejsc wrażliwych i intymnych.

Produkt był testowany klinicznie, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie w domu. To model zasilany sieciowo, więc nie przestanie działać podczas wykonywania depilacji. Poza tym urządzenie wyposażone jest w lampę z trwałością do 300 000 błysków, co starcza na 15 lat użytkowania.

Konsumentki pozytywnie recenzują produkt, gdyż umożliwia wykonanie szybkich zabiegów depilacji na dużych partiach ciała (w zaledwie 8 minut). Co więcej, Internautki piszą, że depilator jest poręczny. Poza tym jest bardzo skuteczny i dzięki delikatnemu trybowi zabieg jest praktycznie bezbolesny.

 

 

 

 

Remington IPL6250 

 

Klasyczne kolory bieli i czerni są charakterystyczne dla urządzenia Remington IPL6250.  Sprawia to, że produkt przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jest to depilator, który trwale usuwa owłosienie przy pomocy światła IPL. Producent gwarantuje, że efekty są widoczne już po trzech zabiegach.

Produkt jest wyposażony w filtr ochronny UV. Duża lampa świetlna pozwala na szybkie wykonanie depilacji dużych obszarów ciała. Ten depilator laserowy IPL w dobrej cenie skutecznie walczy z damskim, jak i męskim owłosieniem. Wygodny uchwyt powoduje, że obsługa modelu jest łatwa i przyjemna.

Użytkownicy uważają, że bardzo przydatne są trzy wymienne głowice do depilacji. Poza tym możliwość pomiaru oraz doboru mocy do koloru skóry bardzo ułatwia i usprawnia zabieg. Kobiety komentują, że depilator jest skuteczny, gdyż już po pierwszym zabiegu są widoczne wyraźne efekty.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status