Najlepszy depilator laserowy domowy

Ostatnio aktualizowane: 19.01.19

 

Jaki depilator laserowy domowy wybrać?

 

Włoski na nogach, rękach, często twarzy czy pod pachami bywają trudne do usunięcia. Niektóre kobiety muszą golić je nawet codziennie, co bywa frustrujące. Odpowiedzią na takie problemy może być użycie depilatora laserowego, który pozwala nam na dłużej usunąć owłosienie z różnych partii ciała. Jeśli zastanawiasz się, jakie cechy ma najlepszy domowy depilator laserowy w 2019 roku zapraszamy do dalszej lektury.

Depilatory laserowe umożliwiają mniej bolesną depilację różnych części ciała, poza tym działają zdecydowanie lepiej niż inne urządzenia golące. Przede wszystkim efekty, jakie pozwalają uzyskać zdecydowanie dłużej się utrzymują.

Wybierając depilator laserowy ważna powinna być dla nas lampa, jej wydajność oraz żywotność. Sprawdźmy, co zakłada producent – jak długo według niego będzie działał dany sprzęt. Kolejna kwestia to szybkość impulsu. To ona decyduje o tym, jak skuteczne będzie urządzenie i jak szybko będzie przebiegał zabieg.

Wielkość okienka to następny aspekt. Im jest ono większe, tym szybciej wykonamy depilację. Warto jednak pamiętać, że w przypadku okolic bikini czy twarzy lepsze będą mniejsze nasadki, dlatego część producentów proponuje urządzenia z wymiennymi elementami odpowiednimi do depilacji różnych części ciała.

Dobrze wyprofilowany uchwyt według konsumentów posiadają najlepsze depilatory laserowe. Nie da się zaprzeczyć, że takie urządzenia są raczej ciężkie, dlatego też dobrze wykonany uchwyt i odpowiednio wyważony ciężar jest gwarancją tego, że depilacja przebiegnie komfortowo.

W sklepach znajdziemy sprzęty sieciowe oraz sieciowo-akumulatorowe. Te drugie są według wielu osób praktyczniejsze, ale miewają słaby akumulator. Przed zakupem warto więc sprawdzić, jak długo urządzenie się ładuje i działa po naładowaniu. Jeśli wybieramy sprzęt zasilany sieciowo zweryfikujemy długość przewodu.

Solidna obudowa, odporna na uszkodzenia mechaniczne to kolejny punkt, jaki chcemy omówić. Depilator może nam wypaść z ręki, a gdy często podróżujemy jest też narażony na uszkodzenia mechaniczne, dlatego tak ważne jest, aby sprzęt był wykonany z dobrych gatunkowo tworzyw.

Poniżej prezentujemy trzy godne uwagi produkty. Mamy nadzieję, że wśród nich znajdziesz depilator spełniający Twoje oczekiwania, dzięki któremu będziesz się cieszyć pięknym, gładkim ciałem.

 

 

Depilatory laserowe domowe – Ranking

 

 

Philips  IPL SC2009/00 

 

Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00 to urządzenie bezprzewodowe, wykorzystujące rozwiązanie IPL, pozwalające na skuteczne i stosunkowo trwałe usunięcie zbędnego owłosienia z różnych części ciała.

Sprzęt kieruje impulsy światła aż do cebulek włosów, które są osłabiane i wypadają. Jednocześnie hamuje to odrost włosków, stąd efekt depilacji utrzymuje się nawet 2 tygodnie, a po serii zabiegów można zauważyć znaczne przerzedzenie owłosienia. Sprzęt ma regulację intensywności światła, dlatego jest odpowiedni zarówno dla osób, które mają jasne i ciemne włoski.

Zestaw zawiera depilator z dwiema wymiennymi nasadkami. Jedna z okienkiem 4 cm2 jest odpowiednia do depilacji większych partii ciała, a druga – 2 cm2 do depilowania twarzy lub okolic bikini. Żywotność lampy to ponad 250 000 błysków, co według założeń producenta powinno wystarczyć na kilkanaście lat.

Produkt zyskał uznanie szerokiej grupy konsumentów ze względu na solidne wykonanie, szybką pracę oraz to, że jest bezprzewodowy. Uznawany jest za praktyczny i niezawodny. Konsumentkom podoba się też ze względu na ładną obudowę.

 

 

 

 

Remington IPL 6750 

 

Wszystkim, którzy poszukują dobrej jakości sprzętu do usuwania niechcianych włosów polecamy Remington IPL 6750. Jest to nowoczesny, domowy depilator laserowy w dobrej cenie, który zasilany jest metodą sieciową. Urządzenie pozwala szybko i dokładnie usunąć zbędne owłosienie z całego ciała.

Największą zaletą produktu jest długotrwały efekt gładkiej skóry, jaki pozwala uzyskać. Intensywne światło osłabia cebulki włosów, przez co rzadziej odrastają. Cały zabieg jest szybki i bezbolesny, a co najważniejsze nie stanowi zagrożenia dla skóry. Produkt może być też stosowany na twarzy. W czasie używania możesz zmieniać intensywność wiązki światła – masz do wyboru 5 ustawień. Nie musisz się też martwić o wymianę żarówki, producent zastosował w urządzeniu model kwarcowy, który jest niezużywalny.

Wiele osób zdecydowało się na zakup sprzętu, gdyż jego praca jest bardzo efektywna. Już po kilku sesjach gęstość owłosienia na ciele ulega zmniejszeniu. Specjaliści są zdania, że regularne powtarzanie zabiegu przez kilka tygodni będzie w stanie tak osłabić włoski, że przestaną odrastać.

 

 

 

 

Braun Silk Expert IPL BD 5009 

 

Osobom, które chcą zadbać o gładką skórę polecamy Braun Silk Expert IPL BD 5009. Jest to depilator laserowy, przeznaczony jest do użytku domowego. Do usuwania włosków urządzenie wykorzystuje impulsy świetlne, które wnikają w skórę, a następnie wypalają i osłabiają cebulki włosów.

Sprzęt jest w pełni bezpieczny. Nie musisz się obawiać poparzenia skóry czy efektów ubocznych w postaci uczulenia. Przed każdym zabiegiem musisz przyłożyć okienko do skóry w celu jej zidentyfikowania. Jeśli jest ona zbyt zaczerwieniona, opalona lub podrażniona depilator nie włączy się. Przy zakupie otrzymasz też mniejsze, wymienne okienka, które przeznaczone są do użytku na twarzy. Produkt zasilany jest sieciowo, więc nie musisz czekać aż się naładuje. Przewód jest długi, dlatego nie krępuje ruchów użytkownika.

Obsługa maszynki jest bardzo prosta i wygodna. W dowolnym momencie możesz zmienić intensywność wiązki światła, by przyspieszyć depilację. Cały zabieg jest bezbolesny. Nieco wysoka cena nie zniechęciła konsumentów przed zakupem. Atutem, który doceniło wiele osób jest wysoka bezawaryjność produktu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...