Najlepszy depilator laserowy domowy

Ostatnio aktualizowane: 09.08.20

 

Marzysz o zakupie domowego depilatora laserowego? Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie. Mowa tutaj o rankingu, który powstał po przeczytaniu wielu komentarzy na temat poszczególnych urządzeń. Z naszej analizy jasno wynika, że domowym depilatorem laserowym, który zdobył największe uznanie użytkowników jest Philips IPL SC2009/00. Prezentowany model ma duże okienko, dlatego zabieg depilacji nie trwa zbyt długo. W zestawie znajdują się wymienne nakładki, dzięki czemu sprzęt znajduje zastosowanie do różnych partii ciała. Użytkowanie depilatora jest bezpieczne dla skóry, co potwierdziły badania dermatologiczne. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo, więc podczas depilacji nic nie ogranicza naszych ruchów. To przekłada się na duży komfort użytkowania. W zestawieniu umieściliśmy także inne godne uwagi produkty. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się domowy depilator laserowy Remington IPL 6750. Jest on przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Urządzenie jest uznawane za skuteczne i bezpieczne w użyciu. Model ma dobrze wyprofilowaną rączkę.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki depilator laserowy domowy wybrać?

 

Włoski na nogach, rękach, często twarzy czy pod pachami bywają trudne do usunięcia. Niektóre kobiety muszą golić je nawet codziennie, co bywa frustrujące. Odpowiedzią na takie problemy może być użycie depilatora laserowego, który pozwala nam na dłużej usunąć owłosienie z różnych partii ciała. Jeśli zastanawiasz się, jakie cechy ma najlepszy domowy depilator laserowy w 2020 roku zapraszamy do dalszej lektury.

Depilatory laserowe umożliwiają mniej bolesną depilację różnych części ciała, poza tym działają zdecydowanie lepiej niż inne urządzenia golące. Przede wszystkim efekty, jakie pozwalają uzyskać zdecydowanie dłużej się utrzymują.

Wybierając depilator laserowy ważna powinna być dla nas lampa, jej wydajność oraz żywotność. Sprawdźmy, co zakłada producent – jak długo według niego będzie działał dany sprzęt. Kolejna kwestia to szybkość impulsu. To ona decyduje o tym, jak skuteczne będzie urządzenie i jak szybko będzie przebiegał zabieg.

Wielkość okienka to następny aspekt. Im jest ono większe, tym szybciej wykonamy depilację. Warto jednak pamiętać, że w przypadku okolic bikini czy twarzy lepsze będą mniejsze nasadki, dlatego część producentów proponuje urządzenia z wymiennymi elementami odpowiednimi do depilacji różnych części ciała.

Dobrze wyprofilowany uchwyt według konsumentów posiadają najlepsze depilatory laserowe. Nie da się zaprzeczyć, że takie urządzenia są raczej ciężkie, dlatego też dobrze wykonany uchwyt i odpowiednio wyważony ciężar jest gwarancją tego, że depilacja przebiegnie komfortowo.

W sklepach znajdziemy sprzęty sieciowe oraz sieciowo-akumulatorowe. Te drugie są według wielu osób praktyczniejsze, ale miewają słaby akumulator. Przed zakupem warto więc sprawdzić, jak długo urządzenie się ładuje i działa po naładowaniu. Jeśli wybieramy sprzęt zasilany sieciowo zweryfikujemy długość przewodu.

Solidna obudowa, odporna na uszkodzenia mechaniczne to kolejny punkt, jaki chcemy omówić. Depilator może nam wypaść z ręki, a gdy często podróżujemy jest też narażony na uszkodzenia mechaniczne, dlatego tak ważne jest, aby sprzęt był wykonany z dobrych gatunkowo tworzyw.

Poniżej prezentujemy trzy godne uwagi produkty. Mamy nadzieję, że wśród nich znajdziesz depilator spełniający Twoje oczekiwania, dzięki któremu będziesz się cieszyć pięknym, gładkim ciałem.

 

 

Depilatory laserowe domowe – Ranking

 

 

Philips  IPL SC2009/00 

 

Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00 to urządzenie bezprzewodowe, wykorzystujące rozwiązanie IPL, pozwalające na skuteczne i stosunkowo trwałe usunięcie zbędnego owłosienia z różnych części ciała.

Sprzęt kieruje impulsy światła aż do cebulek włosów, które są osłabiane i wypadają. Jednocześnie hamuje to odrost włosków, stąd efekt depilacji utrzymuje się nawet 2 tygodnie, a po serii zabiegów można zauważyć znaczne przerzedzenie owłosienia. Sprzęt ma regulację intensywności światła, dlatego jest odpowiedni zarówno dla osób, które mają jasne i ciemne włoski.

Zestaw zawiera depilator z dwiema wymiennymi nasadkami. Jedna z okienkiem 4 cm2 jest odpowiednia do depilacji większych partii ciała, a druga – 2 cm2 do depilowania twarzy lub okolic bikini. Żywotność lampy to ponad 250 000 błysków, co według założeń producenta powinno wystarczyć na kilkanaście lat.

Produkt zyskał uznanie szerokiej grupy konsumentów ze względu na solidne wykonanie, szybką pracę oraz to, że jest bezprzewodowy. Uznawany jest za praktyczny i niezawodny. Konsumentkom podoba się też ze względu na ładną obudowę.

Domowy depilator laserowy Philips IPL SC2009/00 jest zasilany akumulatorowo. Użytkownik może wybrać 1 z 5 ustawień mocy. Żywotność lampy to 250 000 błysków.

Zalety
Łagodny dla skóry:

Przeprowadzone badania dermatologiczne potwierdziły, że urządzenie jest delikatne dla skóry. Po zakończonym zabiegu na naskórku nie pojawiają się zaczerwienienia. To daje pewność, że depilacja laserowa jest bezpieczna.

Duże okienko:

Depilator ma duże okienko - jego powierzchnia jest równa 4 cm2. W związku z tym depilacja nóg nie zajmuje dużo czasu. W przypadku nasadki do twarzy czy okolic bikini powierzchnia okienka wynosi 2 cm2.

Regulacja ustawień:

Kobieta, która korzysta ze sprzętu, może dopasować jego ustawienia do potrzeb swojej skóry. Jest to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale też efektywności przeprowadzonego zabiegu.

Przeznaczenie:

Depilator jest odpowiedni do pozbywania się zbędnego owłosienia właściwie z każdego rejonu ciała. W zestawie znajdują się wymienne nasadki.

Komfort użytkowania:

Sprzęt jest bezprzewodowy i poręczny, więc jego użytkowanie jest wygodne.

Wady
Akumulator:

Urządzenie trzeba stosunkowo często ładować. Akumulator po pewnym czasie użytkowania staje się mniej wydajny niż na początku.

 

 

 

 

Remington IPL 6750 

 

Wszystkim, którzy poszukują dobrej jakości sprzętu do usuwania niechcianych włosów polecamy Remington IPL 6750. Jest to nowoczesny, domowy depilator laserowy w dobrej cenie, który zasilany jest metodą sieciową. Urządzenie pozwala szybko i dokładnie usunąć zbędne owłosienie z całego ciała.

Największą zaletą produktu jest długotrwały efekt gładkiej skóry, jaki pozwala uzyskać. Intensywne światło osłabia cebulki włosów, przez co rzadziej odrastają. Cały zabieg jest szybki i bezbolesny, a co najważniejsze nie stanowi zagrożenia dla skóry. Produkt może być też stosowany na twarzy. W czasie używania możesz zmieniać intensywność wiązki światła – masz do wyboru 5 ustawień. Nie musisz się też martwić o wymianę żarówki, producent zastosował w urządzeniu model kwarcowy, który jest niezużywalny.

Wiele osób zdecydowało się na zakup sprzętu, gdyż jego praca jest bardzo efektywna. Już po kilku sesjach gęstość owłosienia na ciele ulega zmniejszeniu. Specjaliści są zdania, że regularne powtarzanie zabiegu przez kilka tygodni będzie w stanie tak osłabić włoski, że przestaną odrastać.

Remington IPL 6750 to dobry domowy depilator laserowy do 800 zł. Urządzenie jest zasilane sieciowo. Żywotność lampy wynosi 150 000 błysków.

Zalety
Skuteczność:

W sprzęcie zastosowano technologię Advanced PROPULSE, która polega na tym, że pod wpływem działania lasera mieszki włosowe są ogrzewane, a w konsekwencji ich cykl wzrostu ulega przerwaniu.

Bezpieczeństwo użytkowania:

Depilator przeszedł pozytywnie wszystkie testy kliniczne. Dermatolodzy wskazują, że korzystanie ze sprzętu jest bezpieczne dla skóry i nie powoduje jej podrażnienia.

Nie tylko dla kobiet:

Model Remington IPL 6750 jest przeznaczony nie tylko dla kobiet, ale też mężczyzn. Przy pomocy depilatora można pozbyć się np, zbędnego owłosienia z pleców czy klatki piersiowej.

Poręczny uchwyt:

Urządzenie ma dobrze wykonaną rączkę - jest ona poręczna, więc nie musimy się obawiać, że depilator będzie wyślizgiwał się z naszej dłoni.

Wady
Jakość wykonania nasadek:

Do wykonania nasadek wykorzystano tworzywo sztuczne. Nie jest ono bardzo wytrzymałe, więc trzeba uważać, żeby nie uszkodzić tych elementów.

 

 

 

 

Braun Silk Expert IPL BD 5009 

 

Osobom, które chcą zadbać o gładką skórę polecamy Braun Silk Expert IPL BD 5009. Jest to depilator laserowy, przeznaczony jest do użytku domowego. Do usuwania włosków urządzenie wykorzystuje impulsy świetlne, które wnikają w skórę, a następnie wypalają i osłabiają cebulki włosów.

Sprzęt jest w pełni bezpieczny. Nie musisz się obawiać poparzenia skóry czy efektów ubocznych w postaci uczulenia. Przed każdym zabiegiem musisz przyłożyć okienko do skóry w celu jej zidentyfikowania. Jeśli jest ona zbyt zaczerwieniona, opalona lub podrażniona depilator nie włączy się. Przy zakupie otrzymasz też mniejsze, wymienne okienka, które przeznaczone są do użytku na twarzy. Produkt zasilany jest sieciowo, więc nie musisz czekać aż się naładuje. Przewód jest długi, dlatego nie krępuje ruchów użytkownika.

Obsługa maszynki jest bardzo prosta i wygodna. W dowolnym momencie możesz zmienić intensywność wiązki światła, by przyspieszyć depilację. Cały zabieg jest bezbolesny. Nieco wysoka cena nie zniechęciła konsumentów przed zakupem. Atutem, który doceniło wiele osób jest wysoka bezawaryjność produktu.

Depilator laserowy Braun Silk Expert IPL BD 5009 jest zasilany sieciowo. Żywotność lampy wynosi do 300 000 błysków. Produkt sprzedawany jest w zestawie ze szczoteczką soniczną do twarzy.

Zalety
Tryb delikatny:

Korzystanie z depilatora jest bezpieczne dla zdrowia. Jeśli mamy bardzo delikatną skórę, możemy wybrać tryb delikatny. Jest on przydatny szczególnie w trakcie depilacji okolic bikini czy twarzy.

Automatyczne dostosowywanie ustawień:

Model ma czujniki odcienia skóry (SensoAdapt). W związku z tym urządzenie automatycznie dostosowuje intensywność generowanego światła do typu naszej karnacji.

Szczoteczka:

Dołączona do zestawu szczoteczka do oczyszczania skóry pozwala zadbać o odpowiednią pielęgnację cery. Jest delikatna i skuteczna - pozwala zniwelować niedoskonałości.

Wady
Skuteczność:

Nieliczne osoby wskazują, że mimo wykonania kilku zabiegów, włoski nadal są gęste i stosunkowo szybko odrastają.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status