Najlepszy depilator laserowy Braun

Ostatnio aktualizowane: 16.08.18

 

Jaki depilator laserowy Braun wybrać?

 

Przygotowując się do wyjścia na plażę, powinniśmy zadbać o to, by nasze nogi, ręce, brzuch i pachy dobrze się prezentowały. Z tego powodu, wszystkie osoby, które usuwają nadmierne owłosienie golarką, powinny zakupić depilator laserowy. Jest to bardzo efektywny sprzęt, który osłabia cebulki. W konsekwencji włosy wolniej odrastają. Kluczem do dobrze przeprowadzonego domowego zabiegu jest posiadanie dobrej jakości sprzętu. Aby pomóc Ci go wybrać, przygotowaliśmy ten oto poradnik o tym, jak kupić najlepsze depilatory Braun. Osobom, które są niezdecydowane na konkretny produkt, dedykujemy nasze zestawienie. Znajdziesz w nim informacje o trzech sprzętach, na które warto zwrócić uwagę.

Braun jest jednym z czołowych liderów w dziedzinie produkcji i dystrybucji produktów do codziennej pielęgnacji skóry i ciała. W asortymencie firmy poza szczoteczkami, suszarkami czy prostownicami, znajdziemy również wysokiej jakości urządzenia kuchenne. Zaliczamy do nich: sokowirówki, czajniki, blendery, a nawet tostery.

Jeśli interesuje Cię najlepszy depilator Braun w 2018 roku, to zwróć uwagę na to, jak został wykonany. Zdecydowanie nie polecamy urządzeń plastikowych, gdyż bardzo prosto ulegają awariom. Modele tego typu nie są odporne na otarcia i nawet niewielkie uderzenie może zniszczyć wewnętrzny mechanizm. Lepiej zainwestować w nieco droższe modele znanych marek. Głównym powodem, który przemawia za takim rozwiązaniem są lepsze warunki gwarancyjne i serwisowe.

Gdy już upewnisz się, że interesujący Cię produkt nie jest wykonany z plastiku, sprawdź na jaką powierzchnię działa. W większości urządzeń wynosi ona 3 cm2. Wiedz jednak, że im obszar pracy depilatora jest większy, tym szybciej przebiega proces. Równocześnie niewielkie pole zasięgu jest gwarantem dokładnej pracy.

Dla bezpiecznej pracy kluczowe jest regulowanie mocy podczas depilowania. Wynika to z tego, że niektóre miejsca na naszym ciele są dużo bardziej wrażliwe oraz mają odmienną wytrzymałość. Używając takiej samej mocy lasera na nogach, jak i w okolicach bikini, będzie skutkować dużym bólem. Taka opcja jest również ważna w przypadku, gdy produkt może być używany na twarzy.

 

 

Depilatory laserowe Braun – ranking

 

 

Braun Silk-expert IPL BD 5009

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości depilatora laserowego, to model Braun Silk-expert IPL BD 5009 na pewno Ci się spodoba. Urządzenie jest bardzo wydajne, dzięki czemu pozwala na szybkie i bardzo sprawne usunięcie niechcianych włosów. Jest to model akumulatorowo – sieciowy, więc w zależności od sytuacji może być on używany na dwa sposoby. Prezentowany sprzęt przeznaczony jest do jasnych odcieni skóry, w tym do włosów o naturalnym kolorze blond.

Ergonomiczny kształt maszyny pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Główny tryb ułatwia prowadzenie modelu po skórze, bez konieczności użycia dodatkowego żelu. Warto dodać, że dzięki specjalnemu czujnikowi, niewielkie obszary, takie jak warga mogą być poddane działaniu depilatora. Zanim urządzenie trafiło na sklepowe półki, przeszło liczne testy kliniczne, które potwierdziły jego wysoką jakość.

Wielu klientów wyraziło aprobatę wobec wydajnej pracy maszyny. Urządzenie generuje ponad 3000 mikrodrgań na minutę, co pozwala na szybkie pozbycie się owłosienia.

 

 

 

 

Braun Silk-expert IPL BD 5001

 

Jeśli szukasz innowacyjnego i wydajnego depilatora, to model Braun Silk-expert IPL BD 5001 na pewno Cię zainteresuje. Największą cechą produktu jest jego wydajność, bowiem już po upływie 4 zabiegów widoczne są efekty w mniejszej ilości owłosienia. Maszyna jest bardzo dokładna i funkcjonalna. W krótkim czasie depiluje takie miejsca, jak nogi czy brzuch. Co więcej, model może być też użyty na mniejszych obszarach, jak górna warga.

Ten wydajny depilator Braun w dobrej cenie ma kilka programów pracy, które dostosowane są do koloru skóry na danym obszarze ciała. Nie musisz jednak ustawić trybu pracy samodzielnie. Opcja SensoAdapt, 80 razy w ciągu 1 sekundy odczytuje Twój kolor skóry i dopasowuje siłę wiązki. Zapewnia to dużą skuteczność. Z kolei automatyczna praca maszyny, pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Depilator ma 3 tryby pracy: normalny, łagodny i extra łagodny, które są przeznaczone dla różnych okolic, w zależności od ich wrażliwości.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą efektywność maszyny w walce z owłosieniem.

 

 

 

 

Braun Silk -expert IPL BD 5008

 

Model Silk -expert IPL BD 5008 marki Braun to bardzo nowoczesne urządzenie, które w pracy wykorzystuje technologię depilacji światłem. Pozwala to na efektywne, ale bezbolesne pozbycie się niechcianego owłosienia. W czasie użytkowania, wbudowany czujnik sprawdza kolor Twojej skóry. Ma to na celu dostosowanie siły pracy, do wrażliwych regionów.

Ciekawym udogodnieniem jest dołączona do zestawu szczoteczka do twarzy. Służy ona do usuwania makijażu oraz zanieczyszczeń. Poprzez wykonywanie głębokich ruchów ma miejsce stymulowanie skóry do oczyszczania, a także zmniejszenie ilości wągrów. Waga urządzenia to jedynie 1,3 kg, co gwarantuje swobodne użytkowania. Z kolei ergonomiczny kształt modelu pozwala na komfortowe manewrowanie urządzeniem. Urządzenie ma kilka programów, które są dostosowane do poszczególnych miejsc na ciele, jednak nie musisz samodzielnie zmieniać trybu pracy.

Czujnik sam poinformuje system o tym, jaki rodzaj skóry znajduje się pod maszyną i jak powinna zostać ona potraktowana. Wiele osób doceniło dużą efektywność pracy oraz prostą obsługę modelu.

 

 

 

 

Inne artykuły, którymi możesz być zainteresowany

 

Depilator laserowy Philips Lumea

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...