Najlepszy depilator laserowy Babyliss

Ostatnio aktualizowane: 16.08.18

 

Depilacja laserowa jest skuteczniejsza, aniżeli usuwanie włosków przy pomocy klasycznych golarek, czy nawet wosków lub kremów. W związku z tym sprzęty przeznaczone do wykonywania zabiegów depilacji laserowej w domu cieszą się dużym uznaniem wśród konsumentów. Oferta rynkowa tego typu urządzeń jest jednak bardzo szeroko, co powoduje, że wybór odpowiedniego modelu nie jest oczywisty. Z pomocą przychodzi przygotowany przez nas ranking. Umieściliśmy w nim opisy produktów uznawanych za skuteczne i łatwe w obsłudze. Najlepszym depilatorem laserowym okazał się Babyliss G946E. Produkt jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry, co wpływa pozytywnie na jego funkcjonalność. Obudowę urządzenia zrobiono z dobrych gatunkowo tworzyw, dlatego produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Na drugim miejscu w rankingu uplasował się depilator laserowy Babyliss G945E. Konsumenci, którzy mieli okazję przetestować ten model zapewniają, że jest on łatwy w obsłudze i pozwala skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia. Dobrze wyprofilowany uchwyt zapewnia komfort w trakcie pracy i zabezpiecza przed wyślizgnięciem się produktu z dłoni.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki depilator laserowy Babyliss wybrać ?

 

Przewodnik zakupowy

Większość z nas dręczy problem niepożądanych włosów. Próbujemy poradzić sobie z nimi, używając maszynek do golenia lub specjalnego wosku do depilacji. Wiadomo jednak, że to depilator jest jednym z najefektywniejszych rozwiązań, a przy tym dość tani. Bardzo łatwo można pogubić się wśród wielu różnych modeli i funkcji dostępnych na polskim rynku. Dlatego też przygotowaliśmy poradnik, a na jego końcu umieściliśmy trzy najlepsze depilatory laserowe Babyliss. Ułatwi Ci to wybór odpowiedniego sprzętu.

Babyliss jest firmą, która została utworzona we Francji. Inspiracją do jej powstania była Brigitte Bardot i jej piękne fryzury. Babyliss zajmuje się produkcją sprzętu fryzjerskiego, trymerów, depilatorów i innych produktów do stylizacji włosów. Jeżeli chodzi o sprzedaż produktów do włosów, to firma jest uznana za lidera. Dla jej twórców najważniejsze jest, aby produkować sprzęt profesjonalny, ale w atrakcyjnej cenie.

Wybierając depilator zastanów się, jaki typ Cię zainteresuje, bazując na swoich włosach i skórze. Możemy wybrać spośród dwóch rodzajów. Pierwszy z nich to depilator z dyskami. Charakteryzuje się bardzo dokładnym i szybkim wyrywaniem włosków. Jednak najlepszym wyborem jest dysk ceramiczny. Nie podrażni on skóry, ani nie wywoła alergii. Z kolei, dyski metalowe nie są zbyt bezpieczne dla naszej skóry i mogą  ją tylko podrażnić.

Szczególną opcją jest depilator laserowy. Działa on na zasadzie wysyłania wiązek promieni światła w głąb naszej skóry. Docierają one do mieszków włosowych i je niszczą. Dzięki temu, efekt zabiegu jest długotrwały i bezbolesny. Zwróćmy również szczególną uwagę na ilość wysyłanych impulsów – im więcej, tym zabieg będzie bardziej skuteczny.

Istotny jest też rodzaj zasilania depilatora. Wybierając taki, który jest zasilany sieciowo, musimy pamiętać, że potrzebny nam będzie stały dostęp do gniazdka. W czasie podróży bardziej sprawdzi się przyrząd zasilany akumulatorowo. Jeżeli chcemy połączyć obie te opcje, to wybierzmy depilator zasilany sieciowo – akumulatorowo.

 

 

Depilatory laserowe Babyliss – ranking

 

 

Babyliss G946E

 

Przedstawiamy Państwu G946E – model, w którym zastosowano technologię kwarcową. Oznacza to, że produkt charakteryzuje się bardzo długą żywotnością – 300 000 błysków. Ekran aplikacyjny sprzętu ma powierzchnię 3 cm2, co sprawia, że depilacja przebiegnie sprawniej.

Lampa błyskowa urządzenia emituje aż 36 błysków na minutę, co przyspieszy proces depilowania. Zabieg potrwa zaledwie około 10 minut. Depilator wykorzystuje metodę IPL, czyli Intense Pulsed Light, która polega na emitowaniu wiązek promieni. Docierają one w głąb skóry i uszkadzają mieszki włosowe. W efekcie, już po 8 zabiegu ilość włosków będzie znacznie mniejsza. Poza tym odrastają słabsze i kolejne zabiegi depilacji są zdecydowanie krótsze.

Urządzenie było testowane klinicznie i udowodniono, że wiązki promieni są całkowicie bezpieczne. Podczas używania tego produktu nie poczujemy żadnego dyskomfortu, a cały zabieg jest bezbolesny. Dodatkowo, model został wyposażony w nasadkę, która chroni delikatne partie ciała. Ten najlepszy depilator laserowy Babyliss w 2018 roku jest szczególnie ceniony za łatwość obsługi i długotrwały efekt.

Babyliss G946E to depilator laserowy zasilany sieciowo. Żywotność lampy wynosi 300000 impulsów świetlnych. Waga produktu jest równa 390 g. Model jest odpowiedni do 5 fototypów skóry.

 

Zalety

Detektor: Prezentowany depilator został wyposażony w detektor pigmentu skóry. Oznacza to, że urządzenie rozpoczyna pracę dopiero po określeniu fototypu naszego naskórka, co stanowi skuteczne zabezpieczenie przed poparzeniem.

Poręczny: Model Babyliss G946E uznawany jest za poręczny. Produkt niewiele waży, dlatego utrzymanie go w dłoniach nie jest trudne. Dodatkowo urządzenie ma dobrze wyprofilowaną rączkę gwarantującą komfort pracy.

Całe ciało: Depilator można stosować na całym ciele. Przy jego pomocy pozbędziemy się zbędnego owłosienia z pach, bikini, nóg czy twarzy. Produkt jest delikatny, więc nie powoduje podrażnień.

Ekran: Szeroki ekran aplikujący (3 cm2) sprawia, że depilacja nie zajmuje dużo czasu.

Aplikacja: Na smartfona możemy pobrać aplikację współpracującą z urządzeniem. Program umożliwia dostęp do różnego rodzaju porad dotyczących depilacji, jak również przechowuje informacje na temat ostatnich zabiegów.

 

Wady

Efekty: Aby osłabić włoski i ograniczyć ich odrastanie, trzeba wykonać kilka zabiegów. Mimo wszystko warto zdecydować się na zakup Babyliss G946E.

 

 

 

 

Babyliss G945E

 

Kolejnym produktem na naszej liście jest Babyliss G945E. Sprzęt ten wykorzystuje impulsy świetlne. Jest to metoda prawie zupełnie bezbolesna, a co najważniejsze skuteczna. Produkt ten posiada aż 5 stopni regulacji intensywności wiązek promieni. Dzięki temu, możemy go używać nawet na delikatnej skórze. Urządzenie to skutecznie usuwa mieszek włosowy, lecz w żaden sposób nie wpływa na naszą skórę. Sprawia to, że możemy go używać na każdej partii naszego ciała, nawet na twarzy.

Powierzchnia działania tego przyrządu wynosi 3 cm2. W efekcie, proces depilacji odbędzie się o wiele szybciej, niż przy depilatorze z mniejszym ekranem. Ilość błysków lampy produktu wynosi 200 000 na minutę. Oznacza to, że efekty są długotrwałe.

Przyrząd dodatkowo został wyposażony w nasadkę do miejsc wrażliwych. Ochroni je ona przed ewentualnym bólem lub zbyt silną wiązką światła. Depilator laserowy Babyliss jest szczególnie ceniony za trwałość wykonania, a także za profesjonalny wygląd. Potwierdzają też, że urządzenie jest bardzo wydajne.

Depilator laserowy Babyliss G945E jest zasilane sieciowo. Żywotność lampy wynosi do 200000 błysków. Produkt waży 390 g i ma białą obudowę.

 

Zalety

Dla każdego: Prezentowany depilator będzie odpowiedni dla każdego. Urządzenie ma 5 poziomów intensywności światła, co pozwala dostosować model do typu skóry.

Szybkość: Model gwarantuje szybką pracę. Wszystko za sprawą dużego ekranu aplikacyjnego (3 cm2). Jak twierdzi producent, depilacja nogi zajmuje zaledwie 10 minut, co według konsumentów jest dobrym wynikiem.

Żywotność: Biorąc pod uwagę żywotność lampy można oszacować, że depilator wystarczy na około 30 lat użytkowania.

Nasadka: Do zestawu dołączono nasadkę z ekranem aplikującym o powierzchni 1,5 cm2. Element ten ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc i sprawdza się podczas depilacji bikini czy twarzy.

 

Wady

Uchwyt: Pewna grupa konsumentów uważa, że uchwyt mógłby być nieco lepiej wyprofilowany.

 

 

 

 

Babyliss G935E 

 

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem depilatora laserowego, ale masz ograniczony budżet, z pewnością zainteresuje Cię model Babyliss G935E. Zaletą produktu jest nie tylko jego stosunkowo niska cena. Urządzenie jest także funkcjonalne, łatwe w obsłudze i skuteczne. Wszystkie te cechy zachęcają do zakupu sprzętu.

Żywotność lampy wynosi 200000 błysków. Oznacza to, że produkt będzie nam służył nawet przez 30 lat. Model jest zasilany sieciowo. Jak twierdzą konsumenci, kabel ma odpowiednią długość, więc nic nie krępuje naszych ruchów w trakcie zabiegu. Warto dodać, że depilator można stosować na całe ciało. Bez względu na to, czy chcemy pozbyć się włosków z nóg czy też twarzy model Babyliss G935E będzie odpowiedni.

Osoby, które kupiły prezentowany depilator laserowy, są z niego zadowolone. Według Internautów urządzenie jest wykonane z dobrych gatunkowo tworzyw. Na obudowie nie pojawiają się zarysowania, które mogłoby negatywnie wpłynąć na wygląd produktu.

G935E to dobry depilator laserowy BaByliss do 600 zł. Produkt jest zasilany sieciowo. Żywotność lampy to 200000 błysków. Model ma białą obudowę.

 

Zalety

Komfort: W opiniach użytkowników można przeczytać, że depilator gwarantuje komfort w trakcie pracy. Emitowane światło nie jest zbyt intensywne, dlatego produkt nie powoduje podrażnień, a zabieg depilacji jest bezbolesny.

Homelight Connected: Aplikacja na telefon Homelight Connected przypomina o konieczności wykonania zabiegu. Dla wielu osób jest to bardzo przydatne rozwiązanie.

Całe ciało: Przy użyciu depilatora Babyliss G935E można pozbyć się owłosienia z całego ciała. Model sprawdzi się do depilacji twarzy, bikini, nóg i pach. Przy jego pomocy można usunąć także włosy z pleców czy ramion, dlatego sprzęt będzie odpowiedni także dla mężczyzn.

 

Wady

Okulary ochronne: Do kompletu nie dołączono okularów ochronnych. Jeśli chcemy zapewnić naszym oczom bezpieczeństwo, warto wyposażyć się w to akcesorium.

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Babyliss G972PE

 

Model, na który warto zwrócić uwagę to G972PE. Wiązki światła, emitowane przez urządzenie, absorbowane są przez melaninę włosa. Sprawia to, że zostaje on zniszczony wraz z cebulką. Dzięki temu, kolejne generacje  rosną o wiele słabsze i cieńsze. Efekty możemy zauważyć już po 8 użyciach sprzętu.

Produkt ten może być używany przez osoby o każdym fototypie skóry. Do każdego z nich sam ureguluje odpowiednią wiązkę światła tak, aby była ona bezpieczna. Dodatkowo, ten depilator laserowy Babyliss w dobrej cenie, posiada również 5 stopni regulacji intensywności wiązki promienia, dzięki czemu mamy nad nią większą kontrolę.

Skóra potraktowana tym urządzeniem pozostanie zupełnie gładka. Jego atutem jest ergonomiczny kształt, który idealnie dopasuje się do naszej ręki. Użytkowanie tego sprzętu jest bardzo komfortowe. Jest zasilany akumulatorowo, dzięki czemu możemy zabrać go ze sobą na wakacje. Konsumenci cenią go szczególnie za szybkość procesu depilacji, a także za jej bezbolesne przeprowadzenie. Wysoko oceniają też stosunek ceny produktu do jego jakości wykonania.

 

 

Czy podobał Ci się nasz artykuł? Poniżej znajdziesz nowo dodane artykuły

 

Dobry depilator laserowy Braun

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...