Najlepszy depilator laserowy Babyliss

Ostatnio aktualizowane: 19.06.18

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki depilator laserowy Babyliss wybrać ?

 

Przewodnik zakupowy

Większość z nas dręczy problem niepożądanych włosów. Próbujemy poradzić sobie z nimi, używając maszynek do golenia lub specjalnego wosku do depilacji. Wiadomo jednak, że to depilator jest jednym z najefektywniejszych rozwiązań, a przy tym dość tani. Bardzo łatwo można pogubić się wśród wielu różnych modeli i funkcji dostępnych na polskim rynku. Dlatego też przygotowaliśmy poradnik, a na jego końcu umieściliśmy trzy najlepsze depilatory laserowe Babyliss. Ułatwi Ci to wybór odpowiedniego sprzętu.

Babyliss jest firmą, która została utworzona we Francji. Inspiracją do jej powstania była Brigitte Bardot i jej piękne fryzury. Babyliss zajmuje się produkcją sprzętu fryzjerskiego, trymerów, depilatorów i innych produktów do stylizacji włosów. Jeżeli chodzi o sprzedaż produktów do włosów, to firma jest uznana za lidera. Dla jej twórców najważniejsze jest, aby produkować sprzęt profesjonalny, ale w atrakcyjnej cenie.

Wybierając depilator zastanów się, jaki typ Cię zainteresuje, bazując na swoich włosach i skórze. Możemy wybrać spośród dwóch rodzajów. Pierwszy z nich to depilator z dyskami. Charakteryzuje się bardzo dokładnym i szybkim wyrywaniem włosków. Jednak najlepszym wyborem jest dysk ceramiczny. Nie podrażni on skóry, ani nie wywoła alergii. Z kolei, dyski metalowe nie są zbyt bezpieczne dla naszej skóry i mogą  ją tylko podrażnić.

Szczególną opcją jest depilator laserowy. Działa on na zasadzie wysyłania wiązek promieni światła w głąb naszej skóry. Docierają one do mieszków włosowych i je niszczą. Dzięki temu, efekt zabiegu jest długotrwały i bezbolesny. Zwróćmy również szczególną uwagę na ilość wysyłanych impulsów – im więcej, tym zabieg będzie bardziej skuteczny.

Istotny jest też rodzaj zasilania depilatora. Wybierając taki, który jest zasilany sieciowo, musimy pamiętać, że potrzebny nam będzie stały dostęp do gniazdka. W czasie podróży bardziej sprawdzi się przyrząd zasilany akumulatorowo. Jeżeli chcemy połączyć obie te opcje, to wybierzmy depilator zasilany sieciowo – akumulatorowo.

 

 

Depilatory laserowe Babyliss – ranking

 

 

Babyliss G946E

 

Przedstawiamy Państwu G946E – model, w którym zastosowano technologię kwarcową. Oznacza to, że produkt charakteryzuje się bardzo długą żywotnością – 300 000 błysków. Ekran aplikacyjny sprzętu ma powierzchnię 3 cm2, co sprawia, że depilacja przebiegnie sprawniej.

Lampa błyskowa urządzenia emituje aż 36 błysków na minutę, co przyspieszy proces depilowania. Zabieg potrwa zaledwie około 10 minut. Depilator wykorzystuje metodę IPL, czyli Intense Pulsed Light, która polega na emitowaniu wiązek promieni. Docierają one w głąb skóry i uszkadzają mieszki włosowe. W efekcie, już po 8 zabiegu ilość włosków będzie znacznie mniejsza. Poza tym odrastają słabsze i kolejne zabiegi depilacji są zdecydowanie krótsze.

Urządzenie było testowane klinicznie i udowodniono, że wiązki promieni są całkowicie bezpieczne. Podczas używania tego produktu nie poczujemy żadnego dyskomfortu, a cały zabieg jest bezbolesny. Dodatkowo, model został wyposażony w nasadkę, która chroni delikatne partie ciała. Ten najlepszy depilator laserowy Babyliss w 2018 roku jest szczególnie ceniony za łatwość obsługi i długotrwały efekt.

 

 

 

 

Babyliss G945E

 

Kolejnym produktem na naszej liście jest Babyliss G945E. Sprzęt ten wykorzystuje impulsy świetlne. Jest to metoda prawie zupełnie bezbolesna, a co najważniejsze skuteczna. Produkt ten posiada aż 5 stopni regulacji intensywności wiązek promieni. Dzięki temu, możemy go używać nawet na delikatnej skórze. Urządzenie to skutecznie usuwa mieszek włosowy, lecz w żaden sposób nie wpływa na naszą skórę. Sprawia to, że możemy go używać na każdej partii naszego ciała, nawet na twarzy.

Powierzchnia działania tego przyrządu wynosi 3 cm2. W efekcie, proces depilacji odbędzie się o wiele szybciej, niż przy depilatorze z mniejszym ekranem. Ilość błysków lampy produktu wynosi 200 000 na minutę. Oznacza to, że efekty są długotrwałe.

Przyrząd dodatkowo został wyposażony w nasadkę do miejsc wrażliwych. Ochroni je ona przed ewentualnym bólem lub zbyt silną wiązką światła. Depilator laserowy Babyliss jest szczególnie ceniony za trwałość wykonania, a także za profesjonalny wygląd. Potwierdzają też, że urządzenie jest bardzo wydajne.

 

 

 

 

BABYLISS G972PE

 

Model, na który warto zwrócić uwagę to G972PE. Wiązki światła, emitowane przez urządzenie, absorbowane są przez melaninę włosa. Sprawia to, że zostaje on zniszczony wraz z cebulką. Dzięki temu, kolejne generacje  rosną o wiele słabsze i cieńsze. Efekty możemy zauważyć już po 8 użyciach sprzętu.

Produkt ten może być używany przez osoby o każdym fototypie skóry. Do każdego z nich sam ureguluje odpowiednią wiązkę światła tak, aby była ona bezpieczna. Dodatkowo, ten depilator laserowy Babyliss w dobrej cenie, posiada również 5 stopni regulacji intensywności wiązki promienia, dzięki czemu mamy nad nią większą kontrolę.

Skóra potraktowana tym urządzeniem pozostanie zupełnie gładka. Jego atutem jest ergonomiczny kształt, który idealnie dopasuje się do naszej ręki. Użytkowanie tego sprzętu jest bardzo komfortowe. Jest zasilany akumulatorowo, dzięki czemu możemy zabrać go ze sobą na wakacje. Konsumenci cenią go szczególnie za szybkość procesu depilacji, a także za jej bezbolesne przeprowadzenie. Wysoko oceniają też stosunek ceny produktu do jego jakości wykonania.

 

 

 

 

Czy podobał Ci się nasz artykuł? Poniżej znajdziesz nowo dodane artykuły

 

Dobry depilator laserowy Braun

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...