Najlepszy depilator do twarzy

Ostatnio aktualizowane: 28.02.20

 

Jaki depilator do twarzy wybrać?

 

Zapewne wiele osób cierpi na nadmierne owłosienie na twarzy, którego ciężko się pozbyć. Samodzielne usuwanie włosków przy pomocy pęsety jest dość czasochłonne, zaś zabiegi kosmetyczne kosztowne. Z tego powodu coraz więcej kobiet, ale też mężczyzn, decyduje się na zainwestowanie w depilatory do twarzy, które nadają się do samodzielnego użytku w domu. Niestety, zakup dobrej jakości modelu nie jest taki prosty. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę w czasie zakupów oraz jakie powinny być najlepsze depilatory do twarzy. Na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie z trzema ciekawymi modelami, które polecamy wziąć pod uwagę w czasie zakupów.

 

 

Pierwszą rzeczą, którą musisz sprawdzić jest moc sprzętu oraz możliwość jej regulacji. Jest to niezbędna cecha dobrego urządzenia, gdyż każdy z nas ma inną tolerancję na ból. Niektórzy są w stanie usuwać swoje owłosienie na twarzy pełną mocą, a dla innych jest to zbyt duży dyskomfort. Pamiętaj też, że aby pozbyć się grubych i ciemnych włosów trzeba niekiedy użyć maszynki na jej najwyższym poziomie. Równocześnie, najwyższe obroty depilatora pozwolą zdecydowanie skrócić czas pracy. Większość urządzeń, jakie znajdziemy na rynku posiada od 2 do 3 trybów pracy, a bardziej dokładne sprzęty mają ich 5. Wprawdzie nie ma jednej zasady, która podpowie Ci, jakie urządzenie będzie najlepsze, ale zachęcamy do zainwestowania w depilator z możliwie największą ilością poziomów, gdyż będzie nam łatwiej dopasować tryb pracy.

Najlepszy depilator do twarzy w 2020 roku powinien być wykonany z dobrej jakości materiału. Zdecydowanie odradzamy wybór sprzętów wykonanych z plastiku, gdyż zazwyczaj nie są one odporne na działanie wysokich temperatur. W konsekwencji tego typu modele szybko ulegają awarii, co naraża nas na dodatkowe koszty. W tanich produktach niekiedy wystarczy ich mocniejsze ściśnięcie, aby usłyszeć odgłos łamania obudowy. Szczególnie polecamy modele stalowe lub z wodoodpornych tworzyw sztucznych. Warto też upewnić się, że na obudowie znajduje się antypoślizgowa powłoka.

Ostatnim ważnym elementem jest kształt interesującej nas maszyny. Dobrej jakości urządzenie powinno mieć opływową i ergonomiczną formę. Dzięki temu depilator będzie znacznie lepiej leżał w naszych rękach, co na pewno ułatwi jego prowadzenie.

 

 

Depilatory do twarzy – ranking

 

 

Braun FACESPA SE820

 

Osoby, które poszukują wygodnego w użyciu depilatora do twarzy, który pomoże usunąć niechciane owłosienie, powinny zainteresować się zakupem Braun FACESPA SE820. Model ten ma również dodatkową funkcję oczyszczania do twarzy.

Największą zaletą prezentowanego sprzętu jest jego precyzja pracy, dlatego urządzenie sprawdzi się, gdy chcemy usunąć włosy z okolic warg, czoła lub też wyregulować brwi. Spowodowane jest to wąską głowicą, która posiada 10 mikrootworów. Każdy z nich delikatnie wyłapuje nawet cienkie włosy o długości 0,2 mm. Poza tym sprzęt jest też wydajny, gdyż wykonuje do 200 ruchów na sekundę. Równocześnie, urządzenie ma też specjalną nasadkę do głębokiego oczyszczania twarzy. Produkt wytwarza mikrodrgania, które pomagają szybciej usunąć resztki makijażu, a co więcej model delikatnie złuszcza naskórek.

Wielu konsumentów doceniło, że maszyna może być używana zarówno na sucho, jak i w czasie kąpieli. Pozwala to nam zaoszczędzić czas przed wyjściem do pracy oraz redukuje podrażnienia.

 

 

 

 

Braun FACESPA SE810

 

Poszukując dobrej jakości depilatora do twarzy, powinniśmy zakupić możliwie najlepszy model, który doceniły inne użytkowniczki. Takim sprzętem jest właśnie Braun FACESPA SE810, który posiada wiele pozytywnych recenzji. Maszynka ma również funkcję dedykowaną do czyszczenia twarzy.

Dużą zaletą prezentowanego produktu jest jego ergonomiczny kształt. Sprawia to, że urządzenie dobrze leży w dłoni, co pozwala nam łatwo nawigować. Dzięki temu, mamy zagwarantowaną dużą precyzję pracy. Jest to szczególnie ważne, gdy depilator ma nam posłużyć do regulowania brwi. Na powierzchni główki znajduje się 10 niewielkich wypustek, które bardzo precyzyjnie wyłapują nawet niewielkie włosy o długości 0,2 mm. Dzięki temu Twoja broda, wargi oraz czoło zawsze będą gładkie. Dużym atutem jest też nasadka do mycia twarzy, która delikatnie złuszcza skórę i zapewnia odżywczy peeling. Sprzęt zasilany jest na baterie, zatem bez obaw możemy go używać zarówno na sucho, jak i pod prysznicem.

Duża grupa klientów doceniła wysoką jakość wykonania produktu, który jest bardzo funkcjonalny. Maszynę można kupić w przystępnej cenie.

 

 

 

 

Veet Sensitive Precision

 

Ponieważ okolice twarzy są bardzo delikatne, wybierając depilator powinniśmy wybrać taki sprzęt, który posiada specjalne nasadki do depilacji tego miejsca. Taką maszyną jest trymer Veet Sensitive Precision, który może być używany na powierzchni całego ciała. Sprzęt zapewnia delikatne golenie oraz dokładne przycinanie włosów.

Urządzenie ma małą głowicę, więc mamy możliwość w bardzo prosty sposób wyregulować nasze brwi. Ze względu na delikatną pracę, maszynka dobrze sprawdzi się w okolicach bikini oraz pod pachami. W każdym z tych miejsc możesz nie tylko usuwać włosy, ale i regulować ich długość. Do zestawu dołączony jest niewielki pędzelek, który pomoże Ci oczyścić sprzęt. Poza tym depilator zasilany jest przy pomocy jednej baterii AA, więc możesz go używać w dowolnym miejscu na ziemi, nie martwiąc się o dostęp do prądu. Poza tym urządzenie może być też użytkowane pod prysznicem, gdyż wewnętrzny mechanizm jest dobrze zabezpieczony, więc nie dojdzie do spięcia.

Wielu konsumentów doceniło precyzyjną pracę maszyny oraz ergonomiczny uchwyt, który zapewnia komfortowe prowadzenie sprzętu. Zdaniem użytkowników ten depilator do twarzy w dobrej cenie to maszyna godna polecenia.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status