Najlepszy depilator do twarzy Philips

Ostatnio aktualizowane: 22.04.19

 

Jaki depilator do twarzy Philips wybrać?

 

Wielu z nas boryka się z włosami na twarzy. Nie wyglądają zbyt estetycznie, więc próbujemy się ich pozbyć. Wśród wielu sposobów, jednym z najskuteczniejszych jest użycie depilatora. Urządzenie usuwa włoski wraz z mieszkami, więc odrastają one bardzo powoli. Jeżeli chcesz pozbyć się włosków z twarzy na długi czas, to polecamy jego zakup. Aby wybrać ten najlepszy, przed wyborem przeczytaj nasz poradnik. Przedstawimy w nim kilka wskazówek, dzięki którym nabędziesz odpowiedni depilator.

 

 

Philips to jeden z najbardziej znanych producentów AGD oraz innych urządzeń użytku codziennego. Wielu konsumentów uważa tę firmę za godną polecenia. Zachęceni pozytywnymi opiniami postanowiliśmy umieścić opisy kilku najciekawszych depilatorów Philips.

Na rynku znajdziemy 4 rodzaje depilatorów. Pierwszy z nich, pęsetowy, wyróżnia się dużą ilością pęset, które usuwają włoski. Różne modele mają różną ilość pęset, a wybieramy je w zależności od gęstości owłosienia. Kolejny rodzaj, depilator dyskowy, do usuwania włosków wykorzystuje dyski. Na rynku znajdziemy również modele laserowe, wykorzystujące różne spektrum światła do usuwania owłosienia oraz hamowania wzrostu.

Najlepsze depilatory do twarzy Philips mają regulację prędkości/intensywności pracy. Jest to szczególnie ważne dla tych osób, które niezbyt dobrze znoszą ból. Kontrolowanie prędkości pozwoli nam na użytkowanie sprzętu na różnych częściach ciała, a szczególnie tych wrażliwych.

Wiele osób uważa również, że najlepszy depilator do twarzy Philips w 2019 roku jest wyposażony w różne nakładki. Im więcej dodatkowych części, tym bardziej komfortowa będzie depilacja. W zestawach znajdziemy nakładki przeznaczone do poszczególnych części ciała, trymery, do usuwania włosków na mokro, a także wiele innych.

Duża ilość depilatorów jest zasilana sieciowo. Takie urządzenie gwarantuje nam, że nie straci mocy, w przeciwieństwie do sprzętów wykorzystujących baterie do zasilania. Mimo wszystko wiele osób wybiera jednak sprzęty zasilane akumulatorowo, ponieważ użytkowanie ich jest bardziej komfortowe. Na rynku istnieją również modele, które są zasilane akumulatorowo-sieciowo.

 

 

Depilatory do twarzy Philips – ranking

 

 

Philips LUMEA IPL BRI956/00 

 

Philips LUMEA IPL BRI956/00 to depilator, który zadowoli każdą osobę oczekującą natychmiastowych i długotrwałych efektów. Według użytkowników owłosienie znika na prawie dwa miesiące, a to odrastające jest o wiele cieńsze oraz słabsze. Depilator emituje światło IPL naświetlające wybraną przez nas partię ciała. Jest to bezpieczne urządzenie, które nie podrażnia naszych oczu.

Sprzęt jest wyposażony w specjalny czujnik. Dopasowuje on ustawienia do naszego typu skóry, więc nie musimy niczego zmieniać. Urządzenie ma 4 różne nakładki – do twarzy, do nóg, okolic bikini oraz pach. Dlatego możemy się spodziewać komfortowego depilowania w każdym miejscu bez uczucia bólu. Sprzęt ma dwa tryby pracy, więc możemy zmniejszyć intensywność, jeżeli jest ona zbyt wysoka.

Depilator możemy podłączyć do gniazdka lub używać bezprzewodowo. Nie musimy się więc martwić o obecność gniazdek podczas podróżowania. Użytkowniczki uważają, że sprzęt usuwa włoski szybko oraz skutecznie. Chwalą one również dobrze wyprofilowaną rączkę.

 

 

 

 

Philips Satinelle Advanced BRE640/00

 

Chcielibyśmy zaprezentować Philips Satinelle Advanced BRE640/00. Jest to depilator do twarzy Philips w dobrej cenie z dyskami ceramicznymi, które wyrywają włoski bardzo blisko ciała. Dlatego urządzenie może pozbyć się nawet bardzo krótkiego owłosienia. Specjalnie zakrzywiony uchwyt sprawia, że trzymanie depilatora nie sprawi nam dyskomfortu.

Głowica prezentowanego sprzętu ma szerokość 3 cm. Dlatego depilowanie nie zajmuje zbyt dużo czasu. Dzięki specjalnej nakładce szerokość się zmniejsza, więc możemy komfortowo usunąć włoski z twarzy. Depilator jest wyposażony w lampę, która dokładnie pokazuje nam nawet najkrótsze włoski. W zestawie wraz z depilatorem znajdziemy nakładki do usuwania owłosienia z różnych części ciała, więc depilowanie jest bardziej komfortowe. Urządzenie możemy używać zarówno na mokro, jak i na sucho.

Specjalny system masujący oraz nasadka do napinania skóry sprawiają, że usuwanie owłosienia nie jest bardzo bolesne. Jeżeli chodzi o zasilanie, to sprzęt ma akumulator, który po naładowaniu pracuje przez około 40 minut. Użytkowniczkom najbardziej podoba się dobrze wyprofilowany uchwyt oraz komfort depilowania z pomocą wielu różnych nakładek.

 

 

 

 

Philips Satinelle Prestige BRE650/00

 

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 to depilator, który możemy używać na sucho oraz na mokro. Z pomocą tego urządzenia możemy usuwać włoski podczas prysznica. Pozwala nam na to akumulatorowe zasilanie, dzięki któremu urządzenie działa przez około 40 minut. Dodatkowo mamy 2 regulacje prędkości, więc depilacja nie będzie zbyt bolesna.

Głowica ma 17 ceramicznych dysków, bardzo dobrze przylegających do ciała. Dlatego depilator usuwa nawet bardzo krótkie włoski. Jeżeli nie chcemy depilować wybranej przez nas partii ciała, to możemy wybrać nasadkę golącą. Oprócz tego w komplecie mamy również szczoteczkę złuszczającą oraz system masujący, który sprawia, że usuwanie włosków jest mniej bolesne.

Uchwyt depilatora został specjalnie zakrzywiony, więc utrzymanie sprzętu nawet przez dłuższy czas nie jest uciążliwe. W zestawie znajdziemy również szczoteczkę do czyszczenia, więc urządzenie można łatwo wyczyścić. Użytkowniczki chwalą dobre wykonanie sprzętu oraz skuteczne usuwanie włosków na twarzy, nogach czy pod pachami.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...