Najlepszy depilator do twarzy laserowy

Ostatnio aktualizowane: 24.04.19

 

Jaki depilator do twarzy laserowy wybrać?

 

Chcesz pozbyć się zbędnych włosków na twarzy, ale jednocześnie uniknąć bólu czy podrażnienia cery? Depilator laserowy jest więc dla Ciebie idealnym urządzeniem. To sprzęt, który uszkadza odżywcze komórki włosa, w efekcie czego ten zamiera i nie wyrasta nad powierzchnię skóry. Nie wiesz, na który produkt się zdecydować? Ten artykuł pomoże Ci w dokonaniu wyboru.

 

 

Depilacja laserowa to jedna z najbardziej skutecznych metod usuwania niechcianego owłosienia na rękach, nogach, pod pachami, w okolicach bikini, a także na twarzy. Idealnie gładką skórą możemy cieszyć się przez kilka miesięcy, a nie dni tak jak w przypadku stosowania jednorazowych maszynek czy kremów do depilacji. Zabieg laserowego usuwania owłosienia nie jest bolesny. Co prawda możemy odczuwać mrowienie lub lekkie szczypanie, jednak nie jest to bolesne.

Żeby znaleźć dobry depilator, musimy sprawdzić, do jakiego fototypu skóry jest przystosowany. To bardzo ważne, gdyż nawet najdroższy sprzęt nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, jeżeli nasza cera będzie zbyt ciemna lub za jasna. Zwykle tego typu urządzenia pozwalają na przeprowadzenie bezpiecznej depilacji przy fototypie od I do V. To oznacza, że depilatora mogą używać Panie zarówno z różową i skłonną do poparzeń słonecznych skórą, jak i te ze znacznie ciemniejszą karnacją.

Na bezpieczeństwo depilacji laserowej wpływa wybór poziomu intensywności światła. Zakupiony sprzęt powinien umożliwiać nam dopasowanie sposobu działania do indywidualnych potrzeb i w razie potrzeby pozwalać na zmianę intensywności generowanych impulsów. Wtedy z pewnością uda nam się uniknąć podrażnienia skóry. Co więcej, najlepszy laserowy depilator do twarzy w 2019 roku ma wymienne nasadki w zestawie, dzięki którym możemy precyzyjnie skierować wiązkę światła w miejsce, gdzie rosną niechciane włoski. Zwykle zestaw zawiera nasadki do twarzy, pach i dużych partii ciała. Powinny one mieć specjalny filtr UV, który ochroni nasz wzrok przed szkodliwym działaniem lasera.

Laserowe urządzenia w większości są zasilane sieciowo, choć są i modele z wbudowanym akumulatorem. Na komfort użytkowania depilatora wpływa przede wszystkim jego waga. Sprzęt nie powinien być zbyt ciężki, ponieważ wtedy możemy mieć problem z utrzymaniem go w dłoni, co może utrudnić precyzyjną depilację. Poza tym produkt powinien mieć dobrze wyprofilowaną rączkę zapewniającą mocny chwyt.

 

 

Laserowe depilatory do twarzy – Ranking

 

 

Philips LUMEA IPL BRI956/00 

 

Model Philips LUMEA IPL BRI956/00 ma sieciowo-akumulatorowe zasilanie. Produkt ma w zestawie kilka wymiennych nasadek: do depilacji twarzy, pach, okolic bikini oraz dużych partii ciała. Sprzęt wyposażono w czujnik SmartSkin, który na podstawie koloru skóry dobiera optymalne parametry depilacji.

Usuwanie włosków z twarzy z pomocą urządzenia zajmuje nie więcej niż kilka minut. Depilator ma wbudowany filtr UV, a także zintegrowany system bezpieczeństwa, który zapobiega przypadkowemu wyzwoleniu błysków w momencie, gdy głowica sprzętu nie jest przyłożona do ciała. Prezentowany model można przechowywać w dołączonym do zestawu, eleganckim pokrowcu.

Najlepsze laserowe depilatory do twarzy są tak skuteczne, że pozwalają na długo pozbyć się niechcianych włosków. Również sprzęt marki Philips działa efektywnie, po trzech zabiegach (przeprowadzonych w odpowiednich odstępach czasu), możemy pozbyć się nawet ponad 90% zbędnego owłosienia. Według konsumentów ważne jest to, że urządzenie jest przystosowane do fototypu skóry od I do V i nie podrażnia cery, również wrażliwej.

 

 

 

 

Remington IPL 6750 

 

Prezentujemy Remington IPL 6750 – sprzęt przetestowany klinicznie, który jest bezpieczny w użytkowaniu. Produkt nadaje się do depilacji zarówno twarzy, jak i większych partii ciała czy okolic wrażliwych, m.in. pach. Wszystko za sprawą dołączonych do kompletu wymiennych nasadek.

Depilator jest zasilany sieciowo. Ma on 5 poziomów intensywności światła do wyboru, dlatego nie musimy się obawiać zaczerwieniania i podrażnienia skóry. Urządzenie wykorzystuje technologię PROPULSE, co oznacza, że ogrzewa mieszki włosowe i w ten sposób przerywa cykl wzrostu włosków. Ponadto sprzęt ma ochronny filtr UV zapobiegający uszkodzeniu wzroku w czasie przeprowadzania depilacji.

Konsumenci chwalą produkt za to, że można go pewnie chwycić (jest lekki i ma dobrze wyprofilowaną obudowę). Depilator jest także łatwy w obsłudze. Urządzenie możemy bezpiecznie przechowywać i przenosić w dołączonym etui. Należy wspomnieć, że przewód zasilający ma odpowiednią długość, dlatego możemy swobodnie manewrować sprzętem.

 

 

 

 

Babyliss G945E 

 

Osobom, którym marzy się laserowy depilator do twarzy w dobrej cenie, polecamy urządzenie Babyliss G945E. Model pozwala na bezbolesne usuwanie włosków ze skóry o fototypie od I do V. Produkt waży 390 g, a do tego ma dobrze leżący w dłoni uchwyt. To sprzęt ze zintegrowanym filtrem UV, zmniejszającym ryzyko uszkodzenia wzroku podczas depilacji.

Ze względu na 5 poziomów intensywności światła, bez wątpienia dostosujemy działanie depilatora do swoich potrzeb. Nasadka do twarzy ma ekran aplikujący o powierzchni 1,5 cm2, co daje nam możliwość precyzyjnego usuwania włosków. Model jest zasilany sieciowo.

Jedną z najczęściej wymienianych przez konsumentów zalet sprzętu jest możliwość przeprowadzenia bezpiecznej depilacji laserowej w domu. Obsługa urządzenia jest prosta. Produkt pozwala na bezbolesne zniszczenie włosków razem z cebulkami, a to zapobiega ich odrastaniu, a także wrastaniu w skórę.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...