Najlepszy depilator do twarzy Braun

Ostatnio aktualizowane: 20.04.19

 

Jaki depilator do twarzy Braun wybrać?

 

Depilator do twarzy to przydatne urządzenie, z którego korzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Przy jego użyciu panowie mogą usunąć zarost, a kobiety pozbyć się niechcianych włosków na przykład nad górną wargą. Urządzenie zapewnia długotrwałe efekty, a jego stosowanie jest bezbolesne i bezpieczne. W niniejszym artykule podpowiadamy jak dokonać wyboru odpowiedniego produktu. Na końcu zamieściliśmy również ranking przedstawiający najlepsze depilatory do twarzy Braun.

Braun to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją urządzeń do codziennej pielęgnacji, takich jak szczoteczki do zębów, golarki czy suszarki do włosów. W ofercie marki znajdziemy także depilatory do twarzy, w których zastosowano funkcjonalne rozwiązania i nowoczesne technologie. Braun to ceniona firma, która ma swoich zwolenników na całym świecie.

Wyróżnia się trzy rodzaje depilatorów do twarzy: laserowe, elektryczne oraz typu Epistick. Pierwszy rodzaj charakteryzuje się tym, że jego stosowanie jest niemal bezbolesne. Urządzenie wykorzystuje wiązkę światła, która usuwa zarówno pojedyncze włosy, jak i całe kępki. Po skierowaniu lasera na mieszek włosowy dochodzi do jego zniszczenia, dzięki czemu odrasta on bardzo wolno lub wcale. Pamiętajmy jednak, że zabieg przy użyciu takiego depilatora należy powtórzyć kilkakrotnie, aby całkowicie pozbyć się owłosienia z danej partii ciała.

Drugi rodzaj to depilatory elektryczne, wyposażone w ceramiczne głowice. Jego użycie może być początkowo bolesne, jednak po czasie włoski stają się cieńsze i słabsze, a sama depilacja już tak nie boli. Kupując tego typu sprzęt warto sprawdzić, jak duża jest głowica depilująca – większa nasadka skutecznie przyspiesza zabieg. Warto nabyć także sprzęt wyposażony w minidepilator, który skuteczniej poradzi sobie z trudno dostępnymi miejscami.

Kolejnym wariantem są depilatory typu Epistick, składające się ze sprężyny i dwóch uchwytów, przy użyciu których wyrywamy włoski. Jest to zdecydowanie najtańsze rozwiązanie, a produkt jest bardzo trwały, gdyż nie zawiera mechanicznych części. Jest to dobry wybór dla osób, które chcą pozbyć się z twarzy pojedynczych włosów.

Najlepszy depilator do twarzy Braun w 2019 roku wyposażony jest również w szczoteczkę, która dogłębnie oczyszcza skórę po depilacji. Produkty tej marki są też zazwyczaj wodoodporne, dzięki czemu możemy ich używać na przykład podczas kąpieli w wannie. Dodatkowym udogodnieniem może być lampka, która podświetla włoski, sprawiając, że żadnego z nich nie pominiemy.

 

 

Depilatory do twarzy Braun – Ranking

 

 

Braun Silk-epil 9 9558 Wet & Dry 

 

Jeśli szukasz wysokiej klasy depilatora, który usunie z Twojej twarzy nawet najcieńsze i najkrótsze włoski, koniecznie zapoznaj się z modelem Braun Silk-epil 9 9558 Wet & Dry. Urządzenia można używać zarówno na sucho, jak i na mokro, co zapewnia większą wygodę.

Depilator dopasowuje się do kształtu ciała i wytwarza pulsujące wibracje, dzięki czemu depilacja przebiega komfortowo.  Również zastosowanie masujących rolek i chłodzącej rękawicy sprawia, że zabieg jest niemal bezbolesny.

Urządzenie usuwa włoski z twarzy wraz z cebulkami. W ten sposób odrastają one znacznie osłabione lub nie odrastają wcale. Wąska głowica przyrządu sprawia, że możemy wykonać zabieg niezwykle precyzyjnie. Depilator składa się z 10 mikrootworów, przy użyciu których wyrwiemy włoski z łuku brwiowego czy znad górnej wargi.

Przyrząd wyposażony jest w lampkę, która podświetla pojedyncze włoski. Konsumenci podkreślają także, że depilator cicho pracuje i niemal bezboleśnie usuwa włoski.

 

 

 

 

Braun FACESPA SE832S 

 

Braun FACESPA SE832S to zestaw składający się z depilatora do twarzy oraz szczoteczki oczyszczającej. Depilator skutecznie usuwa włoski z podbródka, górnej wargi i czoła oraz modeluje brwi, natomiast szczoteczka głęboko oczyszcza pory.

Urządzenie ma smukły kształt i kompaktowe wymiary, dzięki czemu zapewnia kontrolę i precyzję. Depilator wyrywa włoski wraz z cebulkami, pozostawiając skórę gładką nawet do 4 tygodni. Przyrząd składa się z głowicy mającej 10 mikrootworów, która wychwytuje najkrótsze włoski, również te o długości 0,02 mm.

Depilator działa dużo szybciej i skuteczniej od zwykłej pęsety, gdyż wykonuje 200 ruchów na sekundę. Urządzenie jest wodoodporne, dlatego można go używać również podczas kąpieli w wannie. Dołączona do zestawu szczoteczka skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i makijaż.

Model  Braun FACESPA SE832S cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów, którzy doceniają jego skuteczność i wygodę użycia. Twierdzą oni, że urządzenie jest wygodne i poręczne.

 

 

 

 

Braun SilkEpil SE3321 

 

Godnym polecenia depilatorem do twarzy jest model Braun SilkEpil SE3321. Urządzenie ma w komplecie liczne nasadki, które zostały zaprojektowane tak, że można go używać na całym ciele – nogach, rękach, twarzy, pod pachami czy w okolicach bikini.

Przyrząd usuwa włoski wraz z cebulkami, co sprawia, że nasza skóra pozostaje gładka przez 4 tygodnie. Depilator jest bardzo precyzyjny, gdyż jest w stanie wyrwać bardzo krótkie włoski, również te o długości do 0,05 mm.

Urządzenie wyposażone jest w nasadki masujące, które zmniejszają uczucie dyskomfortu podczas zabiegu. Depilację ułatwia również wbudowana lampka, ujawniająca wszystkie, nawet najcieńsze i najjaśniejsze włoski.

Sprzęt ma możliwość ustawienia dwóch prędkości, które możemy dostosować do indywidualnych preferencji. Jest to model bezprzewodowy, który działa przez 40 minut po pełnym naładowaniu. Ten depilator do twarzy Braun w dobrej cenie cieszy się uznaniem wśród konsumentów ze względu na skuteczność i łatwość obsługi.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...