Najlepszy depilator do okolic bikini

Ostatnio aktualizowane: 28.02.20

 

Jaki depilator do okolic bikini wybrać?

 

Golenie bikini niejednokrotnie wiąże się z podrażnieniami skóry. Aby temu zapobiec warto wyposażyć się w dobrej jakości depilator. Wiemy jednak, że zakup konkretnego modelu nie jest oczywisty. Jeśli nie wiesz, na co powinno zwracać się uwagę wybierając sprzęt, przeczytaj nasz poradnik. Zachęcamy też do zapoznania się z rankingiem, w którym znalazły się najlepsze depilatory do okolic bikini.

W sklepach można znaleźć 3 rodzaje urządzeń – zasilane akumulatorowo, sieciowo i akumulatorowo-sieciowo. Które z nich są najlepsze? Wydaje się, że to ostatnie modele są najwłaściwszym wyborem. Trudno jednak znaleźć dobrej jakości sprzęty zasilane w ten sposób. Depilator wyposażony w akumulator z pewnością jest wygodny – nic nie krępuje naszych ruchów w trakcie depilacji, a często możemy także pozbyć się włosków np. pod prysznicem (jeśli model ma wodoodporną obudowę). Minusem może być to, że trzeba pamiętać o regularnym ładowaniu sprzętu. Przy zakupie warto zwrócić uwagę, ile czasu potrzeba, aby w pełni naładować baterie. Modele zasilane sieciowo przydadzą się osobom, które nie podróżują zbyt często i zabieg depilacji wykonują zazwyczaj w domu.

Będą w sklepie musimy zdecydować, czy kupić depilator laserowy czy elektryczny. Pierwszy z nich z pewnością gwarantuje bardziej długotrwałe efekty, jednak trzeba liczyć się z tym, że koszt jego zakupu jest znacznie wyższy. Niezależnie od tego, jaki rodzaj sprzętu wybierzemy, zwróćmy uwagę na możliwości jego zastosowania. Nie ulega wątpliwościom, że najlepszy depilator do okolic bikini w 2020 roku jest funkcjonalny. Oznacza to, że można go używać nie tylko do golenia miejsc intymnych, ale także innych partii ciała. W zestawie powinny znajdować się wymienne nakładki różniące się od siebie wielkością i przeznaczeniem.

Aby golenie było wygodne urządzenie musi być dobrze wyprofilowane. Z pewnością chcemy uniknąć sytuacji, w której sprzęt będzie wyślizgiwał się z naszych rąk. Jeśli zakupiony przez nas model można używać także pod prysznicem, sprawdźmy, czy jego obudowa pokryta została antypoślizgową powłoką.

 

 

Depilatory do okolic bikini – ranking

 

 

Remington IPL 6750

 

Skutecznym urządzeniem do pozbywania się zbędnego owłosienia z okolic bikini jest depilator laserowy Remington IPL 6750. Sprzęt ma stosunkowo duże okienko świetlne, co pozwala skrócić czas potrzebny na usunięcie włosków. Impulsy świetlne są emitowane przez model co 3 sekundy.

Depilator jest zasilany sieciowo. Produkt ma filtr ochronny UV, dzięki czemu możemy być pewni, że depilacja jest bezpieczna dla naszego zdrowia. Warto wspomnieć, że model jest polecany przez dermatologów. Istotną zaletą jest możliwość dostosowania mocy urządzenia do typu i karnacji naszej skóry. Depilator jest funkcjonalny, bo można go używać nie tylko w okolicach bikini, ale także na innych częściach ciała np. twarzy.

Remington IPL 6750 to urządzenie polecane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zdaniem konsumentów jest to jego spora zaleta. Wśród innych atutów można wyróżnić precyzję golenia, bezbolesny zabieg, jak również trwałą i odporną na zarysowania obudowę. Model jest dobrze wyprofilowany i zajmuje niewiele miejsca.

 

 

 

 

Philips Satinelle Advanced BRE640/00 

 

Sporo dobrych opinii można przeczytać na temat Philips Satinelle Advanced BRE640/00, więc nie mogło zabraknąć tego modelu w naszym rankingu. Prezentowane urządzenie jest zasilane sieciowo, więc nic nie krępuje naszych ruchów w trakcie usuwania włosów na ciele. Depilator ma wodoodporną obudowę, więc można go używać nie tylko na sucho, ale także na mokro np. podczas kąpieli.

Model wyposażono w wydajną baterię gwarantującą długi czas pracy. Praktycznym rozwiązaniem jest opcja szybkiego ładowania (5 minut). Funkcja ta przyda się szczególnie osobom zabieganym. Depilator ma dobrej jakości głowicę, która skutecznie radzi sobie z usuwaniem zbędnego owłosienia. Czas zabiegu nie jest więc zbyt długi. Urządzenie ma także dobrze opracowany system masujący, który zmniejsza podrażnienia po depilacji.

Konsumenci, którzy kupili prezentowany depilator doceniają, że jest on sprzedawany z kilkoma wymiennymi nasadkami. W rezultacie można go wykorzystać właściwie do depilacji całego ciała. Dzięki temu model jest uniwersalny.

 

 

 

 

Braun Silk&Soft LS5560 

 

Braun Silk&Soft LS5560 to depilator do okolic bikini w dobrej cenie. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo. Pełne naładowanie sprzętu zajmuje 1 h i gwarantuje nawet do 40 minut ciągłej pracy. Jest to bardzo dobry wynik – w tym czasie można skutecznie pozbyć się owłosienia nie tylko z okolic bikini, ale także pach czy nóg.

Prezentowany depilator to funkcjonalne urządzenie. Przy jego użyciu możemy usunąć włoski lub je przyciąć, jak również zadbać o kondycję skóry. Wszystko za sprawą dobrze opracowanego system peelingu. Model w trakcie golenia delikatnie złuszcza skórę, co ogranicza ryzyko wrastania włosków, jak również pozytywnie wpływa na wygląd naszego ciała. Golarka jest delikatna i nie powoduje podrażnień.

Urządzenie jest cenione przez kobiety przede wszystkim ze względu na skuteczność. Skóra po depilacji przez długi czas pozostaje gładka. Konsumenci wskazują, że model jest łatwy w pielęgnacji – można go myć pod bieżącą wodą, a w zestawie znajduje się szczoteczka do czyszczenia.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status