ᐅ Dobre depilatory Babyliss – rankingi i opinie 

Najlepszy depilator Babyliss

Ostatnio aktualizowane: 19.11.19

 

Jaki depilator Babyliss wybrać?

 

Utrapieniem prawie każdej kobiety są niechciane włoski. Po zgoleniu ich maszynką lub użyciu specjalnego kremu powracają w ciągu 1 lub 2 dni. Na szczęście jest kilka lepszych sposobów na pozbycie się włosków. Jednym z nich jest używanie depilatora. Po depilacji z użyciem takiego urządzenia efekt utrzymuje się dłuższy czas. Chcesz zaopatrzyć się w depilator, lecz nie wiesz, co jest istotne przy jego wyborze? Przeczytaj nasz poradnik, w którym umieściliśmy kilka cennych wskazówek, które mogą okazać się bardzo przydatne podczas zakupów.

Babyliss to firma, która zajmuje się tworzeniem produktów do pielęgnacji włosów zarówno damskich, jak i męskich. W ofercie tej marki znajdziemy różnego rodzaju lokówki, prostownice, maszynki do strzyżenia, depilatory i wiele innych. Produkty Babyliss pozwalają nam uzyskać długotrwały efekt i do tego cechują się wysoką bezawaryjnością.

Jeżeli chodzi o rodzaje sprzętów, to mamy do wyboru 3 typy: pęsetowy, dyskowy oraz laserowy. Według wielu kobiet najlepsze depilatory Babyliss to urządzenia laserowe. Działają one na zasadzie wysyłania wiązki światła w głąb skóry. Tym sposobem usuwane są mieszki włosowe. Jest to jak dotąd najskuteczniejszy rodzaj depilatora do pozbywania się zbędnego owłosienia. Nie każdy jednak chce inwestować w taki sprzęt. Równie dobrze sprawdzają się pozostałe typy. Pamiętajmy jednak, że im bujniejsze owłosienie mamy, tym więcej sprzęt powinien mieć pęset lub dysków.

Czym więc cechuje się dobry depilator? Powinniśmy koniecznie wspomnieć o budowie urządzenia. Ważne jest, aby dany produkt miał dobrze wyprofilowany kształt. W efekcie trzymanie depilatora i używanie go przez dłuższy czas nie będzie dla nas niekomfortowe.

Podczas kupna produktu tego typu warto doczytać, czy jego moc jest regulowana. Wszystkie depilatory Babyliss umożliwiają nam dopasować szybkość oraz intensywność depilacji do danej partii ciała. Regulowana moc pomoże nam także dopasować urządzenie do danej części ciała, z której chcemy usuwać włoski.

Jak wynika z analizy ocen użytkowników najlepszy depilator Babyliss w 2019 roku ma dużą powierzchnię roboczą. Optymalna szerokość w przypadku modeli laserowych wynosi około 3 cm2. Jeśli chodzi o sprzęty pęsetowe to jest to ok 6-7 cm. Szeroka powierzchnia umożliwi nam szybsze wykonanie zabiegu usuwania włosków, co pozwoli zaoszczędzić nam czas i ból.

Nie możemy też pominąć kwestii zasilania. Wiele osób uważa, że najlepszym wyborem jest sprzęt akumulatorowo-sieciowy, który działa zarówno na samej baterii, jak i podłączony do prądu.

 

 

Depilatory Babyliss – ranking

 

 

Babyliss G946E

 

Jeżeli nie chcesz odczuwać niekomfortowego bólu związanego z depilacją, wybierz Babyliss G946E – urządzenie, które pozwoli Ci pozbywać się włosków prawie zupełnie bezboleśnie. Wiązki światła wysyłane przez depilator mogą jedynie sprawić, że odczujemy ciepło oraz mrowienie.

Jest to model z bardzo szerokim ekranem aplikacyjnym. Jego powierzchnia wynosi 3 cm2. Oznacza to, że depilacja zajmie nam kilkanaście minut. Urządzenie wysyła 36 błysków na minutę. Tak wiele błysków przyczynia się do przyspieszenia całego procesu depilacji. Aby chronić wrażliwe miejsca ciała oraz dopasować działanie depilatora do gęstości włosków, sprzęt ma aż 5 poziomów intensywności światła.

Prezentowany depilator, dzięki specjalnym nasadce, nadaje się również do usuwania włosków z twarzy. Wiele osób uważa, że opisywane urządzenie jest bardzo skuteczne. Po 8 zabiegu większość włosków nie odrasta. Internauci uważają także, że depilator wygodnie się trzyma w ręce i dlatego też możemy go używać przez dłuższy czas.

 

 

 

 

Babyliss G973PE 

 

Osobom, których marzeniem jest nieskazitelnie gładka skóra polecamy Babyliss G973PE. Dzięki specjalnym nasadkom dla skóry wrażliwej możemy zapomnieć o podrażnieniach, jakie przytrafiały się nam, gdy używaliśmy innych urządzeń. Prezentowany depilator jest odpowiedni do depilacji każdej partii ciała.

Prezentowane urządzenie waży jedynie 390 g. Ma ono ładnie wyprofilowaną obudowę. W rezultacie użytkowanie depilatora jest bardzo komfortowe. Ekran usuwający włoski sprzętu ma powierzchnię 3cm2. Pozwala on nam na szybkie wykonanie zabiegu. Produkt ma 5 poziomów intensywności światła. Możemy więc dopasować depilator do rodzaju naszej skóry oraz do gęstości owłosienia.

Babyliss G973PE to urządzenie, które gwarantuje nam bezbolesną depilację. Jest to bardzo skuteczny depilator, a efekty jego stosowania można zauważyć już po kilku użyciach. Użytkownicy zadowoleni są z szybkiego usuwania włosków. Podoba im się także wyprofilowany kształt produktu, który ułatwia depilację.

 

 

 

 

Babyliss G972PE 

 

Babyliss G972PE to depilator, który zadowolił już wiele osób. Skuteczność działania tego produktu została potwierdzona przez wiele osób o różnej karnacji. Możemy mieć więc pewność, że depilator będzie dobrze działał na naszej skórze.

Prezentowany produkt nie podrażnia skóry i zapewnia jej bezpieczeństwo podczas procesu usuwania włosków. Ten depilator Babyliss w dobrej cenie pomoże nam szybko i bezboleśnie pozbyć się niechcianego owłosienia. Sprzęt ma szeroką powierzchnię usuwającą owłosienie, a oprócz tego w zestawie znajdziemy specjalne nakładki, które pozwolą nam na usunięcie włosków z bardzo wrażliwych miejsc. Po użyciu depilatora skóra jest bardzo gładka, a po kilku zabiegach możemy zauważyć, że włosy są znacznie rzadsze.

Sprzęt ma opływowy kształt, który dobrze dopasowuje się do każdej dłoni. Dlatego też tak wiele osób uważa, że depilacja opisywanym urządzeniem jest bardzo wygodna. Użytkownicy chwalą bezawaryjność tego produktu oraz jego wysoką skuteczność.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status