Najlepszy ciśnieniomierz Tech-Med

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki ciśnieniomierz Tech-Med wybrać?

 

Jak podaje Światowa Organizacja Zdrowia coraz więcej osób cierpi na nadciśnienie i choroby serca. Z tego powodu urządzeniem, które powinno się znaleźć w każdym domu jest ciśnieniomierz. Dzięki niemu, każdy z nas może samodzielnie kontrolować swoje zdrowie i zbierać informacje, potrzebne do diagnozy przez lekarza. Jeśli jednak nie wiesz, jak dokonać zakupu odpowiedniego modelu, polecamy Ci nasz poradnik. Znajdziesz w nim wiele informacji o tym, jakie cechy mają najlepsze ciśnieniomierze Tech-Med. Dodatkowo, wzbogaciliśmy tekst o trzypunktowe zestawienie, w którym opisaliśmy trzy warte uwagi modele.

Tech-Med Jest bardzo znaną marką, która zajmuje się produkcją sprzętu medycznego dedykowanego do użytku profesjonalnego oraz domowego. Firma szczególnie zasłynęła z wysokiej jakości ciśnieniomierzy na użytek własny. Urządzenia tego producenta cechują się dużą dokładnością pracy oraz trwałym wykonaniem, dzięki temu są bardzo popularne wśród konsumentów.

Poszukując informacji o ciśnieniomierzach na pewno natkniesz się na wzmiankę o modelach rtęciowych i zegarowych. Niestety, ich dostępność jest bardzo ograniczona, ze względu na archaiczny sposób pracy. Dlatego, sugerujemy od razu skupić się na modelach elektronicznych, które będą dla nas dużo prostsze w obsłudze. Większość aparatów posiada duże, czytelne przyciski, zatem nawet osoby starsze nie będą miały problemu z obsługą sprzętu.

Ciśnieniomierze występują w dwóch wersjach: naramiennej oraz nadgarstkowej. Pierwszy typ nakładany jest, jak sugeruje jego nazwa, na ramię, tuż nad zgięciem łokcia. Taka aparatura cechuje się prostą obsługą, więc osoby w każdym wieku mogą z niej korzystać. Po założeniu modelu, ciśnieniomierz automatycznie napełni mankiet powietrzem i dokona się pomiar. Wiedz jednak, że tego typu modele dedykowane są głównie dla osób o przeciętnej masie ciała, a nie otyłych. Bowiem, u użytkowników ze zbyt dużym ramieniem nie można dokonać pomiaru. W takiej sytuacji, należy zakupić ciśnieniomierz nadgarstkowy.

Najlepszy ciśnieniomierz Tech w 2020 roku to taki, który wykonuje dokładny pomiar. Dlatego najlepszym wyborem są nowoczesne sprzęty, które samodzielnie poinformują nas, gdy nasza dłoń się poruszyła i niemożliwe było odczytanie właściwego pomiaru. Pamiętaj, że dla wielu osób jest to ważna kwestia i może rzutować na zdrowiu.

Warto też upewnić się, że model ma możliwość zapisania kilku ostatnich odczytów, co ułatwi wyciągnięcie średniej wartości. Jest to informacja, która na pewno zainteresuje naszego lekarza.

 

 

Ciśnieniomierze Tech-Med – ranking

 

 

Tech-Med TMA-3 Basic

 

Chcąc zadbać o swoje zdrowie, polecamy Ci zainwestowanie w Tech-Med TMA-3 Basic. Jest to bardzo prosty w użyciu ciśnieniomierz, który jest całkowicie automatyczny. Sprawia to, że obsługa aparatury jest znacznie prostsza. Aby do naramiennego mankietu wypompować powietrze, należy użyć tylko jednego przycisku.

Dużym udogodnieniem jest opcja rozpoznawania arytmii serca. Jeśli kilkakrotnie uzyskamy taki odczyt, aparatura poinformuje nas o konieczności udania się do lekarza.  Cyfrowy wyświetlacz jest bardzo czytelny, więc nawet osoby niedowidzące, bez trudu odczytają swój wynik. Warto podkreślić, że sprzęt był testowany klinicznie i jego dokładność wynosi +/- 3 mmHg. Mankiet, który się znajduje w tym modelu jest uniwersalny, gdyż pasuje na osoby, których ramię ma obwód od 22 cm do 33 cm. Po dokonaniu pomiaru, system zapisze uzyskaną wartość wraz z datą i godziną, co pozwala na nadzorowanie stanu zdrowia. Model jest zasilany czterema bateriami AA.

Prosta obsługa i czytelne oznakowanie to główne elementy, które przekonały konsumentów do zakupu tego produktu. Zdaniem wielu użytkowników ten ciśnieniomierz Tech-Med w dobrej cenie, to model godny polecenia.

 

 

 

 

Tech-Med TMA-700M

 

Poszukując dobrej jakości ciśnieniomierza, powinniśmy skupić się na sprzętach, które oferują nam dokładny pomiar. Takim urządzeniem jest właśnie Tech-Med TMA-700M. Jest to bardzo wygodny i prosty w obsłudze produkt naramienny, który może być używany przez osoby w każdym wieku.

Największą zaletą tego modelu jest jego szybka i bardzo cicha praca. Sprawia to, że już po kilku sekundach od dokonania pomiaru ciśnienia krwi i tętna, na dużym wyświetlaczu pokażą się wszystkie niezbędne dane. Jeśli w czasie wykonywania tej czynności coś pójdzie nie tak, system sam wykryje nieprawidłowość i poprosi Cię o powtórzenie pomiaru. Do tego, aparatura ma opcje wykrywania arytmii serca. Dzięki temu ciśnieniomierzu będziemy wiedzieć, czy powinniśmy udać się do lekarza. Produkt ma wbudowaną pamięć, która pozwala na przechowywanie do 60 ostatnich wyników wraz z dokładną godziną i datą pomiaru. Praca modelu jest bardzo dokładna, a uzyskany wynik może się różnić od stanu faktycznego o +/-3 mmHg.

Praca aparatury jest dostosowana również do potrzeb osób niewidomych i niedowidzących, bowiem system może odczytać uzyskany wynik. To właśnie za sprawą takich przydatnych funkcji wiele osób zakupiło ciśnieniomierz.

 

 

 

 

Tech-Med TMA-500Pro

 

Jeśli poszukujesz domowego ciśnieniomierza, który będzie prosty w obsłudze to polecamy Ci Tech-Med TMA-500Pro. W celu dokonania pomiaru, urządzenie powinno zostać umieszczone na naszym ramieniu.

Największą zaletą produktu jest duży wyświetlacz, na którym pojawiają się czytelne informacje o pomiarze. Dzięki temu, nawet osoby starsze lub niedowidzące będą mogły w prosty sposób odczytać niezbędne dla nich informacje. Również przyciski uruchamiające pompowanie mankietu są duże i podpisane w czytelny sposób. Automatyczny pomiar jest dużym udogodnieniem tej maszyny i na pewno spotka się z pozytywną reakcją osób starszych. Dodatkowo, aparatura ma opcje wykrywania arytmii, zatem w porę zajmiesz się swoim zdrowiem. Ciśnieniomierz ma wbudowaną pamięć, która pozwala na zapisanie ostatnich 90 pomiarów wraz z dokładną datą i godziną.

Czytelna aparatura oraz prosta obsługa to główne cechy prezentowanego modelu, które zostały docenione przez wielu użytkowników. Poza tym duża pamięć pozwala na zgromadzenia danych o 90 ostatnich pomiarach, zatem nie będziemy musieli zapisywać tych danych samodzielnie.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status