Najlepszy ciśnieniomierz Sanitas

Ostatnio aktualizowane: 20.10.18

 

Jaki ciśnieniomierz Sanitas wybrać?

 

Jak podają lekarze, z każdym rokiem, coraz więcej osób zapada na choroby serca lub nadciśnienie. Wielu specjalistów sugeruje, by w każdym domu znalazł się profesjonalny przyrząd, służący do pomiaru ciśnienia krwi. Pomoże to z pewnością kontrolować swój stan zdrowia. Niestety, zakup takiego urządzenia nie należy do najprostszych, gdyż, aby kupić możliwie najlepszy produkt musisz wziąć pod uwagę wiele parametrów. By pomóc Ci w podjęciu decyzji, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Poza tym, na jego końcu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze ciśnieniomierze Sanitas.

Marka Sanitas jest bardzo znanym na całym świecie producentem domowego ekwipunku medycznego. W swoim asortymencie, firma posiada ciśnieniomierze i termometry, które używane są również przez lekarzy. Co więcej, Sanitas zajmuje się również dystrybucją wag łazienkowych, masażerów, poduszek i kocy elektrycznych, a także sprzętów do pielęgnacji ciała.  Za sprawą użycia nowoczesnych technologii, wszystkie produkty tej marki cechują się dużą niezależnością.

Dostępne na rynku ciśnieniomierze możemy podzielić na naramienne i nadgarstkowe. Pierwszy z nich jest najbardziej standardowy i może być używany przez wszystkie osoby. Zaś drugi produkt, dedykowany jest dla osób otyłych, które nie są w stanie umieścić urządzenia na bicepsie.

Decydując się na zakup ciśnieniomierza, w pierwszej kolejności powinieneś zmierzyć obwód swojego bicepsa, by dopasować do niego mankiet. Niestety, zbyt ciasne lub nadto luźne modele, nie będą w stanie poprawnie dokonać pomiaru.

Poza tym, należy sprawdzić, jak interesujące nas urządzenie było testowane klinicznie i czy posiada pozytywne recenzje lekarzy. Opinie te będą Twoim gwarantem na dokładność wyniku.

Kolejnym elementem, na który powinieneś zwrócić uwagę jest ekran przyrządu. Zadbaj o to, by był on duży, co ułatwi Ci odczytanie pomiaru. Jest to szczególnie ważne, jeśli z ciśnieniomierza mają korzystać osoby starsze, których wzrok nie jest już tak dobry. Równie istotny jest sposób zasilania produktu. Jeśli urządzenie ma być używane jedynie w domu, nie ma dla Ciebie znaczenia, czy będzie to model sieciowy, bateryjny. Jeśli jednak planujesz dużo podróży lub chcesz zabierać swój sprzęt do pracy, radzimy zainwestować w ciśnieniomierz bateryjny.

 

 

Ciśnieniomierze Sanitas – Ranking

 

 

Sanitas SBM 45

 

Ciśnieniomierz Sanitas SBM 45 to bardzo nowoczesny i precyzyjny model, który może być używany przez osoby w różnym wieku w warunkach domowych. Model ten przeszedł wiele testów klinicznych, możesz mieć wówczas pewność, że dokonany pomiar będzie precyzyjny.

Ten najlepszy ciśnieniomierz Sanitas w 2018 roku ma bardzo duży, czytelny ekran XXL, na którym bez problemu można odczytać wynik pomiaru. Ucieszy to na pewno osoby starsze, których wzrok nie jest już tak dobry. Co więcej, atutem przyrządu jest prosta i intuicyjna obsługa. Mankiet wystarczy umieścić na ramieniu, a następnie przycisnąć jeden przycisk na dotykowym ekranie.

Do zalet urządzenia zaliczyć możemy jego wielofunkcyjność. Pierwszą opcją, która zasługuje na wymienienie jest możliwość obliczenia średniej wszystkich pomiarów z ostatnich 7 dni, zarówno tych wieczornych, jak i dokonanych za dnia. Pomoże Ci to dokładnie monitorować stan swojego zdrowia. Co więcej, duża jego pamięć pozwala na zapisanie do 60 pomiarów z dokładną datą i godziną.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wiele osób pochwaliło niewielkie gabaryty sprzętu.

 

 

 

 

Sanitas SBM 03

 

Urządzenie SBM 03 to bardzo dobry ciśnieniomierz Sanitas w dobrej cenie, który cechuje się dużą precyzją działania. Potwierdzają to wszystkie testy kliniczne, którym sprzęt został poddany. Co więcej, zanim model trafił na sklepowe półki, wielu lekarzy testowało jego działanie. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że działa on bez zarzutów.

Dużą zaletą produktu jest sporej wielkości ekran. Sprawia to, że z urządzenia mogą korzystać również osoby starsze, których wzrok nie jest już najlepszy. Wszystkie dane pokazujące się na wyświetlaczu są zapisane dużymi literami, co ułatwia odczytanie. Również z myślą o osobach starszych, producent zdecydował się na maksymalne uproszczenie obsługi produktu. Wystarczy umieścić mankiet na ramieniu i przycisnąć przycisk startu.

Kolejnym atutem urządzenia jest jego duża, wbudowana pamięć, która pozwala na zapisanie aż 60 ostatnich pomiarów wraz z datą i godziną ich wykonania. Pomoże Ci to dokładnie monitorować swoje zdrowie.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Użytkownicy docenili niewielką cenę oraz precyzję pomiaru produktu.

 

 

 

 

Sanitas SBM 37

 

Ciśnieniomierz Sanitas SBM 37 jest jednym z najczęściej wybieranych przyrządów tej marki. Spowodowane jest to dużą precyzją pomiaru, co jest niezbędne w przypadku osób z chorobami serca. Popularność urządzenia wynika z faktu, że wielu lekarzy zdecydowało się na jego użycie w swojej pracy.

Dużym atutem modelu jest spora wielkość ekranu, na którym wyświetla się wynik pomiaru, data, godzina oraz informacje o stanie baterii. Dzięki temu, użytkownik ma pełną kontrolę nad swoim sprzętem. Z wielkości ekranu na pewno ucieszą się osoby starsze, których wzrok może mieć problemy z odczytaniem niewielkich liter.

Obsługa ciśnieniomierza jest bardzo prosta. Wystarczy umieścić mankiet na bicepsie i przycisnąć odpowiedni guzik. System sam wpompowuje powietrze i dokona odczytu. W przypadku poruszenia ręki, maszyna poinformuje Cię o konieczności powtórzenia pomiaru.

Opinie użytkowników o tym modelu są bardzo pochlebne. Wielu konsumentów wskazało precyzję pomiaru i niewielkie gabaryty jako jego główne cechy.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...