Najlepszy ciśnieniomierz naramienny Microlife

Ostatnio aktualizowane: 05.07.20

 

Jaki ciśnieniomierz naramienny Microlife wybrać?

 

Jeśli cierpisz na choroby serca, nerek, nadciśnienie lub nagłe skoki ciśnienia, powinieneś regularnie się badać. Wiedz, że takie przypadłości dotyczą nie tylko osób starszych, ale i młodzieży czy ludzi w średnim wieku. Każdy z nas może udać się do pobliskiej przychodni lub apteki w celu dokonania pomiaru. Niestety, dla większości osób w podeszłym wieku, taki codzienny spacer to duży wysiłek. Dlatego warto zastanowić się nad zakupem domowego ciśnieniomierza naramiennego. Obsługa takich sprzętów jest dość prosta, zatem każdy będzie w stanie dokonać odczytu.

Ponieważ urządzenie ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, powinniśmy dopilnować, aby maszyna była wysokiej jakości. Dlatego z naszego poradnika dowiesz się, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy mają najlepsze ciśnieniomierze naramienne Microlife. Ponadto na końcu artykułu dokładnie opisaliśmy trzy modele tego producenta, aby dodatkowo ułatwić Ci podjęcie decyzji.

Marka Microlife jest jednym z głównych producentów sprzętu medycznego, który możemy zakupić w Polsce. Powodem, dla którego nie tylko osoby prywatne, ale również szpitale i kliniki kupują sprzęt od tego producenta, jest testowanie modeli zanim trafią one na rynek. Ponadto urządzenia Microlife cechują się dużą precyzją działania.

Chcielibyśmy się skupić na sprzętach naramiennych dlatego, że posiadają one dość uniwersalny rozmiar. Dzięki temu, nawet osoby o nieznacznej nadwadze będą mogły z nich korzystać i wciąż cieszyć się precyzyjnym odczytem.

Wybierając model dla siebie, powinniśmy zastanowić się nad tym, czy preferujemy sprzęty elektroniczne czy manualne. W naszym poradniku chcielibyśmy doradzić inwestycję w pierwszy typ sprzętów, gdyż ich obsługa jest znacznie prostsza. Z tego powodu również osoby bez przeszkolenia medycznego będą w stanie użytkować sprzęt. Produkty manualne używane są zazwyczaj w gabinetach lekarskich i wymagają odpowiedniego ustawienia. Dla osób niedoświadczonych obsługa takich ciśnieniomierzy może być dość trudna.

Jeśli interesuje Cię najlepszy ciśnieniomierz naramienny Microlife w 2020 roku to koniecznie dostosuj wielkość mankietu do swojego ramienia. Potrzeba ta wynika z tego, że źle dobrane sprzęty są bardzo nieprecyzyjne, co może mieć konsekwencje dla naszego zdrowia. Dlatego, przed udaniem się na zakupy powinieneś dokładnie zmierzyć wielkość swojego ramienia, aby łatwiej było dobrać odpowiedni rozmiar mankietu. Duża część sprzętów ma przeciętne gabaryty, które wynoszą od 20 cm do 32 cm. Długość można regulować za pomocą opaski ściągającej. W przypadku, gdy Twoje ramię jest większe bądź mniejsze, należy udać się na stronę producenta, gdzie zamówisz bardziej dopasowany model.

 

 

Ciśnieniomierze naramienne Microlife– ranking

 

 

Microlife BP A2 Basic

 

Jeśli poszukujesz nowoczesnego i dokładnego ciśnieniomierza to model BP A2 Basic marki Microlife na pewno Ci się spodoba. Urządzenie zakładane jest naramiennie, co gwarantuje dokładny pomiar. Narzędzie przeznaczone jest do domowego sprawdzania ciśnienia krwi i tętna, jednak wszystkie uzyskane dane należy skonsultować z lekarzem.

Największym atutem sprzętu jest możliwość zapamiętania 30 ostatnich pomiarów wraz z datą i godziną, co pozwala na większą kontrolę zdrowia. Ten wydajny ciśnieniomierz naramienny Microlife w dobrej cenie działa automatycznie, zatem jego obsługa jest bardzo prosta. Do włączenia narzędzia wystarczy naciśnięcie jednego przycisku. Z kolei inteligentny mechanizm samodzielnie dobiera ciśnienie w mankiecie. Maszyna zasilana jest na baterie, co sprawia, że możesz ją zabrać ze sobą na wakacje. Dodatkowo, przyrząd pozwala na wykrywanie arytmii serca. Wielkość mankietu jest regulowana między M a L, czyli 22 cm a 42 cm.

Opinie konsumentów o narzędziu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło precyzyjny pomiar oraz duży wyświetlacz, który pozwala na dokładne odczytanie wyniku. Co więcej, automatyczna praca urządzenia sprawia, że jego obsługa jest bardzo prosta.

 

 

 

 

Microlife BP A3L-PC

 

Kupując ciśnieniomierz, warto zdecydować się na model naramienny, gdyż pozwala on na precyzyjny pomiar. Sprzętem tego typu jest BP A3L-PC firmy Microlife. To wysokiej klasy narzędzie automatyczne, która posiada technologię Gentle+. Opcja ta kontroluje ciśnienie powietrza w czasie dokonania pomiaru. Co więcej, pozwala ona na proste dopasowanie wielkości mankietu do obwodu ramienia u osób dorosłych. Zaś w przypadku, gdy zostanie on założony niepoprawnie, zostaniesz poinformowany sygnałem dźwiękowym.

Wszystkie wyniki są podawane z pozycjonowaniem wg wskaźnika ryzyka WHO. Poza tym prezentowany ciśnieniomierz wykrywa arytmię serca. Kolejnym udogodnieniem jest to, że maszyna może być używana przez dwie osoby. W przypadku każdej z nich urządzenie jest w stanie zapisać do 99 ostatnich pomiarów wraz z datą i godziną, co pozwala na lepszą kontrolę zdrowia. Rozmiar mankietu waha się między M a L, czyli 22 cm a 42 cm. Dokładność otrzymanego wyniku wynosi w przypadku ciśnienia +/-3 mmHg, a tętna +/- 5 %.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło, że urządzenie przeszło testy kliniczne, zanim trafiło do sprzedaży. Dzięki temu mamy większą gwarancję precyzyjnego wyniku.

 

 

 

 

Microlife BP A150 

 

Szukając aparatu do mierzenia ciśnienia krwi i tętna, warto zastanowić się nad zakupem modelu BP A150, marki Microlife. Jest to bardzo nowoczesny i wydajny model naramienny, który oferuje precyzyjny pomiar. Wszystkie wyniki wyświetlają się na dużym ekranie, co sprawia, że nawet osoby o słabym wzroku bez trudu odczytają parametr.

Prosta obsługa aparatury sprawia, że każda osoba będzie mogła w łatwy sposób zmierzyć swoje ciśnienie. Dodatkowo, innowacyjna technologia powoduje, że ilość powietrza w mankiecie jest automatycznie kontrolowana. Ponadto maszyna ma niewielką wagę wynoszącą 0,37 kg, co ułatwia jej przechowywanie. Równocześnie, pozwala nam zabrać sprzęt na wyjazd pod namiot, by zawsze móc sprawdzić nasz stan zdrowia. Dokładność pomiaru ciśnienia to +/- 3 mmHg, a tętna +/- 5%. Wymiary urządzenia to: 15,2 cm x 9,2 cm x 4,2 cm.

Opinie konsumentów o modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą precyzję pomiaru, która jest wynikiem współpracy marki z lekarzami oraz dużej ilości testów klinicznych.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status