Najlepszy ciśnieniomierz nadgarstkowy Braun

Ostatnio aktualizowane: 06.07.20

 

Jaki ciśnieniomierz nadgarstkowy Braun wybrać?

 

Stres w pracy i zła dieta mogą doprowadzić do pogorszenia się stanu zdrowia. Jednym z najczęściej spotykanych schorzeń jest nadciśnienie, które może przerodzić się w poważną chorobę serca. Dlatego bardzo ważne jest regularne badanie się. Niestety, codzienne wizyty w przychodni czy aptece mogą być niemożliwe, dlatego warto zainwestować w najlepszy ciśnieniomierz nadgarstkowy Braun w 2020 roku. Ważne jest, aby wybrać urządzenie dobrej jakości. Dlatego zachęcamy do przeczytania poniższego tekstu, gdyż przedstawiliśmy kilka praktycznych porad, jak znaleźć taki sprzęt.

 

 

W tym poradniku zdecydowaliśmy się polecić Ci produkty marki Braun, gdyż marka ta słynie z produkcji i dystrybucji dobrej jakości sprzętów. Urządzenia tego producenta dedykowane są nie tylko do użytku domowego, ale także sprawdzą się w gabinetach lekarskich czy salonach piękności.

Ciśnieniomierze nadgarstkowe przeznaczone są dla konsumentów z dużą nadwagą lub otyłych, choć często korzystają z nich też szczupłe osoby, które chcą sprawdzić swój stan zdrowia. Jeśli chcesz, aby obsługa interesującego Cię produktu była wygodna, zainwestuj w sprzęt automatyczny. W takich urządzeniach, po ich uruchomieniu, mankiet zostanie automatycznie napełniony powietrzem, a pomiar wykonany samoistnie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które znacząco minimalizuje ryzyko błędu. Najlepsze ciśnieniomierze nadgarstkowe Braun wyposażone są w funkcję wykrywania nieprawidłowości, które mogły wpłynąć na wynik. W razie konieczności powtórzenia badania na ekranie wyświetli się informacja.

Koniecznie upewnij się, że produkt, który chcesz zakupić posiada niezbędne certyfikaty i atesty. Informacja o tym jest niezbędna, gdyż da nam pewność, że sprzęt, który zamierzamy wybrać jest dokładny i niezawodny. Gwarantem jakości jest odznaczenie BHS, czyli British Hypertension Society.

Polecamy również wybór produktu, który ma wbudowaną pamięć, gdyż ułatwi to dokładne śledzenie stanu zdrowia. Możliwość zapisania pomiaru jest bardzo ważna, gdy chcemy pokazać lekarzowi swoje wyniki. W zależności od modelu, może być on w stanie zapamiętać od 50 do 100 wyników. Dużym udogodnieniem jest możliwość udostępnienia ich lub wysłania na skrzynkę pocztową.

 

 

Ciśnieniomierze nadgarstkowe Braun – ranking

 

 

Braun BBP2000 

 

Model Braun BBP2000 to bardzo dobry ciśnieniomierz, który dokonuje pomiaru na nadgarstku. Urządzenie jest dostosowane do potrzeb ludzi z nadwagą, którzy ze względu na swoją tuszę nie mogą używać sprzętów naramiennych. Produkt zalecany jest również osobom, które nie mają doświadczenia w używaniu ciśnieniomierza.

Obsługa modelu jest bardzo prosta i intuicyjna, więc każdy konsument, bez względu na wiek poradzi sobie z jego włączeniem. Po uruchomieniu urządzenie jest gotowe do wykonania pomiaru. Odbywa się on automatycznie. Dzięki temu ryzyko błędu zostaje zmniejszone. Urządzenie posiada duży wyświetlacz, na którym wyświetlane są czytelne cyfry, więc nawet osoby niedowidzące nie będą miały problemu z odczytaniem wyniku. Poza informacją o wyniku zobaczysz też dokładną datę i godzinę jego wykonania, co ułatwi kontrolę nad stanem zdrowia. W górnym rogu może pojawić się też informacja o nieprawidłowym pomiarze i konieczności jego powtórzenia. Urządzenie sygnalizuje również niski poziom baterii.

Ciśnieniomierz został zatwierdzony przez ESH, czyli Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego, co potwierdza jego dokładność i niezawodność. Co więcej, sprzęt cechuje się nowoczesnym designem, więc będzie się dobrze prezentował.

Ten ciśnieniomierz nadgarstkowy Braun w dobrej cenie to model godny polecenia. Wielu konsumentów doceniło go za prostą obsługę, dzięki której nawet osoby niedoświadczone w mierzeniu ciśnienia, nie będą miały trudności z użyciem urządzenia.

 

 

 

 

BRAUN BP 3550

 

Ciśnieniomierz BRAUN BP 3550 to sprzęt dostosowany do potrzeb osób z nadwagą, które nie są w stanie założyć mankietu na ramię. Innymi grupami, które często korzystają z urządzenia są sportowcy i osoby młode, które tylko profilaktycznie sprawdzają swoje ciśnienie. Model cieszy się popularnością z powodu szybkiej pracy.

Prosta i bardzo intuicyjna obsługa to największa zaleta prezentowanego ciśnieniomierza. Aby go uruchomić, należy nacisnąć duży, czerwony przycisk. Następnie mankiet zostanie samodzielnie napompowany, a pomiar wykonany automatycznie. Zdecydowanie minimalizuje to ryzyko błędu. Jeśli jednak on wystąpi, konsument zostanie o tym poinformowany, a badanie powtórzone. Kolejnym udogodnieniem jest duży, bardzo czytelny, kolorowy ekran. Na nim wyświetlone są informacje o pomiarze, pulsie oraz dacie i godzinie. Są one widoczne, więc nawet osoby z wadą wzroku nie będą miały trudności z odczytaniem swojego wyniku. Przyciski znajdujące się na obudowie zostały jasno i czytelnie podpisane, co zapewnia wygodne używanie.

Choć jest to dość drogi model, cechuje się eleganckim designem. Schludny wygląd i ładne kolory nie są na pewno najważniejszymi zaletami, jednak przekłada się to na komfort użytkowania. Niemniej to prosta obsługa jest największą zaletą sprzętu, którą docenili konsumenci. Pozwala to bowiem na szybsze wykonanie pomiaru.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status