Najlepszy ciśnieniomierz Microlife

Ostatnio aktualizowane: 12.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Mierzenie ciśnienia jest bardzo ważną czynnością, którą wiele osób powtarza codziennie, nawet kilka razy dziennie. Aby być pewnym, że wyniki pokazywane przez ciśnieniomierz są prawidłowe warto wybrać dobry sprzęt. Jednym z nich jest Microlife BP A2 Basic. Jego wyświetlacz jest duży i wyraźny, wystarczy jedno, szybkie spojrzenie, abyś znał swoje wyniki. Poza tym prezentowany ciśnieniomierz jest łatwy w obsłudze. Jest on wyposażony w 3 przyciski, a ich przeznaczenie jest dobrze opisane w instrukcji, która została przygotowana w języku polskim. Wielu konsumentom podoba się to, że urządzenie zapamiętuje 30 pomiarów. Innym godnym polecenia modelem jest również Microlife BP A1 Basic, czyli kompaktowy sprzęt, który możesz wszędzie ze sobą zabrać. Ciśnieniomierz ma duży wyświetlacz, na którym pokazują się prawidłowe wyniki. Konsumentom podoba się w nim to, że łatwo się go obsługuje.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki ciśnieniomierz Microlife wybrać?

 

Domowy ciśnieniomierz to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Niestety, jak pokazują badania, coraz więcej osób cierpi na choroby serca. Dlatego, aby mieć kontrolę nad swoim zdrowiem, dobrze jest zakupić sprzęt, który pozwoli Ci codziennie, w domowym zaciszu dokonać pomiaru. Wiedz jednak, że zakup takiego przyrządu nie jest taki prosty. Z tego powodu, przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Co więcej, na końcu artykułu zamieściliśmy niewielki, trzypunktowy ranking, w którym znajdziesz najlepsze ciśnieniomierze Microlife.

 

 

Microlife jest jednym z czołowych producentów sprzętu medycznego. Firma znana jest z przeprowadzania licznych testów klinicznych przed wprowadzeniem produktu na rynek. Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania sprawiły, że sprzęty Microlife znalazły się w szpitalach na całym świecie. Ciśnieniomierze tej marki znane są z dużej dokładności pomiaru.

Decydując się na zakup takiego urządzenia, warto zastanowić się, jaki typ sprzętu preferujemy. W Internecie możesz znaleźć informacje o modelach rtęciowych, czy zegarowych, ale są one używane coraz rzadziej. Obecnie rynek został zdominowany przez sprzęty elektroniczne, gdyż oferują one największą precyzję pomiaru. Występują zatem w dwóch rodzajach: naramiennym oraz nadgarstkowym.

Pierwszy typ, jak sugeruje jego nazwa, nakładany jest na ramię, nad zgięcie łokcia. Jest to najczęściej spotykany model, który możesz dostać w każdej aptece. Ze względu na prostą obsługę, produkt ten może być używany przez ludzi w każdym wieku. Z kolei, urządzenia nadgarstkowe powstały z myślą o osobach otyłych, które nie mają możliwości założenia mankietu na swoje ramię. Ponadto taki model jest często wybierany przez osoby z poważnymi chorobami serca, które muszą regularnie mierzyć ciśnienie, niezależnie od lokalizacji.

Należy podkreślić, że tradycyjne ciśnieniomierze, w których badanie przeprowadza się metodą osłuchową, nie sprawdzają się w domowych warunkach i odradzamy ich zakup.

Poza tym, decydując się na zakup takiego urządzenia, należy zmierzyć obwód swojego ramienia, a następnie upewnić się, że interesujący nas produkt posiada tak szeroki mankiet. Bowiem, zbyt ciasne lub za luźne modele nie podadzą Ci odpowiedniego wyniku.

 

 

Ciśnieniomierze Microlife – Ranking

 

 

Microlife BP A2 Basic

 

Ciśnieniomierz Microlife BP A2 Basic to bardzo podręczne i dokładne urządzenie, które kupowane jest osobom z chorobami serca. Z racji tego, że jest to typ bardzo prosty w obsłudze, mogą z niego korzystać nawet osoby starsze.

Ten najlepszy ciśnieniomierz Microlife w 2021 roku jest sprzętem nakładanym na ramię. Model ten zasilany jest na baterie, zatem możesz go ze sobą zabrać w podróż lub do pracy. Dzięki temu, będziesz w stanie skontrolować stan swojego zdrowia w każdej sytuacji.

Dużą zaletą produktu jest możliwość zapamiętania 30 ostatnich pomiarów wraz z ich dokładną datą i godziną. Sprawia to, że będziesz mógł dokładnie śledzić swoje wyniki. Ponadto prezentowane urządzenie, posiada specjalny system PAD, który pozwala na wykrycie arytmii.

Sprzęt ten jest w pełni bezpieczny i zanim trafił na sklepowe półki przeszedł bardzo dużo testów klinicznych. Wszystkie badania potwierdziły dokładność pokazywanego wyniku.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Zdaniem użytkowników sprzęt ten cechuje się dużą poprawnością pomiaru ciśnienia krwi i pulsu.

Osobom szukającym wygodnego ciśnieniomierza polecamy Microlife BP A2 Basic. Rękaw ma regulowaną średnicę (w zakresie od 22 cm do 42 cm). Ma on pamięć ostatnich 30 pomiarów.

Zalety
Wygoda użytkowania:

Ciśnieniomierz został wykonany tak, aby zapewniał użytkownikowi wygodę. Ma on specjalny system, dzięki któremu napompowuje rękaw optymalną ilością powietrza.

Zapamiętywanie pomiarów:

Sprzęt zapamiętuje 30 ostatnich wyników. W rezultacie masz wgląd do wielu wcześniejszych pomiarów i możesz je ze sobą porównać.

Wykrywanie chorób:

Ze względu na system PAD ciśnieniomierz dostatecznie wcześnie poinformuje Cię o ewentualnej arytmii serca. Możesz wcześnie zareagować i zacząć się leczyć.

Wyraźny wyświetlacz:

Urządzenie ma stosunkowo wyraźny wyświetlacz z dużymi literkami. Po przeprowadzeniu pomiaru możesz być pewien, że bez żadnego problemu odczytasz wynik nawet bez okularów.

Łatwa obsługa:

Ciśnieniomierz ma tylko 3 przyciski, a jeden z nich (włącznik/wyłącznik) jest bardzo duży. Podczas wybierania odpowiedniej opcji z pewnością się nie pomylisz.

Wady
Brak sygnału dźwiękowego:

Po zakończonym badaniu ciśnieniomierz nie daje żadnego sygnału dźwiękowego. Osobom, które się do tego przyzwyczaiły stosując inne modele, brak tej opcji przeszkadza.

 

 

 

 

Microlife BP A1 Basic


Jednym z bardziej popularnych ciśnieniomierzy automatycznych jest Microlife BP A1 Basic. Prezentowany sprzęt bardzo dokładnie mierzy ciśnienie i za każdym razem podaje właściwe wyniki. Pozwala on dostatecznie wcześnie wykryć arytmię serca, dzięki czemu jest ceniony przez wielu konsumentów. 

Sprzęt zapamiętuje 30 ostatnich pomiarów. Możesz zapomnieć o mozolnym zapisywaniu wyników w zeszycie i porównywać pomiary w urządzeniu. Warto wspomnieć, że łatwo można je znaleźć, wystarczy nacisnąć przycisk na dole sprzętu z literką „M”. Sprzęt jest zasilany bateriami, które wyczerpują się dopiero około roku. 

Średnicę mankietu można regulować w zakresie od 22 cm do 42 cm. Na wyświetlaczu, oprócz informacji o ciśnieniu można znaleźć również godzinę i datę (wcześniej trzeba je ustawić). Użytkownikom podoba się duży wyświetlacz z dobrze widocznymi cyframi. Doceniają oni też kompaktowość produktu, jak zauważają, mogą go ze sobą wszędzie zabrać. 

Microlife BP A1 Basic to dobry ciśnieniomierz Microlife do 100 zł, który pokazuje badanym dokładne ciśnienie oraz możliwość wystąpienia arytmii. Mankiet ma średnicę, którą można regulować (od 22 cm do 42 cm).

Zalety
Małe rozmiary:

Ciśnieniomierz jest kompaktowy. Jeżeli planujesz dłuższy wyjazd i wciąż chcesz korzystać ze sprzętu, to możesz go łatwo włożyć do walizki, nie zabierze on dużo miejsca.

Prawidłowe wyniki:

Testy przeprowadzone klinicznie wykazały, że wyniki pomiarów ciśnienia ciśnieniomierza są poprawne.

Łatwa obsługa:

Ze względu na łatwą obsługę nawet starsza osoba może bez problemu korzystać z prezentowanego urządzenia. Ciśnieniomierz jest wyposażony w 3 przyciski.

Duży wyświetlacz:

Duży wyświetlacz pomaga osobom niedowidzącym odczytać wyniki pomiarów. Warto dodać, że pojawiające się na nim cyferki są duże.

Wady
Skomplikowane zakładanie mankietu:

Niektóre osoby zauważyły, że aby dobrze założyć mankiet na rękę, na początku trzeba się trochę namęczyć. Po pewnym czasie można się jednak przyzwyczaić.

 

 

 

 

Microlife BP 3AG1

 

Produkt Microlife BP 3AG1 to bardzo nowoczesny i precyzyjny ciśnieniomierz Microlife w dobrej cenie o dużym ekranie, który ułatwia odczytanie uzyskanego wyniku. Dużym atutem prezentowanego produktu jest jego prosta obsługa. W celu dokonania pomiaru, wystarczy umieścić mankiet na ramieniu i przycisnąć jeden przycisk. Po krótkiej chwili otrzymasz swoje wyniki.

Model zasilany jest na baterie, zatem będziesz mógł go zabrać ze sobą do pracy lub na wycieczkę. W przypadku, gdy akumulatory rozładują się (o czym zostaniesz poinformowany sygnałem dźwiękowym), przyrząd posiada opcję podłączenia zasilacza sieciowego.

Zanim prezentowany sprzęt trafił na sklepowe półki, został poddany dużej liczbie testów klinicznych. Wszystkie potwierdziły precyzyjność pomiaru ciśnienia krwi i pulsu. Co więcej, za sprawą zastosowania najnowszej technologii, urządzenie wykrywa arytmię serca.

Wymiary ciśnieniomierza: 14 cm x 12 cm x 7 cm, zaś waga wynosi 0,4 kg, nie wliczając ciężaru 3 baterii.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników pochwaliło sprzęt za precyzję pomiaru, prostą obsługę, automatyczne pompowanie mankietu oraz niską cenę.

Microlife BP 3AG1 to ciśnieniomierz z rękawem o średnicy od 22 cm do 42 cm, można ją regulować. Jest to biało-granatowe urządzenie z dużym wyświetlaczem.

Zalety
Solidne wykonanie:

Obudowa sprzętu jest solidnie wykonana. Test ciśnieniomierzy Microlife pokazał, że przyciski działają sprawnie i nie zacinają się, a na obudowie z czasem nie powstają rysy.

Dobry wyświetlacz:

Duży wyświetlacz wyraźnie pokazuje pomiary. Warto wiedzieć, że cyferki są wystarczająco duże, aby każdy mógł je szybko odczytać.

Łatwość pomiaru:

Mankiet łatwo się zakłada, a badanie rozpoczyna się automatycznie, wystarczy tylko nacisnąć przycisk start.

Wady
Słaba wtyczka mankietu:

Prezentowany ciśnieniomierz ma jeden słaby element, a jest nim wtyczka do mankietu. Podczas użytkowania trzeba uważać, ponieważ przez przypadek może ona ulec zniszczeniu.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Microlife A150

 

Model A150 marki Microlife to bardzo dobry i precyzyjny ciśnieniomierz, który w domowych warunkach pomoże Ci dokonać niezbędnych pomiarów. Odczytuje on wartość ciśnienia tętniczego krwi z okolic ramienia.

Prezentowany produkt jest w pełni bezpieczny, gdyż zanim trafił na sklepowe półki został on poddany licznym testom klinicznym. Poza tym, wielu lekarzy miało możliwość przetestowania tego przyrządu i jednogłośnie zachwycali się jego dokładnością pomiarową. Co więcej, urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, zatem nawet dzieci i osoby starsze będą mogły z niego bez problemu skorzystać.

Wymiary ciśnieniomierza to: 15,2 cm x 9,2 cm x 4,2 cm, a jego waga wynosi 368 g wraz z bateriami. Dzięki niewielkim gabarytom, sprzęt może być bez problemu przenoszony. Zatem, będziesz mógł go zabrać do pracy czy na dłuższy wyjazd. Pamiętaj jednak, że producent nie gwarantuje prawidłowego odczytu w temperaturach poniżej 10 st. C oraz powyżej 40 st. C.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło precyzję pomiaru przyrządu oraz duży ekran, z którego prosto jest odczytać wynik.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
4 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maxio34
Maxio34
7 months ago

W firmie microlife sprzedają urządzenia medyczne a to jest najgorsza tandeta. Wszystkie produkty tej firmy psują się po 1 razie. W Polsce w innych aptekach jest ich mało. Tylko na Podlasiu sprzedaje się w każdej aptece tej firmy artykuły. Radzę wszystkim nie kupować żadnych produktów z tej firmy. Ciśnieniomierze i termometry mierzą jak chcą. A to zagrożenie dla życia. Wszyscy uważają w Polce że microlife produkuje najgorszą tandetę do niczego nie nadającą się. Kupiłem produkty polskiej firmy i jestem bardzo zadowolony. Produkty z microlife wyrzuciłem do śmietnika i namówiłem wszystkim moich znajomych i rodzinę do tego samego. Zrobili to. Klient… Read more »

Zespół NR
Admin
7 months ago
Reply to  Maxio34

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

marta
marta
2 months ago

nie polecam, duże rozbieżności w pomiarach, różnice nawet 20-30-40 np. 161/94, 125/85, więc nie wiesz jakie masz ciśnienie. Złożyłam reklamację, która została odrzucona. Sztywny pas,źle się układa na ręce, instrukcja nie zgadza się z uwagami serwisanta.

Zespół NR
Admin
2 months ago
Reply to  marta

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir