fbpx

Najlepszy ciśnieniomierz Microlife

Ostatnio aktualizowane: 20.09.19

 

Jaki ciśnieniomierz Microlife wybrać?

 

Domowy ciśnieniomierz to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Niestety, jak pokazują badania, coraz więcej osób cierpi na choroby serca. Dlatego, aby mieć kontrolę nad swoim zdrowiem, dobrze jest zakupić sprzęt, który pozwoli Ci codziennie, w domowym zaciszu dokonać pomiaru. Wiedz jednak, że zakup takiego przyrządu nie jest taki prosty. Z tego powodu, przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Co więcej, na końcu artykułu zamieściliśmy niewielki, trzypunktowy ranking, w którym znajdziesz najlepsze ciśnieniomierze Microlife.

Microlife jest jednym z czołowych producentów sprzętu medycznego. Firma znana jest z przeprowadzania licznych testów klinicznych przed wprowadzeniem produktu na rynek. Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania sprawiły, że sprzęty Microlife znalazły się w szpitalach na całym świecie. Ciśnieniomierze tej marki znane są z dużej dokładności pomiaru.

Decydując się na zakup takiego urządzenia, warto zastanowić się, jaki typ sprzętu preferujemy. W Internecie możesz znaleźć informacje o modelach rtęciowych, czy zegarowych, ale są one używane coraz rzadziej. Obecnie rynek został zdominowany przez sprzęty elektroniczne, gdyż oferują one największą precyzję pomiaru. Występują zatem w dwóch rodzajach: naramiennym oraz nadgarstkowym.

Pierwszy typ, jak sugeruje jego nazwa, nakładany jest na ramię, nad zgięcie łokcia. Jest to najczęściej spotykany model, który możesz dostać w każdej aptece. Ze względu na prostą obsługę, produkt ten może być używany przez ludzi w każdym wieku. Z kolei, urządzenia nadgarstkowe powstały z myślą o osobach otyłych, które nie mają możliwości założenia mankietu na swoje ramię. Ponadto taki model jest często wybierany przez osoby z poważnymi chorobami serca, które muszą regularnie mierzyć ciśnienie, niezależnie od lokalizacji.

Należy podkreślić, że tradycyjne ciśnieniomierze, w których badanie przeprowadza się metodą osłuchową, nie sprawdzają się w domowych warunkach i odradzamy ich zakup.

Poza tym, decydując się na zakup takiego urządzenia, należy zmierzyć obwód swojego ramienia, a następnie upewnić się, że interesujący nas produkt posiada tak szeroki mankiet. Bowiem, zbyt ciasne lub za luźne modele nie podadzą Ci odpowiedniego wyniku.

 

 

Ciśnieniomierze Microlife – Ranking

 

 

Microlife BP A2 Basic

 

Ciśnieniomierz Microlife BP A2 Basic to bardzo podręczne i dokładne urządzenie, które kupowane jest osobom z chorobami serca. Z racji tego, że jest to typ bardzo prosty w obsłudze, mogą z niego korzystać nawet osoby starsze.

Ten najlepszy ciśnieniomierz Microlife w 2019 roku jest sprzętem nakładanym na ramię. Model ten zasilany jest na baterie, zatem możesz go ze sobą zabrać w podróż lub do pracy. Dzięki temu, będziesz w stanie skontrolować stan swojego zdrowia w każdej sytuacji.

Dużą zaletą produktu jest możliwość zapamiętania 30 ostatnich pomiarów wraz z ich dokładną datą i godziną. Sprawia to, że będziesz mógł dokładnie śledzić swoje wyniki. Ponadto prezentowane urządzenie, posiada specjalny system PAD, który pozwala na wykrycie arytmii.

Sprzęt ten jest w pełni bezpieczny i zanim trafił na sklepowe półki przeszedł bardzo dużo testów klinicznych. Wszystkie badania potwierdziły dokładność pokazywanego wyniku.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Zdaniem użytkowników sprzęt ten cechuje się dużą poprawnością pomiaru ciśnienia krwi i pulsu.

 

 

 

 

Microlife A150

 

Model A150 marki Microlife to bardzo dobry i precyzyjny ciśnieniomierz, który w domowych warunkach pomoże Ci dokonać niezbędnych pomiarów. Odczytuje on wartość ciśnienia tętniczego krwi z okolic ramienia.

Prezentowany produkt jest w pełni bezpieczny, gdyż zanim trafił na sklepowe półki został on poddany licznym testom klinicznym. Poza tym, wielu lekarzy miało możliwość przetestowania tego przyrządu i jednogłośnie zachwycali się jego dokładnością pomiarową. Co więcej, urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, zatem nawet dzieci i osoby starsze będą mogły z niego bez problemu skorzystać.

Wymiary ciśnieniomierza to: 15,2 cm x 9,2 cm x 4,2 cm, a jego waga wynosi 368 g wraz z bateriami. Dzięki niewielkim gabarytom, sprzęt może być bez problemu przenoszony. Zatem, będziesz mógł go zabrać do pracy czy na dłuższy wyjazd. Pamiętaj jednak, że producent nie gwarantuje prawidłowego odczytu w temperaturach poniżej 10 st. C oraz powyżej 40 st. C.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło precyzję pomiaru przyrządu oraz duży ekran, z którego prosto jest odczytać wynik.

 

 

 

 

Microlife BP 3AG1

 

Produkt Microlife BP 3AG1 to bardzo nowoczesny i precyzyjny ciśnieniomierz Microlife w dobrej cenie o dużym ekranie, który ułatwia odczytanie uzyskanego wyniku. Dużym atutem prezentowanego produktu jest jego prosta obsługa. W celu dokonania pomiaru, wystarczy umieścić mankiet na ramieniu i przycisnąć jeden przycisk. Po krótkiej chwili otrzymasz swoje wyniki.

Model zasilany jest na baterie, zatem będziesz mógł go zabrać ze sobą do pracy lub na wycieczkę. W przypadku, gdy akumulatory rozładują się (o czym zostaniesz poinformowany sygnałem dźwiękowym), przyrząd posiada opcję podłączenia zasilacza sieciowego.

Zanim prezentowany sprzęt trafił na sklepowe półki, został poddany dużej liczbie testów klinicznych. Wszystkie potwierdziły precyzyjność pomiaru ciśnienia krwi i pulsu. Co więcej, za sprawą zastosowania najnowszej technologii, urządzenie wykrywa arytmię serca.

Wymiary ciśnieniomierza: 14 cm x 12 cm x 7 cm, zaś waga wynosi 0,4 kg, nie wliczając ciężaru 3 baterii.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników pochwaliło sprzęt za precyzję pomiaru, prostą obsługę, automatyczne pompowanie mankietu oraz niską cenę.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status