Najlepsze soczewki kontaktowe kolorowe zerówki

Ostatnio aktualizowane: 20.01.20

 

Jakie soczewki kontaktowe kolorowe zerówki wybrać?

 

Jeszcze kilka lat temu soczewki kontaktowe noszone były jedynie w celu skorygowania wady wzroku. Dziś, dzięki kolorowym modelom soczewek kontaktowych dostępnym na rynku możemy całkowicie zmienić kolor tęczówki, powiększyć optycznie oczy lub zmienić ich kształt. Na rynku dostępna jest szeroka gama tego typu produktów, dlatego warto wiedzieć, czym kierować się przy wyborze modelu pasującego do danego typu urody. W tym celu przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Na końcu umieściliśmy także ranking, dzięki któremu dowiesz się, jakie są najlepsze kolorowe soczewki kontaktowe zerówki w 2020 roku.

 

 

Kolorowe soczewki kontaktowe mogą wyłącznie zmieniać kolor naszych oczu (tzw. „zerówki”) lub jednocześnie korygować wadę wzroku. Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego produktu, należy zapoznać się z opinią lekarza okulisty odnośnie ewentualnych przeciwwskazań w ich używaniu. Specjalista ustali także niezbędne parametry produktu, takie jak średnica, promienie krzywizny oraz filtry. Udzieli on również niezbędnych informacji o właściwej pielęgnacji soczewek.

Sprawdźmy także, czy wybrany model wykonany jest z certyfikowanych materiałów, zapewniających bezpieczeństwo i komfort noszenia. Najlepsze kolorowe soczewki kontaktowe zerówki zapewniają długotrwałe nawilżenie powierzchni oka oraz wysoką przepuszczalnością powietrza.

Istnieje kilka rodzajów kolorowych soczewek, które różnią się od siebie kolorystyką i wybarwieniem. Dużą popularnością cieszą się modele nieprzezroczyste, które całkowicie zmieniają kolor oczu poprzez pełne zakrycie naturalnej tęczówki. Innym typem są produkty uwydatniające naturalną barwę oczu, które sprawiają, że spojrzenie wydaje się bardziej wyraziste. W sprzedaży dostępne są także soczewki powiększające lub rozświetlające oraz imprezowe wersje pokryte wzorami, np. flag narodowych lub przypominające oczy kota, smoka czy węża.

Wybierając kolorowe soczewki kontaktowe, warto dopasować je do naturalnego koloru tęczówki, włosów i skóry. Osoby o jasnych oczach powinny wybierać modele, które wzmacniają ich barwę i je rozświetlają. Natomiast w przypadku ciemnego odcienia warto postawić na nieprzezroczyste produkty z ciemniejszą obwódką. Osoby o czarnych włosach najkorzystniej wyglądają w soczewkach o jaśniejszym kolorze. Natomiast jeśli masz naturalnie jasne włosy, najlepiej sprawdzą się soczewki w wyrazistych tonacjach.

Posiadacze jasnej karnacji mogą uzyskać świeży wygląd, dzięki soczewkom zaopatrzonym w ciemniejszą obwódkę tęczówki. Jeśli natomiast Twoja karnacja jest ciemniejsza, najlepiej sprawdzą się żywe kolory, takie jak niebieski czy zielony.

 

 

Soczewki kontaktowe kolorowe zerówki – Ranking

 

 

 MAXVUE Crazy Wild Eyes – Purple Dragon 

 

MAXVUE Crazy Wild Eyes – Purple Dragon to kolorowe soczewki kontaktowe zerówki w dobrej cenie, które zmienią nasze oczy nie do poznania.

Model ten wykonany jest z hydrożelowego materiału Terpolymer, który charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością tlenu oraz chroni rogówkę przed uszkodzeniami i urazami. Soczewki powstały przy użyciu technologii Lathe Cut oraz metody warstwowania trzech kolorów. Dzięki temu ich barwa jest bardzo dobrze widoczna na oku, a ich noszenie jest bezpieczne i komfortowe.

Produkt jest odpowiedni zarówno do jasnych, jak i ciemnych oczu. Przeznaczony jest do dziennego noszenia i należy go wymienić raz w roku.

Model ten jest bardzo oryginalny i przyciąga uwagę innych, dzięki czemu idealnie nadaje się na imprezę. Osoby, które zdecydowały się na jego zakup zgodnie twierdzą, że soczewki są wygodne w użyciu i nie podrażniają oczu.

 

 

 

 

MAXVUE Crazy Wild Eyes – Grey Dragon

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez produktu MAXVUE Crazy Wild Eyes – Grey Dragon. Są to soczewki kontaktowe dające efekt zielonych oczu smoka.

Jak zapewnia producent, jest to model charakteryzujący się dwukrotnie wyższą przepuszczalnością tlenu w porównaniu z innymi popularnymi, kolorowymi soczewkami. Produkt został wykonany z materiału hydrożelowego Terpolymer, który zapewnia wysoki komfort noszenia.

Są to soczewki roczne o średnicy 14 mm, przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Ich krzywizna wynosi 8,6 mm. Odpowiednie są one zarówno do jasnych, jak i ciemnych kolorów oczu, gdyż bardzo dobrze pokrywają naturalny kolor tęczówki, całkowicie go zmieniając.

Konsumenci zgodnie twierdzą, że jest to produkt całkowicie bezpieczny i komfortowy. Podkreślają oni, że soczewki dają ciekawy efekt i świetnie nadają się na Halloween.

 

 

 

 

MAXVUE Vision Crazy / Wild Eyes Dragon Eyes

 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć modelu MAXVUE Vision Crazy / Wild Eyes Dragon Eyes. Są to kolorowe soczewki kontaktowe, które będą odpowiednie zarówno na szczególne okazje, jak i do codziennego noszenia.

Dzięki zastosowaniu materiału hydrożelowego, produkt jest komfortowy i nie podrażnia oka. Model ten charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością tlenu  Dzięki zastosowaniu specjalistycznych cięć oraz użyciu metody trójwarstwowego nakładania kolorów ich noszenie jest całkowicie bezpieczne i komfortowe.

Soczewki MAXVUE Vision Crazy przeznaczone są do dziennego noszenia i rocznej wymiany. Ich średnica to 14 mm, a krzywizna wynosi 8,6 mm.

Warto wziąć pod uwagę pozytywne opinie konsumentów, które sprawiają, że produkt sprzedaje się bardzo szybko. Użytkownicy twierdzą, że zapewnia on oryginalny wygląd oka, który pasuje do kostiumu na Halloween.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status