Najlepsze soczewki kontaktowe kolorowe korekcyjne

Ostatnio aktualizowane: 22.01.20

 

Jakie soczewki kontaktowe kolorowe korekcyjne wybrać?

 

Jeśli masz problemy ze wzrokiem, a do tego chcesz zmienić swój kolor oczu i uzyskać ciekawy efekt, dobrym rozwiązaniem będzie zakup kolorowych soczewek korekcyjnych. Na rynku znajdziemy wiele produktów tego typu, dlatego zakup najbardziej odpowiedniego często okazuje się dla nas problematyczny. Wielu konsumentów nie wie, na co zwracać uwagę podczas wizyty w sklepie. Postanowiliśmy Ci pomóc, dlatego przygotowaliśmy ten poradnik. Jeśli nie wiesz, jakie cechy mają najlepsze kolorowe korekcyjne soczewki kontaktowe zachęcamy do przeczytania tego artykułu. Znajdziesz w nim wiele pomocnych informacji oraz zestawienie 2 ciekawych i polecanych przez użytkowników produktów.

 

 

Na początku koniecznie sprawdź właściwości wybranych przez Ciebie soczewek, czyli ich średnicę oraz promień krzywizny i dostosuj je do swoich potrzeb. Dokładne informacje na temat tego, jakie soczewki będą dla Ciebie odpowiednie uzyskasz podczas wizyty u okulisty. Badania możesz wykonać także w wielu salonach optycznych. Pamiętaj, aby uzyskane wyniki zapisać na kartce lub w telefonie. Dzięki temu będziesz miał do nich ciągły dostęp.

Po uzyskaniu podstawowych informacji na temat właściwości danych soczewek, sprawdź, jak długo można je nosić. Na rynku znajdziemy soczewki jednodniowe, 2 tygodniowe, miesięczne, a nawet takie, które można stosować przez kilka miesięcy. To, jaki model wybierzesz, zależy od Twoich preferencji. Pamiętaj, że produkty jednodniowe są najbardziej higieniczne i sprawdzą się przede wszystkim u osób, które mają problem z wysychaniem oczu. Soczewki jednodniowe są bardziej nawilżone, dlatego zapewniają odpowiedni komfort w trakcie noszenia i są niewyczuwalne. Niemniej jednak soczewki przeznaczone do dłuższego używania przy odpowiedniej pielęgnacji są równie wygodne i nie powodują podrażnień.

Najlepsze kolorowe korekcyjne soczewki kontaktowe w 2020 roku mają odpowiedni poziom nawilżenia. Polecamy produkty, w których zawartość wody wynosi ok. 45% lub więcej. Zapewni nam to codzienny komfort i sprawi, że nie będziemy mieć problemu z nadmiernym wysychaniem naszych oczu. Wiele osób jest zdania, że produkty tego typu powinny mieć intensywne kolory. Dzięki temu zakryjemy nawet ciemny kolor swojej tęczówki i uzyskany efekt będzie realistyczny.

 

 

Soczewki kontaktowe kolorowe korekcyjne – ranking

 

 

Crazy ColourVUE 

 

Jeśli chcesz kupić kolorowe korekcyjne soczewki kontaktowe w dobrej cenie, ale nie wiesz, na jaki produkt się zdecydować, zachęcamy do zapoznania się z opisem Crazy ColourVUE. Jest on doceniany przez konsumentów i chętnie przez nich kupowany. W opakowaniu znajdziemy jedną parę hydrożelowych soczewek. Dobrze zakrywają one naturalny kolor naszych oczu, nawet jeśli są one bardzo ciemne. Dzięki temu uzyskany efekt jest naturalny.

Produkt nie jest przeznaczony do ciągłego noszenia, dlatego przed snem należy go zdjąć i umieścić w pojemniku z płynem. Soczewki są zdatne do użycia przez 90 dni od otwarcia. Po upływie tego okresu należy je wyrzucić i kupić nowe. Promień krzywizny wynosi 8,6 BC. Średnica jest równa 14 DIA. Zawartość wody w soczewkach to 45%. Dzięki temu nasze oczy pozostają nawilżone i nie męczą się zbyt szybko w ciągu dnia. Producent zapewnia, że produkt gwarantuje odpowiednią ilość tlenu. Podkreśla też, że soczewki mogą być używane zamiennie (raz na lewe, raz na prawe oko).

Opinie na temat Crazy ColourVUE są pochlebne. Produkt dostępny jest w wielu atrakcyjnych kolorach, dlatego przypadnie do gustu wielu osobom. Soczewki świetnie sprawdzą się na imprezę z okazji Halloween lub podczas innych zabaw tematycznych. Wielu użytkowników używa ich także na co dzień. Potwierdzają oni, że produkt jest wygodny w noszeniu i zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oczu. Zarówno jego zakładanie, jak i ściąganie jest proste i nie powoduje problemów.

 

 

 

 

ColourVue One Day TruBlends 

 

ColourVue One Day TruBlends to świetny produkt dla osób, które chcą zmienić swój kolor oczu. Soczewki dostępne są w 3 atrakcyjnych kolorach: niebieskim, piwnym oraz zielonym. Mają intensywną barwę, dlatego pięknie się prezentują i przyciągają wzrok. Oczy wyglądają w nich na wypoczęte i pełne blasku. W opakowaniu znajduje się 5 par soczewek jednodniowych. Wieczorem należy je zdjąć i wyrzucić do kosza.

Zawartość wody w produkcie to ok. 55%. Możemy być pewni, że nasze oczy będą miały zapewniony odpowiedni poziom nawilżenia. Nie musimy się martwić o to, że soczewki nadmiernie wysuszają, a co za tym idzie powodują uczucie dyskomfortu. Ich średnica wynosi 14,2 DIA, zaś promień krzywizny to 8,6 BC. Produkt wyposażony jest w filtry UV, które zapewniają naszym oczom odpowiednią ochronę w ciągu dnia. Materiał hydrożelowy jest miękki, dlatego soczewki łatwo się nakłada i zdejmuje. Z uwagi na to, że jest to produkt jednodniowy, gwarantuje wysoki poziom higieny.

ColourVue One Day TruBlends to soczewki chętnie wybierane przez konsumentów. Tym, co zachęca ich do zakupu jest atrakcyjna cena oraz solidne wykonanie. Produkt jest bezpieczny dla naszych oczu. Nie podrażnia ich i nie powoduje uczucia zmęczenia. Dzięki temu przez cały dzień czujemy się komfortowo. Użytkownicy podkreślają także, że kolory są niezwykle intensywne i pięknie prezentują się na oku.  

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status