Najlepsze depilatory laserowe do twarzy

Ostatnio aktualizowane: 11.12.18

 

Jaki depilator laserowy do twarzy wybrać?

 

Masz dość odrastających włosków na swoim ciele i zastanawiasz się jaki depilator laserowy będzie najlepszy? Jeśli tak, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie.  Depilator laserowy został stworzony z myślą usunięcia włosków z ciała w sposób jak najbardziej efektywny i bezbolesny. Takie urządzenie jest najbardziej skuteczne oraz tańsze od innych środków, takich jak depilacje woskiem w salonach lub sposobem domowym, czy też zwykłą golarką lub elektryczną maszynką. Depilator laserowy działa na całość włosa, obejmując zarazem jego trzon i macierz. Laser za pomocą fototermolizy przenika w głąb skóry uszkadzając komórki odżywcze włosa. Pod wpływem ciepła włos wraz cebulką zostaje trwale uszkodzony i nie odrasta.

 

 

Czy użycie depilatora laserowego jest bezpieczne? Warto zadać sobie to pytanie, bo przecież wszyscy wiemy, że tego typu produktów używają specjaliści w salonach. Oczywiście prezentowane depilatory nie są takie, jakich używają profesjonaliści podczas zabiegów. Przedstawione poniżej propozycje, to najlepsze depilatory laserowe do twarzy w 2018 roku. Depilatory różnią się od profesjonalnych tym, że ich siła jest słabsza, aby zabieg domowy był całkowicie bezpieczny, a zarazem są one mniejsze, przez co zabieg staje się możliwy do wykonania w komfortowych warunkach w domu. Dodatkowo, owszem, cena nie jest porównywalna ze zwykłą maszynką do golenia, czy też plastrami do depilacji, natomiast efekt jest długotrwały, a sam zabieg można powtarzać bez dodatkowych kosztów. Warto też wiedzieć, czy tego typu depilacja jest bolesna. Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Oczywiście zabieg nie jest bardzo bolesny, ale w zależności od osoby, zdarzają się przypadki, gdzie niektórzy mogą odczuć lekki dyskomfort.

Przy wyborze depilatora powinniśmy się kierować kilkoma czynnikami, na które warto zwrócić uwagę. Pierwsza rzecz przy dobieraniu depilatora laserowego będzie to materiał, z którego produkt jest zrobiony. Jeśli już płacimy kilkaset złotych to po to, aby produkt nie zepsuł się i spełnił oczekiwania. Kolejna istotna sprawa przy kupnie tego typu sprzętu to marka. Przy zakupach warto zwrócić uwagę na markę, ponieważ depilator laserowy ma kontakt z ciałem i włoskami. Jeśli nie chcemy zbędnych niespodzianek, to bezpieczniej jest kupić produkt sprawdzonej i porządnej marki, a przy okazji mieć lepszą umowę gwarancyjną.

Najlepsze depilatory laserowe do twarzy mają większą powierzchnię działania. Takie depilatory powinny mieć także dodatkowe nakładki, które umożliwiają depilację na poszczególnych częściach ciała. Jeśli chodzi o moc urządzenia, to warto zwrócić uwagę na ilość emitowanych impulsów – im większa, tym lepszy efekt. Dodatkowo dobrze, gdy depilator wyposażony jest w regulator mocy.

 

 

Depilatory laserowe do twarzy – Ranking

 

 

Philips Lumea BRI956/00

 

Philips Lumea BRI956/00 to urządzenie, które działa za pomocą technologii IPL. Wskutek tego depilator wysyła impulsowo wiązki światła o określonej długości fal, która sprawia, że włosy zostają uszkodzone wraz z cebulką. Na początku zabieg usuwania włosów trzeba wykonywać częściej, z odstępem około dwóch tygodni, ale z czasem czynność ta ograniczy się nawet do 8 tygodni, w zależności od rodzaju włosa.

Philips Lumea BRI956/00 jest wysokiej jakości urządzeniem dobrej marki, do którego dołączone są specjalnie wyprofilowane nasadki ułatwiające pozbycia się owłosienia z poszczególnych części ciała, takich jak: okolice bikini, pachy, twarz. Dodatkowo urządzenie ma opcję, która pozwala na użycie go bezprzewodowo po uprzednim naładowaniu akumulatora. Kolejnym atutem tego depilatora laserowego jest specjalna opcja SmartSkin, która dobiera moc urządzenia w zależności od koloru skóry użytkownika (5 odcieni).

Czas trwania poszczególnych zabiegów został obliczony (1,5 – 8,5 minuty). Minimalna żywotność błysków lampy wynosi 250 000. Depilator ma wbudowany filtr ochronny UV. Konsumenci chwalą sobie produkt za prostotę obsługi oraz czas trwania zabiegów. Użytkownicy są zachwyceni nasadkami umożliwiającymi precyzyjne wykonanie depilacji.

 

 

 

 

Braun Silk BD 5008

 

Depilator laserowy  Braun SILK EXPERT BD 5008 zdecydowanie można zaliczyć do efektywnych i ergonomicznych produktów. Technologia IPL pozwala na skuteczną i bezpieczną depilację za pomocą impulsów światła. Depilator najlepiej działa na włosach o kolorze: ciemny blond, brązowy, czarny. Urządzenie jest także wyposażone w specjalny sensor, SensoAdapt, który ma 4 opcje pozwalające na dobranie mocy światła do koloru skóry użytkownika.

Depilator działa poprzez podłączenie do sieci. Urządzenie wyposażone jest w impulsy światła, a ich ilość równa 300 000 obliczona jest na 15 lat zabiegów. Czas trwania zabiegów wynosi około 8 minut. Braun SILK EXPERT BD 5008 jest wykonany z wysokiej jakości materiału, a marka zapewnia korzystną umowę gwarancyjną. Depilator został przetestowany klinicznie przez profesjonalistów i można go używać bezpiecznie w domu.

Do każdego urządzenia została dołączona specjalna szczoteczka do czyszczenia twarzy z makijażu oraz martwego naskórka. Szczoteczka ta pozwala na przygotowanie powierzchni twarzy do zabiegu depilacji. Użytkowników produktu zachwyciła jego jakość i efektywność. Dodatkowo doceniona została ergonomiczność urządzenia pozwalająca z łatwością dokładnie usunąć włoski na ciele.

 

 

 

 

Remington IPL2000

 

Polecany przez nas depilator laserowy Remington i-Light Reveal IPL2000 pozwala na długotrwałe usunięcie włosów. Już po trzech pierwszych zabiegach można zobaczyć różnicę w odrastaniu włosów, która zostaje mocno ograniczona. Urządzenie jest także rekomendowane przez dermatologów, co pozwala nam na komfortowe zabiegi bez obaw przed ubocznymi efektami.

Depilator zaopatrzony jest w sensor oraz filtr przeciw UV, co pozwala na wykonanie bezpiecznego zabiegu w warunkach domowych. Urządzenie jest bezprzewodowe, a ergonomiczny kształt pozwala na dokładne pozbycie się w łatwy sposób zbędnego owłosienia. Powierzchnia ciała przed przystąpieniem do zabiegu powinna zostać ogolona. Światło urządzenia dociera aż po cebulki włosów.

Większość użytkowników zachwala sobie produkt jako depilator laserowy do twarzy w dobrej cenie. Klienci zgodnie uważają, że na efekt trzeba trochę dłużej czekać w porównaniu do droższych laserów, ale warto, ponieważ bez dwóch zdań dorównuje on produktom najwyższej marki.

 

 

 

 

Inne artykuły, którymi możesz być zainteresowany

 

Depilator laserowy Babyliss

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...