ᐅ Dobre szczoteczki elektryczne do zębów Oral B – ranking i opinie

Najlepsza szczoteczka elektryczna do zębów Oral B

Ostatnio aktualizowane: 07.12.19

 

Jaką szczoteczkę elektryczną do zębów Oral B wybrać?

 

Coraz więcej osób cierpi na próchnicę zębów. Problem ten wynika z błędnego dbania o uzębienie, które polega na zbyt rzadkim i niedokładnym szczotkowaniu. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zakup szczoteczki elektrycznej, która gwarantuje właściwą higienę jamy ustnej. Wynika to z tego, że w czasie pracy dokładniej czyści przestrzeń między zębami. Co więcej, w czasie ruchu obrotowego usuwane jest o 80% więcej płytki nazębnej. Jeśli jednak nie wiesz, jak wybrać odpowiedni i wydajny model, polecamy Ci przeczytanie naszego poradnika. Znajdziesz w nim wiele przydatnych informacji o tym, na co zwrócić uwagę w czasie zakupów. Przygotowaliśmy również ranking zawierający najlepsze szczoteczki elektryczne do zębów Oral B.

 

 

Marka Oral B to znany producent, który powszechnie znany jest w branży dentystycznej. W ofercie znajdziemy wiele produktów do higieny i pielęgnacji jamy ustnej. W asortymencie firmy znajdują się zarówno nowoczesne szczoteczki oraz pasty do zębów.

Dokonując zakupu powinniśmy w pierwszej kolejności sprawdzić sposób zasilania. Do wyboru mamy urządzenia sieciowe, akumulatorowo-sieciowe oraz na baterie. Pierwszy rodzaj produktów ma kabel zasilający, który może przeszkadzać w swobodnym manewrowaniu szczoteczką. Jeśli szukasz modelu dla dziecka, odradzamy inwestycję w taki sprzęt, gdyż malec może się szybko zniechęcić. Znacznie wydajniejszym urządzeniem jest szczoteczka akumulatorowo-sieciowa, która odznacza się długim czasem pracy silnika. Dzięki temu możemy zabrać ją ze sobą na wyjazd. Alternatywą są modele na baterie, których zaletą jest niska cena.

Powodem, dla którego w naszej jamie ustnej zwiększa się liczba ubytków jest to, że niedokładnie czyścimy zęby. Wiele osób szczotkuje je tylko przez kilka sekund, podczas gdy minimalny czas powinien wynosić 2 minuty, czyli po 1 minucie na każdy łuk. Dlatego, dobrym rozwiązaniem jest zakup sprzętu z wbudowanym timerem. Sprawi on, że co 30 sekund zostaniemy poinformowani o konieczności przejścia do kolejnego etapu czyszczenia. W przypadku urządzeń dla dzieci, polecamy produkty wyposażone w odtwarzacz piosenek.

Szczególnym rodzajem sprzętów, które chcemy Ci polecić są produkty dla całej rodziny, czyli takie z wymiennymi końcówkami. Każdy domownik otrzyma własną końcówkę, którą zamieści na rękojeści z akumulatorem. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, polecane przy dużych rodzinach.

Gdy już wiesz, jaka jest najlepsza szczoteczka elektryczna do zębów Oral B w 2019 roku, to zachęcamy do przeczytania niewielkiego rankingu, w którym zaprezentowaliśmy trzy ciekawe sprzęty tego producenta.

 

 

Szczoteczki elektryczne do zębów Oral B – ranking

 

 

Oral-B Genius 9000

 

Jeśli poszukujesz precyzyjnej oraz wydajnej szczoteczki do zębów, to polecamy Ci zainwestowanie w Oral-B Genius 9000. Prezentowany model zasilany jest akumulatorowo, zatem możemy go zabrać ze sobą w każdą podróż. Co więcej, stacja ładująca ma niewielkie wymiary, zatem nie będzie stanowiła zbyt dużego obciążenia dla naszego bagażu.

Na uwagę zasługuje innowacyjne zabezpieczenie przed zbyt dużym naciskiem na zęby. Bowiem pasek, tuż przy trzonie rękojeści zmienia kolor na czerwony, gdy użyjemy zbyt dużej siły. Dużym atutem jest też zestaw końcówek o różnej twardości oraz długości włosia. Dzięki temu, każdy z nas dostosuje szczoteczkę do stopnia uwrażliwienia dziąseł. Równocześnie model posiada technologię 3D Action, która oferuje pracę w 3 wymiarach: oscylacja, pulsacja i rotacja. Sprawia to, że urządzenie jest dużo bardziej efektywne w usuwaniu płytki nazębnej i wybielaniu zębów. Zauważ, że sprzęt wyposażony został w 3 tryby pracy: klasyczny, masaż dziąseł, delikatna praca oraz pielęgnacja języka.

Klienci, którzy zakupili ten oto model są z niego bardzo zadowoleni, gdyż gwarantuje on możliwie najlepszą pielęgnację naszego uzębienia.

 

 

 

 

Oral-B White 6000 CrossAction

 

Model Oral-B White 6000 CrossAction to elegancka, elektryczna szczoteczka do zębów, która posiada zasilanie akumulatorowe. Największym atutem produktu jest jego ergonomiczny kształt. Sprawia on, że trzymanie oraz nawigowanie urządzeniem jest bardzo proste.

Na szczególną uwagę konsumentów zasługuje kilka programów pracy. Do naszej dyspozycji jest tryb codzienny, pielęgnacji dziąseł, delikatnego i dokładnego szczotkowania oraz wybielania. Każda z tych funkcji jest bardzo efektywna i regularnie powtarzana, pozwala na poprawę stanu zdrowia jamy ustnej. Równocześnie, produkt wyposażono w wizualny czujnik siły nacisku, który uaktywnia się, gdy zbyt mocno szczotkujemy. Zaletą szczoteczki jest opcja wbudowanego timera, który dopilnuje abyśmy myli nasze zęby przez okres 2 minut. Co 30 sekund, produkt nakaże nam przejść do następnej ćwiartki łuku.

Liczne zalety oraz duża efektywność pracy urządzenia, przekonały wielu konsumentów do zainwestowania w szczoteczkę. Na uwagę zasługuje możliwość połączenia sprzętu z aplikacją mobilną, która pozwala na śledzenie i dokładne planowanie pracy szczoteczki. Dodatkowo, program ma wbudowany alarm, który co 3 miesiące przypomni Ci o konieczności wymiany końcówki na nową.

 

 

 

 

Oral-B Pro 750

 

Elegancka i wydajna szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 to godny polecenia model. Sprzęt ten zasilany jest akumulatorowo, co pozwala na zabranie i użytkowanie go w dowolnym miejscu. Co więcej, stacja ładująca ma niewielkie gabaryty, zatem jej przewożenie nie będzie stanowiło problemu. Dodatkowo, wbudowany silnik jest bardzo wydajny, zatem mamy zagwarantowaną, długą pracę, bez konieczności ładowania.

Największą zaletą produktu jest to, że pracuje on w 3 wymiarach, więc usuwane jest dużo więcej płytki nazębnej. W czasie czyszczenia końcówka dopasowuje się do wielkości zęba, a następnie obejmuje go ruchami oscylacyjnymi, rotacyjnymi oraz pulsacyjnymi. Sprzęt posiada wbudowany timer, który umieszczono w rączce. Co 30 sekund szczoteczka poinformuje nas o konieczności przejścia do kolejnej ćwiartki łuku. W konsekwencji dokładnie czyścimy przez 2 minuty zęby, czyli przez czas zalecany przez stomatologów. Prezentowany model oferuje nam 6 różnych trybów pracy: codzienne czyszczenie, pielęgnacja dziąseł, wybielanie dokładne oraz delikatne mycie i  szorowanie języka.

Według użytkowników ta wygodna w użyciu szczoteczka elektryczna do zębów Oral B w dobrej cenie, to urządzenie godne polecenia.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status