Najlepsza soniczna szczoteczka do zębów Philips

Ostatnio aktualizowane: 11.12.18

 

Jakie soniczne szczoteczki do zębów Philips wybrać?

 

Zakup szczoteczki sonicznej, to jest niemały wydatek. Żadną miarą nie da się porównać wydatku do zwykłej, manualnej szczoteczki. Co więc sprawia, że produkty te zyskują coraz większą popularność?

Zwykła szczoteczka elektryczna z głowicą obrotową wykonuje w ciągu 1 minuty około 8 tysięcy ruchów. W tym samym czasie szczoteczka soniczna wykonuje 31 tysięcy ruchów pulsacyjnych. Najlepsze soniczne szczoteczki do zębów Philips dodatkowo posiadają szereg trybów, które są dostosowane do czyszczenia nalotu na zębach, do masowania dziąseł, do wybielania, czy polerowania zębów. Zatem codzienne stosowanie szczoteczki sonicznej prowadzi nie tylko do lepszej higieny jamy ustnej, ale także wybielenia zębów i utrzymania w dobrej kondycji dziąseł. Bardzo często szczoteczki takie mają wygięte główki w taki sposób, aby ułatwić użytkownikowi dotarcie do najbardziej oddalonych zębów i należycie je wyczyścić.

Szczoteczka taka jest też szczególnie polecana osobom noszącym aparaty ortodontyczne, albo posiadające mosty i częściowe protezy, a także osobom cierpiącym na paradontozę. Dzięki ruchom wymiatającym szczoteczki czyści ona niezwykle skutecznie wszystkie zakamarki, równocześnie będąc delikatną dla dziąseł.

Dla ułatwienia użytkowania, a także przyzwyczajenia nowych użytkowników do tego rodzaju sprzętu, szczoteczki z zasady mają program, który umożliwia przygotowanie się do dwuminutowego czyszczenia zębów. Codziennie przez 14 dni program nieco wydłuża czas działania i każdego dnia sygnał końca czyszczenia następuje nieco później, aż do osiągnięcia pełnych dwóch minut. Również czyszczenie poszczególnych partii jamy ustnej jest sygnalizowane przez szczoteczkę po upłynięciu 30 sekund czyszczenia.

Szczoteczki takie są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jedyna różnica, to taka, że dla dzieci trzeba dobrać mniejsze główki szczoteczek, aby zmieściły się do dziecinnej buzi. Szczoteczki takie zyskały też akceptację najważniejszych agencji zajmujących się sprawami żywienia oraz używania produktów medycznych i elektronicznych w codziennym życiu. Nie ma, więc obawy, że korzystając z takiego produktu możemy sobie, czy dziecku zrobić krzywdę.

A dodatkowo, bateria szczoteczki sonicznej z zasady pracuje znacznie dłużej niż zwykłej szczoteczki elektrycznej. Na jednym ładowaniu taka szczoteczka pracuje nawet trzy tygodnie.

 

 

Soniczna szczoteczka do zębów Philips – Ranking

 

 

Philips Sonicare Flexcare HX6932/36

 

Philips Sonicare Flexcare HX6932/36 to model o tyle ciekawy, że mamy w zestawie dwie szczoteczki, dla dwóch różnych użytkowników. Szczoteczki są zaopatrzone w najnowsze końcówki Philips InterCare, które przeciwdziałają zapaleniu dziąseł, a także poprawiają ich stan.

Mamy tu trzy tryby pracy, na które składają się mycie, wybielanie i masaż. Model ten również może pracować w dwóch poziomach intensywności. Dla osób nieprzyzwyczajonych do tego typu szczoteczek, model ten ma system łatwego startu. Oznacza to, że w przeciągu 14 dni stopniowo z dnia na dzień szczoteczka zwiększa swoją prędkość, aż do osiągnięcia standardowej.  

Producent podaje, że model ten usuwa 7 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka zwykła, manualna. Dla ułatwienia odmierzania czasu czyszczenia urządzenie posiada wbudowany, 2 minutowy zegar, który informuje o upływie czasu, a także timer okresowy, który zawiadamia o konieczności przejścia do mycia kolejnej ćwiartki jamy ustnej. W zestawie klient otrzyma 2 szt. szczoteczki Philips Sonicare FlexCare, 2 końcówki

Philips Sonicare Intercare (standard), 1 stacje dezynfekującą UV ze zintegrowana ładowarką, ładowarkę przenośną oraz etui do przechowywania produktu. Osoby, które zakupiły ten rodzaj szczoteczki twierdzą, że jest to najlepsza soniczna szczoteczka do zębów Philips w 2018 roku. Efekty stosowania szczoteczki są widoczne prawie natychmiast, łatwo się ją obsługuje i dobrze wybiela zęby.

 

 

 

 

Philips HX6762/43

 

Producent szczoteczki Philips HX6762/43 zaleca, aby codzienne czyszczenie zębów trwało 2 minuty, a następnie wybielanie 30 sekund. Dlatego model ten został wyposażony w 2 minutowy zegar, który informuje użytkownika o zakończeniu procesu czyszczenia, oraz zegar okresowy Quadpacer, który odlicza 30 sekundowe odcinki czasu przeznaczone dla czyszczenia jednej części jamy ustnej.

30 sekundowy tryb wybielania potrafi uchronić, albo wyczyścić już powstałe przebarwienia z kawy, herbaty czy tytoniu. Zęby stają się wyraźniej bielsze w ciągu 2 tygodni regularnego i prawidłowego szczotkowania. Odpowiednio wyprofilowana główka szczoteczki ułatwia dotarcie również do zębów tylnych. Szczoteczka zdaje egzamin również, gdy użytkownik ma na zębach aparat ortodontyczny, a także, gdy są odsłonięte szyjki zębowe.

Urządzenie posiada wskaźnik naładowania baterii, która jest schowana w ergonomicznej rączce szczoteczki. Dla osób, które pierwszy raz się zetknęły ze szczoteczką soniczną, jest przewidziany program stopniowego przyzwyczajania się do wibracji szczoteczki.

Każdego dnia czas działania jest nieco dłuższy, aż po 14 dniach szczoteczka przechodzi na program standardowy. Konsumenci uważają, że szczoteczka ta myje lepiej zęby niż manualna i zwykła elektryczna, a zęby się nią myje łatwo i przyjemnie. Jednym słowem jest to soniczna szczoteczka do zębów Philips w dobrej cenie.

 

 

 

 

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04

 

Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04 wyróżnia się tym, że posiada aż 5 trybów czyszczących: Clean, Refresh, GumCare, oraz dwa nowe: White i Polish. Zatem szczoteczkę można ustawić w trybie czyszczenia, odświeżania, ochrony dziąseł, oraz wybielania i polerowania.

W tej bogatej funkcjonalności pomagają wyjątkowego kształtu końcówki czyszczące. Są one bezpieczne i delikatne dla dziąseł, a równocześnie skuteczne w usuwaniu nalotów i płytki nazębnej. Końcówki są dostępne w rozmiarze dla dorosłych i dla dzieci.

Do zestawu został dołączona również ładowarka, którą równocześnie można wykorzystać, jako kubek do płukania jamy ustnej. Jest tu również dołączona ładowarka turystyczna, działająca na port USB, która też pełni dwojaką funkcję: ładowarki i etui. Litowo-jonowy akumulator jest niezwykle wydajny i pozwala na używanie tego modelu do trzech tygodni na jednym ładowaniu.

A o wyczerpanym akumulatorze powiadomi Cię wskaźnik naładowania baterii. Podczas czyszczenia towarzyszy Ci dźwięk Quadpacer, – czyli praktyczny sygnał informujący, że czas przejść do czyszczenia kolejnej z czterech stref zębów. Użytkownicy są zdania, że szczoteczka ta bardzo dobrze czyści osady z zębów i pielęgnuje dziąsła. Ma wygodne ładowanie indukcyjne, a także wygodnie się ją używa.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...