Najlepsza mata masująca Homedics

Ostatnio aktualizowane: 03.07.20

 

Jaką matę masującą Homedics wybrać?

 

HoMedics zajmuje się produkcją urządzeń służących do terapii magnetycznej, dźwiękowej oraz artykułów do masaży. Firma amerykańska istnieje na rynku od ponad 25 lat, zaś w Polsce od 8. Maty masujące zyskały na popularności dzięki ich wpływowi na układ krążenia oraz kondycję pleców.

 

 

Wiele osób decyduje się na taki zakup nie tylko przez ich właściwości zdrowotne, ale też po prostu, żeby się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. Maty są także często spotykanym produktem wśród kierowców, którzy przecież większość swojego czasu spędzają za kierownicą. Takie urządzenie pomaga pozbyć się dyskomfortu wynikającego z długiego siedzenia w niewygodnej dla kręgosłupa pozycji. Z tego powodu spokojnie możemy też używać maty w biurze.

Wśród tego typu urządzeń masujących możemy wyróżnić dwa rodzaje:

* z masażem shiatsu: głowice ugniatają i wałkują ciało,

* z masażem wibracyjnym: silniczki wibracyjne przenoszą drganie na ciało.

Najlepsze maty masujące Homedics powinny być zaopatrzone w pilot sterujący, który umożliwi wybranie masażu górnej lub dolnej części kręgosłupa albo całych pleców. Niektóre urządzenia można zamontować nie tylko na fotelu, łóżku, czy w samochodzie, ale także wannie. Ceny najprostszych mat masujących rozpoczynają się już od 100 zł. Jeżeli na początku chcesz sprawdzić, czy produkt tego typu będzie Ci odpowiadał, to tańszy powinien wystarczyć. W drugim przypadku warto skupić się na opcjach jakie mata ma do zaoferowania. Gdy masz poważne problemy z kręgosłupem lub bólem mięśni w okolicy barków, to zakup takiego urządzenia jest jak najbardziej wskazany. Najlepsza mata masująca Homedics w 2020 roku ma opcję masażu shiatsu oraz wibracyjnego, a także możliwość podgrzewania, które zdecydowanie poprawi kondycję chorych pleców. Urządzenie masujące może też być zakupiona jako prezent dla kogoś bliskiego. Osoby starsze bardzo często walczą z bólem pleców. Jednak warto pamiętać, iż mata z głowicami masującymi nie będzie dla nich wskazana. Dla nich zalecane są raczej maty z masażem wibracyjnym, ponieważ mocniejszy masaż mógłby nawet zaszkodzić.

 

 

Maty masujące Homedics – Ranking

 

 

Homedics ShiatsuMax BMSC-5000H-EU

 

Homedics ShiatsuMax BMSC-5000H-EU to mata masująca, którą bez problemu można zamontować na krześle lub w fotelu. Urządzenie może być w szczególności przydatne dla osób, które chcą się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. Matę można także założyć na krzesło w biurze, gdy spędzamy długi czas w trybie siedzącym. Urządzenie posiada 4 rolki masujące. Producent postarał się, aby obszar masowania pleców był nieco większy, niż w innych matach. Produkt oferuje kilka możliwości masażu: masaż shiatsu, masaż wibracyjny, masaż z podgrzewaniem.

Do maty został dołączony pilot, którym można ustawić dogodną dla nas opcję masowania górnej lub dolnej części pleców lub ich całości. Ponadto urządzenie umożliwia włączenie masażu 3D, który pozwala uaktywnić wszystkie warianty (podgrzewanie, masaż wibracyjny oraz shiatsu). Pokrycie maty zostało wykonane z pluszu, co dodatkowo umila korzystanie z produktu. Do urządzenia dołączona została specjalna torba, przez co spokojnie możesz wziąć je ze sobą w każde miejsce.

Użytkownicy docenili właściwości lecznicze maty, które pozwoliły im na uporanie się z bólem pleców.

 

 

 

 

Homedics BMSC-1000H 

 

Mata masująca Homedics BMSC-1000H to produkt dla tych, którzy mają problemy zdrowotne związane z kręgosłupem. Cena urządzenia jest przystępna i niewygórowana. Mata jest zasilana dzięki podłączeniu do sieci. Do niej został załączony pilot, który w wygodny sposób pozwala zmieniać ustawienia masażu lub obszaru, na jakim jest wykonywany. Wymiary produktu to 58 cm wysokości, 35,2 cm szerokości oraz 7,5 cm grubości. Urządzenie posiada głowice masujące w kierunku góra-dół. Można wybrać 3 obszary, na których będzie wykonywany masaż: górna część pleców, dolna część pleców, całe plecy.

Opcja masażu, który skupia się na danym obszarze pleców z pewnością będzie przydatna, jeśli bolą Cię barki lub dolna część kręgosłupa. Urządzenie ma opcję masażu shiatsu, który ugniata plecy punktowo. W efekcie mięśnie rozluźnią się i nie będą już napięte. Dodatkowa opcja grzania wzmocni efekt oraz pozytywnie wpłynie na Twoje krążenie. Oprócz tego oczywiście jest także możliwość włączenia masażu wibracyjnego.

Według konsumentów jest to mata masująca Homedics w dobrej cenie. Produkt spełnił oczekiwania klientów, nawet zakupiony jako prezent dla starszej osoby.

 

 

 

 

Homedics YMM-1500H 

 

Homedics YMM-1500H jest najwyższej jakości pneumatyczną matą masującą. Twórcy produktu zainspirowali się pozytywnym wpływem Jogi na ciało i umysł człowieka. Z urządzenia spokojnie można korzystać w domu. Matę można położyć na płaskim podłożu, najlepiej na dywanie. W macie znajduje się 7 poduszek powietrznych, które pompują się i mogą uzyskać kilka różnych efektów. Pierwszy z nich to masaż tajski. Kolejna opcja, jaką oferuje urządzenie to rozciąganie mięśni. Zostało ono zainspirowane ćwiczeniami Jogi.

Mata umożliwia wyginanie ciała w różne strony (skręcanie, unoszenie pleców). Efektem jest rozciągnięcie ciała oraz zwiększenie jego elastyczności. Dodatkowe opcje masażu to przelewanie i falowanie. Co więcej urządzenie posiada 3 opcje intensywności. Jeśli nie jesteś dobrze rozciągnięty, to nie musisz się martwić. Wystarczy zacząć od pierwszego poziomu, a po jakimś czasie zmienić program na wyższy. Mata działa przez podłączenie do sieci. Do niej dołączony jest pilot, który umożliwia zmianę trybu pracy urządzenia z masażu na rozciąganie lub przełączanie na inną intensywność ćwiczeń.

Klienci są docenili produk głównie za to, że mata umożliwiła im nie tylko zrelaksowanie się, ale też rozciągnięcie napiętych mięśni ciała.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status