Najlepsza maszynka elektryczna do golenia Philips

Ostatnio aktualizowane: 23.04.19

 

Jaką maszynkę elektryczną do golenia Philips wybrać?

 

Golenie jest nieodłącznym elementem pielęgnacji twarzy każdego mężczyzny. Ponieważ czynność ta wykonywana jest bardzo często, zazwyczaj traktowana jest jako uciążliwy obowiązek. Aby nieco uprzyjemnić sobie codzienną rutynę, warto zaopatrzyć się w urządzenie, które szybko i sprawnie pozwoli nam pozbyć się zarostu. Rynek maszynek do golenia jest bardzo szeroki, przez co podjęcie decyzji o zakupie odpowiedniego modelu może być problematyczne. Aby nieco ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, na co zwrócić uwagę. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze maszynki elektryczne do golenia Philips.

 

 

Firma Philips jest to holenderski producent sprzętów elektronicznych, oferujący szeroki wachlarz produktów. W ofercie marki znajdziemy między innymi trymery i golarki, które cechują się wysoką jakością, nowoczesnym designem i trwałością. Philips to sprawdzona marka, dlatego nabywając wybrany produkt do stylizacji męskiego zarostu, możemy mieć pewność, że spełni on nasze oczekiwania.

Maszynki do golenia mogą wykorzystywać różne mechanizmy, a wśród najczęściej spotykanych modeli wyróżnia się golarki z folią tnącą i głowicowe. Pierwszy rodzaj wyposażony jest w specjalną folię, pod którą umieszczane są ostrza odpowiadające za ścięcie zarostu. Natomiast modele głowicowe posiadają dwie lub trzy głowice, które dzięki ruchomym częściom dopasowują się do kształtu twarzy i przycinają włosy. Wybór odpowiedniego typu zależy od oczekiwań użytkownika. Do dokładniejszego golenia twardego zarostu lepsze będą golarki głowicowe, z kolei większy komfort zapewniają sprzęty z folią tnącą.

Przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. Jednym z nich jest rodzaj zasilania, który może być sieciowy, akumulatorowy oraz sieciowo-akumulatorowy. Najwygodniejsze są golarki sieciowo-akumulatorowe, gdyż nie jesteśmy cały czas ograniczeni kablem zasilającym, a jednocześnie w każdej chwili możemy podłączyć urządzenie do gniazdka i korzystać z niego bez konieczności naładowania.

Istotny jest również czas pracy przyrządu, mówiący o tym, ile minut może pracować golarka przy całkowicie naładowanych bateriach. Miejmy na uwadze również czas ładowania, który może wynosić od jednej do nawet ośmiu godzin. Nie bez znaczenia jest także wygoda użytkowania. Przed zakupem warto sprawdzić, czy wybrany model dobrze leży w dłoni. Najlepsza maszynka elektryczna do golenia Philips w 2019 roku posiada również szereg dodatkowych funkcji, w tym wskaźnik ładowania, wodoszczelność, trymer, czy system podnoszenia zarostu.

 

 

Maszynki elektryczne do golenia Philips – Ranking

 

 

Philips Series 9000 S9031/12

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Philips Series 9000 S9031/12. Jest to maszynka elektryczna, która dopasowuje się do kształtu twarzy i zapewnia komfortowe golenie.

Model ten wyposażony jest w ostrza V-track Precision, które golą o 30% bliżej skóry niż inne urządzenia dostępne na rynku. Dzięki temu wystarczy kilka pociągnięć, aby skóra stała się idealnie gładka. Głowice urządzenia są całkowicie elastyczne i poruszają się w ośmiu kierunkach, dopasowując się do kształtu twarzy. Dzięki systemowi Super Lift&Cut Action maszynka unosi włosy i przycina je na linii skóry, zapewniając precyzyjne strzyżenie. Co więcej, przy użyciu maszynki Philips Series 9000 S9031/12 mamy możliwość golenia się na sucho lub mokro, z użyciem pianki lub żelu.

Urządzenie wyposażone jest w trymer, umożliwiający modelowanie zarostu i bokobrodów. Korzystanie z przyrządu jest prostsze dzięki ikonom, pokazującym wskaźniki naładowania akumulatora, konieczności czyszczenia, niskiego poziomu naładowania akumulatora, wymiany głowic oraz blokady podróżnej.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu zgodnie twierdzą, że jest on bardzo funkcjonalny i wygodny w użyciu. Twierdzą oni także, że łatwo się go czyści, a jego obsługa jest intuicyjna.

 

 

 

 

Philips Series 7000 S7370/12

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć także modelu Philips Series 7000 S7370/12. Jest to maszynka głowicowa, przeznaczona do golenia wyjątkowo wrażliwej skóry twarzy.

Urządzenie wyposażone jest w pierścienie pokryte specjalną powłoką złożoną z koralików, która redukuje podrażnienia i pozostawia gładką skórę. Głowice poruszają się w pięciu kierunkach, dopasowując się do kształtu twarzy i zapewniając dokładne golenie. Specjalnie zaprojektowane ostrza chronią skórę i precyzyjnie przycinają długie, krótkie i spłaszczone włosy.

Model ten wyposażony jest w intuicyjny wyświetlacz, ułatwiający korzystanie z funkcji. Posiada on również trymer, pozwalający na stylizację brody i wąsów. Jest on również wodoodporny. Klienci zgodnie twierdzą, że przyrząd ten jest wygodny, dobrze leży w dłoni i w 100% spełnia swoją rolę.

 

 

 

 

Philips OneBlade QP2520/20

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Philips OneBlade QP2520/20. Ta maszynka elektryczna do golenia Philips w dobrej cenie przycina i goli włosy o każdej długości.

Urządzenie wyposażone jest w szybko poruszający się nożyk z podwójnym systemem ochrony, który efektywnie goli dłuższe włosy. Przy użyciu jednej z 3 nasadek, użytkownik ma możliwość skrócenia zarostu do pożądanej długości. Z kolei ostrze OneBlade pozwala na dokładne usunięcie wszystkich włosów.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity produkt dostępny za rozsądną cenę. Poza tym użytkownikom przypadły do gustu jego łatwość czyszczenia i dopasowanie do twarzy.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...