Najlepsza maszynka elektryczna do golenia męska

Ostatnio aktualizowane: 07.08.20

 

Jaką maszynkę elektryczną do golenia męska wybrać?

 

Niezależnie od tego, czy mężczyzna preferuje mieć zarost, czy nie, powinien być on zadbany. Oznacza to, że niezbędne są regularne działania modelujące, dzięki czemu twarz będzie się lepiej prezentować. Jeśli również chcesz zadbać o swoją prezencję, zachęcamy Cię do zainwestowania w najlepsze męskie maszynki elektryczne do golenia. Osobom, które nie wiedzą, jak dokonać zakupu, polecamy nasz poradnik, w którym zawarliśmy wiele przydatnych rad. Dodatkowo, w artykule zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym opisaliśmy trzy ciekawe urządzenia godne uwagi.

Aby wybrać dobrej jakości model, powinieneś zwrócić uwagę na ostrza, jakie są w maszynce oraz pokrywające je powłokę. Ważne jest, aby element ten wykonano z wysokiej jakości materiału, który nie będzie się szybko zużywał. Szczególnie polecamy ostrza ze stali nierdzewnej lub tytanowe. Wynika to z tego, że materiały te są bardzo trwałe, a co więcej są odporne na korozję i rdzewienie, zatem będą Ci służyć przez długi czas.

Jeśli zależy Ci na wyborze poręcznego i funkcjonalnego urządzenia, zalecamy inwestycję w model wodoodporny. Tego typu maszynka pozwoli nam na zdecydowaną oszczędność czasu, bowiem będziemy mogli ją używać zarówno na sucho, jak i na mokro.

Najlepsza męska maszynka elektryczna do golenia w 2020 roku powinna cechować się ergonomicznym kształtem, który dopasuje się do naszej dłoni. Dzięki temu, bez trudu poprowadzimy urządzenie po dowolnej powierzchni ciała, takiej jak broda czy dłonie. Ważne jest również to, aby głowica była ruchoma, co pozwoli lepiej dopasować powierzchnie golącą do kształtu brody. Pozwoli to na zmniejszenie ilości zacięć.

W czasie zakupu zapewne będziesz mieć dylemat, czy zakupić sprzęt akumulatorowy, czy bezprzewodowy. Pierwszy rodzaj urządzeń cechuje się większą mocą, jednak nasza swoboda ruchu jest ograniczona przez kabel. Drugi typ sprzętów może być używany w dowolnej lokalizacji, jednak ma określony czas pracy. Z tego powodu zalecamy Ci wybór maszynki hybrydowej, która może być zasilana na dwa sposoby.

 

 

Maszynki elektryczne do golenia męskie – ranking

 

 

Braun 9290cc

 

Jeśli poszukujesz dobrze wykonanej i bardzo precyzyjnej golarki dla mężczyzn, to polecamy Ci zainwestować w model Braun 9290cc. Jest to bardzo nowoczesny sprzęt zasilany akumulatorowo, co zapewnia swobodną nawigację.

Prezentowany model może być używany zarówno na sucho, jak i mokro, bowiem jest w pełni wodoodporny. Ułatwia to usuwanie pozostałości po włosach, gdyż maszynkę wystarczy jedynie umieścić pod bieżącą wodą. Urządzenie posiada aż 5 elementów golących, co zapewnia dużą precyzję. Warto podkreślić, że znajdujący się w modelu trymer ma powłokę tytanową, która jest odporna na korozję i rdzę. Dzięki temu, produkt będzie nam służył przez wiele lat. Za sprawą innowacyjnej technologii 10-D ostrza łatwo dopasowują się do konturów twarzy.

Zdaniem użytkowników, choć jest to sprzęt z górnej półki, wart jest swojej ceny. Golarka cechuje się precyzją i nie podrażnia skóry w czasie pracy, co czyni ją w pełni bezpieczną. Wbudowany akumulator pozwala na aż 50 minut pracy.

 

 

 

 

Philips Series 5000 Aqua Touch S5400/06

 

Osoby, które są zwolennikami golarek głowicowych, na pewno będą zadowolone z pracy Philips Series 5000 Aqua Touch S5400/06. Jest to dobrej jakości maszynka, która posiada zasilanie akumulatorowe. Dzięki temu urządzenie może być używane w dowolnym miejscu na świecie. A co więcej, nasze ruchy nie będą skrępowane przez kabel.

Największa zaletą modelu jest to, że jest on w pełni wodoodporny, zatem bez strachu możesz go używać pod prysznicem. Poza tym produkt posiada okrągłe głowice, które swobodnie przesuwają się po skórze bez jej podrażniania. Wynika to z tego, że za sprawą wysokiej technologii maszynka dopasowuje się do kształtu twarzy użytkownika. Co więcej, urządzenie ma lekko zaokrąglony profil, co gwarantuje bezpieczeństwo. Głowice poruszają się aż w 5 kierunkach- mamy zapewnione bardzo szybkie i efektywne golenie.

Zdaniem użytkowników trymer w modelu jest bardzo dokładny i dobrze radzi sobie z przycinaniem i modelowaniem wąsów oraz bokobrodów. Jak podkreślają konsumenci, jest to bardzo wydajna męska maszynka elektryczna do golenia w dobrej cenie, gdyż działa ona przez 45 min, a do załadowania potrzebuje 1 h.  

 

 

 

 

Philips Series 9000 S9031/12

 

Model Philips Series 9000 S9031/12 to wysokiej jakości golarka dla mężczyzn. Jest to bardzo precyzyjny model głowicowy, którego praca jest w pełni bezpieczna. Sprzęt zasilany jest akumulatorowo, zatem nie musisz się obawiać, że kabel ograniczy Twoje ruchy.

Jak wiele produktów marki Philips, również ten pozwala na pracę zarówno na sucho, jak i na mokro. Co więcej, za sprawą innowacyjnej technologii maszynka wykrywa zarysy twarzy i dostosowuje do nich pracę głowicy. Poza tym system V-Track rozkłada włosy tak, aby można je było najszybciej przyciąć. Dzięki precyzyjnemu trymetrowi maszynka poradzi sobie nawet z zarostem o wysokości 0,5 mm. Warto dodać, że głowice poruszają się w 8 kierunkach, co gwarantuje lepszy efekt.

Na szczególną uwagę zasługuje to, że golarka potrzebuje jedynie 1 h ładowania, aby pracować 50 min. Sprawia to, że wielu mężczyzn zdecydowało się sięgnąć po właśnie ten produkt. Jednak to precyzyjny trymer, który pomaga modelować wąsy i bokobrody, zyskał największe uznanie klientów.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status