Najlepsza maszynka do golenia na żyletki Gillette

Ostatnio aktualizowane: 22.04.19

 

Jaka maszynka do golenia na żyletki Gillette jest najlepsza?

 

Golenie jest nieodłącznym elementem pielęgnacji twarzy mężczyzn. Zazwyczaj czynność ta traktowana jest jako uciążliwy obowiązek, dlatego aby nieco uprzyjemnić sobie codzienną rutynę, warto zaopatrzyć się w przyrząd, który szybko i sprawnie pozwoli pozbyć się zarostu. W ostatnim czasie popularne stają się tradycyjne maszynki na żyletki, które są precyzyjne i ekonomiczne. Wbrew pozorom, mnogość tego typu produktów jest bardzo duża,, przez co podjęcie decyzji o zakupie odpowiedniego modelu może być problematyczne. Aby nieco ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, na co zwrócić uwagę. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze maszynki do golenia na żyletki Gillette.

W sprzedaży znajdziemy różne rodzaje maszynek na żyletki. Dzielą się one na 1, 2 lub 3-częściowe, z normalną lub wydłużoną rączką. Modele jednoczęściowe najlepiej sprawdzają się w codziennym goleniu krótkiego zarostu, łatwo się je otwiera, jednak są najbardziej podatne na zużycie. Maszynki dwuczęściowe najlepiej sprawdzają się w przypadku golenia na mokro. Są one stabilne, żyletka jest bezpiecznie zamocowana, a jej wymiana jest wygodna. Jej czyszczenie może być jednak problematyczne. Najlepsza maszynka do golenia na żyletki Gillette w 2019 roku składa się z trzech części. Tego typu produkty są najmniej awaryjne, łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Z drugiej jednak strony, wymiana żyletki jest niewygodna.

Wybór przyrządu z długą lub krótką rączką powinien być uzależniony od osobistych preferencji i predyspozycji. Generalnie przyjmuje się, że maszynki o dłuższej rączce są przeznaczone dla mężczyzn o długich palcach i smukłych dłoniach. Modele cięższe, z grubszą rączką najlepiej sprawdzają się w masywnych rękach.

Przy zakupie nowej maszynki należy mieć na uwadze rodzaj materiału, z jakiego jest wykonana. Jest to zakup na lata, dlatego warto zaopatrzyć się w model z rączką i ostrzami wysokiej jakości. Co więcej, istotny jest również typ grzebienia. Początkującym zaleca się grzebień zamknięty. W przypadku grzebienia otwartego, możliwość zacięcia jest duża, dlatego lepiej sprawdzi się w bardziej doświadczonych dłoniach. Poza tym maszynka powinna być dobrana do rodzaju cery oraz grubości i twardości zarostu, techniki golenia oraz używanych kosmetyków.

 

 

Maszynki do golenia na żyletki Gillette – ranking

 

 

Gillette Mach3 Turbo

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Gillette Mach3 Turbo. Ta maszynka do golenia na żyletki Gillette w dobrej cenie precyzyjnie zgoli każdy zarost, jednocześnie nie powodując podrażnień.

Maszynka wyposażona jest w trzy ostrza DuraComfort, zapewniające komfort golenia i gładkość przez długi czas. Posiada ona również żelowy pasek, który z łatwością ślizga się po skórze. Co więcej, ulepszona osłona Skin Guard pomaga naciągnąć skórę, aby lepiej przygotować zarost do golenia.

Zestaw zawiera maszynkę oraz dwa wymienne wkłady. Model ten może być używany z dowolnymi ostrzami z serii Mach3. Osoby, które zdecydowały się na zakup tego produktu zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity przyrząd dostępny za rozsądną cenę. Poza tym użytkownikom przypadły do gustu jego łatwość czyszczenia i dopasowanie do twarzy.

 

 

 

 

Gillette Fusion Power

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Gillette Fusion Power. Jest to zasilana bateryjnie maszynka, która doskonale sprawdza się nawet przy goleniu wrażliwej skóry.

Produkt wytwarza delikatne drgania, które pozwalają zmniejszyć tarcie, dzięki czemu ostrza gładko i delikatnie przesuwają się po skórze twarzy. Maszynka nie wywołuje podrażnień i zacięć oraz idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Jest wyposażona w pięć wysokiej jakości ostrzy, zapewniających idealną gładkość.

Rączka tego modelu jest ergonomiczna i pokryta elastomerową powłoką. Dzięki temu zapewnia ona bezpieczny uchwyt oraz doskonałą kontrolę nad maszynką. Pasek Lubrastrip sygnalizuje konieczność wymiany wkładu, natomiast trymer wbudowany w dolnej części pozwala na golenie trudno dostępnych miejsc.

Opinie użytkowników odnośnie tego modelu są pozytywne. Cenią oni przede wszystkim jego funkcjonalność i wygodę w użyciu. Twierdzą oni także, że maszynkę łatwo się czyści.

 

 

 

 

Gillette Fusion ProGlide Flexball

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć modelu Gillette Fusion ProGlide Flexball, która dopasowuje się do kształtu twarzy i pozwala usunąć najbardziej gęsty i twardy zarost.

Model ten posiada 5 ostrzy, które zapewniają komfort golenia i niezrównany efekt gładkości. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i użyciu wysokiej jakości materiałów, maszynka nie powoduje uczucia szarpania i ciągnięcia. Przyrząd wyposażony jest także w trymer, pozwalający na usunięcie niechcianych włosków z okolic nosa czy wyrównanie baczków.

Maszynka zasilana jest bateryjnie, przez co generuje łagodne drgania, zmniejszające tarcie i zwiększające poślizg ostrzy. Dzięki temu, gładko przesuwają się one po skórze. Posiada ona również mały grzebyk, ułatwiający skierowanie zarostu wprost na ostrza.

Wraz z urządzeniem, w zestawie otrzymujemy dwa wymienne wkłady. Klienci zgodnie twierdzą, że przyrząd ten jest wygodny, dobrze leży w dłoni i w 100% spełnia swoją rolę.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...