Najlepsza golarka damska Remington

Ostatnio aktualizowane: 19.06.18

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką golarkę damską Remington wybrać?

 

Golarka damska to nie jest bardzo skomplikowane urządzenie, jednak dobrze jest się coś na ich temat dowiedzieć, zanim dokona się zakupu. Zwykle są one niezawodne w działaniu, o prostym kształcie, a głowica tnąca wykorzystuje folię tnącą, aby obciąć włosy tuż przy samej skórze. Dobre golarki damskie są wyposażone również w trymer do przycinania okolic intymnych, a także kilka nakładek – grzebieni, do przycinania włosów na określoną długość. Jest to przydatne dla tych z pań, które chcą kształtować włosy w okolicach intymnych według własnych upodobań i wyobraźni. Najlepsze golarki damskie Remington z zasady posiadają takie końcówki, a dodatkowo zwykle pakowane są w specjalną kosmetyczkę ułatwiającą przechowywanie i przewożenie golarki.

Golarki, jak już było wspomniane, usuwają owłosienie głowicą z folią tnącą. Pod folią usytuowane są ostrza, które odpowiadają za ścinanie włosów. Podczas golenia, włosy dostają się do otworów w folii i zostają przycięte. Najbardziej dokładne w działaniu będą golarki o podwójnej lub potrójnej głowicy.

Aby nie być rozczarowaną po zakupie sprawdź koniecznie sposób zasilania golarki, którą sobie upatrzyłaś. Golarki mogą być zasilane sieciowo, akumulatorowo, lub w oba te sposoby na raz. Każdy sposób ma zalety i wady. Golarka akumulatorowa może się okazać rozładowana w chwili, kiedy chcemy jej użyć, natomiast ta sieciowa zawsze będzie musiała być podłączona do przewodu elektrycznego, co może krępować ruchy podczas golenia. Na rynku można również spotkać golarki zasilane bateriami, które równie dobrze się sprawdzają, jak pozostałe urządzenia.

Zanim kupisz golarkę akumulatorową, koniecznie sprawdź, jak długo będziesz ją musiała ładować i jak długo będzie pracować na pełnej baterii. Czas pracy musi wystarczyć na co najmniej jedno użycie golarki.

Również dobrze jest się zapoznać z warunkami użytkowania golarki. Gdy masz zwyczaj golenia nóg podczas kąpieli, a kupisz golarkę pracującą wyłącznie na sucho, może się ona okazać zakupem nietrafionym. Również sposób czyszczenia może być wyłącznie za pomocą pędzelka, albo poprzez umieszczenie golarki pod bieżącą wodą.

 

 

Golarka damska Remington – Ranking

 

 

Remington WDF4840  

 

Pierwszy produkt, Remington WDF4840, to bezprzewodowy model z systemem golącym podwójnych folii. Zasilanie akumulatorowe pozwala na 30 minut pracy zarówno na sucho, jak i pod prysznicem. Antypoślizgowy uchwyt zapobiega wyślizgnięciu się urządzenia podczas używania pod prysznicem.

Golarka jest zintegrowana z elastycznym trymerem, który pilnuje, aby nawet najcieńsze i niewidoczne włoski zostały również przycięte. Użytkowniczki znajdą tu też specjalny dodatek do bikini za pomocą, którego można dokonać depilacji okolic intymnych. Dla kobiet o delikatnej skórze przyda się wiadomość, że sprzęt ten został wyposażony w innowacyjny pasek nawilżający aloesem.

Dzięki temu podczas zabiegu skóra jest nawilżana i regenerowana przez aloes. A panie, które potrzebują urządzenia do fantazyjnych cięć ucieszy zapewne wiadomość, że w zestawie z urządzeniem jest grzebień do trymowania bikini, za pomocą którego można uzyskać fantazyjne rezultaty.

Całość zestawu zawiera grzebień do trymowania bikini, szczoteczkę do czyszczenia, stacje dokującą do ładowania urządzenia, a także etui, w którym można wszystko przechować. Panie są zdania, że jest to produkt dobrej jakości za niewysoką cenę, bateria starcza na długi okres strzyżenia, a golenie jest dokładne i delikatne. Jednym słowem jest to najlepsza golarka damska Remington w 2018 roku.

 

 

 

 

Remington BKT4000 

 

Ostatni model, Remington Smooth & Silky BKT4000, to absolutnie innowacyjne urządzenie. Doskonale sprawdza się dla delikatnych obszarów ciała. Golenie tym urządzeniem nie podrażnia ciała, ani nie powoduje bólu. Jest to model bezprzewodowy, akumulatorowy.

Po naładowaniu golarka pozwala na 60 minut nieprzerwanej pracy. Można ją używać zarówno na sucho, jak i pod prysznicem. Mamy tu dołączone dwa różne grzebienie – 4 mm i 2 mm. Umożliwiają one dostosowanie długości włosów okolic intymnych do własnych potrzeb i oczekiwań. Używanie tego modelu jest łatwe i bezproblemowe, bo niezależnie, w którym kierunku go przesuwasz, grzebienie zawsze ustawią cięcie na żądaną długość.

Golenie natomiast jest możliwe na 0,2 mm od skóry, długość ta powoduje, że ogolone pozostałości włosków na skórze pozostają niewidoczne. Aby nie stanąć przed problemem rozładowanego urządzenia, użytkowniczka ma do dyspozycji wskaźnik ładowania LED, więc w odpowiednim czasie może zareagować na kończące się zasilanie urządzenia.

Wraz z urządzeniem panie otrzymają szczoteczkę do czyszczenia, wspomniane grzebienie, a także kosmetyczkę, w którą model ten jest zapakowany. A te Panie, które już produkt kupiły, chwalą go, jako golarkę damską Remington w dobrej cenie.

  

Remington WDF4815C 

 

Remington Smooth & Silky WDF4815C, to golarka zasilana bateryjne. W zestawie znajdziemy 2 baterie typu AA, więc zaraz po kupieniu produkt będzie gotowy do użycia. A używać go można zarówno na sucho, jak i w kąpieli.

Również proces czyszczenia urządzenia po użyciu jest bardzo prosty, bo wystarczy umieścić go pod strumieniem bieżącej wody, aby oczyścić z resztek włosków. W modelu tym użytkowniczka wykorzystuje przy goleniu podwójną, hipoalergiczną folię golącą zaopatrzoną w specjalny, nawilżający pasek dla poprawienia efektu gładkiej skóry.

Dzięki wysuwanemu trymerowi panie mają możliwość nadawania zamierzonej linii owłosieniu, kształtując je w swój własny sposób. Kupujący wraz z urządzeniem otrzyma grzebień do trymowania bikini, wysuwany trymer, szczoteczkę do czyszczenia, a także instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną na 24 miesiące.

To wszystko jest zapakowane w gustowne etui. Panie w opiniach przekazują, że golarkę bardzo dobrze trzyma się w dłoni, a także, że urządzenie zachęca do kupna niską ceną i ładnym designem.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...