Najlepsza golarka damska Philips

Ostatnio aktualizowane: 22.10.18

 

Jaką golarkę damską Philips wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Każda z nas wie, że zadbanie o gładką skórę na nogach, czy okolicach bikini wcale nie jest takie proste. Niestety, zabiegi depilacyjne są dość kosztowne, a jednorazowe żyletki nie gwarantują dobrego efektu. Właśnie dlatego zakup golarki jest dobrą inwestycją. Posiadanie takiego urządzenia na własność gwarantuje Ci, że w dowolnym momencie będziesz mogła pozbyć się niechcianych włosów. Co więcej, efekt gwarantowany przez golarkę jest znacznie trwalszy niż ten, który osiągamy przy pomocy żyletek. Jednak, żeby cieszyć się dobrym rezultatem niezbędny jest zakup dobrego sprzętu. Aby pomóc Ci podjąć dobrą decyzję, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Znajdziesz w nim informacje o tym, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Poza tym, na jego końcu umieściliśmy krótki ranking, gdzie znajdziesz trzy najlepsze golarki damskie Philips.

Philips to znana holenderska marka, która swoją działalność rozpoczęła ponad 100 lat temu. Przez ten czas, sukcesywnie wprowadzała na rynek coraz to nowsze sprzęty. Dzięki temu, obecnie nazwa firmy utożsamiana jest z wysoką jakością oraz dużą trwałością produktów. Dużej rzesze klientów Philips znana jest jako producent oraz dystrybutor podręcznej elektroniki, AGD oraz urządzeń do pielęgnacji twarzy i ciała.

Przed zakupem golarki damskiej należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. W pierwszej kolejności powinieneś zastanowić się, jaki sposób zasilania urządzenia Cię interesuje. Obecnie na rynku mamy do wyboru modele sieciowe, akumulatorowe lub mieszane. Najczęściej wybieranymi produktami są te, które łączą w sobie oba rodzaje zasilania. Takie rozwiązanie sprawia, że po rozładowaniu akumulatora, możemy podłączyć nasz model do prądu i kontynuować golenie.

Mając do dyspozycji kilka modeli w podobnych cenach, warto zdecydować się na ten, który jest wodoszczelny. Przez to będziesz mogła używać golarki również pod prysznicem i w czasie kąpieli. Pomoże Ci to zaoszczędzić sporo czasu.

Kolejnym elementem, który wymaga naszej uwagi jest kształt. Koniecznie zadbaj o to, by był on ergonomiczny. Sprawi to, że maszynka będzie dobrze leżeć w dłoni. Tym sposobem unikniesz przypadkowego wyślizgnięcia się jej. Kolejnym udogodnieniem, które powinna mieć interesująca Cię golarka jest antypoślizgowość. Dotyczy to zarówno obudowy, która nie powinna nam się wypaść z dłoni, ale również samej maszyny. Powinna ona bowiem przylegać ściśle do skóry, bo tylko wtedy gwarantuje nam dobre efekty podczas golenia.

Jakość wykonania – najtańsze modele mogą rozczarowywać działaniem oraz wygodą użytkowania. Dobre golarki damskie powinny być wykonane z solidnych materiałów, które nie ulegną uszkodzeniom lub korozji.

 

 

Golarki damskie Philips – Ranking

 

 

Philips Ladyshave HP6342/00

 

Model Ladyshave HP6342/00 to zdaniem wielu konsumentów najlepsza golarka damska Philips. Możesz nią ogolić zarówno nogi, pachy, jak i okolice bikini. Urządzenie gwarantuje długotrwały efekt.

Dużą zaletą modelu jest to, że jest on bezprzewodowy. Brak krępujących ruchów kabli zdecydowanie ułatwia manewrowanie nim. Co więcej, ponieważ golarka nie musi być podłączona do prądu możesz jej używać pod prysznicem. Takie udogodnienie pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu.

Kolejną zaletą modelu jest specjalna nasadka grzebieniowa. Służy ona nie tylko do przycinania, ale również modelowania włosów. Zdecydowana większość konsumentów używa tej funkcji w okolicach bikini.

Korzystanie z golarki Philips jest bardzo proste i bezpieczne. To wszystko, dzięki dobrze wyprofilowanemu uchwytowi. Zatem maszynka nie wyślizgnie Ci się w czasie użytkowania.

Opinie użytkowników o tej golarce są bardzo pozytywne. Jej używanie gwarantuje szybkie i precyzyjne pozbycie się włosów z całego ciała. Warto dodać, że dzięki specjalnej nasadce, noże nie ulegają stępieniu. Dodatkowo, do zestawu zostało dołączone eleganckie etui, które ułatwia nie tylko przechowywanie sprzętu, ale również jego przewożenie.

 

 

 

 

Philips Ladyshave BRL140/00

 

Philips Ladyshave BRL140/00 to godna polecenia golarka dla kobiet. Wiele pań decyduje się na jej zakup, ponieważ pozwala skutecznie pozbyć się włosków z całego ciała. Uzyskany efekt jest dużo lepszy niż w przypadku zwykłych, jednorazowych żyletek.

Dużym atutem modelu jest to, że zasilany jest on akumulatorem. Dzięki temu prezentowany sprzęt może być używany w dowolnym miejscu. Ponadto brak kabla i podłączenia do prądu daje możliwość golenia ciała zarówno na sucho, jak i pod prysznicem czy w kąpieli. Poza tym, urządzenie może być myte pod bieżącą wodą, co zdecydowanie sprawia, że łatwiej je utrzymać w czystości.

Dobre efekty golenia są zagwarantowane przez ruchome głowice, które wraz z użytkowaniem, dopasowują się do kształtu ciała konsumenta. Produkt może pracować bez przerwy przez 1 godzinę. O tym, że akumulatory się rozładują poinformuje nas specjalny wskaźnik. Natomiast czas potrzebny do pełnego naładowania wynosi 8 godzin.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pozytywne. Wiele kobiet zdecydowało się na jego zakup ze względu na odpowiednio dopasowany do dłoni kształt.

 

 

 

 

Philips Ladyshave HP341/00

 

Model Ladyshave HP341/00 to nowoczesna golarka damska Philips w dobrej cenie. Warto jednak dodać, że niewielkie koszty zakupu to nie jedyna zaleta wspomnianego produktu. Urządzenie cechuje się również dużą efektywnością podczas golenia, dzięki czemu po każdym użyciu skóra na ciele pozostaje gładka przez długi czas.

Dużą zaletą modelu jest specjalna nasadka Opti-stray, która gwarantuje delikatne golenie. Poza usuwaniem niechcianych włosów, nie podrażni to Twojej skóry. Jest to szczególnie ważne podczas golenia okolic bikini.

Istotną cechą, która przekonała wiele kobiet do zakupu tego urządzenia, jest to, że może być ono używane w dowolnym miejscu. Prezentowany produkt zasilany jest na baterie, a więc dopuszczalne jest korzystanie z niego pod prysznicem lub podczas w kąpieli w wannie. Specjalnie wyprofilowana obudowa sprawia, że nawet podczas golenia na mokro, nie wyślizgnie Ci się on z dłoni.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są pozytywne. Jego popularność wynika z efektywnego golenia oraz eleganckiego designu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...