ᐅ Dobre golarki do miejsc intymnych – Ranking i opinie

Najlepsza golarka damska do miejsc intymnych

Ostatnio aktualizowane: 14.12.19

 

Jaką golarkę damską do miejsc intymnych wybrać?

 

Jeżeli masz dosyć zwykłych golarek do depilacji miejsc intymnych i szukasz innego urządzenia, które pozwoli wykonać zabieg łatwo, bezpiecznie oraz bez efektu zacięcia, czy podrażnienia, to z pewnością ten artykuł Ci w tym pomoże.

Rynek oferuje nam wiele urządzeń, które służą do golenia. Wybór jest bardzo trudny. Zwykła golarka damska bardzo szybko się zużywa, co generuje większe koszty od takiej, która jest elektryczna. Jeśli zdecydujesz się na tą drugą maszynkę, to niestety musisz się pogodzić z faktem, iż często sprawia ona, że zabieg jest bolesny. Podobnie się dzieje podczas depilacji woskiem. Miejsca intymne, to bardzo wrażliwy obszar. Do depilacji tego typu polecamy trymer do bikini. Urządzenie takie posiada liczne nakładki, które ułatwią golenie miejsc intymnych. Ponadto zwykła golarka powoduje podrażnienia skóry. Trymer sprawi, że nie tylko ten nieprzyjemny efekt nie pojawi się, ale depilacja stanie się bezbolesna i bezpieczna. Urządzenie powinno mieć opcję przycinania włosków przynajmniej do 0,6 mm.

Najlepsze golarki damskie do miejsc intymnych zdecydowanie powinny działać bezprzewodowo. Trymer przede wszystkim musi być poręczny. Ergonomiczny kształt urządzenia zdecydowanie ułatwi golenie. Ponadto jego głowica powinna być wąska, aby zapewnić precyzyjne trymerowanie. Warto też zwrócić uwagę, czy trymer ma możliwość działania nie tylko na sucho, ale i mokro. Niektórym kobietom łatwiej jest wykonać zabieg pod prysznicem. W dodatku późniejsze czyszczenie urządzenia staje się bardziej komfortowe, ponieważ możemy jego głowicę najzwyczajniej umyć wodą.

Przy zakupie trymera warto zwrócić uwagę, czy w zestawie do niego zostały dołączone nakładki. Jeśli tak, będzie to bardzo uniwersalny produkt, ponieważ nie tylko wygodnie pozbędziesz się włosów z okolic bikini. Może on służyć także do stylizacji brwi lub golenia bardziej wrażliwych miejsc, na przykład pod pachami. Najlepsza golarka damska do miejsc intymnych w 2019 roku powinna mieć ostrza wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mogą być one z ceramiki lub stali nierdzewnej. Dobrze, gdy do zestawu do urządzenia dodana jest szczoteczka do jego czyszczenia. Pozwala to zachować czystość i higienę produktu.

 

 

Golarki damskie do miejsc intymnych – Ranking

 

 

Braun FG1100

 

Braun FG1100 to trymer do okolic bikini, który zdecydowanie ułatwi pozbycie się niepotrzebnego owłosienia. Urządzenie jest perfekcyjne do usuwania włosków z wrażliwych miejsc. Kupując je, zdecydowanie możesz zapomnieć o bólu, zacięciach i podrażnieniach skóry podczas golenia. Trymer jest bardzo zgrabny i niewielki. Rozmiarami przypomina zwykłą golarkę. Urządzenie posiada dwie głowice. Umożliwiają one przycięcie włosów tuż przy samej skórze. Pierwsza z nich to precyzyjna głowica goląca.

Druga to wąska głowica, która służy do modelowania. W efekcie skóra jest idealnie gładka. Ponadto łatwość obsługi trymera ułatwia komfortowe i jednocześnie precyzyjne golenie. W skład zestawu oprócz samego urządzenia dołączone zostały 2 nasadki. Zostały one specjalnie zaprojektowane. Nasadki są przeznaczone do modelowania oraz przycinania włosków na długość 5 lub 8 mm. Dodatkowo dołączona została także kosmetyczka, do której możesz spakować cały zestaw na wyjazd. Urządzenie działa bezprzewodowo, jest zasilane bateriami. Ponadto trymer można spokojnie użyć do regulacji brwi. Design produktu jest bardzo estetyczny i kobiecy.

Według kobiet Braun FG1100 to golarka damska do miejsc intymnych w dobrej cenie. Panie doceniły przede wszystkim niewielkie rozmiary depilatora, który sprawia, że zabieg staje się łatwy do wykonania. W dodatku urządzenie można wziąć ze sobą na wyjazd, ponieważ nie zajmuje wiele miejsca.

 

 

 

 

Remington BKT4000 

 

Remington BKT4000 z serii Smooth & Silky to wysokiej jakości urządzenie. Pozwala ono na precyzyjne golenie strefy bikini. Po użyciu produktu, skóra staje się jedwabiście gładka. Trymer jest bardzo poręczny, a jego niewielkie rozmiary ułatwiają pozbycie się niepotrzebnych włosków. Ponadto jego ergonomiczny kształt w połączeniu z antypoślizgową rączką zwiększa precyzyjność wykonywania zabiegu. Trymer działa bezprzewodowo i posiada akumulatorowy rodzaj zasilania.

Po naładowaniu baterii do pełna, urządzenie działa przez 60 minut, a wskaźnik LED dostarczy nam informacji o jej stanie. Największym plusem depilatora jest to, że można go użyć nie tylko do suchego golenia, ale także na mokro. Ta opcja sprawia, że mycie samego trymera staje się proste. Zwykła maszynka narażona jest na gromadzenie się zarazków. Natomiast to urządzenie jest nie tylko łatwe do mycia, ale także bardzo higieniczne. Ostrze trymera goli włoski przy skórze aż do długości 0,2 mm. Dołączone do zestawu dwa grzebienie umożliwiają przycięcie włosków na 2 i 4 mm.

Użytkowniczki, które zakupiły trymer są z niego bardzo zadowolone. Panie zwróciły uwagę głównie na ostrza trymera, których jakość pozwoliła na gładki efekt po goleniu.

 

 

 

 

Remington WPG4035

 

Bezprzewodowy trymer Remington WPG4035 jest produktem, który został zaprojektowany specjalnie na potrzeby każdej kobiety. Umożliwia on precyzyjne i wygodne golenie okolic bikini nie tylko na sucho, ale też na mokro. Sprawia to, że możesz sama wybrać miejsce na zabiegu: w łazience lub pod prysznicem. Nie wszystkie kobiety przepadają za goleniem na sucho, dlatego jest to świetna opcja, która pozwala na użycie trymera według uznania. Urządzenie jest przenośne i ma akumulatorowy rodzaj zasilania.

Ładowanie baterii trymera zajmuje 96 minut. Czas trwania pracy urządzenia przy pełnym akumulatorze to 30 minut. O stanie baterii informuje nas jego wskaźnik naładowania. Trymer jest niezwykle higieniczny. Ściągana głowica umożliwia umycie go po zabiegu pod bieżącą wodą. W skład zestawu do depilacji bikini wchodzą: trymer, nakładka grzebieniowa z 3 ustawieniami regulacji, szczotka złuszczająca skórę, szczoteczka czyszcząca urządzenie i gustowna kosmetyczka. Rączka trymera jest antypoślizgowa. Do urządzenia dodana została nakładka z możliwością regulacji cięcia długości włosa, wynosząca od 2 do 6 mm. Świetnym dodatkiem do zestawu jest szczotka złuszczająca naskórek. Używając jej przed zabiegiem, wzmocnimy efekt gładkości skóry po depilacji. W dodatku szczotka zapobiega wrastaniu włosków.

Klientki doceniły ten trymer za jego solidne wykonanie. Ich opinie w większości wymieniają dodatek szczotki złuszczającej, która zwiększa efekt gładkiej skóry po depilacji.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status