Najlepsze pieluchomajtki dla dorosłych Tena

Ostatnio aktualizowane: 06.08.20

 

Jakie pieluchomajtki dorosłych Tena wybrać?

 

Pieluchomajtki dla dorosłych to produkt przeznaczony nie tylko dla osób leżących, które same nie mogą korzystać z toalety. Noszą go również osoby, które bez problemu się poruszają, ale mają trudność z trzymaniem moczu. Wbrew pozorom, dotyczy on sporej liczby osób. Dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, jak wybrać najlepsze pieluchomajtki dla dorosłych Tena.  

Marka TENA cieszy się dużą popularnością i polecana jest przez lekarzy oraz farmaceutów. Swoim klientom oferuje produkty, które minimalizują trudności związane z nietrzymaniem moczu czy kału. Firma od lat stara się pokazać osobom starszym, że takie przypadłości nie oznaczają rezygnacji z dotychczasowego życia.

Materiał, z jakiego wykonane są pieluchomajtki odgrywa ważną rolę. Produkty Tena są atestowane, więc nie musisz obawiać się o podrażnienia. Każda skóra jest jednak inna, dlatego warto przetestować dany produkt, kupując pojedyncze sztuki w aptece lub po prostu małe opakowanie.

Jego rozmiar należy dobierać przy uwzględnieniu wymiarów osoby, która ma go nosisz. Podstawą jest wymierzenie obwodu bioder. To umożliwia nam wybranie produktu dostosowanego do budowy ciała. Pamiętaj, że pieluchomajtki nie mogą być zbyt małe, ale też nie za duże. Wówczas zsuwają się i odczuwalny jest dyskomfort.

Jeśli chodzi o sposób zakładania pieluchomajtek, możesz wybrać jeden z dwóch typów – na przylepcorzepy lub nasuwane, podobnie do majtek. Dla osób leżących poleca się pierwszy typ, a dla bardziej aktywnych drugi.

Ważnym aspektem jest również chłonność. Na opakowaniu produktu znajdziemy wszystkie istotne informacje. Poza tym, należy zwrócić uwagę na kwestię eliminowania brzydkich zapachów. Jest to bardzo ważne, gdyż mocz i kał nie mają atrakcyjnego zapachu. Zatem, jeśli pieluchomajtki nie niwelują nieprzyjemnego zapachu, osoba je nosząca oraz otoczenie będzie odczuwać dyskomfort.

Aby ułatwić Ci wybór, poniżej prezentujemy zestawienie zawierające najlepsze pieluchomajtki dla dorosłych Tena w 2020 roku.

 

 

Pieluchomajtki Tena – Ranking

 

 

Tena Normal Large 

 

TENA Pants Normal Large to doskonałe pieluchomajtki dla dorosłych, które dzięki innowacyjnej budowie zapewniają użytkownikowi komfort noszenia. Produkt został wykonany z super chłonnych materiałów, które doskonale absorbują mocz.

Za sprawą cienkiej budowy, osoba nosząca pieluchomajtki nie czuje się skrępowana i ma zapewnioną dyskretność. Zakładanie oraz zdejmowanie tych piluchomajtek jest bardzo łatwe i zajmuje niewiele czasu.

Dzięki temu, że majtki Tena dopasowują się do budowy ciała, to dobrze przylegają do niego, nie zsuwają się i nie są widoczne spod ubrania. Zastosowany w nich system Odour Neutralizer skutecznie minimalizuje wyczuwalność nieprzyjemnego zapachu amoniaku.

Mają one wskaźnik wilgoci, który informuje nas o konieczności ich wymiany. Dzięki temu będą niezastąpione również dla osób leżących. Ich opiekunowie zawsze będą pewni, że osoba chora ma odpowiednio suche majtki.

Produkt jest odpowiedni dla osób, które w biodrach mają od 100 cm do 135 cm. Ci, którzy zdecydowali się na prezentowany model wysoko oceniają jego szybką i skuteczną chłonność. Potwierdzają też, że model ten doskonale neutralizuje brzydkie zapachy.

 

 

 

 

Tena Slip Plus

 

Pieluchomajtki Tena Slip Plus to produkt, który cieszy się ogromnym uznaniem konsumentów. Przeznaczony jest dla osób nietrzymających mocz i z inkontynencją kałową. Zapewnia maksymalne wchłanianie, a także gwarantuje skuteczną ochronę przed wyciekami, również tymi bardzo intensywnymi.

Produkt jest wyposażony w specjalną taśmę mocującą Superfit i szerokie obszary zaczepiania przylepcorzepów. W efekcie dobrze się trzyma, nawet podczas wykonywania ćwiczeń, np. rehabilitacyjnych. W ten prosty sposób zyskujemy maksimum komfortu oraz ochrony przed wyciekami.

Majtki mają powłokę Air-Dry Layer, która gwarantuje skórze oddychanie. Dzięki temu wilgoć nie gromadzi się, a skóra nie jest podrażniona. Warto podkreślić, że pieluchomajtki bardzo dobrze dopasowują się do nóg. Co istotnie, nie obcierają ich.

Prezentowane majtki przeznaczone są dla osób mających obwód w pasie 92 cm -144 cm i o wadze powyżej 70 kg. Wśród konsumentów cieszą się bardzo dużą popularnością. Głównie ze względu na fakt, że są one chłonne i przede wszystkim bardzo wygodne.

 

 

 

 

Tena Pants Normal

 

Pants Normal to pieluchomajtki dla dorosłych Tena w dobrej cenie. Jest to bardzo chłonny produkt przeznaczony dla osób o średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu. Jest on skierowany do osób chodzących.

Majtki są skierowane do osób o rozmiarze 100 cm – 135 cm w pasie. TENA Pants ma dwa niezawodne systemy: Feel Dry i Odour Neutralizer. Pierwszy gwarantuje poczucie suchości, a drugi neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Dzięki temu, że prezentowane pieluchomajtki zakłada się, jak zwykłą bielizną, osoby je noszące nie czują skrępowania. Ponadto, dzięki dyskretnej budowie, majtki nie są widoczne spod ubrania.

Jeśli szukasz produktu dla siebie lub dla bliskiej osoby, która nie leży i chce prowadzić aktywny tryb życia, zapominając przy tym o problemie nietrzymania moczu, to idealna inwestycja. Produkt sprzedawany jest w opakowaniu po 10 sztuk.

Wśród konsumentów pieluchomajtki zyskały uznanie nie tylko ze względu na to, że zakładamy je, jak zwykłą bieliznę i są dyskretne, ale również za neutralizację brzydkich zapachów.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status