Najlepsze pieluchomajtki dla dorosłych Seni

Ostatnio aktualizowane: 03.07.20

 

Jakie pieluchomajtki dla dorosłych Seni wybrać?

 

Nietrzymanie moczu to częsta przypadłość wśród osób chorych, niepełnosprawnych oraz w podeszłym wieku, wymagających szczególnej opieki. Aby zapewnić choremu komfort, warto zaopatrzyć się w pieluchomajtki dla dorosłych, odznaczające się wysoką chłonnością oraz możliwością neutralizowania nieprzyjemnych zapachów. Oferta rynkowa jest bardzo szeroka, dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jaki produkt wybrać. Na końcu zamieściliśmy również ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze pieluchomajtki dla dorosłych Seni w 2020 roku.

Marka Seni jest jednym z wiodących producentów produktów chłonnych dla dorosłych. Od 1997 roku firma dostarcza artykuły higieniczne dobrej jakości, cechujące się wysoką chłonnością i komfortem użytkowania. Wszystkie wyroby firmy są opatrzone znakiem CE oraz są zgodne z wymaganiami norm jakości ISO. Dzięki temu możemy mieć pewność, że najlepsze pieluchomajtki dla dorosłych Seni są bezpieczne.

Przy zakupie odpowiednich artykułów należy właściwie dobrać ich rozmiar do postury użytkownika. Produkt powinien idealnie przylegać do pachwin i pasa chorego, jednak nie może go uciskać i stwarzać dyskomfort. Z drugiej strony, pielucha nie może być za luźna, gdyż grozi to wydostaniem się jej zawartości podczas jakiegokolwiek ruchu.

Nie bez znaczenia jest także chłonność. To kryterium powinno być dostosowane do stanu zdrowia pacjenta oraz częstotliwości jego wypróżnień. Bardziej chłonne artykuły są praktyczne latem, kiedy chory przyjmuje dużą ilość płynów.  Warto również zaopatrzyć się w produkt, który pozwoli skórze oddychać. Poza tym tego typu majtki powinny być wygodne, dyskretne i niewidoczne pod ubraniem.

Przy zakupie należy zwrócić uwagę również na bezpieczeństwo. Większość pieluchomajtek dostępnych na rynku to produkty medyczne lub apteczne. Niemniej jednak warto sprawdzić, czy są one certyfikowane przez uznane instytucje. Pamiętajmy także, że pieluchę należy regularnie wymieniać, aby nie narazić chorego na dodatkowe cierpienia wskutek odparzeń, czy innych dolegliwości wynikających z kontaktu skóry z moczem.

 

 

Pieluchomajtki dla dorosłych Seni –Ranking

 

 

Seni Soft

 

W naszym rankingu chcielibyśmy przedstawić Ci model Seni Soft. Są to podkłady higieniczne o wymiarach 90 cm x 60 cm, przeznaczone zarówno dla osób starszych, mających problem z nietrzymaniem moczu, jak i dla dzieci. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk.

Model ten jest dobrze dopasowany do ciała i zapewnia doskonałą chłonność i zabezpiecza przed przeciekaniem. Jego górna warstwa wykonana jest z miękkiej i miłej w dotyku włókniny, dającej poczucie komfortu. Pulpa celulozowa stanowi warstwę chłonną podkładów, natomiast od spodu zabezpieczone są one antypoślizgową folią, która nie przepuszcza wilgoci. Model ten z pewnością nie będzie się przesuwał i zapobiega przedostaniu się zanieczyszczeń poza jego obszar.

Opinie o tym produkcie są pozytywne. Zarówno użytkownicy,, jak i lekarze cenią go sobie przede wszystkim za jego wysoką jakość. W swoich ocenach podkreślają, że podkłady są delikatne dla skóry i wygodne w użytkowaniu.

 

 

 

 

Seni Super Medium

 

Jeśli szukasz oddychających pieluchomajtek, dających poczucie suchości, model Seni Super Medium może Cię zainteresować. Jest to produkt przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, które mają średni lub ciężki problem z nietrzymaniem moczu.

Model ten zapewnia bezpieczeństwo i wygodę w użytkowaniu dzięki podwójnemu systemowi dopasowania. Zarówno w tylnej, jak i przedniej części znajdują się dwa taliowane ściągacze, gwarantujące pozostanie produktu na swoim miejscu. Poza tym, majtki wyposażone są w dwa  przylepce różnej szerokości, umożliwiające łatwe zapinanie i odpinanie produktu bez ryzyka rozerwania zewnętrznej warstwy.   

Te pieluchomajtki dla dorosłych Seni w dobrej cenie wyposażone są w podwójny wkład chłonny z absorbentem, który gwarantuje poczucie suchości. Przed wyciekami ochraniają nas także wewnętrzne falbanki boczne. O konieczności wymiany tego typu majtek informuje indykator wilgotności.

Zewnętrzna warstwa wyrobu wykonana jest ze specjalnego laminatu, dzięki któremu skóra ma możliwość swobodnego oddychania. Dzięki zawartości superabsorbentu, pieluchomajtki zatrzymują również nieprzyjemne zapachy. Poza tym produkt jest wysoce ceniony przez klientów za brak lateksu, dzięki czemu jest on przyjazny także dla alergików.

 

 

 

 

Seni Lady Extra

 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć również modelu Seni Lady Extra. Są to wkładki urologiczne przeznaczone dla kobiet mających problem z lekkim nietrzymaniem moczu.

Dzięki wkładowi chłonnemu z superabsorbentem, produkt ten jest w stanie zapewnić dużo większą chłonność niż zwyczajne podpaski. Redukuje on nieprzyjemne zapachy oraz zapobiega przeciekaniu. Specjalne osłonki boczne wewnątrz wyrobu zapewniają zatrzymanie się wilgoci.

Model ten ma anatomiczny kształt, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do ciała. Jego zewnętrzna warstwa pokryta jest oddychającym laminatem, zapewniającym swobodny przepływ powietrza. W środku wkładka wyłożona jest miękką włókniną i elastyczną przędzą. W składzie nie znajdziemy lateksu, dzięki czemu produkt nadaje się również dla alergików. Mocowanie wkładki do bielizny nie powinno stwarzać problemów, dzięki szerokiemu paskowi z klejem.

Klientki doceniają ten produkt przede wszystkim za jego wygodę w użytkowaniu. Zauważają one także, że wkładki są bardzo dyskretne oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status