ᐅ Dobre uchwyty do telewizora Samsung – Ranking i opinie 

Najlepszy uchwyt do telewizora Samsung

Ostatnio aktualizowane: 15.12.19

 

Jaki uchwyt do telewizora Samsung wybrać?

 

Choć nowoczesne telewizory mają stosunkowo duże wymiary, nie trzeba ich ustawiać na szafce czy stoliku. Z powodzeniem można je również powiesić na ścianie, aby zaoszczędzić trochę miejsca w pokoju. Do tego potrzebny jest jednak odpowiedni uchwyt. Ponieważ w sklepach znajduje się wiele różnych modeli, przygotowaliśmy poradnik ułatwiający zakup. Umieszczony na jego końcu ranking prezentuje natomiast trzy produkty tego typu marki Samsung.

Firma Samsung w swojej ofercie ma nie tylko różnego rodzaju sprzęty elektroniczne, ale również niezbędne do nich akcesoria. Mowa tu m.in. o stacjach dokujących, wymiennych ramach czy właśnie praktycznych uchwytach. Są one wytrzymałe i bardzo solidne, dlatego nie trzeba się obawiać, że szybko się zniszczą i uszkodzą opierające się na nich sprzęty.

Najlepsze uchwyty do telewizora Samsung powinny być dostosowane do rozmiarów urządzenia. Dlatego tak ważne jest zapoznanie się z opisem przygotowanym przez producenta. Zwykle produkty tego typu są przeznaczone do sprzętów w rozmiarze od 40 cali do 65 cali. Jeśli nasz telewizor jest większy lub nieco mniejszy, trzeba poświęcić trochę więcej czasu na poszukiwania. Mimo wszystko z pewnością uda nam się znaleźć taki uchwyt, który będzie idealnie pasować.

Zawsze warto sprawdzić też maksymalny udźwig. Inaczej może się okazać, że zamontowany na ścianie produkt nie wytrzyma obciążenia i wraz z telewizorem spadnie na podłogę. Lepiej uniknąć takiej sytuacji i już w sklepie upewnić się, że dany model rzeczywiście się sprawdzi.

Najlepszy uchwyt do telewizora Samsung w 2019 roku jest praktyczny i można swobodnie regulować jego ustawienie. Dlatego też najlepiej wybrać taki produkt, który pozwala na odchylenie urządzenia od ściany, aby każdy z domowników wyraźnie widział obraz, siedząc na kanapie czy fotelu. Często zdarza się, że uchwyty umożliwiają również wypoziomowanie zawieszonego na nim sprzętu. To bardzo duży atut, ponieważ nie musimy używać poziomicy i dbać o to, aby każda śrubka znalazła się w linii prostej. Czasami opcja regulacji może jednak okazać się zbędna. Dotyczy to jednak główne sytuacji, kiedy nasz telewizor jest zamontowany bardzo nisko, na wprost osoby go oglądającej. Niemniej często taki sposób montażu nie jest możliwy, choćby ze względu na metraż pomieszczenia czy też sposób jego umeblowania.

 

 

Uchwyty do telewizora Samsung – ranking

 

 

Samsung WMN-M10EA/XC 

 

Samsung WMN-M10EA/XC to uchwyt na telewizor, na którym bez obaw można zamontować urządzenie w rozmiarze od 49 cali do 65 cali. Oznacza to, iż pasuje on do większości sprzętów dostępnych obecnie w sklepach. Produkt umożliwia regulację ustawienia aż o 15 stopni, co pozwala na uzyskanie optymalnego kąta widzenia.

Z pomocą prezentowanego modelu telewizor można zamontować na ścianie w taki sposób, aby przypominał on obraz. Wszystko przez to, że dzięki niemu da się zminimalizować wolną przestrzeń pomiędzy ścianą a urządzeniem. Maksymalny udźwig w tym przypadku wynosi 30 kg.

Z publikowanych w Internecie opinii można wywnioskować, iż podstawowym atutem opisanego wyżej uchwytu jest jego wytrzymałość. Został on wykonany z solidnych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Co więcej, model WMN-M10EA/XC bardzo łatwo się montuje, a w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne w tym celu elementy.

 

 

 

 

Samsung WMN4277SK/XC 

 

Chcielibyśmy zaprezentować uchwyt Samsung WMN4277SK/XC, który jest przeznaczony do telewizorów o przekątnej od 40 cali do nawet 80 cali. To sprawia, iż jest to produkt uniwersalny, który można łatwo dostosować do posiadanego urządzenia. Jego maksymalne obciążenie wynosi 50 kg.

Materiał wykonania podstawy modelu to metal. Takie rozwiązanie sprawia, że uchwyt jest stabilny i nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo umieszczonego na nim sprzętu. Poza tym nachylenie powyższego produktu da się regulować o ok. 15 stopni. Każdy użytkownik może też samodzielnie zadecydować o oddaleniu telewizora od ściany (od 2,5 cm do 25 cm). Uchwyt jest kompatybilny z większością nowoczesnych telewizorów marki Samsung.

Samsung WMN4277SK/XC cieszy się bardzo dużą popularnością wśród konsumentów. Dowodem na to są liczne pochlebne opinie na jego temat. Wspomniany model jest doceniany za dobrą jakość wykonania, jak również możliwość ustawienia zawieszonego na nim telewizora w taki sposób, by uzyskać optymalny kąt widzenia.

 

 

 

 

Samsung STN-L4655E/EN 

 

Uchwyt o nazwie Samsung STN-L4655E/EN jest dedykowany wszystkim telewizorom o przekątnej od 46 cali do 55 cali, m.in. z serii DB, DC i UD. Powyższy produkt wyróżnia wyjątkowa stabilność, dlatego nie mogliśmy go pominąć w tym rankingu. Po zamontowaniu na nim urządzenia nie musisz się martwić, że przypadkowo się poruszy, co mogłoby skończyć się upadkiem sprzętu na podłogę.

Prezentowany produkt służy przede wszystkim do montażu na stoliku. Jest on dostępny w czarnym kolorze, dlatego idealnie komponuje się z obudową opartego na nim urządzenia. W komplecie znajdują się niezbędne do montażu elementy, dlatego nie trzeba kupować ich osobno.

Konsumenci chwalą model Samsung STN-L4655E/EN za dobrą jakość wykonania. Wielu z nich uważa, iż jest to uchwyt do telewizora Samsung w dobrej cenie, który ze względu na duże maksymalne obciążenie jest praktyczny i uniwersalny. Można na nim ustawić dowolny sprzęt wspomnianego producenta o określonym rozmiarze i nie martwić się o jego stabilność.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status