Opinie o Xiaomi MI LED Desk Lamp

Ostatnio aktualizowane: 27.01.22

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Najważniejsze zalety:

Lampka nowocześnie wygląda, dlatego pełni dodatkowo funkcję dekoracyjną. Publikowane na temat modelu Xiaomi MI LED Desk Lamp opinie dowodzą, że jest on nowoczesny. Może nawiązywać bezprzewodowe połączenie z Internetem za pośrednictwem Wi-Fi. To trwały sprzęt, czas świecenia diody LED to nawet 25 000 godzin.

 

Najważniejsze wady:

Istnieje możliwość sterowania lampką za pomocą smartfona, wystarczy w tym celu zainstalować specjalną aplikację. Niektórym konsumentom przeszkadza to, że nie została ona przetłumaczona na język polski. Może to utrudniać szybkie znalezienie konkretnej opcji.

 

Werdykt: 9.7/10

Sprzęt ładnie się prezentuje i jest solidny. Materiałem jego wykonania jest metal, w efekcie czego nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne. Zdaniem wielu osób jest to najlepsza lampka na biurko, gdyż odpowiednio je oświetla, a w dodatku nie zajmuje na blacie dużo miejsca. Wymiary modelu to: 15 cm x 44,5 cm x 44,5 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Cztery tryby oświetlenia

Po włączeniu lampki możemy wybrać jeden z czterech dostępnych trybów oświetlenia: skupienia, komputerowy, czytania oraz dziecięcy. Istotne jest to, że możemy je swobodnie przełączać, bez obaw o powstawanie efektu migotania. Każdy z wymienionych trybów przydaje się podczas innych czynności, różnią się one natężeniem oraz barwą emitowanego światła. Niezależnie od tego, co robimy przy biurku, nie narażamy oczu na zbyt szybkie zmęczenie. Możemy więc swobodnie czytać książkę, pracować przy komputerze lub uczyć się.

Ciekawy design

Model na pewno przypadnie do gustu osobom, które szukają oryginalnie wyglądającej lampki na biurko. Metalowa, pomalowana na biało konstrukcja jest solidna. Mimo że podstawa jest wąska, sprzęt stoi stabilnie na blacie i nie kołysze się na boki, co zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego zrzucenia go na podłogę. Warto dodać, że lampka nie jest zbyt ciężka, waży 800 g. Możemy bez przeszkód zmieniać jej ustawienie, metalowe zawiasy na pewno nie popękają. Sprzęt pasuje do nowocześnie, jak i klasycznie urządzonego wnętrza. Dobrze sprawdza się on w pokoju dziecka, nastolatka, a także w domowym gabinecie.

 

Sterowanie za pomocą aplikacji

Aplikacja, która służy do sterowania lampką, jest dostępna na smartfony z systemem Android, jak i iOS. Sprzęt szybko nawiązuje bezprzewodowe połączenie z Internetem i nie rozłącza się. Możemy precyzyjnie dobrać ustawienia lampki, aby używanie jej przy biurku było w 100% komfortowe. Test Xiaomi MI LED Desk Lamp udowodnił, że w aplikacji jest kilka godnych uwagi opcji. Pozwala ona nie tylko na swobodne przełączanie trybów świecenia, ale też wypróbowanie ciekawej techniki, jaką jest “Pomodoro”. Ułatwia ona zarządzanie czasem w taki sposób, abyśmy mogli w skupieniu wykonać powierzone zadania, a jednocześnie znaleźć chwilę na odpoczynek.

 

Nie wymaga wymiany żarówki

Większość źródeł światła w domu wymaga regularnej wymiany żarówki, jednak nie dotyczy to lampki Xiaomi. Ponieważ dioda LED, w którą ją wyposażono, może świecić nawet przez 25 000 godzin, możemy codziennie włączać sprzęt na tak długo, jak tylko chcemy. To bardzo praktyczny model, który zapewnia naturalne oświetlenie bez ciągłego migotania, prowadzącego do zmęczenia oczu. Nie musimy się martwić, że cena Xiaomi MI LED Desk Lamp okaże się zbyt wysoka. To stosunkowo tani model, o jego zakupie może pomyśleć każdy z nas.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir