Ranking 5 najlepszych telewizorów 40 cali w 2021

Ostatnio aktualizowane: 24.02.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Telewizor 40 cali – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Według konsumentów najlepszym 40-calowym telewizorem jest obecnie Samsung UE40NU7192. To model ze Smart TV, co oznacza, że możemy korzystać z przeglądarki stron internetowych oraz różnych aplikacji. Wielu osobom spodobało się to, że nie trzeba sterować sprzętem przy pomocy pilota. Możemy w tym celu wykorzystać swój smartfon, wystarczy zainstalować na nim aplikację z intuicyjnym interfejsem. Dodatkową zaletą urządzenia jest brak konieczności podłączania do Internetu przez kabel, gdyż wyposażono je w moduł Wi-Fi. Chętnie kupowany jest także sprzęt Toshiba 40L2863DG FHD umożliwiający oglądanie filmów w jakości Full HD. Wbudowany tuner DVB-T pozwala na oglądanie programów cyfrowej telewizji naziemnej, nie potrzebujemy w tym celu dodatkowego dekodera. Telewizor ma mocne, 16 W głośniki, które w połączeniu z technologią Dolby Audio zapewniają dobrej jakości dźwięk. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wspomniane urządzenia mogą nie spełniać wszystkich Twoich oczekiwań, dlatego w zestawieniu opisaliśmy też kilka innych telewizorów. Sprawdź je koniecznie.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki telewizor 40 cali kupić?

 

Dobry telewizor o przekątnej 40 cali pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi serialami w najlepszej jakości. Jeśli interesuje Cię zakup takiego sprzętu, to zachęcamy do przeczytania naszego poradnika zakupowego. Dzięki jego lekturze dowiesz się, jaki telewizor 40 cali wybrać.

Rozdzielczość urządzenia

Wybierając telewizor musimy podjąć ważną decyzją, czyli jaką rozdzielczość powinno mieć urządzenie. Sprzęty o przekątnej 40 cali dzielą się na dwa typy: Full HD i 4K. Pierwszy typ jest dostępny od kilku lat, dlatego cieszy się zaufaniem dużej grupy konsumentów. Rozdzielczość Full HD zapewnia wysoką jakość obrazu z dużą ilością szczegółów. Wielu specjalistów podkreśla, że oglądając film Full HD możemy zauważyć różne, niewielkie elementy, jak krople deszczu na trawie. Tego typu rozdzielczość oferuje także dobre odwzorowanie kolorów. Ilość pikseli w sprzętach Full HD to 1920 x 1080.

Telewizory o rozdzielczości 4K są polecane osobom, które kompletują kino domowe. Urządzenia te mają znacznie większą liczbę pikseli: 3840 x 2160 pikseli. Dzięki temu obraz jest wyraźniejszy i bardziej szczegółowy. Widz może obserwować więcej detali w jednej scenie. Dodatkiem, który często mają urządzenia o rozdzielczości 4K, jest High Dynamic Range (czyli HDR). Jest to technologia, która zwiększa paletę kolorów, przez co barwy są bardziej realistyczne. Specjaliści podkreślają, że ten dodatek gwarantuje intensywną czerń, co pozytywnie przekłada się na jakość obrazu.

 

Ekran – jaki telewizor 40 cali jest najlepszy?

Kolejną, ważną decyzją jest wybór ekranu. To od niego zależy, czy powstaną zniekształcenia podczas oglądania filmu. Dostępne na rynku technologie różnią się sposobem wykorzystania światła, które jest potrzebne do stworzenia obrazu. Dużą popularnością cieszą się ekrany LCD. Są one zbudowane z 2 ciekłych warstw, które w zależności od potrzeby przepuszczają światło lub je blokują. Każdy ekran ma piksele, które zbudowano z mniejszych części, czyli subpikseli. Każdy z nich ma kolorowe filtry, które pozwalają na wyświetlanie różnych barw.

Ekrany LED mają podobną budowę, co modele LCD. Różnią się jednak metodą podświetlenia. W tych sprzętach znajdują się diody LED, które generują białe i trójkolorowe światło. Dlatego ilość wyświetlanych barw jest bardzo duża. Sprzęty LED mają też znacznie większy kąt widzenia, dlatego nie musisz się martwić o zniekształcenie obrazu patrząc na ekran z boku. Poza tym zużycie prądu przez modele LED jest mniejsze niż w przypadku sprzętów LCD.

 

Matryca

Kolejnym wyborem jest rodzaj matrycy. Niestety, decyzja ta często jest pomijana przez konsumentów. Wybór niskiej jakości urządzenia może spowodować spadek zadowolenia z oglądanego filmu. W tym poradniku skupimy się na 2 typach matryc: VA i IPS, gdyż są one najpopularniejsze. Sprzęty VA cechują się głęboką czernią i bardzo wyraźnym kontrastem. Krótki czas reakcji gwarantuje zadowolenie z używania. Wiedz jednak, że niektóre kolory bledną, gdy patrzysz na telewizor pod kątem.

Z kolei matryce IPS mają znacznie głębsze barwy. Do tego kąt widzenia jest dość szeroki, co zapewnia większy komfort, bo nie musisz siedzieć na wprost telewizora, by wyraźnie widzieć, co dzieje się na ekranie.

 

Głośniki

Najlepsze telewizory 40 cali zapewniają nam dobrej jakości dźwięk. Z tego powodu, wybierając sprzęt, zwróć uwagę, czy posiada on wbudowane głośniki. Przyjmuje się, że standardowo urządzenie powinno mieć kolumnę nagłośniającą. Na rynku znajdziesz jednak bardziej rozbudowane modele, w których ilość głośników jest większa. Ważna jest również ich moc, gdyż to od niej zależy wydajność pracy. W zależności od produktu ilość watów głośników waha się od 5 W do nawet 50 W. Dokonując wyboru pamiętaj, że im większa moc, tym lepszy jest zasięg pracy, a sam dźwięk jest wyraźniejszy.

 

Montaż

Kupując telewizor powinniśmy od razu wiedzieć, gdzie chcemy go umieścić. Do wyboru mamy 2 lokalizacje: na specjalnym stole lub na ścianie. Pierwsza opcja nie wymaga specjalnego przygotowania. Wystarczy tylko wymierzyć podstawę telewizora i dopasować do niej stolik lub szafkę. Znacznie bardziej problematyczne jest zawieszenie urządzenia na ścianie. W tym celu musisz sprawdzić wagę modelu. Zawieszenie zbyt ciężkiego telewizora może być niebezpieczne, gdyż ściana nie będzie w stanie go utrzymać, a to spowoduje wypadek. Specjaliści polecają, by waga modelu nie przekraczała 15 kg.

Dodatkowe funkcje: Smart TV

Obecnie coraz więcej osób korzysta z platform internetowych, jak Netflix, YouTube, Hulu, Amazon Prime, Showmax czy HBO GO. Możesz na nich oglądać dowolne filmy, seriale, programy naukowe czy teledyski muzyczne. Jeśli posiadasz konto na choć jednej stronie, warto zainwestować w telewizor z funkcją Smart TV. Dzięki temu urządzenie będzie miało wcześniej zainstalowane aplikacje, więc po synchronizacji będziesz mógł z nich korzystać. Jest to ciekawa opcja, która zdecydowanie ułatwi Ci wybranie filmu do obejrzenia.

 

Sterowanie

Wiele osób kupując telewizor nie zwraca uwagi na sposób sterowania nim. W efekcie przez cały czas korzystają z dołączonego do zestawu pilota. Warto jednak sprawdzić, czy urządzenie, które chcesz zakupić, nie ma możliwości zsynchronizowania z smartfonem. Pozwoli Ci to na „przerzucanie” plików na duży ekran. Opcja ta przyda się podczas spotkań ze znajomymi czy rodziną, gdy chcemy wszystkim pokazać ulubiony teledysk lub zdjęcia z wakacji. Wystarczy, że prostym ruchem wyślemy je do telewizora i po sekundzie pliki pokażą się na ekranie.

 

Telewizory 40 cali w dobrych cenach

Koszt zakupu telewizora o przekątnej 40 cali waha się do 800 zł do nawet 3000 zł. Tak duża rozbieżność wynika z dodatkowych funkcji sprzętu. Jeśli kupisz urządzenie Full HD pozbawione opcji Smart TV, zapłacisz za nie około 1000 zł. Niestety modele o rozdzielczości 4K są znacznie droższe i ich ceny zaczynają się od 1500 zł. Warto w nie jednak zainwestować, jeśli telewizor ma być częścią kina domowego. Również funkcja Smart TV stanowi dodatkowy wydatek, jednak okazuje się bardzo przydatna, więc polecamy za nią zapłacić.

 

 

5 najlepszych telewizorów 40 cali. Opinie w 2021 roku

 

Poniżej znajdziesz krótki ranking telewizorów 40 cali, w którym opisaliśmy 5 najlepszych sprzętów. Zostały one wybrane po dokładnej analizie opinii kupujących.

 

1. Telewizor Samsung Led UE40NU7192

 

Telewizor Samsung UE40NU7192 umożliwia oglądanie filmów w jakości 4K UltraHD, w efekcie czego na ekranie możemy dostrzec każdy szczegół. Co ważne, sprzęt jest wyposażony w technologię poprawy obrazu PurColor, a także MegaContrast. Nie można nie wspomnieć o tym, że obsługuje on efekty HDR 10+.

Prezentowany model ma dwa głośniki o łącznej mocy równej 20 W, które są wspierane przez system Dolby Digital Plus. Nie musimy inwestować w dodatkowe sprzęty, takie jak soundbar, aby cieszyć się dobrej jakości brzmieniem. To telewizor z funkcją Smart TV, dlatego możemy swobodnie korzystać z aplikacji internetowych czy wyszukiwarki.

Dla wielu posiadaczy urządzenia jego atutem jest to, że nie wymaga podłączenia do Internetu poprzez kabel. Wyposażono go w moduł Wi-Fi. Poza tym wiele osób przekonuje, że telewizor stylowo się prezentuje, na co wpływa przede wszystkim wąska ramka wokół ekranu. Wbudowany tuner DVB-T sprawia, że możemy oglądać programy telewizji naziemnej bez konieczności podłączania dekodera.

Urządzenie Samsung UE40NU7192 ma wymiary: 60,4 cm x 91,4 cm x 21 cm i waży 8,6 kg (bez podstawy). Wyposażono je w 2 złącza HDMI, gniazdo LAN, 2 porty USB, cyfrowe wyjście optyczne, wejście komponentowe oraz kompozytowe.

Zalety
Smart TV:

Telewizor ma funkcję Smart TV, co daje nam dostęp m.in. do wielu przydatnych aplikacji z filmami online.

Możliwość obsługi smartfonem:

Nie musimy używać pilota, aby zmienić poziom głośności dźwięków czy przełączyć kanał. Do obsługi telewizora możemy wykorzystać smartfon. Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację.

Łączność Wi-Fi:

Urządzenie łączy się z Internetem za pośrednictwem Wi-Fi, dlatego nie musimy podłączać do niego kabla Ethernet.

Dobra jakość obrazu i dźwięku:

Sprzęt wykorzystuje nowoczesne technologie poprawiające jakość obrazu, jak również dźwięku. Są to przede wszystkim: PurColor, HDR 10+, Mega Contrast oraz Dolby Digital Plus.

Stylowy design:

Cienka ramka wokół ekranu sprawia, że telewizor elegancko się prezentuje.

Wady
Nieporęczny pilot:

Dołączony do urządzenia pilot jest mało poręczny, dlatego większość osób woli zmieniać kanały przy pomocy smartfona.

 

 

 

 

2. Toshiba 40L2863DG Led Full HD

 

Prezentujemy urządzenie Toshiba 40L2863DG FHD z matrycą LED. Zapewnia ono rozdzielczość Full HD, czyli 1920 x 1080 pikseli. Telewizor wyposażono w tuner DVB-T, dlatego może odbierać sygnał cyfrowej telewizji naziemnej. To model z oprogramowaniem Smart TV dającym dostęp do przeglądarki www, mediów społecznościowych oraz popularnych serwisów z filmami i serialami online. Warto podkreślić, że sprzęt łączy się z Internetem poprzez Wi-Fi.

Łączna moc głośników telewizora wynosi 16 W. Zastosowane technologie, takie jak Dolby Audio sprawiają, że możemy cieszyć się dobrą jakością dźwięku bez potrzeby podłączania soundbara. Wbudowany tuner DVB-T ma funkcję PVR, czyli nagrywania programów w cyfrowym formacie.

Konsumenci chwalą sprzęt głównie za możliwość oglądania swoich ulubionych filmów oraz seriali o dowolnej porze. Wystarczy kilka kliknięć, aby za sprawą Smart TV włączyć to, co chcemy. Dla rodziców istotne jest to, że urządzenie ma blokadę rodzicielską pozwalającą na zablokowanie kanałów, które nie są odpowiednie dla dzieci.

Toshiba 40L2863DG FHD to urządzenie mające 3 złącza HDMI, wejście antenowe, wejście Ethernet, 2 porty USB, cyfrowe wyjście audio i złącze CI. Wymiary telewizora bez podstawy to: 92,3 cm x 54,7 cm x 16,5 cm.

Zalety
Wbudowany tuner DVB-T:

Za sprawą tunera DVB-T możemy oglądać programy cyfrowej telewizji naziemnej bez potrzeby podłączania dodatkowego dekodera. Co więcej, możemy nagrywać filmy i seriale na nośnik podłączony do portu USB.

Możliwość podłączenia konsoli:

Ponieważ telewizor ma 3 porty HDMI, nic nie stoi na przeszkodzie, aby podłączyć do niego dodatkowe sprzęty, takie jak konsola do gier.

Dostęp do aplikacji internetowych:

Oprogramowanie Smart TV (Toshiba Smart Portal) daje nam dostęp do najpopularniejszych aplikacji internetowych oraz mediów społecznościowych.

Bezprzewodowa łączność z Internetem:

Co prawda telewizor ma złącze Ethernet, ale możemy podłączyć go do domowej sieci internetowej także poprzez Wi-Fi.

Wady
Brak trybu HDR:

Część posiadaczy urządzenia narzeka na słabe odwzorowanie widzianych na ekranie barw, co wynika z braku trybu HDR.

 

 

 

 

3. Manta Telewizor Led 4004 T2 Pro

 

Wiele osób jest zadowolonych z zakupu telewizora Manta LED4004T2 Pro. Jest to dobrej jakości sprzęt o przekątnej ekranu 40 cali i rozdzielczości Full HD. Urządzenie ma matrycę LED, która cechuje się trwałością, dużym kątem widzenia i dobrym odwzorowaniem czerni.

Model ma opcję odtwarzania treści multimedialnych z dysków zewnętrznych po wcześniejszym podłączeniu USB. Poza tym, gdy podłączysz pendrive możesz nagrać na nim program, który nadawany jest, gdy jesteś w pracy. Telewizor ma wbudowane 2 głośniki o mocy 8 W każdy. Zapewnia to dobrą jakość dźwięku. Kontrast statyczny urządzenia to 3000:1, a dynamiczny – 3000000:1. Tym, co wyróżnia sprzęt, jest rozbudowana paleta barw, która gwarantuje naturalne odwzorowanie kolorów. Szczególnie chwalona jest głęboka czerń.

Według wielu konsumentów Manta LED4004T2 Pro to dobry i tani telewizor 40 cali. Internauci są zadowoleni z zakupu i polecają inwestycję w ten model. Ich zdaniem cechuje się on prostą obsługą oraz wiernym odwzorowaniem naturalnych kolorów na ekranie.

Model Manta LED4004T2 Pro to dobry telewizor 40 cali do 1000 zł, który ma wymiary: 90,8 cm x 55,7 cm x 7,7 cm. Został on wyposażony m.in. w: port USB, 3 złącza HDMI, wyjście słuchawkowe oraz Eurozłącze.

Zalety
Dobre odwzorowanie kolorów:

Telewizor ma matrycę LED, która zapewnia dobre odwzorowanie kolorów, a także głęboką czerń. To sprawia, że oglądanie filmów jest przyjemniejsze, również przy dużej ilości ciemniejszych scen.

Cienka ramka wokół ekranu:

Otaczająca ekran ramka jest bardzo cienka, dlatego sprzęt wygląda elegancko. Również podstawa nie jest zbyt masywna. Dzięki temu telewizor pasuje do każdego wnętrza, niezależnie od wystroju.

Możliwość podłączenia zewnętrznego nośnika:

Ponieważ urządzenie ma port USB, w razie potrzeby możemy podłączyć do niego zewnętrzny nośnik danych np. pendrive. To daje nam możliwość przeglądania zdjęć i filmów z wakacji czy nagrywania programów, które chcemy obejrzeć później.

Wady
Słabe brzmienie:

Mimo że telewizor zapewnia dobrą jakość dźwięku, brzmienie nie do końca spodobało się kupującym. Twierdzą oni, że dźwięk jest słabo słyszalny, a bas niedostatecznie podkreślony.

 

 

 

 

4. Telewizor 40” Led Sony Bravia KDL-40WE660

 

Telewizor Sony Bravia KDL-40WE660 to jeden z częściej wybieranych modeli w 2021 roku. Sprzęt ma przekątną 40 cali i rozdzielczość Full HD. Ekran ma prosty kształt, a szeroki kąt widzenia pozwala na obserwowanie obrazu bez zniekształceń z boku. W urządzeniu znajduje się matryca LED, która cechuje się szybkim startem.

Telewizor wykorzystuje innowacyjną technologię High Dynamic Range, która zapewnia rzeczywiste kolory obrazu. Z kolei duży kontrast gwarantuje odpowiednie nasycenie barw. Internauci przyznali, że sprzęt dobrze sprawdza się podczas oglądania filmów na płytach Blu-Ray, bo wszystkie szczegóły scenerii są dobrze odwzorowane. Z kolei technologia X-Reality PRO nadaje obrazowi większą klarowność, gdyż wszystkie piksele są wyraźne.

Prezentowany telewizor może zostać zsynchronizowany z Twoim kontem w serwisie YouTube. Dlatego w każdej chwili obejrzysz interesujący Cię teledysk. Kupujący są bardzo zadowoleni z urządzenia, które sprawdzi się nie tylko podczas oglądania filmów, ale też słuchania muzyki. W sprzęcie znajdują się dobrej jakości głośniki gwarantujące wysoką jakość dźwięku.

Sprzęt Sony Bravia KDL-40WE660 ma 2 złącza HDMI, 2 porty USB, złącze LAN, port CI oraz cyfrowe wyjście optyczne. Bez podstawy waży on ok. 8,1 kg. Wymiary urządzenia to: 91 cm x 54,3 cm x 7 cm.

Zalety
Łatwy montaż na ścianie:

Jeśli nie mamy odpowiednio dużo miejsca, aby ustawić telewizor na szafce RTV, możemy z łatwością zawiesić go na ścianie. Potrzebujemy do tego tylko specjalnego uchwytu VESA (10 cm x 20 cm).

Technologia HDR:

Urządzenie wykorzystuje technologię HDR, która zapewnia znacznie lepsze odwzorowanie kolorów, zwłaszcza w najjaśniejszych i najciemniejszych obszarach ekranu.

Widoczność wszystkich detali:

Na ekranie możemy bez trudu dostrzec wszystkie, nawet najmniejsze detale. Pozwala na to technologia X-Reality PRO.

Wady
Mało aplikacji w Smart TV:

Jak zauważyli niektórzy użytkownicy, Smart TV nie daje dostępu do wszystkich popularnych aplikacji. Brakuje tu m.in. serwisów oferujących strumieniowe przesyłanie muzyki.

Brak Bluetooth:

Telewizor nie może łączyć się z innymi urządzeniami przez Bluetooth, dlatego wszystkie trzeba do niego podłączyć przy pomocy kabla.

 

 

 

 

5. Sharp Telewizor Led 40 LC40UG7252E

 

Nasz ranking telewizorów nie byłby kompletny, gdyby nie model Sharp LC-40UG7252E. Jest to dobrej jakości sprzęt o przekątnej 40 cali i rozdzielczości 4K UHD. Model gwarantuje bardzo szczegółowy obraz, co spodobało się wielu kupującym. Matryca w telewizorze to LED. Wyróżnia się ona szeroką paletą barw, dużym kątem widzenia oraz bardzo dobrym odwzorowaniem czerni. Dlatego możesz cieszyć się głębokimi kolorami.

Urządzenie ma wbudowane Wi-Fi, co umożliwia szybkie przesyłanie danych między telewizorem a smartfonem (odpowiada za to funkcja Miracast). Sprzęt ma też możliwość synchronizacji z wieloma platformami streamingowymi (Netflix, Hulu, Amazon Prime, Showmax czy YouTube). Model ma wbudowane 2 głośniki, które zapewniają najlepsze możliwe doznania słuchowe. Producent zadbał, by dźwięk rozchodził się po całym pomieszczeniu, a do tego był mocny i czysty.

Z zakupu sprzętu zadowolona jest bardzo duża grupa kupujących. Ich zdaniem korzystanie z telewizora jest intuicyjne i nie sprawi trudności żadnemu konsumentowi. Internauci często chwalą funkcję PVR, która umożliwia nagrywanie ulubionych programów na dyskach zewnętrznych.

Telewizor Sharp LC-40UG7252E ma wymiary: 92,1 cm x 54,2 cm x 8,4 cm (bez podstawy) i waży 8 kg. To model z gniazdem CI, 3 złączami HDMI, 3 portami USB oraz złączem LAN.

Zalety
Rozdzielczość 4K UHD:

Sprzęt jest wyposażony w nowoczesne technologie, za sprawą których obraz jest poprawiany do rozdzielczości 4K UHD. Jak pokazał test telewizorów 40 cali, takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na komfort oglądania filmów.

Bezprzewodowa łączność:

Do telewizora możemy podłączyć różne urządzenia, także laptop. Nie musimy do tego używać kabla. Wystarczy, że wybrane urządzenie ma oprogramowanie Android.

Wady
Trudne ustawianie blokady rodzicielskiej:

Co prawda telewizor daje możliwość zablokowania dostępu do niektórych kanałów, ale samo włączanie blokady rodzicielskiej dla wielu osób jest skomplikowane.

Mało wytrzymały pilot:

Znajdujący się w komplecie bezprzewodowy pilot ma mało wytrzymałą obudowę. Może ona popękać na skutek upadku na podłogę.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Telewizor Samsung 40” Led UE40MU6172

 

Prezentujemy nowoczesny telewizor Samsung UE40MU6172. Model ma przekątną 40 cali, a do tego obsługuje rozdzielczość 4K UHD. Sprzęt ma matrycę LED, która gwarantuje duży kąt widzenia, więc osoby znajdujące się obok urządzenia mogą obserwować obraz bez zniekształceń.

Największym atutem sprzętu jest bardzo dobre odwzorowanie czerni i duży kontrast. Dzięki temu oglądając film zauważysz głębokie kolory, co zapewni niesamowite doznania wizualne. Technologia PureColor to 7 razy więcej punktów regulacji barwy. Z kolei funkcja HDR pozwala na automatyczne dopasowanie jasności obrazu do odtwarzanej sceny. Do zalet urządzenia można zaliczyć również cienką konstrukcję – model nie zabiera cennego miejsca w pokoju. Użytkownik ma możliwość sterowania sprzętem przy pomocy telefonu, po wcześniejszym skonfigurowaniu. Telewizor oferuje również opcję Smart TV, czyli umożliwia połączenie się z wieloma platformami, jak Hulu, Amazon Prime, Netflix czy YouTube. Wystarczy zalogować się, by korzystać z dużej bazy filmów i seriali.

Internauci są bardzo zadowoleni z zakupu prezentowanego sprzętu. Jak podkreślają, obsługa modelu nie sprawia trudności. Co więcej, sterowanie wszystkimi opcjami telewizora odbywa się przy pomocy smartfonu. Według kupujących urządzenie jest godne polecenia.

 

 

Telewizor 40” Led Panasonic Viera TX-40ES400E

 

Wiele osób zdecydowało się na zakup Panasonic Viera TX-40ES400E. Jest to nowoczesny, inteligentny telewizor o przekątnej ekranu 40 cali i rozdzielczości Full HD, co pozwala cieszyć się filmami w najlepszej jakości.

Urządzenie ma opcję spersonalizowania preferowanych treści, które będą wyświetlać się na ekranie. Jeśli z telewizora korzysta kilka osób, każda z nich ma możliwość zaprojektowania swojego ekranu głównego. Sprzęt ma funkcję Smart TV, czyli jest połączony z wieloma platformami streamingowymi (Netflix, Hulu, YouTube). Dużym atutem jest technologia, która samodzielnie dopasowuje jasność obrazu do odtwarzanej sceny. Konsumenci w prosty sposób mogą zsynchronizować sprzęt ze smartfonem i za pomocą urządzenia mobilnego wybierać treści do odtwarzania. W modelu zastosowano matrycę LED o szerokim kącie. Poza tym w modelu wbudowano również 2 głośniki pełnozakresowe (o mocy 20 W każdy), które zapewniają niesamowite wrażenia akustyczne.

Kupujący mają bardzo pozytywne opinie o telewizorach 40 cali marki Panasonic. Urządzenie obsługuje wiele nowoczesnych technologii, które wpływają pozytywnie na dźwięk i jakość odtwarzanych filmów.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir