Najlepszy telewizor OLED LG

Ostatnio aktualizowane: 19.01.20

 

Jaki telewizor OLED LG wybrać?

 

Nowe technologie wkraczają w każdą dziedzinę życia, począwszy od istotnych wynalazków, na tych o niewielkim znaczeniu kończąc. Podobnie dzieje się w przypadku urządzeń użytku domowego. Nasz poradnik chcemy poświęcić telewizorom OLED, które zyskują coraz większą popularność.

 

 

Jednym z pionierów w tym zakresie jest firma LG zajmująca się od dawna produkcją i dystrybucją między innymi sprzętów audiowizualnych. Jej produkty znane są z wysokiej jakości i innowacyjności, co przyciąga rzesze konsumentów. Spośród wielu proponowanych przez tę markę rozwiązań, kierując się opiniami użytkowników, wybraliśmy najlepsze telewizory OLED LG i na ich przykładzie pomożemy Ci wybrać model dla siebie.

Telewizory wykorzystujące technologię OLED, a więc system niewielkich diod, spośród których każda świeci niezależnym od pozostałych światłem, same w sobie gwarantują wysoką jakość obrazu. Przy wyborze jednego z telewizorów OLED można więc kierować się podobnymi parametrami, jak w przypadku pozostałych rodzajów telewizorów. Przede wszystkim zwróć uwagę na wielkość ekranu. Z pewnością jego duże rozmiary pozwolą na bardziej intensywne doznania wizualne po stronie odbiorcy, który oglądając film czy serial poczuje się prawie, jak w kinie. Pamiętaj jednak, że telewizor trzeba gdzieś umieścić. Jeśli nie masz miejsca na ogromny sprzęt zastanów się nad nieco mniejszym.

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać dobrze jest wybrać produkt z dobrym nagłośnieniem, kompatybilny ze sprzętem audio, jaki posiadamy w domu. Szczególnie poleca się modele obsługujące technologię Dolby Atmos zapewniającą trójwymiarowy, przestrzenny dźwięk podobny do tego na sali kinowej.

Z uwagi na większą wygodę korzystania z telewizora warto sprawdzić, czy posiada – i w jakiej ilości – złącza USB czy HDMI, które pozwolą na połączenie go z innymi urządzeniami. Popularne jest wybieranie modeli z funkcją Smart TV pozwalającą na dostęp do różnego rodzaju udogodnień zaprojektowanych z myślą o użytkownikach i ich potrzebach – między innymi połączenie TV z różnego rodzaju platformami telewizyjnymi.

Celem zaoszczędzenia jak największej ilości energii postaraj się sprawdzić, w jakiej klasie energetycznej mieści się produkt, który wzbudził Twoje zainteresowanie.

Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie 3 urządzeń słynnej marki. Może wśród nich znajdziesz najlepszy telewizor OLED LG w 2020 roku i przez długi czas będziesz się cieszyć dobrym zakupem.

 

 

Telewizory OLED LG – ranking

 

 

LG ATMOS OLED55B7V

 

LG ATMOS OLED55B7V to telewizor, który przeniesie każdego w realia sali kinowej. Ten 55 calowy model zapewni wachlarz doznań audiowizualnych, a to wszystko dzięki wykorzystanym w nim, nowoczesnym technologiom. Zastosowanie OLED pozwala na wyświetlanie obrazu wysokiej jakości oraz w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.

Sprzęt posiada wbudowane głośniki o mocy 40 W odtwarzające przestrzenny dźwięk w systemie dolby digital. Do telewizora można bez większego problemu podłączyć zestaw kina domowego zwiększający dodatkowo jakość audio podczas projekcji.

Dzięki gamie różnorodnych wejść i złącz, w które został wyposażony produkt można połączyć z nim inne urządzenia, takie jak np. komputer czy dekoder. Telewizor został wyposażony w system Smart TV pozwalający nam na korzystanie  z wielu internetowych platform, chociażby YouTube czy Netflix.

Model jest jednym z najtańszych dostępnych na rynku – nie ma przesadnie wygórowanej ceny, co często zdarza się przy ekranach bazowanych na technologii OLED. Jest to telewizor OLED LG w dobrej cenie, co zwraca uwagę zadowolonych konsumentów.

 

 

 

 

LG ATMOS OLED65C7V 

 

Model LG ATMOS OLED65C7V to propozycja dla wymagających użytkowników. Telewizor z funkcją Smart TV bez problemu łączy się z siecią, co pozwala nie tylko na oglądanie ulubionych filmów czy seriali, ale również przeglądanie z jego pomocą nowinek z portali społecznościowych w wysokiej rozdzielczości.

Doznania wizualne zapewnia ogromny, 65 calowy ekran korzystający z takich udogodnień, jak technologia świecących diod OLED czy jakości 4K UHD. Producent zagwarantował swoim klientom najwyższy standard obrazu nie odbiegający z pewnością od tego, którego mogą doświadczyć w sali kinowej. Pozytywne wrażenia związane z korzystaniem z telewizora zwiększają system przestrzennego dźwięku oraz zastosowana technologia Dolby Digital, które – szczególnie po podłączeniu TV do sprzętu audio – dają naprawdę dobre efekty dźwiękowe.

Produkt można podłączyć do innych urządzeń dodatkowo zwiększając jego użyteczność. Połączymy z nim laptopa, konsolę czy telefon – niezależnie od tego, czy użytkownik będzie miał ochotę na rozgrywkę z wysokiej jakości obrazem, odtworzenie zapisanych na komórce plików muzycznych czy obejrzenie zdjęć.

 

 

 

 

LG SIGNATURE ATMOS OLED65W7V

 

Jednym z bardziej luksusowych telewizorów dostępnych na rynku wykorzystujących technologię OLED jest z całą pewnością LG SIGNATURE ATMOS OLED65W7V. Ten wysokiej jakości model nie tylko zapewnia odpowiednią dawkę wrażeń, ale również wyjątkowo dobrze się prezentuje. Konsumenci chwalą jego oryginalny, subtelny design i możliwość łatwego dopasowania go do nawet najbardziej nowoczesnych wnętrz.

Użytkownik korzystając z produktu będzie miał okazję przekonać się, jak działa OLED w połączeniu z 65 calowym ekranem wyświetlającym obraz w jakości 4K UHD. Zestawienie tych technologii daje wyraźny obraz i wyraziste, pełne kolory, których nie sposób dostrzec przy innych rodzajach ekranu. Urządzenie posiada 6 głośników o mocy 10 W każdy. Korzysta z systemu dźwięku przestrzennego oraz Dolby Digital.

Model posiada szereg wejść i złączy, przy użyciu których można do niego podłączyć rozmaite urządzenia – chociażby laptop czy konsolę. Ma funkcję Smart TV, odpowiadającą za możliwość połączenia się z szeregiem platform internetowych pozwalających na oglądanie filmów i seriali bez ograniczeń.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status