Najlepsza kamera szpiegowska z czujnikiem ruchu

Ostatnio aktualizowane: 27.02.20

 

Jaką kamerę szpiegowską z czujnikiem ruchu wybrać?

 

Kamera szpiegowska to nazwa mająca sensacyjny wydźwięk, ale jest urządzeniem o bardzo praktycznym zastosowaniu w życiu codziennym. Słowo „szpiegowska” jest tu użyte raczej umownie. Kamera szpiegowska rejestruje zdarzenia, które znajdują się w zasięgu jej oka. Obecnie wszyscy jesteśmy „szpiegowani” przez wszechobecny monitoring.

Nie wszystkim się to podoba. Jednak zmienicie zdanie, kiedy okaże się, że dzięki miejskiemu monitoringowi, uda się ustalić sprawcę uszkodzenia Waszego samochodu lub namalowania graffiti na ogrodzeniu Waszego domu. Może się zdarzyć, że i Wy będziecie chcieli dyskretnie podglądnąć, co dzieje się na Waszym podwórku, kiedy Was tam nie ma, jak opiekunka zajmuje się dzieckiem, kiedy jesteście w pracy, albo po prostu, co robi Wasz pies, kiedy jest sam w domu. Kamera na użytek domowy nie musi nagrywać non stop. Wystarczy, aby miała wbudowany czujnik ruchu. Włącza się automatycznie, kiedy coś się dzieje.

Najlepsze kamery szpiegowskie z czujnikiem ruchu są niewielkich rozmiarów, aby można je było umieścić dyskretnie – mają być niewidoczne dla osób postronnych. Firma Kamrec proponuje szeroki wybór kamer o różnym zastosowaniu. Nie można więc porównywać ich ze sobą, ani ocenić, która z nich to najlepsza kamera szpiegowska z czujnikiem ruchu w 2020 roku. Każda z nich dedykowana jest bowiem różnym odbiorcom. Jednak warto zapoznać się z tą ofertą. Może znajdziecie coś dla siebie?

 

 

Kamery szpiegowske z czujnikiem ruchu – ranking

 

 

Kamrec Pendrive U9

 

Kamera szpiegowska z czujnikiem ruchu Kamrec Pendrive U9 to miniaturowa kamera o rozdzielczości 1280 x 960 pikseli. Może pracować także z wyłączonym czujnikiem ruchu – w trybie filmowania. W tym urządzeniu stosuje się kartę pamięci do 32 GB i można na niej zmieścić ok. 10 godzin nagrania. Kamera Pendrive U9 może także służyć jako dyktafon, aparat, lub podręczny rejestrator video.  To urządzenie nie posiada trybu nagrywania w ciemności. Zarejestrowany materiał odczytuje się za pomocą czytnika kart micro SD lub po podłączeniu do komputera.

Kamera ma wbudowany akumulator litowo-jonowy 200 mAh, ładowany ładowarką lub z portu USB. Czas pracy kamery na zasilaniu akumulatorem wynosi 60-75 minut. Można ją także podłączyć do ładowarki. Wówczas czas pracy w trybie z czujnikiem ruchu jest nieograniczony, a w trybie filmowania wynosi 10 godzin. W urządzeniu zastosowano proste w obsłudze przełączniki do wyboru trybu pracy. Aktualny tryb pracy sygnalizują diody. Wybór trybu pracy sygnalizowany jest także wibracją. W zestawie wraz z kamerą znajduje się ładowarka i kabel USB. Ponadto dołączona jest instrukcja w języku polskim. Zestaw nie zawiera karty micro SD.

W opinii użytkowników, kamera Kamrec Pendrive U9 bardzo dobrze sprawdza się w praktycznym zastosowaniu, gdyż jej wygląd pendrive’a i małe rozmiary nie przyciągają uwagi. Poza tym, uważają, że jest to kamera szpiegowska z czujnikiem ruchu w dobrej cenie.

 

 

 

 

Kamrec Mini ZK8

 

Kamera zewnętrzna Kamrec Mini ZK8 to niewielka kamera z czujnikiem ruchu, o rozdzielczości 1280 x 960 pikseli, do monitorowania budynków wewnątrz i na zewnątrz. Z chwilą wykrycia ruchu kamera zapisuje zdarzenie w sekwencjach 2-3 minutowych, po czym przechodzi w stan czuwania, aż do następnego zdarzenia. W nocy kamera zapisuje obraz tylko wtedy, gdy teren jest dobrze oświetlony. W urządzeniu wbudowany jest mikrofon, więc rejestruje ono dźwięk wraz obrazem lub tylko sam dźwięk.

Z kamerą Mini ZK8 współpracują karty pamięci do 32 GB, na których można zapisać 10 godzin video. Zapis odczytuje się za pomocą czytnika kart. Urządzenie zasilane jest czterema ogniwami alkalicznymi lub litowymi (AA). Kamera nie może pracować z ogniwami Ni-MH. Baterie alkaliczne zasilają kamerę do 40 godzin, w tym do 10 godzin nagrania, a z bateriami litowymi czas czuwania wynosi ok. trzech dni (i także do 10 godzin nagrania). Kamera ma szczelną obudowę, która chroni ją przed warunkami atmosferycznymi. W zestawie z kamerą dołączona jest taśma do zamocowania oraz instrukcja obsługi. Zestaw nie zawiera baterii i karty micro SD.

Osoby, które zainstalowały u siebie kamerę zewnętrzną Kamrec Mini ZK8, są zadowolone z jakości zapisywanego materiału. Uważają, że jest to bardzo dobre i niedrogie urządzenie do monitorowania posesji.

 

 

 

 

Kamrec PIR ST-S690

 

Kamera zewnętrzna leśna z czujnikiem ruchu Kamrec PIR ST-S690 zwana inaczej foto pułapką to urządzenie niewielkich rozmiarów wykonujące filmy video z dźwiękiem w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, także zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix. Zapis rozpoczyna się, gdy sensor PIR wykryje ruch. Urządzenie posiada funkcję ustawienia zapisu dokładnych parametrów rejestracji materiału, jak: data, godzina, temperatura, faza księżyca.

Kamera w zależności od oświetlenia, samoczynnie wybiera tryb pracy nocny lub dzienny. W trybie nocnym włącza się podświetlenie diodami na podczerwień, które w ciemności są niewidoczne. Kamera zasilana jest czterema bateriami alkalicznymi. Umożliwia to uzyskanie czasu czuwania do czterech miesięcy. W zestawie z kamerą znajduje się kabel USB, taśma do zamocowania kamery oraz instrukcja obsługi. Zestaw nie zawiera karty pamięci SD.

W opinii osób korzystających z kamery zewnętrznej leśnej z czujnikiem ruchu Kamrec PIR ST-S690, jest to sprzęt idealnie nadający się do obserwacji zachowań zwierząt. Materiał przez nią zarejestrowany jest bardzo dobrej jakości. Niektórzy użytkownicy zainstalowali ją jako kamerę do monitorowania obiektów. Uważają oni, że bardzo dobrze sprawdza się także w tej funkcji.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status