ᐅ Radiobudzik. Opinie i recenzje

Ranking 5 najlepszych radiobudzików w 2019

Ostatnio aktualizowane: 22.11.19

 

Radiobudzik – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Po dokonaniu analizy dostępnych na rynku radiobudzików udało nam się wyłonić pięć najciekawszych propozycji. Wśród produktów, które zyskały największe uznanie internautów znalazł się model Sencor SRC 170 GN. Duży, czytelny wyświetlacz pokazuje nam czas oraz datę. Odczytanie informacji nie będzie stanowiło problemu nawet w nocy, bo urządzenie ma system podświetlania. Prezentowany model posiada wiele ciekawych funkcji, które sprawiają, że sprzęt staje się bardzo funkcjonalny. Na przykład umożliwia nam włączanie alarmu na różne dni tygodnia, a poza tym ma system pomiaru temperatury. Wbudowane radio łatwo się ustawia, a do tego urządzenie ma pamięć 10 stacji. Inną, ciekawą propozycję stanowi model Philips AJ3231/12. Jest to radiobudzik z lustrzanym wyświetlaczem. Urządzenie ma wyłącznik czasowy. Jego ciekawą opcją jest to, że umożliwia nam odtworzenie plików w formacie MP3. Aby poznać bardziej obszerny opis tych i innych produktów, sprawdź nasz ranking, w którym znajdziesz też inne propozycje z różnych półek cenowych.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki radiobudzik kupić?

 

Wiele osób ma duży problem, by wstać rano do pracy lub na zajęcia. Częstym powodem jest zbyt cichy budzik, przez co pogrążeni w głębokim śnie, nie słyszymy alarmu. Urządzeniem, które na pewno okaże się przydatne jest radiobudzik, dzięki niemu obudzi Cię ulubiona stacja radiowa. Niestety, wciąż wiele osób jest przekonana, że są to bardzo archaiczne sprzęty i nie są pewni, jak znaleźć właściwy model. W tym celu przygotowaliśmy poniższy poradnik, z którego dowiesz się, jaki radiobudzik wybrać.

Czym jest radiobudzik?

Tego typu sprzęty to radioodbiorniki, które posiadają specjalną funkcję budzika. Takie urządzenia nie służą jedynie do odbierania częstotliwości radiowych. Zostały one rozbudowane o takie funkcje, jak wybieranie dźwięku alarmu, drzemka czy wyłącznik czasowy.

 

Zasilanie – jaki radiobudzik jest najlepszy?

Na rynku znajdziemy dwa typy urządzeń: sieciowe i bateryjne. Pierwszy rodzaj wymaga stałego podłączenia do prądu, by działać. Zazwyczaj takie modele ustawiane są w bezpośrednim sąsiedztwie łóżka, gdyż przewód jest dość krótki. Choć są to bardzo funkcjonalne modele, to nawet krótkotrwała przerwa w dostawie prądu wyzeruje zegar. Oznacza to, że po przypadkowym odłączeniu lub awarii, każdorazowo należy ustawić aktualną godzinę i większość parametrów. Z tego powodu, sprzęty bateryjne są znacznie bardziej przydatne. Można je dowolnie przestawiać, a co więcej będą działać w każdych warunkach.

Dobrym pomysłem jest inwestycja w modele, które posiadają 2 źródła energii. Co oznacza, że w momencie przerwy w dostawie prądu, radiobudzik będzie nieprzerwanie działać dzięki bateriom. Dzięki temu, że nie zaśpisz rano do pracy.

 

Obecność dodatkowych złączy

Używanie radiobudzika nie musi ograniczać się jedynie do sypialni. Wystarczy przenieść go do innego pokoju, np. kuchni czy salonu, by słuchać radia podczas gotowania czy wykonywania ćwiczeń. Co jednak zrobić, gdy żadna ze stacji nas nie satysfakcjonuje? W takiej sytuacji, przydatny okaże się sprzęt wyposażony w dodatkowe złącza, jak USB. Pozwoli to na podłączenie zewnętrznego nośnika pamięci z ulubioną muzyką czy audiobookiem. Niektóre tego typu sprzęty mają również funkcję odtwarzacza płyt CD, jednak wraz z rozwojem techniki, tracą one na popularności. Jedna płyta jest w stanie przechować do 30 utworów, podczas gdy w urządzeniu USB ta liczba jest przynajmniej 3 razy większa. Ze względu na mniejszą cenę i niewielkie gabaryty, polecamy zainwestowania w najlepszy radioodtwarzacz bez wbudowanego magnetofonu. Na kartach pamięci możemy zapisać znacznie więcej utworów, niż na klasycznych nośnikach audio.

 

Radia internetowe

Wszyscy użytkownicy są na pewno przyzwyczajeni do popularnych stacji radiowych, jednak z każdym rokiem rośnie popularność rozgłośni internetowych. Są one dostępne jedynie na oficjalnych stronach internetowych. Jeśli jesteś fanem jednej z takich stacji, warto zainwestować w urządzenie, które łączy w sobie radio analogowe z cyfrowym. W takich modelach musi znajdować się klasyczny tuner oraz RolP (Radio over Internet Protocol), który pozwala na wyszukanie internetowych rozgłośni. Co więcej, takie produkty mają również wbudowaną kartę sieci bezprzewodowej WiFi. Zaletą tego typu urządzeń jest to, że po ich podłączeniu do Internetu, każdy z nas ma dostęp do kilkunastu tysięcy rozgłośni internetowych z całego świata. Jest to bardzo przydatna funkcja, jeśli ciekawią Cię wiadomości z innych krajów lub pragniesz szlifować język obcy poprzez słuchanie zagranicznych podcastów.

 

Tunery

Bardzo ważne jest, aby interesujący nas model był prosty w użyciu, więc koniecznie trzeba zwrócić uwagę na sposób wyszukiwania stacji radiowych. Elementem wyposażenia, który odpowiada za tę czynność jest tuner. Na rynku znajdziemy urządzenia analogowe oraz cyfrowe. Pierwszy rodzaj to sprzęty klasyczne, w których stacje znajdujemy przy pomocy zewnętrznego pokrętła. Poprzez jego poruszanie, wskazówki na skali są wprawiane w ruch i następuje proces szukania.

Drugim rodzajem są tunery cyfrowe, które mają automatyczne wyszukiwanie stacji. W wielu sprzętach znajdziemy wyświetlacz, na którym zobaczymy parametry towarzyszące szukaniu. Tego typu urządzenia są dużo prostsze w obsłudze. Co więcej, po znalezieniu stacji, można ją zapisać w ulubionych, więc użytkownik ma do niej dostęp w dowolnym momencie.

 

Moc

Ważnym parametrem w każdym sprzęcie audio jest jego moc. Im jest ona większa, tym lepiej słychać odtwarzany dźwięk. Jest to szczególnie ważne, gdy sprzęt ma nam posłużyć jako budzik.

 

 

 

Dodatkowe funkcje

Poza alarmem, sprzęt powinien być wyposażony w kilka opcji, które ułatwią Ci jego użytkowanie. Jeśli ze sprzętu korzystają 2 lub więcej osób, dobrze, by radiobudzik miał opcję zaprogramowania kilku czasów budzenia o różnych porach. Co więcej, funkcja drzemki na pewno okaże się przydatna. Dobrze, by każdy użytkownik mógł samodzielnie ustawić odstęp czasowy między alarmami.

Dla wielu osób ekran budzika to pierwsza rzecz, na którą spoglądają, dlatego wielu producentów umieszcza na nim informacje o temperaturze. Sprawi to, że będziesz mógł się odpowiednio ubrać do panującej na zewnątrz pogody. Zaawansowane modele są w stanie wyświetlić dane o wilgotności powietrza czy sile wiatru.

Bardzo przydatną opcją jest czujnik ruchu, który pozwala wyłączyć budzik poprzez machnięcie ręką. Z opcji tej na pewno będą zadowolone osoby, które mają ustawiony odbiornik daleko od łóżka. Należy jednak uważać, by przypadkowy gest nie wyłączył alarmu, gdyż może to spowodować zaspanie do pracy.

Wiele osób dużo lepiej zasypia, gdy w pomieszczeniu słychać jakiś odgłos. Z tego powodu, dobrą opcją jest timer, który daje możliwość zaśnięcia przy ulubionej audycji lub piosence. Zaś po upływie wyznaczonego czasu, urządzenie samodzielnie się wyłączy.

 

Radiobudziki w dobrych cenach

W zależności od rozmiarów oraz designu, ceny sprzętów wahają się od 50 zł do nawet 400 zł. Najtańszą opcją są klasyczne radiobudziki, do których nie podłączymy urządzeń USB. Mają one bardzo mały ekran, więc nie wyświetlają informacji o pogodzie. Tego typu parametry znajdziesz w nowoczesnych radiobudzikach z wyświetlaczem diodowym LED. Musisz być jednak przygotowanym, że koszty zakupu produktu zaczynają się od kwoty 200 zł.  Na cenę produktu wpływa również możliwość zapamiętania stacji. Im ta liczba jest większa, tym koszty zakupu się zwiększają. Najtańsze są niewielkie modele o prostej budowie, w których nie zapamiętamy żadnej stacji. Z tego powodu ich cena może wynosić nawet 30 zł. Najdroższe są z kolei radiobudziki, które zapamiętują od 5 do nawet 10 stacji. Dzięki temu, nie musisz każdorazowo szukać ulubionej rozgłośni.

Ciekawym typem są urządzenia, które mogą działać również jako lampy nocne. Na obudowie znajdują się diody, które emitują zaciemnione światło. Nie podrażnia ono oczu w czasie czytania. Choć jest to bardzo funkcjonalne urządzenia, które na pewno okażą się przydatne, to ich ceny sięgają niemal 500 zł.

 

 

5 najlepszych radiobudzików. Opinie w 2019 roku

 

Kolejny raz spóźniłeś się do pracy, bo Twój telefon rozładował się i budzik nie zadzwonił? Może po raz kolejny zamiast drzemki włączyłeś opcje zakończ budzenie i powróciłeś do błogiego snu? Jeśli tak, powinieneś wybrać solidny radiobudzik, dzięki któremu zapomnisz o podobnych sytuacjach. Nie tylko wstaniesz o odpowiedniej godzinie, ale również zrobisz to z przyjemną muzyką w tle. Nasz ranking radiobudzików to cenne źródło informacji na ten temat, który pomoże Ci w podjęciu decyzji.

 

1. Radiobudzik Sencor SRC 170 GN

 

Sencor SRC 170 GN  to radiobudzik z czytelnym wyświetlaczem, który wyświetla nie tylko czas, ale też datę. Przekątna tego elementu to 3 cm, więc jest to odpowiednia propozycja dla osób starszych lub ze słabym wzrokiem.

Model ten ma radio PLL FM z ustawieniami wstępnymi i pamięcią do 10 stacji. Możesz więc zapisać swoje ulubione stacje radiowe.

Urządzenie posiada funkcję pomiaru temperatury wewnętrznej oraz możliwość budzenia za pomocą radia lub sygnału dźwiękowego. Dodatkowo opcja pomijania weekendów gwarantuje, że w dni wolne od pracy alarm nie zakłóci Twojego snu.

Model ten nie jest zbyt duży, więc możemy go bez problemu ustawić na małej szafce nocnej. Konsumenci potwierdzają, że radiobudzik jest funkcjonalny i łatwy w obsłudze.

Radiobudzik Sencor SRC 170 GN z radiem to urządzenie posiadające wyświetlacz LED o przekątnej 3 cm. Urządzenie ma wymiary: 155 mm x 82 mm x 72 mm i waży 388 g. Model ten jest zasilany akumulatorowo-sieciowo.

Zalety
Wyświetlacz:

Prezentowany sprzęt ma dość duży, wyraźny wyświetlacz. Dzięki niemu odczytanie godziny i innych informacji wyświetlanych na urządzeniu nie będzie sprawiało nam większego problemu.

Funkcje:

Jest to bardzo funkcjonalny radiobudzik. Przede wszystkim ze względu na radio z pamięcią stacji. Poza tym urządzenie ma wskaźnik temperatury i funkcję alarmu, którą można odpowiednio zaprogramować. Radio ma również szeroki zakres regulacji pracy.

Budzenie:

Możesz ustawić budzenie przy pomocy wbudowanego alarmu dźwiękowego lub też funkcji radia. W ten sposób obudzą Cię audycje lub muzyka z Twojej ulubionej stacji radiowej.

Design:

Jest to atrakcyjny radiobudzik, który pięknie prezentuje się na nocnej szafce. Takie urządzenie dobrze wygląda w każdej sypialni.

Wykonanie:

Jest to solidny sprzęt, odporny na uszkodzenia mechaniczne. Został wykonany z bardzo dobrych tworzyw sztucznych. Produkt został odpowiednio skonstruowany i wykończony, aby całość mogła nam służyć przez wiele lat.

Wady

 

 

 

 

2. Radiobudzik Philips AJ3231/12

 

1-philips-aj3231-12Elegancki model od Philipsa – AJ3231/12 to nasz numer jeden. Jest to świetny radiobudzik z wysokiej jakości, lustrzanym wyświetlaczem, który ma tryb przyciemniania umożliwiający sprawdzenie godziny przy każdym oświetleniu. Jednocześnie będziemy mogli cieszyć się muzyką, czy słuchać wbudowanego radia FM/MW. Przy okazji urządzenie pełni rolę porannego budzika.

Wybierając ten sprzęt będziesz budzić się przy dźwiękach ulubionej stacji lub tradycyjnego alarmu – sam wybierasz odpowiednią dla siebie opcję. Produkt ten został wyposażony w możliwość ustawienia podwójnego alarmu oraz funkcję drzemki. Ten najlepszy radiobudzik ma wyłącznik czasowy, który pozwali Ci określić, przez ile czasu chcesz słuchać muzyki.

Po upływie ustawionego przez nas czasu, automatycznie włączy się tryb energooszczędny. Ciekawym rozwiązaniem jest system MP3 Link, umożliwiający odtwarzanie muzyki z przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Wszechstronność tego urządzenia została doceniona przez wielu konsumentów.

Poza tym, w swoich recenzjach wysoko oceniają sam design tego modelu. Nowoczesność połączona z prostą formą i pięknymi kolorami sprawia, że urządzenie pięknie prezentuje się na nocnej szafce.

Philips AJ3231/12 to radiobudzik z lustrzanym wyświetlaczem. Urządzenie ma wbudowane radio oraz system Mp3 Link. Model ten ma następujące wymiary: 140 mm x 140 mm x 61 mm. Jest on objęty 2-letnią gwarancją producenta.

Zalety
Regulacja prędkości nawiewu:

Do wyboru mamy jedną z dwóch prędkości nawiewu. To pozwala na lepsze dopasowanie sprzętu do naszych potrzeb, a także typu kosmyków. Jeśli są one cienkie, do suszenia wystarczy słabsza prędkość.

Łatwa obsługa:

Korzystanie z urządzenia jest bardzo łatwe. Suszarkę wystarczy podłączyć do prądu, a następnie nacisnąć odpowiedni przycisk.

Design:

Model ma bardzo elegancki, kobiecy design. Na białej obudowie znajdują się fioletowe zdobienia w postaci kwiatków. Wygląd produktu zwraca uwagę innych osób.

Wady
Szybko się nagrzewa:

Trzeba mieć na uwadze to, że urządzenie szybko się nagrzewa i jeśli chce z niego skorzystać kilka osób z rzędu, konieczne jest odczekanie kilku minut.

 

 

 

 

3. Sony IC-FC1TW Radiobudzik

 

4-sony-ic-fc1twRadiobudzik Sony ICF-C1TW to nasza czwarta propozycja. Urządzenie jest wyposażone w wyłącznik czasowy, pozwalający określić, jak długo będzie odtwarzana muzyka lub stacja radiowa. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią zasypiać przy dźwiękach swoich ulubionych melodii. Po upływie ustawionego czasu urządzenie przełączy się na tryb energooszczędny (gotowości do pracy). Poza tym model ten ma funkcję drzemki z sygnałem budzenia.

Regulacja jasności wyświetlacza LED umożliwi nam dostosowanie sprzętu do własnych potrzeb. Zakresy fal radiowych obsługiwanych przez ten model to: AM, FM (UKF). Użytkownicy tego produktu docenili nie tylko lekką, nowoczesną obudowę, ale także funkcję zmiany czasu na letni, jak również możliwość ustawienia narastającej głośności budzika i przedłużania drzemki. Wymiary sprzętu to 101 mm wysokości, 102 mm szerokości oraz 101 mm głębokości.

Ze względu na elegancki, nowoczesny design urządzenie dobrze prezentuje się na stoliku nocnym. Ponadto opinie o radiobudzikach Sony są bardzo pozytywne, a konsumenci niejednokrotnie wspominają o ich bezawaryjności.

Sony ICF-C1TW to urządzenie o wymiarach 101 mm x 102 mm x 101 mm. Ma funkcję radia. Prezentowany model posiada wyświetlacz LED z regulacją jasności.

Zalety
Wyłącznik czasowy:

Urządzenie ma wyłącznik czasowy. Dzięki niemu możemy zasypiać przy dźwiękach ulubionej muzyki, a radio samo się wyłączy po czasie, jaki uprzednio ustawimy.

Regulacja pracy:

Możesz tak wyregulować sprzęt, aby po pewnym czasie włączył się system energooszczędny. Mamy też możliwość ustawiania drzemki czy zmiany sygnału budzenia.

Wyświetlacz:

Radiobudzik ma wyświetlacz LED z regulacją jasności, która pozwala nam na dostosowanie pracy sprzętu do naszych potrzeb. Wiele osób potwierdza, że wyświetlacz urządzenia jest bardzo czytelny.

Wady
Kabel:

Radio ma krótki kabel w kolorze czarnym. Jak zauważają jego użytkownicy, w przypadku jasnych wnętrz taki element w ogóle się nie sprawdza.

Cena:

Jest to jedno z droższych urządzeń w naszym zestawieniu.

 

 

 

 

4. Radiobudzik Sencor SRC 170 OR

 

Kolejną pozycję w naszym rankingu zajmuje radiobudzik Sencor SC170 OR. Jest to niezwykle prosty w obsłudze model, który został wyposażony w czytelny wyświetlacz LED o sporej przekątnej – 1,2 cala. dzięki 3 poziomom pracy wyświetlacza możemy swobodnie odczytać godzinę, nawet przy zgaszonym świetle.

Urządzenie wyposażono w kalendarz oraz termometr pokojowy, abyśmy mieli wgląd w najważniejsze informacje. Ten dobry i tani radiobudzik posiada funkcję budzenia radiem oraz dźwiękiem alarmowym. Sami wybieramy lepszą dla nas opcję. Świetnym rozwiązaniem okazuje się być również podwójny alarm z funkcją weekendu, dzięki któremu w dni wolne od pracy alarm nie przerwie naszego snu.

Wymiary modelu to 155 mm x 82 mm x 72 mm, a jego waga wynosi 388 g. Nowoczesna kolorystyka i ciekawy design sprawiają, że urządzenie świetnie prezentuje się w kuchni, ale również w sypialni. Użytkownicy tego sprzętu docenili jego mocną konstrukcję oraz prosty w obsłudze panel.

Sencor SRC 170 OR to dobry radiobudzik do 100 zł. Jest to sprzęt z wyświetlaczem LED-owym o przekątnej 1,2 cala. Urządzenie ma wymiary: 155 mm x 82 mm x 72 mm, a jego waga wynosi 388 g. Produkt wyróżnia atrakcyjny design.

Zalety
Wyświetlacz:

Wyświetlacz LED o przekątnej 1,2 cala ułatwia nam odczytanie godziny. Prezentowany model ma 3 różne systemy podświetlenia, tak aby odczytanie godziny było możliwe w każdych warunkach.

Funkcjonalność:

Radiobudzik ma kalendarz oraz termometr pokojowy. Jest też wyposażony w funkcję budzenia radiem. To sprawia, że jest funkcjonalny i odpowiedni do ustawienia w każdej sypialni.

Alarm weekendowy:

Wiele radiobudzików nie umożliwia nam ustawienia osobnego alarmu na różne dni tygodnia. W  tym modelu zastosowano jednak alarm weekendowy. Od poniedziałku do piątku budzik ustawiamy na godzinę, o której musimy wstać do pracy, a w sobotę i niedzielę, ze względu na wolne możemy zmienić te ustawienia.

Design:

Sprzęt wyróżnia atrakcyjna kolorystyka i nowoczesny design.

Wady
Radio:

Urządzenie ma kiepską antenę i trudno jest ustawić radio.

 

 

 

 

5. Radiobudzik Blaupunkt CRP7WH FM PLL USB

 

5-blaupunkt-crp7whRadiobudzik Blaupunkt CRP7WH z projektorem to produkt zamykający nasz ranking. Jest to świetny, nowoczesny sprzęt przypominający maleńki telewizor.  Działa on nie tylko jako budzik i radio, ale również stacja dokująca, która naładuje baterię w smartfonie dzięki złączu USB.

Dlaczego model ten znalazł się w naszym zestawieniu? Oczywiście design urządzenia zwraca na siebie uwagę, ale nie można też zapomnieć o funkcjach tego sprzętu.. Kolejne ciekawe rozwiązanie to wbudowany projektor, który pozwoli nam sprawdzić godzinę bez wstawania z łóżka. Jak to możliwe? Projektor wyświetla godzinę na suficie. Opcję tę łatwo włączymy za pomocą jednego przycisku. Takie rozwiązanie zostało docenione przez wielu konsumentów.

Urządzenie ma duży, wyraźny wyświetlacz z cyframi o wielkości niemalże 5 cm. Dzięki temu nawet ze sporej odległości odczytasz godzinę. Lubisz zupełną ciemność w sypialni? Na pewno docenisz możliwość całkowitego wygaszenia wyświetlacza.

Urządzenie posiada m.in. wyłącznik czasowy, dzięki któremu zaprogramujemy go w zakresie od 0 do 90 min. Radio FM PLL ma pamięć 10 stacji. Wymiary modelu to: 171 mm x 87 mm x 57 mm, a waga to zaledwie 0,15kg.

Radiobudzik Blaupunkt CRP7WH to sprzęt z radiem i złączem USB. Jego wymiary to 171 mm x 87 mm x 57 mm, a waga wynosi zaledwie 0,15 kg. Urządzenie ma wyłącznik czasowy.

Zalety
Design:

Produkt cechuje się bardzo atrakcyjnym designem. Pięknie prezentuje się na szafce w każdej sypialni.

Funkcje:

Radiobudzik ma wbudowany projektor, który wyświetla godzinę na suficie. Wśród ciekawych opcji możemy też wymienić możliwość wygaszenia wyświetlacza, aby w sypialni panowała całkowita ciemność. Poza tym sprzęt ten ma wyłącznik czasowy.

Wady
Radio:

Urządzenie ma słabe anteny i w niektórych miejscach nie wyłapuje stacji.

Cena:

Nie jest to najdroższy model w naszym zestawieniu, ale według wielu osób stosunek ceny produktu do jakości jest bardzo nieatrakcyjny.

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Kruger&Matz KM1150

 

2-krugermatz-km1150Kruger&Matz KM1150 to druga propozycja w rankingu. Jest to nowoczesny model o bardzo tradycyjnej budowie, który świetnie sprawdza się w roli radiobudzika. Pozwala nam ustawić wyłącznik czasowy, szczególnie przydatny dla osób lubiących zasypiać słuchając muzyki.

Nie zabrakło też funkcji budzika z drzemką, która często pozwala nam złapać dodatkowych kilka minut snu bez obawy o spóźnienie się do pracy. Radio FM z pamięcią 20 programów działa bez zarzutów i uprzyjemni nam poranną pobudkę. Ponadto urządzenie wyposażono w funkcję Bluetooth, pozwalającą na strumieniowe przesyłanie muzyki z innych sprzętów z tą technologią. Poza tym port AUX umożliwi nam odtwarzanie muzyki z innych sprzętów zawsze, gdy mamy na to ochotę.

Konsumenci docenili też podświetlany ekran LED ułatwiający odczytanie godziny i sprawiający, że model ten prezentuje się naprawdę bardzo elegancko. Wymiary urządzenia to 184 mm szerokości x 90 mm wysokości i 60 mm głębokości. Natomiast waga wynosi zaledwie 755 gramów.

 

 

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KorekZespół NRWikset Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Wikset
Guest
Wikset

Philipsy wyglądają rewelacyjnie – idealnie pasują do minimalistycznego stylu. Są proste w obsłudze i świetnie się prezentują, więc sądzę że to idealne urządzenia do domu.

Korek
Guest
Korek

Ten Philips wygląda bardzo fajnie. Taki nowoczesny design.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 4.69 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status