Opinie o LG SJ2

Ostatnio aktualizowane: 22.10.20

 

Najważniejsze zalety:

Soundbar ma bezprzewodowy subwoofer, który można ustawić w dowolnym miejscu, nie przejmując się przy tym krótkimi czy nieestetycznie wyglądającymi przewodami. Listwa nagłośnieniowa ma prostą budowę i gładką powierzchnię, ładnie komponuje się z każdym telewizorem. Listwą można sterować specjalnym pilotem, który stanowi element zestawu lub pilotem używanym do TV. 

 

Najważniejsze wady:

Użytkownik ma możliwość nawiązania połączenia bezprzewodowego między soundbarem a swoim smartfonem czy tabletem. Czasami jednak pojawia się problem z parowaniem urządzeniem, co bywa irytujące. Trzeba próbować kilka razy, aby czynność się powiodła.

 

Werdykt: 9.7/10

Konsumenci uważają, że warto zainwestować w ten soundbar, a potwierdzeniem na to są pozytywne opinie o LG SJ2. Urządzenie obsługuje różne formaty audio i wideo: Dolby Digital, LPCM, MP3 i WMA. Użytkownik może skorzystać z timera i ustawić sprzęt tak, aby wyłączył się o ustalonej godzinie. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane podstawowe

Przed zakupem konkretnego sprzętu, warto zapoznać się z jego podstawowymi parametrami. Opisywany przez nas soundbar marki LG ma jednostkę centralną o wymiarach: głębokość – 99 mm, szerokość – 660 mm i wysokość – 55 mm. Wymiary subwoofera są następujące: głębokość – 204 mm, szerokość – 170 mm i wysokość – 300 mm. Moc modelu to 160 W. Urządzenie w trybie czuwania pobiera 0,5 W energii. Na urządzeniu znajduje się złącze USB, wejście optyczne i wejście AUX. Do kompletu dołączono pilot zdalnego sterowania poprawiający komfort obsługi soundbara, a także niezbędne do jego działania baterie. 

Tryb czuwania Bluetooth

Według użytkowników sporą zaletą tego urządzenia jest tryb czuwania Bluetooth, dzięki któremu dźwięk rozlega się zaraz po przesłaniu do listwy nagłaśniającej. Do tego czasu pozostaje ona uśpiona, jednak włącza się automatycznie, gdy tylko otrzyma sygnał audio płynący przez Bluetooth. Nie trzeba długo czekać na uruchomienie urządzenia. 

 

Możliwości sterowania

W komplecie znajduje się pilot zdalnego sterowania, którym można sprawnie obsługiwać listwę nagłaśniającą. Dodatkowo warto wiedzieć, że urządzenie jest kompatybilne także z pilotami do telewizorów marki: LG, Sony, Philips, Panasonic, Sharp, Toshiba, Vizio i Samsung. Test LG SJ2 wykazał, że sterowanie pilotami jest wygodne, a ich zasięg na tyle dobry, że nie trzeba kilka razy naciskać wybranego przycisku czy podchodzić blisko sprzętu.

 

Prosty design

Powodem, dla którego konsumenci decydują się zainwestować w ten sprzęt, jest z pewnością jego przystępna cena. LG SJ2 to model, który kupimy w sklepie nawet za 400 zł. Kolejnym czynnikiem zachęcającym do zakupu jest też prosty design. Urządzenie ma prostą obudowę w czarnym kolorze. Zestaw prezentuje się elegancko, będzie pasował do wnętrz urządzonych w różnym stylu. 

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status