Opinie o JBL Tune 500BT

Ostatnio aktualizowane: 22.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Najważniejsze zalety:

Słuchawki są dostępne w kilku kolorach, dlatego możemy wybrać takie, które w pełni odpowiadają naszym preferencjom. Ponieważ jest to model nauszny, nie ma tak negatywnego wpływu na słuch, jak sprzęt dokanałowy (jeśli nie będziemy ustawiać maksymalnego poziomu głośności dźwięków). Opublikowane na temat słuchawek JBL Tune 500BT opinie wykazały, że bateria jest wytrzymała.

 

Najważniejsze wady:

Sprzęt bardzo dobrze sprawdza się w domu, jednak słuchanie muzyki na świeżym powietrzu, zwłaszcza na ruchliwej ulicy, nie jest do końca komfortowe. Posiadacze słuchawek twierdzą, że nie tłumią one dobrze dobiegającego z zewnątrz hałasu.

 

Werdykt: 9.6/10

Słuchawki nie są idealne, jednak na ich temat można znaleźć wiele pochlebnych komentarzy. Dostępne kolory to: czarny, biały, niebieski i różowy. Czas pracy naładowanej baterii to nawet 16 godzin, a maksymalny zasięg modelu wynosi 10 m. Sprzęt nawiązuje bezprzewodowe połączenie z wykorzystaniem modułu Bluetooth.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Składana konstrukcja

Słuchawki można wygodnie i bezpiecznie nosić w plecaku czy torebce, bez ryzyka ich zniszczenia. W razie potrzeby można je złożyć, pozwala na to odpowiednio zaprojektowana i solidna konstrukcja. To oznacza, że sprzęt możemy zawsze nosić przy sobie, potwierdzają to osoby, które zdecydowały się przeprowadzić test JBL Tune 500BT. Co ważne, model nie jest zbyt ciężki, waży ok. 155 g.

Bogate brzmienie

Sprzęt gwarantuje bogate brzmienie z dobrze podkreślonym basem. Wpływa na to zastosowana technologia JBL Pure Bass. Niskie tony są bardzo wyraziste, ale te wysokie także są dobrze słyszalne, bo słuchawki mają szerokie pasmo przenoszenia (obejmuje ono zakres od 20 Hz do 20 000 Hz). Model jest wyposażony w nowoczesne przetworniki, których średnica wynosi 32 mm. Swoich ulubionych utworów muzycznych możemy słuchać tak długo, jak chcemy. Słuchawki są nie tylko lekkie, ale mają też miękkie nauszniki, dlatego nie wywołują uczucia dyskomfortu.

 

Długi czas pracy

Litowo-jonowo-polimerowy akumulator, który zasila słuchawki bezprzewodowe, jest wydajny i daje możliwość słuchania muzyki nawet przez kilkanaście godzin. Docenimy to np. podczas dłuższej podróży. Sprzęt nie wymaga codziennego podłączania do ładowarki, co jest dużym udogodnieniem. Jeżeli bateria nagle się rozładuje, a my będziemy musieli wyjść z domu, możemy skorzystać z funkcji szybkiego ładowania. Wystarczy podłączyć słuchawki na 5 minut do ładowarki, aby zyskać dodatkowe 60 minut słuchania muzyki.

 

Nowoczesne funkcje

Słuchawki wyposażono w funkcję Multipoint, w efekcie czego możemy je sparować z kilkoma urządzeniami jednocześnie, np. smartfonem, laptopem i telewizorem. Przełączanie między poszczególnymi źródłami dźwięku następuje automatycznie, dlatego nie musimy sami tego robić, np. gdy podczas oglądania filmu ktoś do nas zadzwoni. Ponieważ sprzęt ma wbudowany mikrofon, nadaje się nie tylko do słuchania muzyki, ale i prowadzenia rozmów telefonicznych. Cena JBL Tune 500BT nie jest zbyt wysoka, a model wykorzystuje podobne technologie co znacznie droższe słuchawki. Przykładem jest dostęp do asystenta głosowego. Kiedy połączymy sprzęt ze swoim smartfonem, możemy go obsługiwać za pomocą Siri lub Google Now, wydając określone komunikaty głosowe.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status