Opinie o JBL T450BT

Ostatnio aktualizowane: 24.11.20

 

Najważniejsze zalety:

Pozytywne opinie o JBL T450BT dają dowód na to, że słuchawki są solidnie wykonane. Na uwagę zasługują przede wszystkim miękkie nauszniki zapewniające komfort nawet podczas kilkugodzinnego słuchania muzyki. Model jest bezprzewodowy, więc zbyt krótki kabel zasilający nie ogranicza naszych ruchów. Wbudowany mikrofon daje możliwość swobodnego prowadzenia rozmów.

 

Najważniejsze wady:

Osoby posiadające te słuchawki twierdzą, że nauszniki stosunkowo szybko się brudzą. W związku z tym utrzymanie ich w idealnej czystości wymaga zaangażowania. Wspomniane elementy trzeba czyścić regularnie, co jak wiadomo, zabiera czas.

 

Werdykt: 9.8/10

Konsumenci uważają, że to najlepsze słuchawki w tym przedziale cenowym. Dobrze sprawdzają się do codziennego użytkowania np. w drodze do pracy czy na uczelnię. Często są wykorzystywane także podczas treningu na siłowni czy nawet biegania. Jakość odtwarzanego dźwięku jest zadowalająca również dla bardziej wymagających osób. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wygoda użytkowania

Użytkownicy, którzy zdecydowali się przeprowadzić test JBL T450BT i sprawdzić sprzęt w każdych warunkach przyznają, że komfort jego użytkowania jest bardzo dobry. Przede wszystkim słuchawki są bezprzewodowe, więc nie trzeba przy ich zakupie zwracać uwagi na długość kabla zasilającego czy zastanawiać się nad jakością jego wykonania. Łączność Bluetooth 4.0 umożliwia szybkie sparowanie urządzenia ze smartfonem, tabletem czy laptopem. Ta czynność nie powinna zająć więcej niż kilkadziesiąt sekund. Dodatkowo wszystkie przyciski sterowania są umieszczone na obudowie słuchawek, więc można łatwo zmieniać utwory czy sterować głośnością bez sięgania po telefon. Co więcej, model ma wbudowany mikrofon pozwalający na prowadzenie rozmów. 

Zadowalająca jakość dźwięku

Dla osób chcących kupić słuchawki, jedną z najważniejszych kwestii jest to, czy gwarantują one dobrą jakość dźwięku. W przypadku polecanego przez nas modelu nie ma co do tego wątpliwości. Z opublikowanych w Internecie recenzji, a także zapewnień producenta wynika, że są to słuchawki, które dobrze odtwarzają różnego rodzaju utwory. Nie trzeba się też obawiać o pojawienie się zakłóceń. Sprzęt ma przetworniki o średnicy równej 32 mm, które zapewniają głębokie brzmienie zarówno niskich, jak i wysokich tonów. Pasmo przenoszenia obejmuje zakres od 20 Hz do 20000 Hz.

 

Łatwe przenoszenie

Istotne jest też to, że słuchawki okazują się łatwe w przenoszeniu. Mają one składaną konstrukcję, więc po złożeniu zajmują stosunkowo niedużo miejsca. Można je zabrać do torebki, plecaka czy nawet w podróż. Sprzęt waży tylko 151 g, więc nie będzie stanowił wyczuwalnego dla nas obciążenia. Warto wspomnieć też o tym, że słuchawki mają wbudowany akumulator i działają do 11 h od momentu naładowania. W rezultacie nie trzeba ich ładować zbyt często, jednak wszystko zależy od tego, ile czasu dziennie słuchamy muzyki. 

 

Mocna konstrukcja

Wiele osób zgadza się ze stwierdzeniem, że cena JBL T450BT jest niska, jednak jakość wykonania sprzętu okazuje się bardzo dobra. Słuchawki mają mocną konstrukcję, do ich produkcji wykorzystano solidne materiały. Na obudowie nie widać zarysowań ani zniekształceń, nawet po dłuższym czasie intensywnej eksploatacji. Dodatkowo model prezentuje się elegancko. Prosty design sprawia, że nie ma żadnego problemu z dopasowaniem słuchawek do stylizacji. Produkt jest dostępny w 3 kolorach: białym, czarnym i niebieskim. Obrotowe muszle dobrze dopasowują się do kształtu głowy, co nie tylko wpływa na ogólny wygląd, ale przede wszystkim komfort użytkowania.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status