Opinie o JBL T110BT

Ostatnio aktualizowane: 27.10.20

 

Najważniejsze zalety:

Słuchawki Bluetooth są wykonane z dobrej jakości materiałów, co zwiększa szansę na to, że długo zachowają sprawność. Jak potwierdził test JBL T110BT, sprzęt zapewnia zadowalającą jakość dźwięku. Basy są dobrze słyszalne, ale jednocześnie pozostają miłe dla ucha. Słuchawki ważą tylko 16 g, więc wygodnie się je nosi. Są one kompatybilne z urządzeniami z systemem iOS i Android.

 

Najważniejsze wady:

Czytając wystawiane przez użytkowników recenzje można dowiedzieć się nie tylko o zaletach, ale też wadach sprzętu. Minusem jest to, że słuchawki trzeba nauczyć się dobrze wkładać do uszu, inaczej będą wypadały (nie jest to łatwe). Ponadto kabel łączący obie słuchawki jest nieco długi. 

 

Werdykt: 9.4/10

Na pytanie, czy warto zainwestować w ten sprzęt, większość osób bez wahania odpowiada, że tak. Trzeba przyznać, że cena JBL T110BT nie jest wysoka, bo wynosi trochę ponad 100 zł. Trudno znaleźć równie dobre słuchawki za taką kwotę. Na przewodzie łączącym obie słuchawki znajduje się 3-przyciskowy pilot ułatwiający obsługę.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe informacje techniczne

Są to słuchawki dokanałowe ze średnicą membrany 8,6 mm. Pasmo przenoszenia wynosi 20 do 20000 Hz, a impedancja to 16 Om. Czułość sprzętu jest określana jako 96 dB. Słuchawki mają wbudowany mikrofon, więc można przez nie swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne. Łączą się one ze smartfonem przy wykorzystaniu Bluetooth. Sprzęt jest zasilany akumulatorem, ma złącze micro USB do ładowania i czarny kolor. Z uwagi na proste wykonanie słuchawki podobają się większości osobom. Na to też wskazują zamieszczone w Internecie opinie o JBL T110BT.

Przetworniki

Słuchawki dokanałowe JBL mają 8,6 mm przetworniki generujące pasmo przenoszenie od 20 Hz do 20000 Hz. Zapewniają one czyste brzmienie i zrównoważoną akustykę. Wydobywający się ze słuchawek dźwięk jest mocny, a jednocześnie pozostaje przyjemny w odbiorze. Zarówno części wokalne, jak i muzyczne są dobrze odtwarzane. Bas jest realistyczny, co dla miłośników muzyki ma duże znaczenie. Dodatkowo słuchawki są lekkie i wygodne, więc można z nich korzystać niemal w każdej sytuacji. 

 

Wytrzymała bateria

Słuchawki bezprzewodowe mają wbudowaną baterię o pojemności równej 120 mAh. Wystarcza to na około 6 h słuchania, co jest bardzo dobrym wynikiem. Warto też wiedzieć, że ładowanie nie trwa długo, bo około 2 h. Słuchawki łączą się ze smartfonem czy tabletem przy wykorzystaniu łączności bezprzewodowej Bluetooth wersja 4.0. Jak zapewnia producent, takie rozwiązanie pozwoliło obniżyć zużycie energii.

 

Wykonanie

Słuchawki JBL są lekkie i po odpowiednim dopasowaniu ich do uszu można cieszyć się maksymalnym komfortem użytkowania. Do wykonania tego produktu wykorzystano dobrej jakości materiały. Magnetyczny przewód łączący obie słuchawki jest odporny na ścieranie, dodatkowo zapewnia lepszą stabilność sprzętu. Na kablu jest praktyczny pilot z 3 przyciskami, który ułatwia obsługę. Można np. podgłośnić muzykę bez sięgania po telefon. W opakowaniu znajdują się 3 pary silikonowych nakładek w wersji: małej, średniej i dużej. Elementem zestawu jest też kabel USB do ładowania słuchawek.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status