Opinie o JBL Flip 4

Ostatnio aktualizowane: 15.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Najważniejsze zalety:

Opinie o JBL Flip 4 są pozytywne m.in. dlatego, że ten głośnik mobilny jest odporny na zachlapania, więc można z niego korzystać w różnych, nawet bardzo wymagających warunkach. Muzykę można włączyć np. w ogrodzie i ustawić sprzęt blisko basenu. Model ma zestaw głośnomówiący, funkcję tłumienia zakłóceń i usuwania echa. Głośnik jest lekki i łatwo się go przenosi. 

 

Najważniejsze wady:

Na początku akumulator jest wytrzymały, jednak jak pokazał test JBL Flip 4, po dłuższym czasie użytkowania nieco traci swoją pojemność. W efekcie użytkownik musi go ładować częściej, niż to miało miejsce wcześniej.

 

Werdykt: 9.4/10

W recenzjach na temat produktu można przeczytać, że to dobry głośnik Bluetooth, który przydaje się do używania w domu, a także w plenerze. Sprzęt często okazuje się niezastąpiony na imprezach. Model jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, więc każdy może znaleźć produkt idealnie odpowiadający jego preferencjom. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane techniczne

Model ma dwa małe głośniki, moc każdego z nich jest równa 8 W. Przetworniki mają średnicę 40 mm. Dokładne wymiary urządzenia to: wysokość – 6,8 cm, szerokość – 17,5 cm i głębokość – 7 cm. Nie dość, że zajmuje on mało miejsca, to jeszcze jest łatwy w przenoszeniu, na co wpływ ma niewielka waga wynosząca dokładnie 515 g. Model ma czarny kolor, choć w ofercie producenta znajdziemy też głośniki z białą, niebieską, czerwoną czy szarą obudową. 

Łączność Bluetooth

Bezprzewodowy głośnik wykorzystuje łączność Bluetooth 4.2, więc jego sparowanie z innymi urządzeniami, np. telefonem czy tabletem zajmuje tylko chwilę. Dodatkowo przeprowadzenie tej czynności niemal nie wymaga żadnego doświadczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest też to, że do głośnika można podłączyć jednocześnie dwa urządzenia i odtwarzać z nich muzykę na zmianę. To dobra opcja na imprezę, kiedy więcej osób chce mieć wpływ na to, jakie utwory są wybierane do tańczenia. 

 

Zestaw głośnomówiący

Choć cena JBL Flip 4 nie jest zbyt wysoka urządzenie ma sporo praktycznych rozwiązań, do których można zaliczyć zestaw głośnomówiący. Pozwala on na prowadzenie rozmów bez konieczności trzymania telefonu w dłoni. Jeśli w trakcie słuchania muzyki ktoś do nas zadzwoni, nie będziemy musieli odłączać głośnika, aby móc swobodnie przeprowadzić rozmowę. Warto dodać, że prezentowany sprzęt ma funkcję tłumienia zakłóceń i echa, więc jakość dźwięku w trakcie konwersacji jest bardzo dobra. 

 

Solidna konstrukcja

Warto kupić ten głośnik bezprzewodowy nie tylko z uwagi na zastosowane w nim rozwiązania technologiczne, ale też wytrzymałą konstrukcję. Urządzenie zostało zrobione z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują możliwie najlepszą trwałość. Model ma metalową osłonę i gumową obudowę. Skutecznie zabezpiecza ona przed działaniem wilgoci. Jeśli dla przykładu głośnik wpadnie do basenu, nie musimy się obawiać, że przestanie działać. Ochrona IPX7 daje pewność, że sprzęt zachowa sprawność przy zanurzeniu go w wodzie do 1 metra na 30 minut. Na modelu nie pojawiają się też zarysowania ani ślady innych uszkodzeń mechanicznych.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir