Opinie o JBL Charge 3

Ostatnio aktualizowane: 08.05.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Najważniejsze zalety:

Ten głośnik bluetooth JBL ma wydajny akumulator gwarantujący nawet do 20 h słuchania muzyki. W związku z tym sprzęt wydaje się niezastąpiony podczas długich imprez czy nawet wyjazdów np. pod namioty. Model ma wodoodporną konstrukcję, a to oznacza, że można z niego korzystać także przy dużej wilgotności powietrza czy na basenie. 

 

Najważniejsze wady:

Osoby korzystające z urządzenia zauważyły, że przy ustawieniu dużej głośności basy nieco słabną. Wpływa to źle na ogólny odbiór niektórych utworów, choć tę wadę zauważają w szczególności miłośnicy sprzętu audio i muzyki.

 

Werdykt: 9.4/10

Ogólnie opinie o JBL Charge 3 są pozytywne, większość osób jest zadowolona z zakupu tego sprzętu. Urządzenie jest stosunkowo lekkie, waży 800 g, więc można swobodnie je przenosić. Model ma łączność bezprzewodową Bluetooth, więc jego sparowanie ze smartfonem czy laptopem zajmuje zaledwie kilka sekund. Głośnik ma prosty, elegancki design i jest dostępny w kilku kolorach.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Głośnik i powerbank w jednym

Jest to mobilny głośnik, który można wygodnie przenosić z miejsca na miejsce. Gadżet przyda się każdemu, niezależnie od wieku i będzie niezastąpiony podczas imprez, szczególnie tych odbywających się w plenerze. Urządzenie zapewnia wysoką jakość dźwięku, a potwierdzeniem na to jest przeprowadzony test JBL Charge 3. Głośnik pozwala nam jednak nie tylko odtwarzać ulubioną muzykę, ale może też służyć do ładowania naszego telefonu czy innego urządzenia (funkcja powerbank). Aby skorzystać z tej opcji wystarczy tylko podłączyć rozładowany sprzęt do głośnika za pomocą przewodu USB. Warto w tym miejscu podkreślić też, że wydajność baterii jest na bardzo dobrym poziomie (6000 mAh). Starcza ona nawet na 20 h użytkowania. Czas jej ładowania wynosi ok. 4,5 h.

Solidna konstrukcja

Bezprzewodowy głośnik JBL Charge 3 ma solidną konstrukcję, a to gwarantuje długi czas użytkowania. Do jego produkcji wykorzystano wytrzymałe materiały, które nie są podatne na zarysowania, a także inne uszkodzenia mechaniczne. Głośnik jest przystosowany do pracy w niemal każdych warunkach. Nie ulega awarii na skutek przypadkowego zachlapania czy kontaktu z deszczem. Jego wodoodporność jest na poziomie IPX7. Sprzęt można zanurzyć w wodzie na głębokość 1 m, maksymalnie do 30 minut.

 

Źródła muzyki

Praktycznym rozwiązaniem jest to, że głośnik można szybko podłączyć do telefonu, komputera czy laptopa korzystając z bezprzewodowej łączności Bluetooth. Nie musimy się obawiać o zbyt krótkie, plączące się przewody. Ponadto do głośnika można jednocześnie podłączyć nawet do 3 urządzeń i odtwarzać z nich muzykę naprzemiennie. Ta funkcja jest doceniania szczególnie podczas imprez, kiedy znajomym zależy na tym, aby muzyka była różnorodna i każdy miał szansę odtworzenia tych utworów, które najbardziej lubi. Model ma też wbudowany zestaw głośnomówiący z opcją tłumienia zakłóceń i usuwania echa. Nowatorskie rozwiązania nie mają jednak zbyt dużego wpływu na koszt zakupu. Użytkownicy zgadzają się z tym, że cena JBL Charge 3 nie jest wygórowana.

 

Dane fizyczne

Urządzenie nie jest zbyt duże, więc łatwo znaleźć odpowiednie miejsce do jego ustawienia. Dokładne wymiary głośnika bezprzewodowego Bluetooth to: głębokość – 8,7 cm, szerokość – 21,3 cm i wysokość – 8,9 cm. Waga sprzętu jest równa 800 g. Jest on dostępny w 5 ciekawych kolorach.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir