Opinie o Jabra Elite 65t 

Ostatnio aktualizowane: 25.10.20

 

Najważniejsze zalety:

Cechą charakterystyczną tych słuchawek jest wytrzymałość. Oferują one ochronę na poziomie IP56 i producent udziela na nie 2-letnią gwarancję. Obejmuje ona zniszczenia spowodowane pyłem i potem. Te słuchawki podobają się osobom aktywnym fizycznie, są wygodne i miękkie, ponadto ich waga to tylko 13 g. Wydajność baterii jest oceniana jako bardzo dobra.

 

Najważniejsze wady:

W komplecie znajdują się gumki, które należy dopasować w zależności od wielkości swoich uszu. Nie każdym potrafi dobrać ich odpowiedni rozmiar, co powoduje drobne problemy w sprawnej personalizacji sprzętu.

 

Werdykt: 9.4/10

Pozytywne opinie o Jabra Elite 65t stanowią potwierdzenie, że jest to sprzęt, w który warto zainwestować. Jak wynika z wielu komentarzy, po odpowiednim dopasowaniu silikonowych nakładek słuchawki dobrze trzymają się w uszach. Zmniejszą one szumy z otoczenia, więc odtwarzane nagrania są dobrze słyszalne. Obsługa sprzętu jest prosta, a estetyka jego wykonania pozostaje na wysokim poziomie.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane techniczne

Słuchawki Bluetooth marki Jabra mają dobre parametry techniczne i to też zwiększa ich popularność wśród użytkowników. To model dokanałowy o paśmie przenoszenia od 20 do 20000 Hz. Impedancja słuchawek wynosi 16 Om, a ich czułość to 103 dB. Produkt ma niewielkie wymiary: wysokość – 22,5 mm, szerokość -30 mm i głębokość – 27 mm. Jego waga jest równa 13 g, więc wygodnie się go nosi. Słuchawki mają wbudowany mikrofon o paśmie przenoszenia 100 do 10000 Hz. Model wykorzystuje łączność bezprzewodową True Wireless, jego zasięg to 10 m. Słuchawki Jabra mają miedziano-granatowy kolor. 

Czas działania baterii

Czas działania sprzętu jest zadowalający. Jak podaje producent i co potwierdzają osoby przeprowadzające test Jabra Elite 65t, słuchawki wytrzymują nawet do 15 h. 5 h działają na baterii, a dodatkowe 10 h po podłączeniu do stacji ładującej. Co więcej, użytkownik ma możliwość skorzystania z funkcji szybkiego ładowania. Już 15 minut wystarczy na to, aby urządzenie działało przez kolejne 1,5 h.

 

Wbudowany mikrofon

Prezentowane słuchawki bezprzewodowe mają wbudowany mikrofon, dzięki czemu możliwe jest swobodne prowadzenie rozmów przez telefon. Nie trzeba trzymać go w dłoniach, co jest praktycznym rozwiązaniem, szczególnie kiedy jedziemy komunikacją miejską albo spacerujemy. Urządzenie ma system czterech mikrofonów MEMS, który dobrze sobie radzi nawet w przypadku szumów i mocnego wiatru. Słuchawki są tak zrobione, że nie słychać zakłóceń, które mogłyby odbierać przyjemność z prowadzenia rozmowy czy słuchania ulubionych piosenek.

 

Sprzęt dla sportowców

Nie ulega wątpliwości, że słuchawki Bluetooth marki Jabra to idealna propozycja dla osób aktywnych fizycznie, które podczas wykonywania treningu, czy to na dworze czy w pomieszczeniu, lubią słuchać muzyki. Model ma odpowiednio przemyślaną konstrukcję, dobrze trzyma się uszu, w czym pomagają elastyczne nakładki występujące w kilku rozmiarach. Urządzenie jest wodoodporne (klasa IP56), nie jest podatne na działanie potu i pyłu. 

 

Elementy wyposażenia

W komplecie znajduje się praktyczne, solidnie zrobione etui z funkcją ładowania. Pozwala ono na bezpieczne przenoszenie słuchawek. Ponadto zestaw zawiera kabel USB niezbędny do ładowania i silikonowe nakładki w różnych rozmiarach. Cena Jabra Elite 65t wynosi około 550 zł.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status